Oldalak: 1 ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 [48] 49 50   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Internetes bolhapiac (egun, ebay, vatera és társaik)  (Megtekintve 199061 alkalommal)
Mamut
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155


« Új üzenet #705 Dátum: 2020. December 10. - 10:02:17 »

Üdv!

Tervez valaki Passau-i utat a jövő év elején?  Csatlakoznék ...

Naplózva
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #706 Dátum: 2020. December 10. - 16:34:36 »

Üdv!

Tervez valaki Passau-i utat a jövő év elején?  Csatlakoznék ...


Ausztria 23.-án bezár, Szlovákia bezárt..... Hát nem mostanában fog hazakeveredni az a pusek... Rííí
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #707 Dátum: 2020. December 10. - 17:03:48 »

Ausztria 23.-án bezár, Szlovákia bezárt..... Hát nem mostanában fog hazakeveredni az a pusek... Rííí
Német barátom intézte ma a vonatjegyét 25-re.
Jöhet, mert van itteni lakóingatlanja, és már átesett a koronán.
De ma mondták neki, hogy már két tartomány lezárt, és készül rá több másik is.
Attól tartok, az a puska még marad egy darabig Passauban Rííí
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Bobakos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Új üzenet #708 Dátum: 2020. December 10. - 21:44:26 »

Német barátom intézte ma a vonatjegyét 25-re.
Jöhet, mert van itteni lakóingatlanja, és már átesett a koronán.
De ma mondták neki, hogy már két tartomány lezárt, és készül rá több másik is.
Attól tartok, az a puska még marad egy darabig Passauban Rííí

Sajnos ez egyre inkább biztos.
Bajorország lezárt. (Ebből azért itt nem sok minden látszik, az élet megy,  de a rádióból ezt hallod... )

Üdv!

Tervez valaki Passau-i utat a jövő év elején?  Csatlakoznék ...



Csak Passaui érdekel? Akkor január elején tudlak hozni.
 Vagy haza is szeretnél menni?  Ördög
Naplózva

Itt van egy süldő.....   ...  jó lesz ez kannak is!
uzbence
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149



« Új üzenet #709 Dátum: 2021. Március 03. - 08:48:02 »

 Emelem

Most vagy nincs huzagolás a csövében, vagy csináltam egy elég jó vásárt...(?)  :Mosolyog
https://www.egun.de/market/item.php?id=13629581
Kb. 5 éve hajtom ezt a 8szögletű projektet...vettem egy Remington 700-ast alapnak, meg nemrég kértem is ajánlatot közvetlen a LW-től is (importőrtől), de nem igen haladt a dolog. Erre meg szembejött ez.
Óriási mák (persze ha minden rendben lesz vele), mert ha ez a szerencsés az Artikel címébe odabiggyeszti az achtkant szót, sztem tuti nincs esélyem. M98 243 win. címszóra manapság nemsok klikk jön...
Arról nem is beszélve, hogy a tavalyi nettó export árlista szerint 870 euró egy 8szögletű cső Waltheréknél.
Ennyiért M98 tokot nem nagyon tudnék venni ezzel a fával. De hát még jöhet meglepetés  Nem szól szám

 Piál
Naplózva
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #710 Dátum: 2021. Március 03. - 09:05:10 »

Emelem

Most vagy nincs huzagolás a csövében, vagy csináltam egy elég jó vásárt...(?)  :Mosolyog
https://www.egun.de/market/item.php?id=13629581
Kb. 5 éve hajtom ezt a 8szögletű projektet...vettem egy Remington 700-ast alapnak, meg nemrég kértem is ajánlatot közvetlen a LW-től is (importőrtől), de nem igen haladt a dolog. Erre meg szembejött ez.
Óriási mák (persze ha minden rendben lesz vele), mert ha ez a szerencsés az Artikel címébe odabiggyeszti az achtkant szót, sztem tuti nincs esélyem. M98 243 win. címszóra manapság nemsok klikk jön...
Arról nem is beszélve, hogy a tavalyi nettó export árlista szerint 870 euró egy 8szögletű cső Waltheréknél.
Ennyiért M98 tokot nem nagyon tudnék venni ezzel a fával. De hát még jöhet meglepetés  Nem szól szám

 Piál

Ez gyakorlatilag új cső.  Igen
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #711 Dátum: 2021. Március 03. - 10:38:39 »

Emelem

Most vagy nincs huzagolás a csövében, vagy csináltam egy elég jó vásárt...(?)  :Mosolyog
https://www.egun.de/market/item.php?id=13629581
Kb. 5 éve hajtom ezt a 8szögletű projektet...vettem egy Remington 700-ast alapnak, meg nemrég kértem is ajánlatot közvetlen a LW-től is (importőrtől), de nem igen haladt a dolog. Erre meg szembejött ez.
Óriási mák (persze ha minden rendben lesz vele), mert ha ez a szerencsés az Artikel címébe odabiggyeszti az achtkant szót, sztem tuti nincs esélyem. M98 243 win. címszóra manapság nemsok klikk jön...
Arról nem is beszélve, hogy a tavalyi nettó export árlista szerint 870 euró egy 8szögletű cső Waltheréknél.
Ennyiért M98 tokot nem nagyon tudnék venni ezzel a fával. De hát még jöhet meglepetés  Nem szól szám

 Piál

 Emelem

 Meglepődött Meglepődött Meglepődött
Nagy mákod van... hogy nem én vettem észre előbb.  Kacsint Ördög
Ezért még én is feladtam volna 9+-os elveimet.  Vigyorog
(Egyébként mostanában a hülyebogár mondogatja a 243-at. OOO)

 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Harka Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1316



« Új üzenet #712 Dátum: 2021. Március 03. - 16:04:28 »

Emelem

Most vagy nincs huzagolás a csövében, vagy csináltam egy elég jó vásárt...(?)  :Mosolyog
https://www.egun.de/market/item.php?id=13629581
Kb. 5 éve hajtom ezt a 8szögletű projektet...vettem egy Remington 700-ast alapnak, meg nemrég kértem is ajánlatot közvetlen a LW-től is (importőrtől), de nem igen haladt a dolog. Erre meg szembejött ez.
Óriási mák (persze ha minden rendben lesz vele), mert ha ez a szerencsés az Artikel címébe odabiggyeszti az achtkant szót, sztem tuti nincs esélyem. M98 243 win. címszóra manapság nemsok klikk jön...
Arról nem is beszélve, hogy a tavalyi nettó export árlista szerint 870 euró egy 8szögletű cső Waltheréknél.
Ennyiért M98 tokot nem nagyon tudnék venni ezzel a fával. De hát még jöhet meglepetés  Nem szól szám

 Piál

Húúú basszus! Ez igen! Gratulálok! Igen
Naplózva

Jó szelet!
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2891


« Új üzenet #713 Dátum: 2021. Március 03. - 18:43:39 »


Ezért még én is feladtam volna 9+-os elveimet.  Vigyorog
(Egyébként mostanában a hülyebogár mondogatja a 243-at. OOO)



Vegyél, nem fogsz csalódni! Vigyorog
Ha ezzel előremozdítom a dolgokat: nekem is egy .243-as és 9,3-as "páros" lakik a szekrényben. Vigyorog

 Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #714 Dátum: 2021. Március 04. - 14:41:47 »

Vegyél, nem fogsz csalódni! Vigyorog
Ha ezzel előremozdítom a dolgokat: nekem is egy .243-as és 9,3-as "páros" lakik a szekrényben. Vigyorog

 Emelem

 Emelem

Hát, a páros az már "necces".  Ördög
Esetleg egy falka 9,3-ashoz tudna csatlakozni. - Az már gang bang?  Röhög

 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Harka Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1316



« Új üzenet #715 Dátum: 2021. Március 17. - 16:12:28 »

Ha valakit érdekel:

https://www.egun.de/market/item.php?id=13258713#img
Naplózva

Jó szelet!
Mamut
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155


« Új üzenet #716 Dátum: 2021. Március 17. - 20:26:08 »


Üdv! Szép fegyver, de 18 nap van hátra.... Bármennyi lehet a vége. Vagy mit kell nézni?
Naplózva
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #717 Dátum: 2021. Március 17. - 21:09:10 »

Üdv! Szép fegyver, de 18 nap van hátra.... Bármennyi lehet a vége. Vagy mit kell nézni?
Nem nagyon fog ez változni. Valamiért nincs ezeknek a puskáknak ára, pedig, szerintem Sauer minőséget képvisel.
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Harka Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1316



« Új üzenet #718 Dátum: 2021. Március 17. - 23:12:20 »

Üdv! Szép fegyver, de 18 nap van hátra.... Bármennyi lehet a vége. Vagy mit kell nézni?

Nagyon jó, és viszonylag ritka fegyver. Talán nem fogják felverni az árát, ahogy Géza mondta. Eddig senki sincs még rajta, ezért gondolom. Mauser 225 néven is ismerheted. A Mauser megvette a licencet, de hamar leállt vele a magas gyártási költségek miatt. Nagyon ritkán fordúl elő, ezért tettem fel . Meg baromi jó áron van egyenlőre. Ha nem lenne 30-06-om, meg rágna a bogár, akkor én is rárepülnék. De hátha lesz itt valaki aki megkívánja, és boldog tulajdonosa lehet. Ahogy Géza is mondta, sauer minőség!
Naplózva

Jó szelet!
Harka Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1316



« Új üzenet #719 Dátum: 2021. Március 17. - 23:13:48 »

Nem nagyon fog ez változni. Valamiért nincs ezeknek a puskáknak ára, pedig, szerintem Sauer minőséget képvisel.


 Igen
Naplózva

Jó szelet!
Oldalak: 1 ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 [48] 49 50   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: