Oldalak: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... 50   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Internetes bolhapiac (egun, ebay, vatera és társaik)  (Megtekintve 198973 alkalommal)
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #345 Dátum: 2016. Június 16. - 16:36:21 »

Elkelt, ahogy nézem Anti lemaradtál róla...  Vigyorog
http://www.egun.de/market/item.php?id=5800456

 Woest  Rííí
 Röhög

De erről nem.
http://www.egun.de/market/item.php?id=5967535

 Vigyorog

 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #346 Dátum: 2016. Június 16. - 19:55:15 »


Ez nagyon jó vétel volt!  Emelem
Naplózva
uzbence
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149



« Új üzenet #347 Dátum: 2016. Június 16. - 20:13:08 »


 Igen Igen Piál
Naplózva
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #348 Dátum: 2016. Június 16. - 20:44:52 »


Kicsi árréssel vevő vagyok rá... Ördög Vigyorog
 Emelem Wave
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
uzbence
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149



« Új üzenet #349 Dátum: 2016. Június 20. - 21:52:46 »


Kár volt elkapkodni...találtam neked egy újabb gyöngyszemet  Vigyorog
http://www.egun.de/market/item.php?id=5406221
Naplózva
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #350 Dátum: 2016. Június 21. - 09:45:50 »

Kár volt elkapkodni...találtam neked egy újabb gyöngyszemet  Vigyorog
http://www.egun.de/market/item.php?id=5406221


 Emelem
Jó, hogy szóltál! Már csapom is le!
De ha nagyon szeretnéd, meghagyom neked.  Röhög

 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #351 Dátum: 2016. Június 21. - 10:23:16 »

Kár volt elkapkodni...találtam neked egy újabb gyöngyszemet  Vigyorog
http://www.egun.de/market/item.php?id=5406221


Érdekes lehet sötétben variálni a három különböző kaliberű golyós cső töltésével. Amúgy szép puska!  Igen
Naplózva
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #352 Dátum: 2016. Június 21. - 11:40:44 »

Érdekes lehet sötétben variálni a három különböző kaliberű golyós cső töltésével. Amúgy szép puska!  Igen

Nagyon szép fegyver, DE, kérdem én milyen vadászati élethelyzet igazolja, a három eltérő kaliberű cső, térben és időben egy helyen való tartását (alkalmazását)Vállat von (Az , hogy ezzel kiszélesíti az elejthető vadfajok vadászias elejtését, azonos helyen és időben az több mint álságos szerintem.)
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #353 Dátum: 2016. Június 21. - 12:20:58 »

Nagyon szép fegyver, DE, kérdem én milyen vadászati élethelyzet igazolja, a három eltérő kaliberű cső, térben és időben egy helyen való tartását (alkalmazását)Vállat von (Az , hogy ezzel kiszélesíti az elejthető vadfajok vadászias elejtését, azonos helyen és időben az több mint álságos szerintem.)

Teljesen igazad van, de ezek ékszerek, nem "fegyverek"!  Kacsint Akinek annyi pénze van, hogy ilyeneket vegyen, tart egy inast, akinek más dolga sincs, mint a puskákat simogatni! A területre ezt kivinni szentségtörés!  Kacsint
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #354 Dátum: 2016. Június 21. - 12:35:28 »

Akinek annyi pénze van, hogy ilyeneket vegyen, tart egy inast, akinek más dolga sincs, mint a puskákat simogatni!


Mással simogattatni?  Vállat von Vállat von

Szerencse, hogy nincs sok pénzed, mert még a p-t is inassal simogattatnád!   Röhög Röhög Röhög
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #355 Dátum: 2016. Június 21. - 13:33:15 »

Teljesen igazad van, de ezek ékszerek, nem "fegyverek"!  Kacsint Akinek annyi pénze van, hogy ilyeneket vegyen, tart egy inast, akinek más dolga sincs, mint a puskákat simogatni! A területre ezt kivinni szentségtörés!  Kacsint

Én láttam egy pár tulajt aki ettől extrémebb kaliberkiosztású fegyverekkel jött a szomszédos Szlovákiából, hazánkba vadászni, kombi fegyverből kettő is volt nála és csak egy gím bikát szeretett volna lőni, mondjuk inasa volt de a fegyvereket nem simizte  Elmondása szerint, bizonyos körökben ez egy értékmérő, és ez igaz más területen is voltam olyan lő versenyen, ahol tényleg inas húzta, golfkocsihoz hasonlító szekéren a fegyvereket, beszélgetés és nyálcsorgatás közben megkérdezte,  látva érdeklődésem, hogy megadja e a Belga fegyvervésnökének a telefonszámát, aki az aranyberakást csinálja, én persze blazirtan annyit mondtam, hogy én "Ferlachban dolgoztatok",  Ördög majd felültem a simsonra és vidáman elpöfögtem,(haza érve megsimogattam az IZS 58-ast) no ennyit röviden a fegyver és ember általam tapasztalt eltérő kapcsolatáról.
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
uzbence
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149



« Új üzenet #356 Dátum: 2016. Június 28. - 08:43:02 »

 Emelem

Tegnap meg volt az első passaui kanyar. A kommunikáció néha akadozott, meg apró fennakadások voltak, de összességében simának mondható volt a folyamat. Jövő héten egy négyes fogat még majd útnak indul, addigra remélem nekik is összeáll a papírmunka  Ördög
Mondhatjuk, hogy bejárattuk a kapcsolatot...  Táncol

 Piál Wave
Naplózva
schpeter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 854



« Új üzenet #357 Dátum: 2016. Július 13. - 11:24:10 »

Emelem

Tegnap meg volt az első passaui kanyar. A kommunikáció néha akadozott, meg apró fennakadások voltak, de összességében simának mondható volt a folyamat. Jövő héten egy négyes fogat még majd útnak indul, addigra remélem nekik is összeáll a papírmunka  Ördög
Mondhatjuk, hogy bejárattuk a kapcsolatot...  Táncol

 Piál Wave



Sziasztok!

Ezen a bejáratott úton (Kösz uzbence!  Meghajol ) szeretnék behozni egy-két egunos puskát.
A költségek csökkentése miatt keresek útitársakat. Augusztus/szeptember lenne a megcélzott időpont.

Üdv,
Péter
Naplózva

"Azt mondják, az igazi vadásznak nagyobb és jobb szíve van, mint annak az embernek, akinek a vad csak hús, az erdő csak fa, a mező csak széna, és az erdőn-mezőn való bolyongás egyszerűen: naplopás.” (F. I.)
Haenel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 320


« Új üzenet #358 Dátum: 2016. Július 13. - 13:05:43 »

Emelem

Tegnap meg volt az első passaui kanyar. A kommunikáció néha akadozott, meg apró fennakadások voltak, de összességében simának mondható volt a folyamat. Jövő héten egy négyes fogat még majd útnak indul, addigra remélem nekik is összeáll a papírmunka  Ördög
Mondhatjuk, hogy bejárattuk a kapcsolatot...  Táncol

 Piál Wave
A négyes fogat megérkezett ,minden simán ment. Még egy kis városnézés is belefért.  Ördög
Naplózva
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #359 Dátum: 2016. Július 13. - 13:35:14 »

A négyes fogat megérkezett ,minden simán ment. Még egy kis városnézés is belefért.  Ördög

 Igen
Csak Eszter (a GPS) kavart be egy kicsit.  Fa testápoló Odafelé megnéztük Bécs belvárosát is.  Woest  Röhög

 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Oldalak: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... 50   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: