Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 50   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Internetes bolhapiac (egun, ebay, vatera és társaik)  (Megtekintve 199017 alkalommal)
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #30 Dátum: 2013. Június 14. - 16:02:49 »

Sziasztok!

Egun-ról vásároltam távcsövet és segítségeteket szeretném kérni, hogy a kifizetés pontosan hogy történik.Köszönöm! Emelem
Emelem
Ezek szerint még nem vásároltad meg, ha nem fizetted ki... Kacsint
- Általában előre utalással szokott történni: Te a megadott bankszámlaszámra elutalod pííízt, az eladó meg küldi az átut (jobb esetben... Ördög)
 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Stefi
Vendég
« Új üzenet #31 Dátum: 2013. Június 18. - 19:34:58 »

Sziasztok!

Egun-ról vásároltam távcsövet és segítségeteket szeretném kérni, hogy a kifizetés pontosan hogy történik.Köszönöm! Emelem
Írd meg az eladónak hogy hova kéred az árut hogy meg tudja írni a fizetendő összeget a szállítási díjjal együtt.
Az eledó fogja küldeni  Számlaszámát IBAN stb. számot. Legjobb ha kinyomtatod és bemész a "saját" bankodhoz és magyar forintban kifizetheted ha van valuta számlád arról is fizethetsz. Válaszban írd meg az eladónak hogy utaltad a pénzt és hova küldje az árut. Nyugodtan várakozzál !   Türelmetlenül Röhög
Naplózva
Diesel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 422



« Új üzenet #32 Dátum: 2013. Június 19. - 14:32:32 »

Írd meg az eladónak hogy hova kéred az árut hogy meg tudja írni a fizetendő összeget a szállítási díjjal együtt.
Az eledó fogja küldeni  Számlaszámát IBAN stb. számot. Legjobb ha kinyomtatod és bemész a "saját" bankodhoz és magyar forintban kifizetheted ha van valuta számlád arról is fizethetsz. Válaszban írd meg az eladónak hogy utaltad a pénzt és hova küldje az árut. Nyugodtan várakozzál !   Türelmetlenül Röhög

Köszönöm!Sikerült megoldanom.
Naplózva

Ne felejtsük el hogy mi csak vendégek vagyunk az erdőben...
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #33 Dátum: 2013. Július 15. - 18:25:44 »


Hellovadasz.eu
Két terméket rendeltem tőlük,mindkettő nyári készletkisöprésben,messze a magyarországi árak alatt (Talán az Amazon oldalon láttam ennyiért...) 2 nap alatt szépen becsomagolva,rendben megérkezett.(Ja kedvcsinálónak egy 5000 Ft-os kupont is adtak,amit az akciós termékekre is be lehetett váltani. Így meg már a hülyének is megérte,nemhogy nekem... Vigyorog  )
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Rzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1600



« Új üzenet #34 Dátum: 2013. Július 15. - 22:10:02 »

Hellovadasz.eu
Két terméket rendeltem tőlük,mindkettő nyári készletkisöprésben,messze a magyarországi árak alatt (Talán az Amazon oldalon láttam ennyiért...) 2 nap alatt szépen becsomagolva,rendben megérkezett.(Ja kedvcsinálónak egy 5000 Ft-os kupont is adtak,amit az akciós termékekre is be lehetett váltani. Így meg már a hülyének is megérte,nemhogy nekem... Vigyorog  )
Nálam mindig így működött a Hellovadasz .
Csak dicsérni tudom a céget .
 Emelem
Naplózva
Somefire
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 71


« Új üzenet #35 Dátum: 2013. Július 16. - 18:37:35 »

Nálam is szereztek most egy jó pontot. Péntek este rendeltem tőlük abban a tudatban, hogy majd egyszer megkapom. Hiszen jön a hétvége, hétfőnél hamarabb tuti nem fogják tudni összekészíteni és útnak indítani, szóval ha szerda-csütörtök környékén érkezik, akkor sincs gond. Ma felhívott egy hölgy tőlük aki elnézést kért, hogy még ma nem kapom meg a csomagot, de ígérte, hogy holnap tuti. Sokat szoktam rendelni innen-onnan, de ritka az ilyen hozzáállás. És még az ár is egész baráti volt, különösen az ajándékkuponnal Mosolyog
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #36 Dátum: 2013. Október 11. - 17:43:53 »


Érdemes megnézni ! Ennyiért ?
Az is tanulságos ha megnézitek  a licit listát hogy az egyik tag Ziesche 0 vásárlással hogyan tornázta fel kaihawaii222 -nek az árat 665 ről 805 Euróra potom 3 perc alatt .
Gondolom ha meg megnyeri visszalép !    Emelem

Naplózva
Tajo
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164


« Új üzenet #37 Dátum: 2013. Október 12. - 07:00:17 »

Érdemes megnézni ! Ennyiért ?
Az is tanulságos ha megnézitek  a licit listát hogy az egyik tag Ziesche 0 vásárlással hogyan tornázta fel kaihawaii222 -nek az árat 665 ről 805 Euróra potom 3 perc alatt .
Gondolom ha meg megnyeri visszalép !    Emelem


Ez pontosan így van Stefi.A tokos ugyanakkora szélhámos mint a többi.Érdemes oda figyelni s több vasat tartani a tűzben mert a meglepetések az utolsó napokon érkeznek.Az hogy be regisztrál fél tucat nick el a haveri gárda régi trükk.Azonban ma is hatásos. S.Peti
Naplózva

Amat Victoria Curam.
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16590



« Új üzenet #38 Dátum: 2013. Október 12. - 10:59:10 »

Az is tanulságos ha megnézitek  a licit listát hogy az egyik tag Ziesche 0 vásárlással hogyan tornázta fel kaihawaii222 -nek az árat 665 ről 805 Euróra potom 3 perc alatt .

Egyikük 800, másikuk 805 eurót adott meg plafonnak. A gép meg szépen végigzongorázta. Ebben az a bosszantó, ha "zongorázás" KÖZBEN jár le az idő és Te a magasabb liciteddel bukod a boltot.
Volt már ilyen... Rííí
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
B.Bálint
Erdő
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Új üzenet #39 Dátum: 2014. Január 21. - 14:24:01 »

Üdvözletem mindenkinek!
Az ügyben szeretném a segítségeteket kérni,hogy tudtok-e olyan céget vagy személyt aki foglalkozik vagy esetleg segítene külföldről történő fegyver vásárlásban és behozatalban.
Élőre is köszönöm a választ.

Üdv. B.Bálint  Emelem
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #40 Dátum: 2014. Január 21. - 15:54:07 »

Üdvözletem mindenkinek!
Az ügyben szeretném a segítségeteket kérni,hogy tudtok-e olyan céget vagy személyt aki foglalkozik vagy esetleg segítene külföldről történő fegyver vásárlásban és behozatalban.
Élőre is köszönöm a választ.

Üdv. B.Bálint  Emelem


Szerintem írj egy privátot a tárgyban Space Cowboy fórumtársunknak.

 Emelem
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
B.Bálint
Erdő
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Új üzenet #41 Dátum: 2014. Január 21. - 16:30:31 »

Rendben
Köszönöm a gyors választ   Mosolyog  Emelem
Naplózva
Gery
Levél
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Új üzenet #42 Dátum: 2014. Január 28. - 07:27:09 »

Jó reggelt Mindenkinek!Egy kérdéssel fordulnék hozzátok!Valaki nem tudja,hol van olyan vadászbolt ahol weatherby puskát lehet vásárolni???????További szép napot!
Naplózva
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #43 Dátum: 2014. Január 28. - 07:40:37 »

Jó reggelt Mindenkinek!Egy kérdéssel fordulnék hozzátok!Valaki nem tudja,hol van olyan vadászbolt ahol weatherby puskát lehet vásárolni???????További szép napot!

Üdv!

Előbb tedd le a vadászvizsgát.
Közben, pihenésként.., erre nézelődj.  Wave

http://www.egun.de/market/list_items.php?mode=qry&plusdescr=off&wheremode=and&query=+Weatherby+&quick=1

Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #44 Dátum: 2014. Január 28. - 07:47:00 »

Üdv!

Előbb tedd le a vadászvizsgát.
Közben, pihenésként.., erre nézelődj.  Wave

http://www.egun.de/market/list_items.php?mode=qry&plusdescr=off&wheremode=and&query=+Weatherby+&quick=1



Így csak a fegyvereket látja nagyjából, gondolom, nem hüvelyt akar venni:

http://www.egun.de/market/list_items.php?mode=qry&query=Weatherby&wheremode=and&plusdescr=0&cat=65&x=9&y=14
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 50   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: