Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... 50   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Internetes bolhapiac (egun, ebay, vatera és társaik)  (Megtekintve 197566 alkalommal)
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #255 Dátum: 2015. Augusztus 10. - 22:05:05 »

Ja...csak aztán bebizonyosodott, hogy a 8x68 egy végtelenül lassú kaliber... Ördög

Úgy fos ahogy van, milyen igaz, mintha magam mondtam volna Ványadt Ványadtovics Vinyov! 
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #256 Dátum: 2015. Augusztus 16. - 11:02:34 »

Megy a disputa a paypalon keresztül. Mondjuk még választ nem kaptam a jelzésemre az eladótól. Vállat von
5 napon belül visszautal a paypal...az eladó nem kommunikált.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #257 Dátum: 2015. Augusztus 26. - 10:16:26 »

https://vadaszapro.net/reszletek/236508/7x62-es-golyos-vadaszpuska  Fejvakarás
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
Tony
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1569



« Új üzenet #258 Dátum: 2015. Augusztus 26. - 11:02:47 »


Mi a baj vele?
Szuper ajánlat csili-vili...  Ördög

 Emelem
Naplózva

"Az erdő az én templomom."
Pyrus
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4578



« Új üzenet #259 Dátum: 2015. Augusztus 26. - 11:08:02 »

Mi a baj vele?
Szuper ajánlat csili-vili...  Ördög

 Emelem

A kaliber enyhén gyanús.
De mit számít az a pár milli, vagy tizedesjegy tévedés egy magyar vadásznál?  Ördög
Naplózva
Tony
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1569



« Új üzenet #260 Dátum: 2015. Augusztus 26. - 11:25:20 »

A kaliber enyhén gyanús.
De mit számít az a pár milli, vagy tizedesjegy tévedés egy magyar vadásznál?  Ördög

Bocs, de nekem ez már fel sem tűnik...

 Emelem
Naplózva

"Az erdő az én templomom."
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #261 Dátum: 2015. Augusztus 26. - 11:46:00 »

5 napon belül visszautal a paypal...az eladó nem kommunikált.
Az első munkanapon megjött a pénz. Igen
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Pali85
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 545



« Új üzenet #262 Dátum: 2015. Augusztus 26. - 12:34:53 »

A kaliber enyhén gyanús.
De mit számít az a pár milli, vagy tizedesjegy tévedés egy magyar vadásznál?  Ördög
Sörétest láttam már úgy tartásiba bejegyezve; kaliberjel: "12 mm"
Ha szigorúan veszem a jogszabályt, nem szolgálhattam volna ki a vadásztársat 12/70-es lőszerrel, hiszen nem az van a tartásiban... itt a rendőr volt a toppon, aki beírta neki.
A 357 Magnumosoknál szokott gond lenni, amikor 38 Spec lőszert akarnak venni a revolverhez, mert ugyan jó bele, de így nem adhatom ki, csak ha a tartásiba úgy íratja be, hogy 357Mag./38 Spec.
Persze jelen esetben a komának szimplán csak dunsztja nincs a kaliberekről.
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #263 Dátum: 2015. Augusztus 26. - 16:50:32 »


A puska ér 20 ezret hadi tussal, az új tus mondjuk 25-öt, a piacos tasco "távcső" 5 ezret, erős izgalmi állapotban. De nem kell senkinek, tehát eladhatatlan.
Naplózva
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #264 Dátum: 2015. Augusztus 26. - 22:31:40 »

A puska ér 20 ezret hadi tussal, az új tus mondjuk 25-öt, a piacos tasco "távcső" 5 ezret, erős izgalmi állapotban. De nem kell senkinek, tehát eladhatatlan.
Én csak a kaliber miatt linkeltem be... Kacsint
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
Tony
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1569



« Új üzenet #265 Dátum: 2015. Augusztus 27. - 11:09:56 »

Te hol vadászol?
Nálunk a fele banda nincs tisztában még azokkal a kaliberekkel sem amit használ...
Társas vadászaton rákiabáltak a többiek az öreg szakira, akinek a feje felett húzott át két fácánkakas: Mééér nem lőttél M... bá!!!  Vállat von
Válasz: Mer eefogyott a tőőttény! Csak 7db vót! /egy dobozzal ellőttünk akkoriban egy hajtásban.../  Fejvakarás
Odaléptem és adtam neki pár db-ot, valamit morgott nyitja a puskát, nyomkodja nem megy bele! Én tudtam hogy 16-osa van, az enyém meg 12-es, aszongya: Mi a ménkű e?
Mondom Neki, erre gyűrködi be a zsebébe hogy ez nem jó, de vissza nem adta volna két nyúlért se!!!
Mondjuk a 7,62-es nála is 7x62.  Ördög
A másik halálom meg amikor a Méér nem lőőtté? kérdésre ezt ordítják vissza: Eee vót zárva a puska!!!  Fejvakarás Fejvakarás Fejvakarás

 Emelem
Naplózva

"Az erdő az én templomom."
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #266 Dátum: 2015. Augusztus 27. - 11:17:43 »

Te hol vadászol?
Nálunk a fele banda nincs tisztában még azokkal a kaliberekkel sem amit használ...
Társas vadászaton rákiabáltak a többiek az öreg szakira, akinek a feje felett húzott át két fácánkakas: Mééér nem lőttél M... bá!!!  Vállat von
Válasz: Mer eefogyott a tőőttény! Csak 7db vót! /egy dobozzal ellőttünk akkoriban egy hajtásban.../  Fejvakarás
Odaléptem és adtam neki pár db-ot, valamit morgott nyitja a puskát, nyomkodja nem megy bele! Én tudtam hogy 16-osa van, az enyém meg 12-es, aszongya: Mi a ménkű e?
Mondom Neki, erre gyűrködi be a zsebébe hogy ez nem jó, de vissza nem adta volna két nyúlért se!!!
Mondjuk a 7,62-es nála is 7x62.  Ördög
A másik halálom meg amikor a Méér nem lőőtté? kérdésre ezt ordítják vissza: Eee vót zárva a puska!!!  Fejvakarás Fejvakarás Fejvakarás

 Emelem


 Ördög
A hajtás megindulásakor öreg "vadász" keresztben a hátára vette a puskát, zsebre baszta a kezét, majd este olajos csővel odaállt a kompetenciáért.   Fej a falba
Naplózva
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 7942


Generalbakter


« Új üzenet #267 Dátum: 2015. Augusztus 27. - 12:18:49 »

Sörétest láttam már úgy tartásiba bejegyezve; kaliberjel: "12 mm"
Ha szigorúan veszem a jogszabályt, nem szolgálhattam volna ki a vadásztársat 12/70-es lőszerrel, hiszen nem az van a tartásiban... itt a rendőr volt a toppon, aki beírta neki.
A 357 Magnumosoknál szokott gond lenni, amikor 38 Spec lőszert akarnak venni a revolverhez, mert ugyan jó bele, de így nem adhatom ki, csak ha a tartásiba úgy íratja be, hogy 357Mag./38 Spec.
Persze jelen esetben a komának szimplán csak dunsztja nincs a kaliberekről.
Jellemzően a .357 mellé beírják a .38 Specialt is. Emelem
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1670


Koma


« Új üzenet #268 Dátum: 2015. Augusztus 27. - 19:15:23 »

Ördög
A hajtás megindulásakor öreg "vadász" keresztben a hátára vette a puskát, zsebre baszta a kezét, majd este olajos csővel odaállt a kompetenciáért.   Fej a falba

Mifelénk legalább az ilyenek leállónak mennek szerencsére, ott legalább elpuhogtatnak.... A nagy szántásokat amúgyse komálják.
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9907



« Új üzenet #269 Dátum: 2015. Augusztus 27. - 20:06:05 »

Mifelénk legalább az ilyenek leállónak mennek szerencsére, ott legalább elpuhogtatnak.... A nagy szántásokat amúgyse komálják.

Kezdtek eltérni a topik cimétől. Türelmetlenül
Gondolom vannak "ilyen" emberek is, ellenben a kort tisztelni kellene ha mást nem is. A nagy szántást én se komálom pedig se öreg se tejfölösképú nem vagyok ráadásul a helyemet is tudom....
További hozzászólok e témakörben áthelyezésre vagy törlésre kerül.
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... 50   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: