Szavazás
Kérdés: Kívánja-e, hogy Hazánkban az utántöltés engedélyezett legyen?
Nem - 12 (7.2%)
Igen, tanfolyam elvégzéséhez kötve - 118 (71.1%)
Igen, korlátozás nélkül - 36 (21.7%)
Összes szavazó: 148

Oldalak: 1 ... 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 [102] 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 ... 154   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Golyós lőszer újratöltés  (Megtekintve 305892 alkalommal)
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #1515 Dátum: 2017. Március 17. - 08:16:18 »


Nekem van eladó 85 db 8x68s rws evo egyszer használt hüvely... valahol van egy másik dobozom, amiben szintén van ennyi, csak még nem találom...
Fejvakarás
Ezek szerint eladni akarsz, nem venni. Nincs ezzel baj, de szvsz. írhattad volna rögtön ezt, nem kell ködösíteni...  Vállat von
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
DarkKnight
Vendég
« Új üzenet #1516 Dátum: 2017. Március 17. - 08:34:06 »

Értem. Akkor találj ki valami árat, és jelezd légy szíves  Vigyorog
Szerencsére akad bőven, de ha úgy alakul lehet megvenném.
 Emelem

300 Ft/db áron megválnék Tőlük.
Naplózva
bull
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1222


« Új üzenet #1517 Dátum: 2017. Március 17. - 08:36:43 »

300 Ft/db áron megválnék Tőlük.


Hm   Röhög  Röhög 
Naplózva
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3060



« Új üzenet #1518 Dátum: 2017. Március 17. - 08:37:50 »

300 Ft/db áron megválnék Tőlük.
Mi itt a fórumon, ajándékozni szoktuk egymás között a hüvelyeket!
 Igen
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
bull
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1222


« Új üzenet #1519 Dátum: 2017. Március 17. - 08:54:06 »

300 Ft/db áron megválnék Tőlük.

Kicsit nyakatekert módon közelítetted meg ezt a dolgot !  Nem  Emelem 
( de ez csak az én véleményem) 


 /  uzbence  forumtárs helyébe , már  csak azért se venném meg /   
Naplózva
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #1520 Dátum: 2017. Március 17. - 08:54:38 »


Nekem van eladó 85 db 8x68s rws evo egyszer használt hüvely... valahol van egy másik dobozom, amiben szintén van ennyi, csak még nem találom...

Figyelj SÖTÉT!! (lovag csak szeretnél lenni...)
Húzzál innen a pitsába...
Valami piacra a kofák közé, ha beengednek Nem
Nézz körül, rossz helyen vagy, itt rendes emberek vannak!
Tudod, kivel szórakozz!!!!
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16574



« Új üzenet #1521 Dátum: 2017. Március 17. - 09:00:10 »

Sziasztok, 8x68S kaliberű üres hüvelyt mennyiért lehet szerintetek vásárolni? Akár egyszer használt is jó, RWS előnyben...
aztán
Idézet
Nekem van eladó 85 db 8x68s rws evo egyszer használt hüvely... valahol van egy másik dobozom, amiben szintén van ennyi, csak még nem találom...

 Fejvakarás
Nem vagyok jövőlátó de itt úgy érzem, valakinek nem lesz több dobása...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9514


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #1522 Dátum: 2017. Március 17. - 09:07:11 »

aztán
 Fejvakarás
Nem vagyok jövőlátó de itt úgy érzem, valakinek nem lesz több dobása...

Valóban. Elmúlt a nick.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
uzbence
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149



« Új üzenet #1523 Dátum: 2017. Március 17. - 11:04:42 »

Kicsit nyakatekert módon közelítetted meg ezt a dolgot !  Nem  Emelem 
( de ez csak az én véleményem) 


 /  uzbence  forumtárs helyébe , már  csak azért se venném meg /   

Hát jah, mindenkinek szíve joga. Ennyire nem vettem érzékenyen a kérdést bevallom.
300 ft-ért viszont sok sikert hozzá!  Emelem
Elég ritka kaliber, nyilván aki ebben a kaliberben tölt azok száma meg még kevesebb. Szóval a kínálat egy dolog, ha nincs kereslet...
Meg tényleg el vagyok látva  Ördög Így ha nem is csak alkalmi vételre ugranék rá, de legalább olyanra, amivel mindenki jól jár. 300 per darabbal nem ez a helyzet. Jelenleg.

Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1524 Dátum: 2017. Március 17. - 11:10:31 »

Mi itt a fórumon, ajándékozni szoktuk egymás között a hüvelyeket!
 Igen
Vazze akkor csak nem viszem a fórumtalira az asszonyt...még van rá pár év jótállás. Vigyorog
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
zajandras
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940


« Új üzenet #1525 Dátum: 2017. Március 17. - 11:37:16 »

Vazze akkor csak nem viszem a fórumtalira az asszonyt...még van rá pár év jótállás. Vigyorog

Addig kell a kocsit is hajtani, amíg garis...  Stoel  Ördög  Stoel
Naplózva

"Már az is megérte, hogy sétáltunk egy jót..."
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #1526 Dátum: 2017. Március 17. - 11:50:44 »

Vazze akkor csak nem viszem a fórumtalira az asszonyt...még van rá pár év jótállás. Vigyorog

Az "új" Ptk a jótállás tekintetében módosításokat tartalmazott.. (ugye pont 3 éve, márc 15-én lépett hatályba...)
Az új Ptk. konkrétan meghatározza, hogy a jótállásból eredő jogokat a dolog tulajdonjogának átruházása esetén az új tulajdonos érvényesítheti a jótállást vállalóval szemben. Korábban ilyen rendelkezés nem volt…
A rendelkezés oka, hogy a jótállást a jogalkotó elsősorban a forgalmazott termékhez köti, ezáltal a szerződéstől függetlenedő, azon átívelő jogviszonyt hoz létre a hibás termék mindenkori tulajdonosa és a jótállás kötelezettje között. A hibás termék mindenkori tulajdonosa jótállási igényével fordulhat a fogalmazóhoz vagy kijavítás iránti igénnyel a jótállási nyilatkozatban (jótállási jegyen) esetlegesen megjelölt szervizhez. Az új Ptk. sem állapít meg kötelező jótállási időket. A jótállási határidőket ugyanis külön jogszabályok foglalják magukba. A kötelező jótállás alá eső termékeket a kormányrendelet melléklete tartalmazza………..


Én ezt értelmezve semmilyen tekintetben nem látom, hogy a jogviszonyod milyen módosulna a "termék" tekintetében, csorbulni semmilyen tekintetben nem csorbul.... A tulajdonos nem változik.. Vállat von
Esetünkben annak megállapítása, hogy ki a forgalmazó, ki a jótállás vállalója, ki a megjelölt szervíz......, szvsz. nagyobb relevanciával esik latba....  Vigyorog Vigyorog
 Stoel Stoel Stoel Stoel Stoel

Bocs, Herr Editrektorom, de aki felnőtt ember létére ilyen magas labdát feldob......
Emelem
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1527 Dátum: 2017. Március 17. - 12:21:41 »

Az "új" Ptk a jótállás tekintetében módosításokat tartalmazott.. (ugye pont 3 éve, márc 15-én lépett hatályba...)
Az új Ptk. konkrétan meghatározza, hogy a jótállásból eredő jogokat a dolog tulajdonjogának átruházása esetén az új tulajdonos érvényesítheti a jótállást vállalóval szemben. Korábban ilyen rendelkezés nem volt…
A rendelkezés oka, hogy a jótállást a jogalkotó elsősorban a forgalmazott termékhez köti, ezáltal a szerződéstől függetlenedő, azon átívelő jogviszonyt hoz létre a hibás termék mindenkori tulajdonosa és a jótállás kötelezettje között. A hibás termék mindenkori tulajdonosa jótállási igényével fordulhat a fogalmazóhoz vagy kijavítás iránti igénnyel a jótállási nyilatkozatban (jótállási jegyen) esetlegesen megjelölt szervizhez. Az új Ptk. sem állapít meg kötelező jótállási időket. A jótállási határidőket ugyanis külön jogszabályok foglalják magukba. A kötelező jótállás alá eső termékeket a kormáént melléklete tartalmazza………..


Én ezt értelmezve semmilyen tekintetben nem látom, hogy a jogviszonyod milyen módosulna a "termék" tekintetében, csorbulni semmilyen tekintetben nem csorbul.... A tulajdonos nem változik.. Vállat von
Esetünkben annak megállapítása, hogy ki a forgalmazó, ki a jótállás vállalója, ki a megjelölt szervíz......, szvsz. nagyobb relevanciával esik latba....  Vigyorog Vigyorog
 Stoel Stoel Stoel Stoel Stoel

Bocs, Herr Editrektorom, de aki felnőtt ember létére ilyen magas labdát feldob......
Emelem
Röhög
Most jövök rá,hogy Géza kilőtt hüvelyekről beszélt... Amit meg én emlegetek,azt nem kell még újraperemezni... Röhög
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
bull
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1222


« Új üzenet #1528 Dátum: 2017. Március 17. - 12:25:45 »

Hát jah, mindenkinek szíve joga. Ennyire nem vettem érzékenyen a kérdést bevallom.
300 ft-ért viszont sok sikert hozzá!  Emelem
Elég ritka kaliber, nyilván aki ebben a kaliberben tölt azok száma meg még kevesebb. Szóval a kínálat egy dolog, ha nincs kereslet...
Meg tényleg el vagyok látva  Ördög Így ha nem is csak alkalmi vételre ugranék rá, de legalább olyanra, amivel mindenki jól jár. 300 per darabbal nem ez a helyzet. Jelenleg.


 

Tényleg , nem is kérdeztem!       Megkaptad , jó lesz ?   
Naplózva
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #1529 Dátum: 2017. Március 17. - 12:27:51 »

 

Tényleg , nem is kérdeztem!       Megkaptad , jó lesz ?   

 Emelem

Még én őrizgetem, nem fújta Andrást felém a szél.  Vigyorog
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Oldalak: 1 ... 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 [102] 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 ... 154   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: