Szavazás
Kérdés: Kívánja-e, hogy Hazánkban az utántöltés engedélyezett legyen?
Nem - 12 (7.2%)
Igen, tanfolyam elvégzéséhez kötve - 118 (71.1%)
Igen, korlátozás nélkül - 36 (21.7%)
Összes szavazó: 148

Oldalak: 1 ... 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 [79] 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 ... 154   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Golyós lőszer újratöltés  (Megtekintve 307409 alkalommal)
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #1170 Dátum: 2015. November 24. - 06:51:47 »

Illene tudni névről a plebejnek, hogy ki a f...m az a Mank?..  Vállat von  Ördög

Hát, ha a plepsznek nem is, de egy patríciusnak, mint amilyen te vagy mindenképpen. Ha viszont tényleg nem mutatták be neked a szenátusban még, akkor kérdezd meg a Gugli nevű rabszolgát, és ő megmondhatja, hogy a messzi Germániában, Alzey nevű provinciában vannak Wiederladen nevű birtokai, ahonnan a császárság patríciusainak projektil, és egyéb ilyen jellegű igényeit szokta volt ez a nemes (f@..od) polgár és testvére kielégíteni...... Ördög Ördög
 Emelem
Naplózva
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #1171 Dátum: 2015. November 24. - 08:09:52 »

Hát, ha a plepsznek nem is, de egy patríciusnak, mint amilyen te vagy mindenképpen. Ha viszont tényleg nem mutatták be neked a szenátusban még, akkor kérdezd meg a Gugli nevű rabszolgát, és ő megmondhatja, hogy a messzi Germániában, Alzey nevű provinciában vannak Wiederladen nevű birtokai, ahonnan a császárság patríciusainak projektil, és egyéb ilyen jellegű igényeit szokta volt ez a nemes (f@..od) polgár és testvére kielégíteni...... Ördög Ördög
 Emelem

Jaaa, már értem. Én is vettem eleinte pár dolgot tőle (bár én Wolfgang Mank-ra emlékszem), de a külföldi szállításért felszámolt extra 20 EUR-t később már nem nagyon akaródzott benyelni. Nemrég találtam egy helyet, aki felár nélkül küldi a kavicsot, csak a 15,- EUR DHL postaköltség...  Wave
Naplózva
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #1172 Dátum: 2015. November 24. - 08:17:13 »

Nemrég találtam egy helyet, aki felár nélkül küldi a kavicsot, csak a 15,- EUR DHL postaköltség...  Wave

Akkor ezt meg is oszthatnád velünk! - De gyorsan!  Vigyorog

 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #1173 Dátum: 2015. November 24. - 08:22:42 »

Akkor ezt meg is oszthatnád velünk! - De gyorsan!  Vigyorog
 Wave

"Vérszagra gyűl az éji vad..."  Nyihi

Na jó, 10 EUR-ért! A számlaszámom:...  de mindenki, ne csaljatok!!! Röhög

http://www.waffen-baumann.de/
Naplózva
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #1174 Dátum: 2015. November 24. - 08:34:25 »

"Vérszagra gyűl az éji vad..."  Nyihi

Na jó, 10 EUR-ért! A számlaszámom:...  de mindenki, ne csaljatok!!! Röhög

http://www.waffen-baumann.de/

 Igen
 Meghajol Meghajol Meghajol
Rendeltél is már tőlük? Többször? Mik a tapasztalatok (rendelés-visszaigazolás, szállítási határidő, stb.)?

 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #1175 Dátum: 2015. November 24. - 09:01:59 »

Igen
 Meghajol Meghajol Meghajol
Rendeltél is már tőlük? Többször? Mik a tapasztalatok (rendelés-visszaigazolás, szállítási határidő, stb.)?
 Wave

Épp most van úton 300 db .308-as 165 gr Barnes TTSX a haveromnak, meg nekem egy kis "nyesedék" Partition, csak megnyugtatásképp.  Nyihi

Múlt szerdán lecsaptam az eGun-on a TTSX-eket, aztán még írtam neki, hogy az eGun-os TTSX-ek mellé ugyan tenne már be egy doboz NP-t amit a honlapján találtam. Még aznap utaltam is (utóbb örömmel tapasztaltam, hogy még délután kimegy az aznapi deviza utalás, és 24 órán belül meg is érkezik !), meg felhívtam, hogy nehogy felakadjon azon, szabad-e Mo.-ra küldenie magot (mármint, hogy az itteni szabályozás okán). De nem is igazán értette a telefonban, mi a f...t akadékoskodok ÉN!..  Röhög Pénteken fel is adta HERMES-sel, küldte a csomagkövető linket. Annyira nekem nem tűnt nehézkesnek az ügyintézés...  Vigyorog

Egyébként lehet az eGun-on gyöngyszemeket találni, én utóbb azt szoktam csinálni, hogy ha egy eladó azt írja, hogy külföldre is küld gond nélkül, és viszonylag nagy számú tranzakciója van, akkor jó eséllyel bolt, és mellette színes MyGun logora kattintva feljön az impresszum, és arra rákeresek a Google-lel. Ezt is így találtam. Az Alzey-t is úgy találtam anno, de már unom a +20 EUR-s büntetést minden küldésnél, tulajdonképp neki qrvára mindegy kéne legyen, hogy mit ír a csomagra címnek, attól neki egy centivel nincs több munkája, mintha belföldre küldene...  Wave
Naplózva
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #1176 Dátum: 2015. November 24. - 09:14:22 »

Épp most van úton 300 db .308-as 165 gr Barnes TTSX a haveromnak, meg nekem egy kis "nyesedék" Partition, csak megnyugtatásképp.  Nyihi

Múlt szerdán lecsaptam az eGun-on a TTSX-eket, aztán még írtam neki, hogy az eGun-os TTSX-ek mellé ugyan tenne már be egy doboz NP-t amit a honlapján találtam. Még aznap utaltam is (utóbb örömmel tapasztaltam, hogy még délután kimegy az aznapi deviza utalás, és 24 órán belül meg is érkezik !), meg felhívtam, hogy nehogy felakadjon azon, szabad-e Mo.-ra küldenie magot (mármint, hogy az itteni szabályozás okán). De nem is igazán értette a telefonban, mi a f...t akadékoskodok ÉN!..  Röhög Pénteken fel is adta HERMES-sel, küldte a csomagkövető linket. Annyira nekem nem tűnt nehézkesnek az ügyintézés...  Vigyorog

Egyébként lehet az eGun-on gyöngyszemeket találni, én utóbb azt szoktam csinálni, hogy ha egy eladó azt írja, hogy külföldre is küld gond nélkül, és viszonylag nagy számú tranzakciója van, akkor jó eséllyel bolt, és mellette színes MyGun logora kattintva feljön az impresszum, és arra rákeresek a Google-lel. Ezt is így találtam. Az Alzey-t is úgy találtam anno, de már unom a +20 EUR-s büntetést minden küldésnél, tulajdonképp neki qrvára mindegy kéne legyen, hogy mit ír a csomagra címnek, attól neki egy centivel nincs több munkája, mintha belföldre küldene...  Wave

Angolul lehet velük kommunikálni?
 Emelem
Naplózva
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #1177 Dátum: 2015. November 24. - 09:19:06 »

Angolul lehet velük kommunikálni?
 Emelem
Én nem próbáltam angolul, eleve némettel kezdtem. Próbáld meg, ha elakadsz, szólj, de szerintem beszélik az angolt is.  Emelem
Naplózva
galoscsabus
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #1178 Dátum: 2015. November 24. - 09:21:32 »

Az Alzey-t is úgy találtam anno, de már unom a +20 EUR-s büntetést minden küldésnél, tulajdonképp neki qrvára mindegy kéne legyen, hogy mit ír a csomagra címnek, attól neki egy centivel nincs több munkája, mintha belföldre küldene...  Wave
Nem neki van vele több munkája, hanem a DPD ennyivel többért szállít Németországból Magyarországra.
No-on belül gondolom van velük megállapodása, ezért ott bármit rendelsz, 5.20,-€ a szállítási költség.
De külföldre ez sajnos nem érvényes.
Ezért a legutóbbi szállításnál az 509,40,-€ számlára 526,20,-€-t kellett utalnom.
Ez 17,-€ többlet.
Gondolom a DPD itt szed vissza valamennyit a kedvezőbb belföldi pausál ár miatt.

Persze lehet, hogy válthatna futárszolgálatot és akkor olcsóbb lenne a küldés külföldre.
Jó pár rendelésen vagyok túl nála, eddig csak pozitív tapasztalatom van a kommunikációját illetően.
Az jobban aggaszt, hogy most igen nagy anomáliák vannak a készletében Türelmetlenül Vállat von
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #1179 Dátum: 2015. November 24. - 09:30:48 »

Nem neki van vele több munkája, hanem a DPD ennyivel többért szállít Németországból Magyarországra.
No-on belül gondolom van velük megállapodása, ezért ott bármit rendelsz, 5.20,-€ a szállítási költség.
De külföldre ez sajnos nem érvényes.
Ezért a legutóbbi szállításnál az 509,40,-€ számlára 526,20,-€-t kellett utalnom.
Ez 17,-€ többlet.
Gondolom a DPD itt szed vissza valamennyit a kedvezőbb belföldi pausál ár miatt.
Persze lehet, hogy válthatna futárszolgálatot és akkor olcsóbb lenne a küldés külföldre.
Jó pár rendelésen vagyok túl nála, eddig csak pozitív tapasztalatom van a kommunikációját illetően.
Az jobban aggaszt, hogy most igen nagy anomáliák vannak a készletében Türelmetlenül Vállat von

Sajnos egybehangzóan panaszkodnak az amerikai beszállítókra. Teljességgel megbízhatatlanok, küldenek - nem küldenek, azt, amit rendelnek, vagy nem azt, határidőre, vagy nem, annyit, amennyit kérnek, vagy nem, stb. stb. Múltkor a kinti fegyverkereskedő ismerősömtől rendeltem 100 db 6,5x68-as NP magot, hozott 200-at, azt mondta, az a biztos, ki tudja, mikor tud hozni legközelebb...
Naplózva
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #1180 Dátum: 2015. November 24. - 09:36:30 »

Én nem próbáltam angolul, eleve némettel kezdtem. Próbáld meg, ha elakadsz, szólj, de szerintem beszélik az angolt is.  Emelem

Noslerből sajna elég hiányos a készlete Baumann úrnak is... Vállat von Pedig úgy rábeszélnék vagy két fórumtársat a 190-es, vagy 210-es ABLR-re.. Ördög Ördög

Nekem is jó a tapasztalatom van Maknékkal, még E-gunról vettem tőlük egy tárat, a pénzt borítékban küldtem ki - ezüztpapír stb.... 23. századi innovatív árnyékolási technikákkal titkosítva -  és a visszajáró 1,5 Ejrót ráragasztotta a tárra.. ilyet sem pipáltam még addig! Meglepődött Meglepődött OOO
 Emelem
Naplózva
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #1181 Dátum: 2015. November 24. - 09:39:39 »

Sajnos egybehangzóan panaszkodnak az amerikai beszállítókra. Teljességgel megbízhatatlanok, küldenek - nem küldenek, azt, amit rendelnek, vagy nem azt, határidőre, vagy nem, annyit, amennyit kérnek, vagy nem, stb. stb. Múltkor a kinti fegyverkereskedő ismerősömtől rendeltem 100 db 6,5x68-as NP magot, hozott 200-at, azt mondta, az a biztos, ki tudja, mikor tud hozni legközelebb...

Olvastam, hogy Noslerék leégtek pár éve, de hát ennyi idő alatt csak felhúzták az üzemet... még modernebbre is, mint előtte volt... Vállat von

Apropó, de a genyóság csak kibújik...milyen az a 6,5x68-as NP mag?? Stoel Stoel
 Emelem
Naplózva
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #1182 Dátum: 2015. November 24. - 09:41:07 »

Noslerből sajna elég hiányos a készlete Baumann úrnak is... Vállat von Pedig úgy rábeszélnék vagy két fórumtársat a 190-es, vagy 210-es ABLR-re.. Ördög Ördög

Nekem is jó a tapasztalatom van Maknékkal, még E-gunról vettem tőlük egy tárat, a pénzt borítékban küldtem ki - ezüztpapír stb.... 23. századi innovatív árnyékolási technikákkal titkosítva -  és a visszajáró 1,5 Ejrót ráragasztotta a tárra.. ilyet sem pipáltam még addig! Meglepődött Meglepődött OOO
 Emelem

A németekkel már velem is előfordult, hogy az utalgatás helyett azt ajánlotta, tegyem a készpénzt egy borítékba, úgy küldjem. Meg a visszajáróra is jó értelemben allergiások, a pontos összeg az nekik pontos összeg, nem fér rá a pofájukra, hogy akár 50 centtel is lenyúljanak, ami visszajár, az visszajár.

Az ABLR az AccuBond Long Range akar lenni, Mr. Enigma?  Vigyorog
Naplózva
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #1183 Dátum: 2015. November 24. - 09:43:54 »

A németekkel már velem is előfordult, hogy az utalgatás helyett azt ajánlotta, tegyem a készpénzt egy borítékba, úgy küldjem. Meg a visszajáróra is jó értelemben allergiások, a pontos összeg az nekik pontos összeg, nem fér rá a pofájukra, hogy akár 50 centtel is lenyúljanak, ami visszajár, az visszajár.

Az ABLR az AccuBond Long Range akar lenni, Mr. Enigma?  Vigyorog

BINGO!!
Tudtam én, hogy a patríciusok félszavakból is megértik egymást! Kacsint Vigyorog
 Emelem
Naplózva
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #1184 Dátum: 2015. November 24. - 09:49:43 »

Olvastam, hogy Noslerék leégtek pár éve, de hát ennyi idő alatt csak felhúzták az üzemet... még modernebbre is, mint előtte volt... Vállat von

Apropó, de a genyóság csak kibújik...milyen az a 6,5x68-as NP mag?? Stoel Stoel
 Emelem

140 graines. Vagy hogy hogyan muzsikál? 200 m-en 5-6 cm-es kör egy Steyr-ből.

A bend-i (oregon) Nosler üzem még 2010-ben égett le, de villámgyorsan újjáépítették. A tűz okát viszont ha jól tudom, a mai napig nem tudták kideríteni. A föld alatti 100 m-es próbalőtér túlsó végén keletkezett, és abból lett egy jó nagy robbanás.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 [79] 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 ... 154   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: