Szavazás
Kérdés: Kívánja-e, hogy Hazánkban az utántöltés engedélyezett legyen?
Nem - 12 (7.2%)
Igen, tanfolyam elvégzéséhez kötve - 118 (71.1%)
Igen, korlátozás nélkül - 36 (21.7%)
Összes szavazó: 148

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... 154   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Golyós lőszer újratöltés  (Megtekintve 307623 alkalommal)
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #105 Dátum: 2008. November 28. - 21:14:47 »

Dehogynem! Szomorú

Idéznéd? Elkerülte a figyelmem.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #106 Dátum: 2008. November 28. - 21:15:50 »

Én leírtam,hogy arra szavaztam: igen, tanfolyam nélkül. Vagy ha tanfolyammal, akkor vizsgával a végén.
 Én sem tiltanám és abban is egyetértek Veled, hogy nem lehet olyan példákat felhozni, hogy ez a gyakorlatban veszélyes lenne, mert nincs gyakorlat. Csak abban nem értettem egyet, hogy ha valaki elbaltáz valamit, akkor ezzel csak magát veszélyezteti. Szerintem nem csak magát és ezt a véleményemet fenntartom Mosolyog De ettől függetlenül engedélyezném

"Zoli érvelése nagyon tetszett: "ha egy embert is korlátolni tudnak attól, amihez nem ért, már megérte.." Így van Igen"  Ezt Te írtad, már elfelejtetted?  Hihetetlen!  Fejvakarás
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #107 Dátum: 2008. November 28. - 21:17:46 »

"Ez az ország még nem teljesen érett erre a dologra!!!" ---Jézusom!!!!!!  Szomorú
Naplózva
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #108 Dátum: 2008. November 28. - 21:18:48 »

"Zoli érvelése nagyon tetszett: "ha egy embert is korlátolni tudnak attól, amihez nem ért, már megérte.." Így van Igen"  Ezt Te írtad, már elfelejtetted?  Hihetetlen!  Fejvakarás

Ez így kiragadva a szöveg környezetéből, nem túl jó megoldás. Még valaki, aki nem olvassa végig, azt hiszi, hogy én nem akarom az utántöltés engedélyezését!
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #109 Dátum: 2008. November 28. - 21:19:02 »

Idéznéd? Elkerülte a figyelmem.

No? Válaszoltam? Szomorú
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #110 Dátum: 2008. November 28. - 21:20:34 »

"Zoli érvelése nagyon tetszett: "ha egy embert is korlátolni tudnak attól, amihez nem ért, már megérte.." Így van Igen"  Ezt Te írtad, már elfelejtetted?  Hihetetlen!  Fejvakarás

Mondjuk a teljes idézettel én másképp értelmezem:"A tanfolyamot én azért javasolnám, amit leírtam az előbb. Akit érdekel a dolog, az úgy is elsajátítja, akit nem érdekel, az megbukik, saját érdekében. Persze tudom, hogy mindent meg lehet venni ebben az országban, de ha egy embert is korlátolni tudnak attól, amihez nem ért, már megérte."

Szerintem itt arról van szó, hogy elkaszálják a vizsgán. Most valóban komoly vizsgára gondolva!!
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #111 Dátum: 2008. November 28. - 21:21:33 »

Ez így kiragadva a szöveg környezetéből, nem túl jó megoldás. Még valaki, aki nem olvassa végig, azt hiszi, hogy én nem akarom az utántöltés engedélyezését!

"Janika
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 133


Profil megtekintése E-mail Privát üzenet (Elérhető)
   
   
Re: Utántöltés
« Válasz #92 Dátum: Ma - 20:22:47 »
   Válasz idézettelIdézet
Sziasztok!

Én igennel, tanfolyam nélkül-re szavaztam, de Zoli érvelése nagyon tetszett: "ha egy embert is korlátolni tudnak attól, amihez nem ért, már megérte.." Így van Igen"

Janika hozzászólásából idéztem!

Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #112 Dátum: 2008. November 28. - 21:23:07 »


Én igennel, tanfolyam nélkül-re szavaztam, de Zoli érvelése nagyon tetszett: "ha egy embert is korlátolni tudnak attól, amihez nem ért, már megérte.." Így van Igen"

Janika hozzászólásából idéztem!

És hol írja, hogy általános tiltással?
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #113 Dátum: 2008. November 28. - 21:24:28 »

Fiúk, ne keverjük már bele saját magunkat is a szarba, mi szükség erre?
Ebben már volt részünk máshol, itt nem kellene ezt csinálni.
Naplózva
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #114 Dátum: 2008. November 28. - 21:24:57 »

"Ez az ország még nem teljesen érett erre a dologra!!!" ---Jézusom!!!!!!  Szomorú

Mi ezzel a gond Sanyooo?

...csak megjegyezném, ha visszaolvasol miket írtál ma le - és milyen stílusban, hangnemben és persze belekeverve a napi politikát is - szerinted melyik jogalkotónak jutna eszébe "ilyen" embereknek ezt engedélyezni?
(az "ilyen" jelzőt ne pejoratív értelemben, hanem az írásodra vonatkozóan.)

Hidd el van rálátásom a mai magyar vadásztársadalomra öregre, kezdőre, fiatalra mindenfélére...talán nem véletlen amit írtam.
Azt is elhiheted, hogy a vadászati fórumokon nagyon sokan egy bizonyos arcot mutatnak, de a való életben nem mások, mint gátlástalan síszerek, az egyik eltiltva, a másiknak nem sok hiányzik ehhez, a 3. infrázik, közben nagy ellenzője...stb.
Nem véletlenül írtam azt amit...és te kiragadtad ezt az egy mondatomat, a többit pedig a szőnyeg alá söpörted, vagy nem is olvastad el.
 Kacsint
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #115 Dátum: 2008. November 28. - 21:29:41 »

Most ezzel mi a gond? Szerinted ha valaki nem felel meg a tanfolyamon (gondolom ezt jelenti, hogy nem ért hozzá) és ezért korlátozzák (kvázi nem kap engedélyt) az Neked gondot okoz? Ha nem volt egyértelmű: igen, korlátozás nélkülre szavaztam, de egyetértek Zolival, hogy ha véletlenül, akár egy embernél is sikerül az, hogy a dokumentált hozzá nem értése miatt nem tölthet újra, akkor már van értelme a tanfolyamnak, vizsgának.

Én így értettem pontosan, mint ahogy írod.  Igen
Sanyooon kívül szerintem mindenki.
Lehet, hogy felháborodásában elkerülte a figyelmét a tanfolyam és a megbukik szó?


Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #116 Dátum: 2008. November 28. - 21:30:32 »

Mi ezzel a gond Sanyooo?

...csak megjegyezném, ha visszaolvasol miket írtál ma le - és milyen stílusban, hangnemben és persze belekeverve a napi politikát is - szerinted melyik jogalkotónak jutna eszébe "ilyen" embereknek ezt engedélyezni?
(az "ilyen" jelzőt ne pejoratív értelemben, hanem az írásodra vonatkozóan értelmezd.)

Hidd el van rálátásom a mai magyar vadásztársadalomra öregre, kezdőre, fiatalra mindenfélére...talán nem véletlen amit írtam.
Azt is elhiheted, hogy a vadászati fórumokon nagyon sokat egy bizonyos arcot mutatnak, de a való életben nem mások, mint gátlástalan síszerek, az egyik eltiltva, a másiknak nem sok hiányzik ehhez, a 3. infrázik, közben nagy ellenzője...stb.
Nem véletlenül írtam azt amit...és te kiragadtad ezt az egy mondatomat, a többit pedig a szőnyeg alá söpörted, vagy nem is olvastad el.
 Kacsint

Minden szavamat vállalom, nem nekem kell szégyenkeznem! A "napi politikát" sem kevertem bele, nem igaz amit mondasz, én magasról leszarok minden hazaárulót, bármilyen színű is!
Azon viszont elgondolkozom, hogy minek nyomtatnánk aláírási íveket szalonka ügyben, ha egy ilyen nyilvánvaló ügyben, mint újratöltés, ennyire eltérőek a véleményeink!
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #117 Dátum: 2008. November 28. - 21:32:55 »

Én így értettem pontosan, mint ahogy írod.  Igen
Sanyooon kívül szerintem mindenki.
Lehet, hogy felháborodásában elkerülte a figyelmét a tanfolyam és a megbukik szó?




Nézd, ha úgy könnyebb nektek, hogy ha a sanyooo hülye, akkor legyen kedvetek szerint! De ha kicsit figyelmesebben olvasnátok hozzászólásaimat, mély hálára köteleznétek! Mosolyog
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #118 Dátum: 2008. November 28. - 21:37:39 »

Nézd, ha úgy könnyebb nektek, hogy ha a sanyooo hülye, akkor legyen kedvetek szerint! De ha kicsit figyelmesebben olvasnátok hozzászólásaimat, mély hálára köteleznétek! Mosolyog

Sanyooo! Senki nem mondott ilyet!
Bemásoltál egy fél idézetet Janikától ami pont nem tükrözi az egész idézet mondanivalóját.
Mi is a problémád?
Hogy először tanfolyan mélkül engedélyezte volna, de aztán elolvasvamás hozzászólást, elismerte, hogy hátha a vizsgán megbukik
aki nem tudja/akarja megtanulni?

Hol van itt tiltásról szó?Kérdezem?

Ne haragudj, de nem nekünk kell a figyelmes olvasásra való felszólítás  Wave
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #119 Dátum: 2008. November 28. - 21:38:55 »

Szerintem lapozzunk, mert igen messze kerültünk attól, amire Juszuph kérte a témára fogékony fórumlátogatókat  KAP. Én részemről  senkit nem tartok hülyének  Wave Okos

Ezt kértem én is már az előbb.
Ez a téma egy kicsit elment, nem úgy sikerült, mint akartuk.
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... 154   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: