Szavazás
Kérdés: Kívánja-e, hogy Hazánkban az utántöltés engedélyezett legyen?
Nem - 12 (7.2%)
Igen, tanfolyam elvégzéséhez kötve - 118 (71.1%)
Igen, korlátozás nélkül - 36 (21.7%)
Összes szavazó: 148

Oldalak: 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... 154   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Golyós lőszer újratöltés  (Megtekintve 307420 alkalommal)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16590



« Új üzenet #420 Dátum: 2011. November 26. - 13:42:13 »

Kondor barátotok most adott meg az iwiw-en új munkahelyet, egy olyan kft.-t aminek a neve egy hónapja törölve lett...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #421 Dátum: 2011. November 26. - 21:00:55 »

Én fizettem neki -ha jól emlékszem- 1500 Ft a könyvre és 1000 Ft CD-re! Fejvakarás
Beülünk öten egy kocsiba, lemegyünk 248 kilométert, meg vissza ugyanannyit, megiszik az autó 35 liter benzint,  az 14 000 Ft.
Ha netán otthon találjuk, s van annyi becsület benne, hogy visszaadja a pénzt (5 x 2500 =12500.-) akkor buktunk 1500 forintot, meg fél napot! De ha felidegesít és netán valamelyikünk szájon vágja, akkor többet!
Aztán van még egy lehetőség: feljelentjük. Beidéznek ezerszer a bíróságra rámegy egy csomó napom, és tíz forintonként két év alatt megkapom!

Megéri? Vállat von Fejvakarás

Egyébként sem email-re, sem a faceboock-on küldött üzenetre nem válaszol. Két évig hazudozott aztán kinyomoztam az új számát, felhívtam, de letette a telefont.  Hát ilyen egy szar ember!


 Fejvakarás
Én azt hiszem, hogy jóban vagyok vele. Szervezett nekünk vadászatot és három hétig kisért minket idegen tájakon. Teljesen rendben volt a dolog. Igen
Viszont én is fizettem neki 3 könyvért, amit azóta is úgy olvasok mint ti... Rííí
Ha felhívom, nekem felveszi a telefont, kedélyesen elcsevegünk, de a könyvről-Cd-ről félrebeszél. 
Én a korábbi szép emlékek miatt nem bántanám, a feljelentősdi meg egyébként is távol áll tőlem, de most már kezd bosszantani a dolog... Türelmetlenül 
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Egon
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940



« Új üzenet #422 Dátum: 2011. November 26. - 21:32:04 »

Fejvakarás
Én azt hiszem, hogy jóban vagyok vele. Szervezett nekünk vadászatot és három hétig kisért minket idegen tájakon. Teljesen rendben volt a dolog. Igen
Viszont én is fizettem neki 3 könyvért, amit azóta is úgy olvasok mint ti... Rííí
Ha felhívom, nekem felveszi a telefont, kedélyesen elcsevegünk, de a könyvről-Cd-ről félrebeszél. 
Én a korábbi szép emlékek miatt nem bántanám, a feljelentősdi meg egyébként is távol áll tőlem, de most már kezd bosszantani a dolog... Türelmetlenül 

A feljelentősdi valóban nem a leggálánsabb megoldás viszont itt az ember simán lehúzott egy jó pár embert annak ellenére, hogy többükkel személyes kapcsolatban volt és talán a leggusztustalanabb az, hogy el is tűnt, mert ha esetleg lenne benne annyi gerinc, hogy kiálljon és megmondja a frankót, hogy nincsen se, cd se, könyv se pénz de talán egyszer vissza tudja adni az árát valószínűleg nem különösebben, piszkálná senki.
Naplózva
Fegbock
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1487


« Új üzenet #423 Dátum: 2011. November 27. - 10:09:40 »

A feljelentősdi valóban nem a leggálánsabb megoldás viszont itt az ember simán lehúzott egy jó pár embert annak ellenére, hogy többükkel személyes kapcsolatban volt és talán a leggusztustalanabb az, hogy el is tűnt, mert ha esetleg lenne benne annyi gerinc, hogy kiálljon és megmondja a frankót, hogy nincsen se, cd se, könyv se pénz de talán egyszer vissza tudja adni az árát valószínűleg nem különösebben, piszkálná senki.
Na, ez az! De aki gerinctelen, azt boldogítja a lyukas kétfilléres is!
Szerintetek mennyien fizettek előleget? Talán százan? Mert nem hiszem, hogy többen! De inkább még annyian sem! Na most valaki sajnál egy havi fizetést, vagy kettőt a becsületért? Ez nevetséges, mert a becsület megfizethetetlen! Csak egyszer tudja magát leírni az ember, onnantól vége, nincs "hitele" többé!!!
Legalábbis nekem ez a véleményem! (Sok helyen így van ez az életben!)
Naplózva

Minden lövésem, amely talál, azonnal öljön! De ha nem öl, akkor ne ejtsen sebet!
Troja
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 906



« Új üzenet #424 Dátum: 2011. November 27. - 10:13:55 »

Kondor barátotok most adott meg az iwiw-en új munkahelyet, egy olyan kft.-t aminek a neve egy hónapja törölve lett...

A nyáron vadásztábort vezetett gyerekeknek, a szülők szerint nagyon jót! Ami bizonyítja, hogy szakembernek nagyon jó, de ezt itt is tudja mindenki.
Naplózva
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #425 Dátum: 2011. November 27. - 18:22:21 »

Érdekes amiket írtok...

Írtam ide pár gondolatot, de inkább töröltem, mert igazából el kell dönteni, hogy mi a fontosabb a becsület, vagy a pénz!

Anti!

Biztosan "jóban" vagytok, ha még Téged sem méltat arra, hogy megmagyarázza?
Nem csak a pénzeddel volt jóban anno Afrikában?
Naplózva
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #426 Dátum: 2011. November 29. - 09:36:38 »

Érdekes amiket írtok...

Írtam ide pár gondolatot, de inkább töröltem, mert igazából el kell dönteni, hogy mi a fontosabb a becsület, vagy a pénz!

Anti!

Biztosan "jóban" vagytok, ha még Téged sem méltat arra, hogy megmagyarázza?
Nem csak a pénzeddel volt jóban anno Afrikában?

Szia!

Hááát, lehet, hogy nekem is idézőjelbe kellet volna rakni... Fejvakarás
Megmagyarázza, azzal nincsen gond (a kiadó, meg a mittudoménmi a probléma, és hamarosan meglesz a könyv) csak az a magyarázat inkább félrebeszélés. Ja és már el is külde kinyomtatva a kéziratot - úgy mint nektek... Tasli Igen
 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16590



« Új üzenet #427 Dátum: 2011. November 29. - 09:46:38 »

Uraim,
foglalkozzatok lassan az utántöltéssel, ha lehet...
(Jó jó, tudom, nem lehet Nem, de akkor is)
Kondor művészúr viselt dolgait felesleges félévente felhozni, nem újdonság. Azt lesz majd az újdonság, ha megküldi a könyvet meg a cd-t. Bizisten ha megjelenik, én is veszek belőle.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
galoscsabus
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #428 Dátum: 2012. Január 27. - 13:00:38 »

30-06 topikból átollózva
galoscsabus

  Re:30-06 Springfield
« Új üzenet #813 Dátum: Ma - 12:34:00 »

--------------------------------------------------------------------------------

Idézetet írta: bull - Ma - 12:30:20
   Ha jó a puska 50m-ről menne az nyíltal is , mondjuk nem golyós, hanem sörétes hüvelyre, gyakorlás kérdése !  GYakorolni , gyakorolni gyakorolni!! Soha nem késő elkezdeni  ! De persze ez pénztárcaföggő is ki mennyit engedhet meg magának Régebben sokat jártam , ma már egyre kevesebbet!     ( De ha majd lehet ujratölteni )    



Nem lenne már rossz ötlet ebből a szempontból sem az újratöltés.
Én elvégzem a tanfolyamot, de mire azokat a szerkezeteket kifizetem.    
 

--------------------------------------------------------------------------------

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
 
 
Sanyooo
30/584-2940
Vadász

 Elérhető

Hozzászólások: 4065


 
     Re:30-06 Springfield
« Új üzenet #814 Dátum: Ma - 12:36:18 »

--------------------------------------------------------------------------------

Idézetet írta: Gewehr - Ma - 12:34:00

Nem lenne már rossz ötlet ebből a szempontból sem az újratöltés.
Én elvégzem a tanfolyamot, de mire azokat a szerkezeteket kifizetem.  


Nem olyan drága az nem kell félni! Főleg, ha hárman-négyen összeállunk! A lőpor sem olcsó, azt is jobb kompániába megvenni. Pláne, ha többfélét is ki akar valaki próbálni!  
 
  

--------------------------------------------------------------------------------

"Hej' vadkörte, vadalma, nagy a szoknya hatalma!" (F.I.)
 
 
bull
Vadász

 Elérhető

Hozzászólások: 72


     Re:30-06 Springfield
« Új üzenet #815 Dátum: Ma - 12:41:47 »  

--------------------------------------------------------------------------------

Idézetet írta: Gewehr - Ma - 12:34:00

Nem lenne már rossz ötlet ebből a szempontból sem az újratöltés.
Én elvégzem a tanfolyamot, de mire azokat a szerkezeteket kifizetem.  

   Hát igen  tudnék!  Ha pár barát összeáll akkor nem vészes , ahogy sanyooo is irja , de ha egyedül  egy jóféle puska árát kifizeted mire mindent összevásárolsz ami kell !    
 
  
 
 
 
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
galoscsabus
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #429 Dátum: 2012. Január 27. - 13:08:22 »

Anyagi oldalról nem hinném, hogy megéri az utántöltéssel foglalkozni.
Otthoni időtöltésnek, kísérletező kedvünk kiélésének viszont egy ragyogó formája lehet Igen
Persze a családnak kizárólag ökonómiai magyarázattal lehet majd beadni, hogy apa miért költi el egy komplett kéthetes családi nyaralás árát egy kisasztalnyi motyóra  Ördög

Én kötve hiszem, hogy meg fogom tudni állni Nyihi
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
S.Fox
Vendég
« Új üzenet #430 Dátum: 2012. Január 27. - 13:13:12 »

Anyagi oldalról nem hinném, hogy megéri az utántöltéssel foglalkozni.
Otthoni időtöltésnek, kísérletező kedvünk kiélésének viszont egy ragyogó formája lehet Igen
Persze a családnak kizárólag ökonómiai magyarázattal lehet majd beadni, hogy apa miért költi el egy komplett kéthetes családi nyaralás árát egy kisasztalnyi motyóra  Ördög

Én kötve hiszem, hogy meg fogom tudni állni Nyihi

kérdés:
mit válaszolnátok arra a megjegyzésre: ugye nem akarod telerakni a házat mindenféle lőporral ?
Naplózva
galoscsabus
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #431 Dátum: 2012. Január 27. - 13:15:37 »

kérdés:
mit válaszolnátok arra a megjegyzésre: ugye nem akarod telerakni a házat mindenféle lőporral ?
Milyen lőpor?!
Granulátum....
Nem veszélyes Vigyorog
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #432 Dátum: 2012. Január 27. - 13:19:08 »

kérdés:
mit válaszolnátok arra a megjegyzésre: ugye nem akarod telerakni a házat mindenféle lőporral ?

Dehogy akarom telerakni! Nekem a fele hely elég, mint  a te kenceficéidnek!
És különben is, miért kellene tudnia az asszonynak, hogy mi van a fegyverszekrényemben?
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
S.Fox
Vendég
« Új üzenet #433 Dátum: 2012. Január 27. - 13:20:46 »

Dehogy akarom telerakni! Nekem a fele hely elég, mint  a te kenceficéidnek!
És különben is, miért kellene tudnia az asszonynak, hogy mi van a fegyverszekrényemben?

Azt nem is tudja  Vigyorog  De ha töltök, nem biztos, hogy beférek oda, bár sokat fogytam  Vigyorog
Naplózva
S.Fox
Vendég
« Új üzenet #434 Dátum: 2012. Január 27. - 13:21:45 »

Milyen lőpor?!
Granulátum....
Nem veszélyes Vigyorog

Hoppá  Igen

De veszélyes és bezárom a gyerekek elől a fegyverszekrénybe, nehogy megkóstolják  Röhög
Naplózva
Oldalak: 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... 154   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: