Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 75   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászvizsga  (Megtekintve 195438 alkalommal)
Hegedűs Sándor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1467


« Új üzenet #15 Dátum: 2008. Október 18. - 11:14:54 »

Szia Balázs!
Először is  Piál gratulálok a sikeres vizsgádhoz.
Ugy látom elég komoly volt a szóbelid.Ezekről a kérdésekről lehet eszmét cserélni.Volt aki elvérzet a vizsgán? Neked,hogy sikerült a korong?A Rottenhofer Attila volt az elnők? Üdv HSanyi.

Ui:Ki váltod az idén a vadászjegyet?
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #16 Dátum: 2008. Október 18. - 11:30:00 »

Szia Balázs!
Először is  Piál gratulálok a sikeres vizsgádhoz.
Ugy látom elég komoly volt a szóbelid.Ezekről a kérdésekről lehet eszmét cserélni.Volt aki elvérzet a vizsgán? Neked,hogy sikerült a korong?A Rottenhofer Attila volt az elnők? Üdv HSanyi.

Ui:Ki váltod az idén a vadászjegyet?


Szia Sanyi!

Köszönöm szépen Mosolyog
Rajtam kívül még egy srácnak lett meg a komplett vizsga, a többiek javarészt elméletből, volt aki gyakorlatból bukott. A korong a gyakorláskor általában 25/12-16 találatokkal sikerült, most a vizsgadrukknak köszönhetően sajnos csak 10et tudtam meglőni, de szerencsére elég volt.
A vizsgáztatók Andrási László, Hajas Péter és Varga Péter voltak a Kamara és az FVM részéről.
A Vadászjegyet kiváltottam, mert volt helyben lehetőség Mosolyog Mosolyog

 Wave
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Szik
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 838


« Új üzenet #17 Dátum: 2008. Október 18. - 11:55:12 »

Csak kettőtöknek sikerűlt? Hányan voltatok vizsgázni?  Ez igen nagy szégyen a többiekre nézve.
Egyébként nem baj, és üdvözlöm a vizsgabizottság törekvését, hogy csak felkészült emberek jussanak fegyverhez, mert ez az arány azt tükrözi.
Aztán Balázs mostantól várjuk a beszámolóidat fényképpel ellátva a terítékre került vadjaidról. Ja és egy jó tanács: vezess vadásznaplót minden elejtett vadról. Évek múlva nagyon jó olvasmány lesz. Sajnos nekem nincs és már sok minden összekavarodik, kerüld ezt el.
Naplózva

"A tapasztalatot nem az évek súlyával mérik, hanem a megszerzett tudás hasznosításának a mértékével."
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #18 Dátum: 2008. Október 18. - 12:01:30 »

Csak kettőtöknek sikerűlt? Hányan voltatok vizsgázni?  Ez igen nagy szégyen a többiekre nézve.
Egyébként nem baj, és üdvözlöm a vizsgabizottság törekvését, hogy csak felkészült emberek jussanak fegyverhez, mert ez az arány azt tükrözi.
Aztán Balázs mostantól várjuk a beszámolóidat fényképpel ellátva a terítékre került vadjaidról. Ja és egy jó tanács: vezess vadásznaplót minden elejtett vadról. Évek múlva nagyon jó olvasmány lesz. Sajnos nekem nincs és már sok minden összekavarodik, kerüld ezt el.

Kettőnknek sikerült, lőni 5en voltunk, ott 3 ember ment át, tegnap gondolom voltak ismétlők is, ott azt hiszem 8an vagy 9en voltunk, és ketten mentünk át.
A Vadásznapló már készülget Mosolyog Az eddigi eredményes hívásokat, meg úgy egyáltalán a körülményeket, ahogy indult az egész, lejegyeztem. Le van írva az első vadászat is amin részt vettem és eredményes is volt, mert Gabi barátom ejtett egy vaddisznót és egy rókát.
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Szik
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 838


« Új üzenet #19 Dátum: 2008. Október 18. - 12:03:24 »

 Igen  Wave
Naplózva

"A tapasztalatot nem az évek súlyával mérik, hanem a megszerzett tudás hasznosításának a mértékével."
Viktor
Vendég
« Új üzenet #20 Dátum: 2008. December 02. - 12:05:17 »

Tomek! Mesélj!
Naplózva
Tomek
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1497



« Új üzenet #21 Dátum: 2008. December 02. - 12:05:34 »

Sziasztok!
A mai napon végre teljesült a vágyam egy része, sikeres vadászvizsgát tettem!  Mosolyog Mosolyog Mosolyog Vadász
Köszönöm a fórumozóknak azt a sok információt, ami a fórumon megtalálható, és a felkészülés során sok segítséget nyújtottak.  Emelem
Remélem, hogy nemsokára már ténylegesen mint vadász mehetek ki a természetbe, és valakivel a fórumról sikerül együtt vadászni.

Most már tényleg leírhatom, hogy
Vadászüdvözlettel!  Ördög
Naplózva

"... nem is a lövés a vadászat. A puska elsütése csak kicsengése, emberállati kiélése a vadászatnak.
Mert a vadászat - áhítat." (Gr. Sz.Zs.)
Viktor
Vendég
« Új üzenet #22 Dátum: 2008. December 02. - 12:09:28 »

Sziasztok!
A mai napon végre teljesült a vágyam egy része, sikeres vadászvizsgát tettem!  Mosolyog Mosolyog Mosolyog Vadász
Köszönöm a fórumozóknak azt a sok információt, ami a fórumon megtalálható, és a felkészülés során sok segítséget nyújtottak.  Emelem
Remélem, hogy nemsokára már ténylegesen mint vadász mehetek ki a természetbe, és valakivel a fórumról sikerül együtt vadászni.

Most már tényleg leírhatom, hogy
Vadászüdvözlettel!  Ördög

 Igen Igen Igen Emelem ÖrömNeked

A vadászüdvözletre meg csak a saját, Ugray Tamás által írt mottómat ajánlanám.. mivel én is kissé megkésve váltottam valóra gyerekkori álmomat, hidd el nekem: igaza volt!
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #23 Dátum: 2008. December 02. - 12:13:26 »

Sziasztok!
A mai napon végre teljesült a vágyam egy része, sikeres vadászvizsgát tettem!  Mosolyog Mosolyog Mosolyog Vadász
Köszönöm a fórumozóknak azt a sok információt, ami a fórumon megtalálható, és a felkészülés során sok segítséget nyújtottak.  Emelem
Remélem, hogy nemsokára már ténylegesen mint vadász mehetek ki a természetbe, és valakivel a fórumról sikerül együtt vadászni.

Most már tényleg leírhatom, hogy
Vadászüdvözlettel!  Ördög

Üdv a Vadásznak!  Taps Emelem Bion

 Wave
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #24 Dátum: 2008. December 02. - 13:48:05 »

Gratulálok Tamás! Igen
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #25 Dátum: 2008. December 02. - 16:02:25 »

Tomi!  Igen Emelem
Naplózva
Tomek
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1497



« Új üzenet #26 Dátum: 2008. December 02. - 16:11:29 »

Köszönöm a gratulációkat!  Wave
Naplózva

"... nem is a lövés a vadászat. A puska elsütése csak kicsengése, emberállati kiélése a vadászatnak.
Mert a vadászat - áhítat." (Gr. Sz.Zs.)
Hegedűs Sándor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1467


« Új üzenet #27 Dátum: 2008. December 02. - 18:34:38 »

Szia Tomi! Emelem
Üdv HSanyi
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14839



« Új üzenet #28 Dátum: 2008. December 02. - 19:05:21 »

Tomek! Taps Emelem Nem
Mielőbbi sok, maradandó és kellemes Vadász élményt!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Tomek
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1497



« Új üzenet #29 Dátum: 2008. December 02. - 19:49:37 »

Köszönöm a jókívánságaitokat! Jólesnek ám...  Mosolyog Mosolyog Kacsint Emelem
Naplózva

"... nem is a lövés a vadászat. A puska elsütése csak kicsengése, emberállati kiélése a vadászatnak.
Mert a vadászat - áhítat." (Gr. Sz.Zs.)
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 75   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: