Oldalak: 1 ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 [60] 61   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Törvények, rendeletek, nyomtatványok, minták, stb.  (Megtekintve 169376 alkalommal)
Math91
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89


« Új üzenet #885 Dátum: 2018. Augusztus 14. - 10:41:28 »

Szervusztok!

Hivatásos vadász számára munkaköri leírás mintát keresek. Tudna valaki esetleg küldeni egyet?Mosolyog

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv:
Máté
Naplózva
Fkorei
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1178


« Új üzenet #886 Dátum: 2018. Augusztus 16. - 18:09:01 »

Sziasztok!

Meg tudná valaki mondani, hogy jelenleg mi vonatkozik az orvosi alkalmasságira?
Mikor kell pszichológia vizsgálat is?
Ha meg kell újitani, akkor csak háziorvos és enny? Vagy van valami plusz kötelező vizsgálat?

Én ugy olvastam a törbényvben hogy csak a házirvoshoz kell menni...de sose tudni, mindig változik valami  Vállat von

Üdv
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #887 Dátum: 2018. Augusztus 16. - 19:26:19 »

Sziasztok!

Meg tudná valaki mondani, hogy jelenleg mi vonatkozik az orvosi alkalmasságira?
Mikor kell pszichológia vizsgálat is?
Ha meg kell újitani, akkor csak háziorvos és enny? Vagy van valami plusz kötelező vizsgálat?

Én ugy olvastam a törbényvben hogy csak a házirvoshoz kell menni...de sose tudni, mindig változik valami  Vállat von

Üdv

Csak háziorvosnál voltam.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Grus grus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 269



« Új üzenet #888 Dátum: 2018. Augusztus 16. - 21:09:41 »

Sziasztok!

Meg tudná valaki mondani, hogy jelenleg mi vonatkozik az orvosi alkalmasságira?
Mikor kell pszichológia vizsgálat is?
Ha meg kell újitani, akkor csak háziorvos és enny? Vagy van valami plusz kötelező vizsgálat?

Én ugy olvastam a törbényvben hogy csak a házirvoshoz kell menni...de sose tudni, mindig változik valami  Vállat von

Üdv



Csak háziorvos kell semmi más! Emelem
Naplózva

"Ősi örökség ez, amit egyik ember örököl, a másik nem. Ősi harc ez, kutatási vágy, megfigyelés, tudásszomj, kalandkeresés, gyűjtési szenvedély, erdők, mezők, nádasok szeretete."
(Fekete István)
Fkorei
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1178


« Új üzenet #889 Dátum: 2018. Augusztus 17. - 08:20:18 »

Köszönöm mindkettőtöknek!
 Emelem
Naplózva
w.simmons
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 329


« Új üzenet #890 Dátum: 2018. Szeptember 09. - 16:34:13 »

Sziasztok!

Meg tudja valaki mondani a menetét, ha egy váltócsövet szeretnék vásárlolni/behozni ausztriából??

Köszönöm előre is a válaszokat!
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #891 Dátum: 2018. Szeptember 10. - 08:16:27 »

 
Sziasztok!

Meg tudja valaki mondani a menetét, ha egy váltócsövet szeretnék vásárlolni/behozni ausztriából??

Köszönöm előre is a válaszokat!

Meg kell szerezni minden adatát a csőnek ! Bemész a fegyverügyre -FIZETSZ - kapsz behozatali engedélyt . A csövet szemlére bemutatod a Gyöngysor utcába .  ( Egyes helyeken a külföldi vásárlási gazolás hivatalos fordítását is kérhetik a fegyverügyre ) Majd a nevedre írják .    Emelem
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #892 Dátum: 2018. Szeptember 10. - 19:12:04 »


Meg kell szerezni minden adatát a csőnek ! Bemész a fegyverügyre -FIZETSZ - kapsz behozatali engedélyt . A csövet szemlére bemutatod a Gyöngysor utcába .  ( Egyes helyeken a külföldi vásárlási gazolás hivatalos fordítását is kérhetik a fegyverügyre ) Majd a nevedre írják .    Emelem

És plusz 1 puskának számít! És megint fizetsz!
Naplózva
Mamut
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155


« Új üzenet #893 Dátum: 2018. Szeptember 10. - 19:49:44 »

És plusz 1 puskának számít! És megint fizetsz!

Nálunk a beírási díjat természetesen elkérik, a 10 db-ba be akarta számolni a fegyverügyes,  de mikor mondtam , hogy akkor  itt egy lőszer, lőjön vele, akkor letett róla.  Vigyorog 
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #894 Dátum: 2018. Szeptember 10. - 19:56:24 »

Nálunk a beírási díjat természetesen elkérik, a 10 db-ba be akarta számolni a fegyverügyes,  de mikor mondtam , hogy akkor  itt egy lőszer, lőjön vele, akkor letett róla.  Vigyorog 

No ezt nem hiszem.
Naplózva
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #895 Dátum: 2018. Szeptember 11. - 10:52:38 »

Nálunk a beírási díjat természetesen elkérik, a 10 db-ba be akarta számolni a fegyverügyes,  de mikor mondtam , hogy akkor  itt egy lőszer, lőjön vele, akkor letett róla.  Vigyorog 

...kért volna egy kalapácsot, rábaszott volna egyet a végére ( a hatósággal nem viccelünk)  Ördög
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #896 Dátum: 2018. Szeptember 11. - 13:02:31 »

Nálunk a beírási díjat természetesen elkérik, a 10 db-ba be akarta számolni a fegyverügyes,  de mikor mondtam , hogy akkor  itt egy lőszer, lőjön vele, akkor letett róla.  Vigyorog 
Akkor azt elcseszte, mert beleszámít és máris rácsozhatod be az ablakokat...  Ördög Az új könyvekben már külön lapja is van a betét és váltócsöveknek. Hogyan veszel hozzá lőszert, ha nincsen beírva?
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Mamut
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155


« Új üzenet #897 Dátum: 2018. Szeptember 11. - 13:50:45 »

Akkor azt elcseszte, mert beleszámít és máris rácsozhatod be az ablakokat...  Ördög Az új könyvekben már külön lapja is van a betét és váltócsöveknek. Hogyan veszel hozzá lőszert, ha nincsen beírva?

Természetesen be van írva. A 10 db-ba nem számolták bele. Bár van biztonsági fólia + fém biztonsági  redőny, + riasztó . Csak nem távfelügyeletes. Nálam jelez  Vigyorog
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #898 Dátum: 2018. Szeptember 11. - 15:52:30 »

Természetesen be van írva. A 10 db-ba nem számolták bele. Bár van biztonsági fólia + fém biztonsági  redőny, + riasztó . Csak nem távfelügyeletes. Nálam jelez  Vigyorog

Ha a rendőrség olvassa a fórumot, zsebbenyúlós lesz!  Szentendrén azonnal közölte velem a jó hírt a hölgy, hogy +1 darabnak számít!
Naplózva
Mamut
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155


« Új üzenet #899 Dátum: 2018. Szeptember 11. - 17:53:59 »

Ha a rendőrség olvassa a fórumot, zsebbenyúlós lesz!  Szentendrén azonnal közölte velem a jó hírt a hölgy, hogy +1 darabnak számít!
Most azzal együtt is 10 alatt vagyok. Nem gond.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 [60] 61   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: