Oldalak: 1 ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Törvények, rendeletek, nyomtatványok, minták, stb.  (Megtekintve 169388 alkalommal)
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #855 Dátum: 2017. November 29. - 15:24:04 »

Egyébként ez most csak nekem olyan érzés,mint amikor az átadott híd alól kiütik az egyik pillért?? Pont erre a tiltásra hivatkozott mindenki  nagy büszkén mindenhol. Vállat von
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Stefi
Vendég
« Új üzenet #856 Dátum: 2017. November 29. - 15:39:59 »

Csak nehogy azt mond Csabus, hogy meglepődtél!   Te hány hajjakendfőbuzit láttál már elöltöltössel vadászni, és mennyit éjjellátóval?   Na, ugye, már tudod is az okot! Mosolyog


   Igen  Nagyon találó !   Emelem
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #857 Dátum: 2017. November 29. - 15:47:48 »

Változtattak esetleg máson is, ami minket érint? Vagy most csak ez volt? A végleges szövegezést majd csak a Közlönyben lehet először viszontlátni?


Ennyit találtam a "közbeszerzés, vízhasználat ,esővíz "   Fejvakarás  rovatba .   Röhög

http://inforadio.hu/belfold/2017/11/28/fontos_donteseket_hozott_ma_a_parlament/
Naplózva
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #858 Dátum: 2017. November 29. - 16:17:23 »


Ennyit találtam a "közbeszerzés, vízhasználat ,esővíz "   Fejvakarás  rovatba .   Röhög

http://inforadio.hu/belfold/2017/11/28/fontos_donteseket_hozott_ma_a_parlament/

Fasza!

"Uhaim", a szellem kiszabadult a palackból (lehet benne sem volt) viszont innentől kezdve enyhén szólva is nehézségekbe fog ütközni bebizonyítani azt, hogy az a valami ott a kocsiban akkor mit is keres ja, hogy az kereső, és egy gombnyomással van benne valami pötty vagy kereszt, hát az kérem teljesen lehetetlenség, én arról nem is tudok tisztelt rögtönítélőfőállamügyészbíróúr. A seggetcsinálokaszámból tipikus esete, bevallom őszintén gyanús is volt nekem, hogy nem csökkent az éjjellátók ára valamiért az utóbbi időkben. Na de spongyát rá. Mondjuk a normaszöveget azért én megvárom, mert ez így elég gyenge infó. Stoel
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #859 Dátum: 2017. November 29. - 16:19:11 »

Változtattak esetleg máson is, ami minket érint? Vagy most csak ez volt? A végleges szövegezést majd csak a Közlönyben lehet először viszontlátni?

Még nem érhető el a jegyzőkönyv, de itt lesz majd a 11.28-i.

http://www.parlament.hu/orszaggyulesi-naplo
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #860 Dátum: 2017. November 29. - 16:20:21 »


Ennyit találtam a "közbeszerzés, vízhasználat ,esővíz "   Fejvakarás  rovatba .   Röhög

http://inforadio.hu/belfold/2017/11/28/fontos_donteseket_hozott_ma_a_parlament/

Aszongya: "hogy kevesebb legyen a baleset"

 Röhög Röhög Röhög
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #861 Dátum: 2017. November 29. - 16:32:05 »

Én nem tudom mit kell szarozni, kötelezővé kell tenni a használatát és kész Vállat von Ördög de nem csak éjszaka, nappal is kötelező legyen használni sőt apró vad vadászaton is és különben is a biztonság az első nem de bár!? Én már látom, hogy előbb utóbb a drón is képbe, fog kerülni valamilyen konstellációban. Ja, hogy készülünk a vadászati világkiállításra, és kell egy stand a "fijugnak" akkor OK nem szóltam egy szót sem.
 Emelem
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #862 Dátum: 2017. November 29. - 16:39:24 »

Én nem tudom mit kell szarozni, kötelezővé kell tenni a használatát és kész Vállat von Ördög de nem csak éjszaka, nappal is kötelező legyen használni sőt apró vad vadászaton is és különben is a biztonság az első nem de bár!? Én már látom, hogy előbb utóbb a drón is képbe, fog kerülni valamilyen konstellációban. Ja, hogy készülünk a vadászati világkiállításra, és kell egy stand a "fijugnak" akkor OK nem szóltam egy szót sem.
 Emelem

Hm, van itt a fórumon egy ilyen topik, hogy aszongya éjjellátó vagy mifene, nem kéne életre kelteni, csak úgy nyomozatilag kérdem Stoel (jó tudom eltűntem) Vigyorog
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
zajandras
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940


« Új üzenet #863 Dátum: 2017. November 29. - 16:51:31 »

Aszongya: "hogy kevesebb legyen a baleset"

 Röhög Röhög Röhög


Hogy a Bëlgát idézzem: "és honatya legyek a parlamentben, hogy a lehető legtöbbet tehessek zseb… ő…  az emberekért"
Naplózva

"Már az is megérte, hogy sétáltunk egy jót..."
pointer
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 147


« Új üzenet #864 Dátum: 2017. November 29. - 18:00:43 »

Én nem tudom mit kell szarozni, kötelezővé kell tenni a használatát és kész Vállat von Ördög de nem csak éjszaka, nappal is kötelező legyen használni sőt apró vad vadászaton is és különben is a biztonság az első nem de bár!? Én már látom, hogy előbb utóbb a drón is képbe, fog kerülni valamilyen konstellációban. Ja, hogy készülünk a vadászati világkiállításra, és kell egy stand a "fijugnak" akkor OK nem szóltam egy szót sem.
 Emelem
Nálunk már alkalmazzák is a drónt sajnos. Egy két gazda ezzel veszi fel a vadkárt, és ennek fényében tárgyal velünk.
Naplózva
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #865 Dátum: 2017. November 29. - 18:23:04 »

Nálunk már alkalmazzák is a drónt sajnos. Egy két gazda ezzel veszi fel a vadkárt, és ennek fényében tárgyal velünk.
Nálunk is! Ördög
Nyáron az üdülőtelepen stírölte vele valaki a napozó csajokat.
Háromszor szólt a lányom, hogy valami berreg a kert fölött.
Drónra már bárkit feltudok avatni. Táncol
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
HunterDave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 591



« Új üzenet #866 Dátum: 2017. November 29. - 18:32:27 »

Nálunk is! Ördög
Drónra már bárkit feltudok avatni. Táncol
Röhög Ördög Taps Igen
Naplózva
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #867 Dátum: 2017. November 29. - 18:33:04 »

Nálunk is! Ördög
Nyáron az üdülőtelepen stírölte vele valaki a napozó csajokat.
Háromszor szólt a lányom, hogy valami berreg a kert fölött.
Drónra már bárkit feltudok avatni. Táncol
Röhög Nagy vagy Géza!!!!!!  Igen
Mennyit kellett elétartani? Vigyorog
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #868 Dátum: 2017. November 29. - 18:34:42 »

Nálunk már alkalmazzák is a drónt sajnos. Egy két gazda ezzel veszi fel a vadkárt, és ennek fényében tárgyal velünk.
Repcében, szójában, gabonában adhat némi támpontot, a totálkáros részeket kb. fel lehet vele mérni.
Kukoricában nem ér egy kifújt tojást sem.
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Vinczelehel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 761


« Új üzenet #869 Dátum: 2017. November 29. - 19:46:17 »

Nálunk is! Ördög
Nyáron az üdülőtelepen stírölte vele valaki a napozó csajokat.
Háromszor szólt a lányom, hogy valami berreg a kert fölött.
Drónra már bárkit feltudok avatni. Táncol

 Yesssssss!!!!!!!! Igen
Naplózva

Erdész  vadász  üdvözlettel    Lehel
Oldalak: 1 ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: