Oldalak: 1 ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 58 59 60 61   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Törvények, rendeletek, nyomtatványok, minták, stb.  (Megtekintve 169375 alkalommal)
Stefi
Vendég
« Új üzenet #765 Dátum: 2017. Március 06. - 13:19:18 »



Már értem mitől félnek a tárkapacitás kapcsán .  Fejvakarás   Röhög Röhög Röhög
Glock és egyéb pisztolyokba .



Naplózva
kimera
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Új üzenet #766 Dátum: 2017. Március 06. - 15:47:54 »

 Üdv a Vadásznak!

Mi minden módosul még itt!

Egészségügyi alkalmassági vizsgálat módosító javaslata : http://www.kormany.hu/download/4/d9/f0000/norma.docx#!DocumentBrowse

Tisztelet a Vadnak!

Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #767 Dátum: 2017. Március 06. - 17:06:41 »

Azt hiszem, hogy a hatalom akkor lenne csak nyugodt, ha még a botot is be tudnák tiltani, nem csak a fegyvereket! Szomorú
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #768 Dátum: 2017. Március 06. - 17:22:28 »

Azt hiszem, hogy a hatalom akkor lenne csak nyugodt, ha még a botot is be tudnák tiltani, nem csak a fegyvereket! Szomorú

Attila!
Ez a hatalom jelentős könnyítéseket tett a vadászok fegyvertartásában.
Látsz ebben a tervezetben, néhány okos hisztériakeltésén kívül valamit, ami ránk vadászokra vonatkozik?
 Emelem
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
vadasz75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1813


« Új üzenet #769 Dátum: 2017. Március 06. - 18:04:28 »


Ez a hatalom jelentős könnyítéseket tett a vadászok fegyvertartásában.

 
És vásárlásában.


Látsz ebben a tervezetben, néhány okos hisztériakeltésén kívül valamit, ami ránk vadászokra vonatkozik?

Ha a Benellimet nem akarják húgyé-szaré be olvasztani akkor nem.
Attila!
Ez a hatalom jelentős könnyítéseket tett a vadászok fegyvertartásában.
Látsz ebben a tervezetben, néhány okos hisztériakeltésén kívül valamit, ami ránk vadászokra vonatkozik?
 Emelem
Nem tőlem kérdezted, de szerintem ez akkor is egy rakás szar!!!!!!!!!!!!
 Emelem
Naplózva
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #770 Dátum: 2017. Március 06. - 18:46:12 »

És vásárlásában.Ha a Benellimet nem akarják húgyé-szaré be olvasztani akkor nem.Nem tőlem kérdezted, de szerintem ez akkor is egy rakás szar!!!!!!!!!!!!
 Emelem
Vadász életed során, hányszor táraztad ki a Benellidet?
Nem a hazamenetelre gondoltam.
 Röhög
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #771 Dátum: 2017. Március 06. - 18:59:57 »

Attila!
Ez a hatalom jelentős könnyítéseket tett a vadászok fegyvertartásában.
Látsz ebben a tervezetben, néhány okos hisztériakeltésén kívül valamit, ami ránk vadászokra vonatkozik?
 Emelem

Nagyjából ezt gondolom én is. Nem a vadászok "ellen" találták ki.
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
vadasz75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1813


« Új üzenet #772 Dátum: 2017. Március 06. - 19:03:46 »

Vadász életed során, hányszor táraztad ki a Benellidet?
Nem a hazamenetelre gondoltam.
 Röhög
Nem értelek? Vállat von Vállat von
Nagyjából ezt gondolom én is. Nem a vadászok "ellen" találták ki.
Nagyjából ezt gondolom én is. Nem a vadászok "ellen" találták ki.
Átfedés nélkül, nem éretem??? Vállat von Vállat von
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #773 Dátum: 2017. Március 06. - 19:11:33 »

Nagyjából ezt gondolom én is. Nem a vadászok "ellen" találták ki.

Az elöltöltős fegyverrel vadászók nem ugyan olyan vadászok?
De, kérdezem, az a több tízezer vagyonőr, pénzszállító, kézi lőfegyverrel rendelkező hivatásos vadász, sportlövő, az mi a retket fog csinálni fegyver nélkül? Valóban ez a megoldás, hogy egy-két aberrált baromtól, akik lő kiképzéseket tartanak csoportoknak. akik golyószórót, géppisztolyt tartanak visszavonják a fegyvertartási engedélyt? 
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
vadasz75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1813


« Új üzenet #774 Dátum: 2017. Március 06. - 19:12:47 »

Nagysas Te jogász vagy mikor is szigorították az illegális fegyvertartás büntetési tételét öntöltő, sorozat lövő öntöltő, ismétlő fegyver ügyében? Röhej a büntetési tétel,ha az illegális fegyvertartásért 15 év letöltendő lesz a büntetési tétel kártalanítás ellenében habár sírva, de beviszem az öntöltőmet a rendőrségre!!!!!!!!!
Naplózva
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #775 Dátum: 2017. Március 06. - 19:12:57 »

65.000 vadász ellen nem fognak szabályt szigorítani azért, mert van néhány hülye. Pláne nem most, amikor minden a közjóléti intézkedések meghozataláról szól nagy-nagy csinnadratta mellett.

Gondolj bele: ha a Benelliddel baj lenne, már nem lenne.  Vállat von A nagy tűzerejű öntöltők teljes kinyírását akarják ami - szerintem - nem is nagy baj. SAját szememmel láttam vadászlőtéren két partizánt egy - talán, vagy olyan formájú - AK-val: nem fogom senki válltömését telesírni, ha többször nem látom őket se nokedliszaggatóstól, se anélkül.  Vállat von
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #776 Dátum: 2017. Március 06. - 19:17:12 »

Az elöltöltős fegyverrel vadászók nem ugyan olyan vadászok?
De, kérdezem, az a több tízezer vagyonőr, pénzszállító, kézi lőfegyverrel rendelkező hivatásos vadász, sportlövő, az mi a retket fog csinálni fegyver nélkül? Valóban ez a megoldás, hogy egy-két aberrált baromtól, akik lő kiképzéseket tartanak csoportoknak. akik golyószórót, géppisztolyt tartanak visszavonják a fegyvertartási engedélyt? 

Az elöltöltős témát nem értem, az hogy jön ide?  Attila, azt hiszem értelek, de talán nincs több tízezer vagyonőr, aki AK-val a vállán védi  a vagyont. A pisztoly más tészta, szerintem azt nem szabályozzák.
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
vadasz75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1813


« Új üzenet #777 Dátum: 2017. Március 06. - 19:19:19 »

SAját szememmel láttam vadászlőtéren két partizánt egy - talán, vagy olyan formájú - AK-val: nem fogom senki válltömését telesírni, ha többször nem látom őket se nokedliszaggatóstól, se anélkül.  Vállat von
Magyar Honvédségen belül lőttem minddel, ezeket tiltanám én is, de ezekre szerintem most sem adnak ki engedélyt, és eddig sem adtak, de illegálisan sok van ez tény. Az öntöltőm veszélyeztettségét reális problémának látom!
Naplózva
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #778 Dátum: 2017. Március 06. - 19:23:03 »

Magyar Honvédségen belül lőttem minddel, ezeket tiltanám én is, de ezekre szerintem most sem adnak ki engedélyt, és eddig sem adtak, de illegálisan sok van ez tény. Az öntöltőm veszélyeztettségét reális problémának látom!

Gépkarabélyforma volt azt tuti, de hogy pontosan mi, azt nem tudom (nem is értek hozzá, meg nem is nagyon mutogatták  Vállat von )  A B5-ös öntöltőkkel szerintem nem lesz gond.  Wave
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
vadasz75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1813


« Új üzenet #779 Dátum: 2017. Március 06. - 19:29:32 »


Gépkarabélyforma volt azt tuti, de hogy pontosan mi, azt nem tudom (nem is értek hozzá, meg nem is nagyon mutogatták  Vállat von )  A B5-ös öntöltőkkel szerintem nem lesz gond.  Wave
Igazad legyen ! Wave
Naplózva
Oldalak: 1 ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 58 59 60 61   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: