Oldalak: 1 ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Törvények, rendeletek, nyomtatványok, minták, stb.  (Megtekintve 169247 alkalommal)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16587



« Új üzenet #600 Dátum: 2015. December 07. - 11:28:59 »

Még annyit ehhez, ha ez így lesz (bár mint lentebb írtam, szerintem nem) feltétlenül viszek fényképezőgépet a tulajdonosi gyűlésre.
Megörökítem az a soha vissza nem térő pillanatot, amint az ország legnagyobb földtulajdonosa, a magyar állam személyesen belép az ajtón.  Ördög
Inkább egy sörétest vigyél...sose lehet tudni... Ördög Ördög Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
kicsi3
Levél
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Új üzenet #601 Dátum: 2015. December 09. - 22:14:10 »

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni tőletek. Vaddisznó társas vadászaton melyik alaposan átgondolt jogszabályunk írja elő azt, hogy a hajtásban csak hivatásos vadász viheti a fegyverét.
Segítségeteket előre is köszönöm.
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #602 Dátum: 2015. December 09. - 22:27:35 »

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni tőletek. Vaddisznó társas vadászaton melyik alaposan átgondolt jogszabályunk írja elő azt, hogy a hajtásban csak hivatásos vadász viheti a fegyverét.
Segítségeteket előre is köszönöm.


Semelyik !  Valami hülye kitalálta és ugye az ilyesmi ragályos . Tehát lehet ilyen szabályt hozni ( A vt. háziszabályában ) de hülyeség , felesleges és lehet hogy öngól is .  Figyelmes olvasás    Emelem
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16587



« Új üzenet #603 Dátum: 2015. December 09. - 22:31:18 »

Semelyik !  Valami hülye kitalálta és ugye az ilyesmi ragályos . Tehát lehet ilyen szabályt hozni ( A vt. háziszabályában ) de hülyeség , felesleges és lehet hogy öngól is .  Figyelmes olvasás    Emelem
A minap a F&Hchanelen volt egy műsor, Space Cowboy Balázs és Csejtei Tamás csinálták. Különféle fegyvereket teszteltek zselében, elöltöltőst, sörétest gyöngygolyóval stb. és ott is elhangzott Csejtei Tomi szájából a sörétes kapcsán, hogy milyen jó lehet ez hajtásban, kár, hogy már nem lehet bevinni.
Valamiről lemaradtunk? Fejvakarás
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Stefi
Vendég
« Új üzenet #604 Dátum: 2015. December 09. - 22:37:56 »

A minap a F&Hchanelen volt egy műsor, Space Cowboy Balázs és Csejtei Tamás csinálták. Különféle fegyvereket teszteltek zselében, elöltöltőst, sörétest gyöngygolyóval stb. és ott is elhangzott Csejtei Tomi szájából a sörétes kapcsán, hogy milyen jó lehet ez hajtásban, kár, hogy már nem lehet bevinni.
Valamiről lemaradtunk? Fejvakarás

Nagy az isten állatkertje ha ilyen szabályt hoztak de én  nem találkoztam vele egy olvasatban .  Vállat von  Egyébként sem hatályos még !   Emelem
Naplózva
kicsi3
Levél
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Új üzenet #605 Dátum: 2015. December 09. - 23:00:32 »

Köszönöm  a válaszaitokat! Én sem találtam ilyet, ezért is próbáltam nálam okosabbak véleményét kikérni! Nem is érteném, hogy miért ne lehetne hajtásban használni.....
Még egyszer köszönöm a válaszokat  Emelem
Naplózva
Tacsko
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Új üzenet #606 Dátum: 2015. December 19. - 19:27:47 »

Sziasztok! A Debreceni Agrár egyetemen vadgazda mérnökként leállamvizsgáztam azonban nyelvvizsga hiányába csak igazolást fogok kapni. Az a kérdésem, hogy így milyen nehéz elhelyezkedni? nagyon nézik azt, hogy nincs nyelvvizsgám és nem kaptam meg az oklevelet?
Naplózva
Eb
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1989



« Új üzenet #607 Dátum: 2015. December 19. - 19:36:04 »

Sziasztok! A Debreceni Agrár egyetemen vadgazda mérnökként leállamvizsgáztam azonban nyelvvizsga hiányába csak igazolást fogok kapni. Az a kérdésem, hogy így milyen nehéz elhelyezkedni? nagyon nézik azt, hogy nincs nyelvvizsgám és nem kaptam meg az oklevelet?

Vadőrnek simán mehetsz.  Ördög
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11248


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #608 Dátum: 2015. December 19. - 19:37:21 »

Sziasztok! A Debreceni Agrár egyetemen vadgazda mérnökként leállamvizsgáztam azonban nyelvvizsga hiányába csak igazolást fogok kapni. Az a kérdésem, hogy így milyen nehéz elhelyezkedni? nagyon nézik azt, hogy nincs nyelvvizsgám és nem kaptam meg az oklevelet?
Azon az igazoláson rajta lesz egy mondat,amiből minden ki fog számodra derülni.
De,hogy ne kelljen addig várnod,leírom: Munkakör betöltésére nem jogosít.
Sajna...
(Így van nekem egy jeles abszolutóriumom történelem tanári szakon. Meg nincs egy középfokú nyelvvizsgám élő európai idegen nyelvből... Ördög Ördög Ördög Bssza meg a qrva anyját aki ezt a másod-sokad diplomásoknak is előírta...levelezőn DIPLOMÁSOKNAK.) De kettesekkel a hótthülye taníthat,mert elmúlt 40,vagy mert beszélt szlovákul... Nem szól szám
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Janikafox
Vendég
« Új üzenet #609 Dátum: 2015. December 19. - 20:43:23 »

Van ismerősöm akinek cseremiszből és latinból van nyelvvizsgája diplomaügyileg. Mindkettőt gyakran használja  Fejvakarás.
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #610 Dátum: 2015. December 20. - 10:37:29 »

Azon az igazoláson rajta lesz egy mondat,amiből minden ki fog számodra derülni.
De,hogy ne kelljen addig várnod,leírom: Munkakör betöltésére nem jogosít.
Sajna...
(Így van nekem egy jeles abszolutóriumom történelem tanári szakon. Meg nincs egy középfokú nyelvvizsgám élő európai idegen nyelvből... Ördög Ördög Ördög Bssza meg a qrva anyját aki ezt a másod-sokad diplomásoknak is előírta...levelezőn DIPLOMÁSOKNAK.) De kettesekkel a hótthülye taníthat,mert elmúlt 40,vagy mert beszélt szlovákul... Nem szól szám

Fiatalabb vagy 40-nél???   Vigyorog Örülj neki!
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #611 Dátum: 2015. December 20. - 10:39:05 »

Van ismerősöm akinek cseremiszből és latinból van nyelvvizsgája diplomaügyileg. Mindkettőt gyakran használja  Fejvakarás.

Rendőr ismerősöm a lovari-t választotta, állítólag 600 szó az egész, a ragozás is primitív, azt a legkönnyebb vizsgára megtanulni, meg pár év múlva kötelező is lesz.  Ördög
Naplózva
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #612 Dátum: 2015. December 20. - 11:58:15 »

Rendőr ismerősöm a lovari-t választotta, állítólag 600 szó az egész, a ragozás is primitív, azt a legkönnyebb vizsgára megtanulni, meg pár év múlva kötelező is lesz.  Ördög

Nem 600 szó, és nem könnyű! Igen
Ja! És a híres-neves Rigó utcában volt elsőként akkreditált vizsgahely!
És elég tetemes volt a "mortalitás" is a szóbeli és írásbeli vizsgán.... Ördög
 Emelem
 
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #613 Dátum: 2015. December 20. - 12:10:16 »

Nem 600 szó, és nem könnyű! Igen
Ja! És a híres-neves Rigó utcában volt elsőként akkreditált vizsgahely!
És elég tetemes volt a "mortalitás" is a szóbeli és írásbeli vizsgán.... Ördög
 Emelem
 

A lányom 3 vizsgát tett le a Rigó utcában hiba nélkül. Igaz nem lovarit.  Vigyorog
Naplózva
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #614 Dátum: 2015. December 20. - 12:34:23 »

A lányom 3 vizsgát tett le a Rigó utcában hiba nélkül. Igaz nem lovarit.  Vigyorog

Gratulálok a tehetséges gyerekedhez! Igen
Ott egyik nyelvvizsgát sem volt egyszerű abszolválni, bár annak is meglett a hozadéka.
Annak idején legtöbbször a bizonyítványt kiállító intézmény nevét meglátva ez mindenhol "csont nélkül átment". Vigyorog
Azért erre az "egzotikus Ördög nyelvre" is rá kellett gyúrni elég rendesen, mielőtt valaki nekilendült a vizsgának.
Nekem megvan, időnként sikerült vele meglepetéseket okozni... Röhög
Azért angolból sem tudnának eladni... Kacsint
 Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Oldalak: 1 ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: