Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... 61   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Törvények, rendeletek, nyomtatványok, minták, stb.  (Megtekintve 169541 alkalommal)
Diesel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 422



« Új üzenet #225 Dátum: 2010. Május 06. - 11:18:29 »

Nem ezzel volt gond. [
quote author=Diesel link=topic=223.msg90125#msg90125 date=1273135912]
Gondolkoztam tegnap valószínű sztem hogy ..............Szval sztem elnézték és én így szívtam egy 1000rest!
..............,érhet ebből vmi ......


Inkább ezzel  Wave

Igen,tényleg visszanézve nem a legszebb elnézést érte még egyszer! Emelem
Naplózva

Ne felejtsük el hogy mi csak vendégek vagyunk az erdőben...
janosch
magjouctVE
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


WWW
« Új üzenet #226 Dátum: 2010. Május 15. - 01:32:00 »

Sziasztok!
A segítségeteket kérném,azt szeretném kérdezni hogy pszichológushoz hogyan jutok el.Konkrétan a házi orvos ad hozzá beutalót vagy bármelyik pszichológushoz mehetek privátban?
Az első fegyveremet szeretném megvásárolni,sajnos a házi orvosomnak lövése sincs erről a kérdésről,de az a poén,hogy a fegyverügyi előadó sem tudott erről infót adni ,mivel még náluk nem volt még senki első fegyvervásárlási kérelemmel a módosítás óta.
Segítségeteket előre is köszönöm!!!
Naplózva

7,62
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 298


« Új üzenet #227 Dátum: 2010. Május 15. - 06:12:00 »

Sziasztok!
A segítségeteket kérném,azt szeretném kérdezni hogy pszichológushoz hogyan jutok el.Konkrétan a házi orvos ad hozzá beutalót vagy bármelyik pszichológushoz mehetek privátban?
Az első fegyveremet szeretném megvásárolni,sajnos a házi orvosomnak lövése sincs erről a kérdésről,de az a poén,hogy a fegyverügyi előadó sem tudott erről infót adni ,mivel még náluk nem volt még senki első fegyvervásárlási kérelemmel a módosítás óta.
Segítségeteket előre is köszönöm!!!

Szia!
A fegyverengedélyezési előadón csodálkozom.
Mehetsz bármelyik pszichológushoz aki munkaalkalmassági pszhiót adhat, pl. személy és vagyonőröknek is.
Naplózva

Vadászüdvözlettel: Varga Károly
Diesel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 422



« Új üzenet #228 Dátum: 2010. Május 15. - 10:15:16 »

Sziasztok!
A segítségeteket kérném,azt szeretném kérdezni hogy pszichológushoz hogyan jutok el.Konkrétan a házi orvos ad hozzá beutalót vagy bármelyik pszichológushoz mehetek privátban?
Az első fegyveremet szeretném megvásárolni,sajnos a házi orvosomnak lövése sincs erről a kérdésről,de az a poén,hogy a fegyverügyi előadó sem tudott erről infót adni ,mivel még náluk nem volt még senki első fegyvervásárlási kérelemmel a módosítás óta.
Segítségeteket előre is köszönöm!!!
Szia!
A háziorvostól kell beutalót kérned a pszichológushoz!!!A Eü. alkalmasságinál pedig fel kell majd tüntetnie a háziorvosnak hogy alkalmas/nem alkalmas és a pszichológia alkalmasság határidejét,ami jelen pillanatban szinte felesleges mivel többször nem kell tenned kivéve ha a háziorvos úgy látja hogy újra kellene vizsgálni!És ha ezt nem tudta a doki akkor valószínűleg azt se tudja hogy a II.EÜ.csoportba tartozók életkora változott!
Az pedig hogy a fegyverügyis nem tájékozódott a rendeletek módosításáról elég szomorú!
 Emelem

« Utoljára szerkesztve: 2010. Május 15. - 10:38:26 írta Pyrus » Naplózva

Ne felejtsük el hogy mi csak vendégek vagyunk az erdőben...
sab
Vendég
« Új üzenet #229 Dátum: 2010. Május 15. - 10:37:17 »

Nálunk Vasban a következő a gyakorlat, amely friss állásfoglalás.
Csak akkor kell bűnügyi adatkérést kérni ha első fegyver, vagy ha a tartási érvényessége jár le, különben nem kell.
Meglévő fegyver esetén, ha már van a tartásiban, de még akar a delikvens megszerzési engedélyt kérni, akkor nem kell.
Ez az ORFK és Ig minisztérium egyezsége, értelmezése alapján lett. Mosolyog
Naplózva
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #230 Dátum: 2010. Május 15. - 11:53:11 »

Nos ez így is lenne logikus, hiszen ha valaki ellen - akinek már van puskája - olyan eljárás folyik, ami miatt bevonható a tartásija, akkor azt úgyis közlik az illetékes Igrenddel, de legkésőbb az éves ellenőrzéskor úgyis kibukik.
Az "első bálozónál" persze ilyen nincs, ezért is kérik oda a szükséges bü. iratokat.
Naplózva
Urr Antal
Vendég
« Új üzenet #231 Dátum: 2010. Május 15. - 13:07:51 »

A segítségeteket kérném,azt szeretném kérdezni hogy pszichológushoz hogyan jutok el.

Irogatnak itt a Vadásztársak ezt is, azt is, de a leggyorsabban úgy jutsz el a pszichológushoz, ha meztelenül szaladgálsz egy kicsit a városban! Rögtön ott fog ülni előtted!  Bion   Ördög 

 Angyal
Naplózva
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #232 Dátum: 2010. Május 15. - 13:21:20 »

Sziasztok!
A segítségeteket kérném,azt szeretném kérdezni hogy pszichológushoz hogyan jutok el.Konkrétan a házi orvos ad hozzá beutalót vagy bármelyik pszichológushoz mehetek privátban?
Az első fegyveremet szeretném megvásárolni,sajnos a házi orvosomnak lövése sincs erről a kérdésről,de az a poén,hogy a fegyverügyi előadó sem tudott erről infót adni ,mivel még náluk nem volt még senki első fegyvervásárlási kérelemmel a módosítás óta.
Segítségeteket előre is köszönöm!!!


Olvasd el ennek a topicnak a 185 # bejegyzését egy csomó  kérdésre választ fogsz kapni. Wave
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
atg
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 160


« Új üzenet #233 Dátum: 2010. Május 23. - 19:05:38 »

Azt hitem elsírom magam.
Megyek beíratni az új puskám a tartásiba amit kb. 3 hónap alatt sikerült elintézni. Útközben beugrom a postára, merthogy ajánlott levelem van. Persze, mert július végén lejár a tartásim, és emlékeztetnek a megújításra, amit lekésőbb 30 nappal előtte kell kezdeményezni. Azaz újra kell kezdnem az egész procedúrát. Szomorú
Persze az adatovábbítási izém másnap járt le, a sörétes meg nem volt nálam, ergo akkor ezt nem tudtam megtenni.
Most okosan előbb átjelentem ide az állandó lakhelyem. Mosolyog
Naplózva
pati
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2904


« Új üzenet #234 Dátum: 2010. Június 16. - 14:04:33 »

Nem egészen idevaló, de nem találtam jobbat:

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a "csütörtökös" lőszerrel hivatalosan mit kéne tenni?
Naplózva

"A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem."
Üdv: pati
Kovi Ádi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 993



« Új üzenet #235 Dátum: 2010. Június 16. - 16:43:10 »

Üdv Mindenkinek!

Segítséget szeretnék kérni.

Fegyvervásárlási engedélyt szeretnék kiváltani a rendőrségnél. Kérem szépen segítsetek, hogy pontosan hogyan is zajlik ez a hercehurca, mert már sok mindent hallottam. Ja és most kell megújítani az orvosimat is, mert kb. egy hónap múlva lejár.

Előre is köszönöm!

Üdv

K. Ádi
Naplózva

A vadászat - "Ősi örökség ez, amit egyik ember örököl, a másik nem..." (Fekete István)
zsolt68
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1542



« Új üzenet #236 Dátum: 2010. Június 16. - 16:48:53 »

A 185. hozzászólást nézd meg!
Naplózva

Gondolkodom, tehát vagyok. De ha nem gondolkodom, sokkal jobban vagyok. Mosolyog
Silvestris
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 734



« Új üzenet #237 Dátum: 2010. Június 17. - 12:45:38 »

 Fejvakarás

Na kitöltöttem ezt az adattovábbítási kérőlapot...

A 9. pontba nem azt írtam, hogy "Fegyverengedélyügyi eljárás", hanem, hogy "Fegyvertartási engedély meghosszabbítása"...

Remélem érthető lesz....sajnos szakszótárt nem mellékelnek a kérelemhez, hogy a rosseb egye meg az egészet!  Elver

Az se volt egyértelmű, hogy miket kell beikszelni, hogy miket igazoljanak...
Az tiszta sor, hogy azt bejelöltem igazolás céljából, hogy : " nem áll büntetőeljárás alatt".

De volt ott még pár érdekesség, és mivel figyelmesen elolvasva egyértelmű volt, hogy többet is be lehet ikszelni, ezért bejelöltem még hármat, ha már lúd legyen kövér.

B@sszák meg!
Naplózva

Erdő az én templomom...
RWS
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1124



« Új üzenet #238 Dátum: 2010. Június 17. - 12:51:42 »

figyelmesen elolvasva egyértelmű volt, hogy többet is be lehet ikszelni, ezért bejelöltem még hármat, ha már lúd legyen kövér.

B@sszák meg!

 Tasli
 Ördög Ördög
 Röhög
Naplózva
zsolt68
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1542



« Új üzenet #239 Dátum: 2010. Június 17. - 13:38:48 »

Fejvakarás
 bejelöltem még hármat, ha már lúd legyen kövér.

B@sszák meg!
A vadászember erénye az állhatatos türelem és a kitartás!  Ördög Ördög Ördög
(Amúgy egyet értek! Bion)
Naplózva

Gondolkodom, tehát vagyok. De ha nem gondolkodom, sokkal jobban vagyok. Mosolyog
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... 61   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: