Oldalak: 1 ... 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 [116] 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 ... 153   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 8x57 JS/JRS  (Megtekintve 375699 alkalommal)
vadasz90
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 537



« Új üzenet #1725 Dátum: 2015. Június 04. - 07:40:16 »

A link meg lemaradt. Röhög


http://lobot.besaba.com/
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #1726 Dátum: 2015. Június 04. - 08:48:01 »

Sziasztok
Tudom hogy nem vág a témába de csak megkérdezem.
Lőbotot nézegettem ma a boltban valami 3 lábu stabilat szeretnék!!
Tapasztalatok vélemények érdekelnének ??
Melyiket érdemes venni amit nem fog megbánni az ember ? Ördög
 Emelem


Itt most akciós a Stoney Point lőbot:

https://magnumvadasz.hu/termek_reszletek/Stoney_Point_Lobot_Explorer_Tripod_3_lab_3tag_2216

Könnyű, csendes, stabil, könnyen állítható akár szék magassághoz is!
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Fomec
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029


« Új üzenet #1727 Dátum: 2015. Június 04. - 10:44:57 »

Sziasztok
Tudom hogy nem vág a témába de csak megkérdezem.
Lőbotot nézegettem ma a boltban valami 3 lábu stabilat szeretnék!!
Tapasztalatok vélemények érdekelnének ??
Melyiket érdemes venni amit nem fog megbánni az ember ? Ördög
 Emelem

10900 ft a 3 lábú:
http://www.vasizsaratnok.hu/gyartok/2+x3m1/99+harom+labu+aluminium+lobot/oldal=1/sorrend=nev+novekvo/adat=24
Naplózva
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #1728 Dátum: 2015. Június 04. - 12:23:50 »

Itt most akciós a Stoney Point lőbot:

https://magnumvadasz.hu/termek_reszletek/Stoney_Point_Lobot_Explorer_Tripod_3_lab_3tag_2216

Könnyű, csendes, stabil, könnyen állítható akár szék magassághoz is!

Tényleg állítható "egy gyors mozdulattal"?
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #1729 Dátum: 2015. Június 04. - 12:38:08 »

Tényleg állítható "egy gyors mozdulattal"?

Gyakorlás kérdése. Ha azt lábat fogod, amin markolat is van, a másik kettő 3 ujjal könnyel kilökhető, és már teheted is rá a puskát.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #1730 Dátum: 2015. Június 04. - 13:00:27 »

Gyakorlás kérdése. Ha azt lábat fogod, amin markolat is van, a másik kettő 3 ujjal könnyel kilökhető, és már teheted is rá a puskát.

Köszönöm!
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #1731 Dátum: 2015. Június 04. - 13:24:24 »

Gyakorlás kérdése. Ha azt lábat fogod, amin markolat is van, a másik kettő 3 ujjal könnyel kilökhető, és már teheted is rá a puskát.

Hjaa..... áki a bándábán bőgőős vót, három ujjál forgátni is tuggya........ Ördög Ördög
Naplózva
uzbence
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149



« Új üzenet #1732 Dátum: 2015. Június 04. - 14:41:08 »

Itt most akciós a Stoney Point lőbot:

https://magnumvadasz.hu/termek_reszletek/Stoney_Point_Lobot_Explorer_Tripod_3_lab_3tag_2216

Könnyű, csendes, stabil, könnyen állítható akár szék magassághoz is!

Második használat (inkább kimenetel, mert használni egyszer használtam, ilyenről lőttem a kancsit a két ünnep között) után szétesett...
Azt gariban javították. Visszakaptam, kivittem, eldőlt és ripityára tört minden ami műanyag rajta.
Biztos én is hibás vagyok, mert miért dőlt el...de azt kell mondanom, hogy ez a gagyifos ingyen sem kellene.
Amúgy hozzá nem értőtől kaptam karácsonyra. Élt 1 hónapot kb, mármint a bot.
Naplózva
uzbence
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149



« Új üzenet #1733 Dátum: 2015. Június 04. - 14:43:16 »

Gyakorlás kérdése. Ha azt lábat fogod, amin markolat is van, a másik kettő 3 ujjal könnyel kilökhető, és már teheted is rá a puskát.

Az a lába egy max 1 centis fém bumszlival van belefogatva. Úgy fordult ki nekem az a lába az első alkalommal, amikor rátámasztottam, hogy "öröm" volt nézni. Lehet, hogy "kifogtam" csak, de én nagyon haragszom erre a termékre...gyártójára.
Naplózva
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #1734 Dátum: 2015. Június 04. - 15:10:20 »

Pedig ennyi pénzért elvárná az ember a minőségi anyagok használatát. Nekem van egy teleszkópos háromlábú, a villa alatti karral állítható mindhárom lába egyszerre. Gyors és praktikus, a talajfelület egyenetlensége sem tud kifogni rajta.Nem részletezem, sok gondom volt vele, de rájöttem a lényegére, például hidegben nem viszem ki vadászni, mert használhatatlan. Ilyenkor jó, és működik is mikor van takarás.
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
uzbence
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149



« Új üzenet #1735 Dátum: 2015. Június 04. - 16:15:22 »

Pedig ennyi pénzért elvárná az ember a minőségi anyagok használatát. Nekem van egy teleszkópos háromlábú, a villa alatti karral állítható mindhárom lába egyszerre. Gyors és praktikus, a talajfelület egyenetlensége sem tud kifogni rajta.Nem részletezem, sok gondom volt vele, de rájöttem a lényegére, például hidegben nem viszem ki vadászni, mert használhatatlan. Ilyenkor jó, és működik is mikor van takarás.

Hát ennek a súlya volt az egyetlen előnye. De inkább cipelem a fotós Giottos állványomat... Stoel
Én is dobtam egy hátast, amikor láttam, hogy ennek az "eredeti" ára mennyi. Még az akciós is nagyon sok.

Naplózva
chris
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 874



« Új üzenet #1736 Dátum: 2015. Június 04. - 17:07:17 »

 Emelem
Összegezve, akkor nem jobb a magam barkácsolt, környezetbarát Ördög, somfa készülék? Igaz, kicsit rusnya, kicsit mittudom én milyen, de a miénk, az áráról nem is beszélve Vállat von
Naplózva

Üdv Chris
fickok92
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141


« Új üzenet #1737 Dátum: 2015. Június 04. - 21:52:52 »

Van benne valami  Ördög
 Emelem
Naplózva
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #1738 Dátum: 2015. Június 05. - 09:17:43 »

Emelem
Összegezve, akkor nem jobb a magam barkácsolt, környezetbarát Ördög, somfa készülék? Igaz, kicsit rusnya, kicsit mittudom én milyen, de a miénk, az áráról nem is beszélve Vállat von

Nos vártam egy kicsit a válaszommal, mert kíváncsi voltam a többi tapasztatlatra...  Ördög

Szerintem a gyári lő botok nagy százaléka nem tudja amit leírnak, sőt... Oceanwawe hozzászólását egyértelműen meg tudom erősíteni, sőt többször láttam csúszkálni a rátámasztott puskával gazdáját amit természetesen a bika kis rögös után meg is unt...  Ördög Fejvakarás Rííí, sőt mikor kölcsön kaptam kb dobd ki a picsába felszólítással adtam vissza.

Amit még mindig használok kettő darab fa lő bot. Az első kb 5 perc alatt gyártott szegőléc összecsavarozva széken ülős magassággal, a másik bodzából vágott és szigetelőszalaggal összetekercselt, alkalmi bot, amit kifele menet csináltam. semmi cécó, célnak pont jó.
Azóta kaptam egy egyágút, teleszkópost ami mindig bent van a kocsiba (azért jó mert kicsire csukható),  sokat is használom, főleg róka-sakál híváskor, de a remegő kezem miatt szinte mindig egy fa mellet még egy pontom támasztom.
És az egésszel úgy vagyok most már, hogy ha kényelmesen ülök-álok akkor 1 - 2 ágúak pont jók, de ha messzebbre kellene lőni akkor meg lefekszek. Amire meg nem tudok így lövést tenni ahhoz meg közelebb megyek...

Most nemrég az aprón jelent meg egy könyök kitámasztó, ami a lő botra szerelhető, ezt még lehet hogy kipróbálom. Ha nem jönne be akkor meg leszek így is...

 Wave


Naplózva

Üdv End
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #1739 Dátum: 2015. Június 05. - 09:55:48 »

Nos vártam egy kicsit a válaszommal, mert kíváncsi voltam a többi tapasztatlatra...  Ördög

Szerintem a gyári lő botok nagy százaléka nem tudja amit leírnak, sőt... Oceanwawe hozzászólását egyértelműen meg tudom erősíteni, sőt többször láttam csúszkálni a rátámasztott puskával gazdáját amit természetesen a bika kis rögös után meg is unt...  Ördög Fejvakarás Rííí, sőt mikor kölcsön kaptam kb dobd ki a picsába felszólítással adtam vissza.

Amit még mindig használok kettő darab fa lő bot. Az első kb 5 perc alatt gyártott szegőléc összecsavarozva széken ülős magassággal, a másik bodzából vágott és szigetelőszalaggal összetekercselt, alkalmi bot, amit kifele menet csináltam. semmi cécó, célnak pont jó.
Azóta kaptam egy egyágút, teleszkópost ami mindig bent van a kocsiba (azért jó mert kicsire csukható),  sokat is használom, főleg róka-sakál híváskor, de a remegő kezem miatt szinte mindig egy fa mellet még egy pontom támasztom.
És az egésszel úgy vagyok most már, hogy ha kényelmesen ülök-álok akkor 1 - 2 ágúak pont jók, de ha messzebbre kellene lőni akkor meg lefekszek. Amire meg nem tudok így lövést tenni ahhoz meg közelebb megyek...

Most nemrég az aprón jelent meg egy könyök kitámasztó, ami a lő botra szerelhető, ezt még lehet hogy kipróbálom. Ha nem jönne be akkor meg leszek így is...

 Wave


Az összecsúszkálást úgy lehet megakadályozni, hogy a lábak felső tagjának a végében lévő feszítő golyókat időnként meg kell pucolni, én olajjal is be szoktam őket csepegtetni. De télen így sem működik. Mosolyog Egyébként amikor nincs takarás, akkor bátran ajánlom a kevésbé biztos kezűeknek az alacsony, háromlábú lőbotot, ami lehetővé teszi, hogy mindkét könyök fel legyen támasztva a combokra guggoló helyzetben. Pocakosoknak mondjuk nem biztos, hogy menni fog. Mosolyog Nekem eddig ez vált be a legjobban. A golyófogó háttérre mondjuk jobban oda kell figyelni!
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
Oldalak: 1 ... 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 [116] 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 ... 153   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: