Oldalak: 1 ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... 84   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fegyverápolás  (Megtekintve 263551 alkalommal)
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #840 Dátum: 2015. Október 14. - 21:35:58 »

Piál

Esik az eső ilyenkor több időt reszelgetek én is Mosolyog

Mondjuk egy modellezést megérne inverzbe.

Egy hamis arany(tombak) bevonatú lövedéket, lehetőleg nem túl drágát "felület kezelni" egy ilyen tisztítószerrel és az eredményt megfigyelni. Ha rövid időn belül megjelenik a fényes fém felület akkor működik a dolog.

Az eső itt még csak maszatol, ha eláll azért kinézek. Piál
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1671


Koma


« Új üzenet #841 Dátum: 2015. Október 14. - 21:59:18 »

Hát ha valaki ad magot akkor a laborba leviszem oszt ott be lehet áztatni.
Igazából csak egy analitikai mérleg kell hozzá. Meg lehet csinálni, hogy klímakamrába rakjuk fix 25°C-re és akkor az is ki lesz zárva.
Ha annyira buzgómocsingok lennénk még titrálni is lehetne, hogy mennyit oldott pontosan de ez már perverz lenne.

Nade ehejett inkább vadásszon kendtek este,  Vadász én is kinézek csak magasbul az ablakon.... Rííí
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #842 Dátum: 2015. Október 14. - 22:03:38 »

Hát ha valaki ad magot akkor a laborba leviszem oszt ott be lehet áztatni.
Igazából csak egy analitikai mérleg kell hozzá. Meg lehet csinálni, hogy klímakamrába rakjuk fix 25°C-re és akkor az is ki lesz zárva.
Ha annyira buzgómocsingok lennénk még titrálni is lehetne, hogy mennyit oldott pontosan de ez már perverz lenne.

Nade ehejett inkább vadásszon kendtek este,  Vadász én is kinézek csak magasbul az ablakon.... Rííí
Lorka!
Azért ez a titrálás durva volt.
 Röhög
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #843 Dátum: 2015. Október 15. - 09:44:49 »

Hát ha valaki ad magot akkor a laborba leviszem oszt ott be lehet áztatni.
Igazából csak egy analitikai mérleg kell hozzá. Meg lehet csinálni, hogy klímakamrába rakjuk fix 25°C-re és akkor az is ki lesz zárva.
Ha annyira buzgómocsingok lennénk még titrálni is lehetne, hogy mennyit oldott pontosan de ez már perverz lenne.

Nade ehejett inkább vadásszon kendtek este,  Vadász én is kinézek csak magasbul az ablakon.... Rííí

Én azért a gázkromatográfban jobban bíznék Kacsint
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Takika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 99



« Új üzenet #844 Dátum: 2015. Október 15. - 13:02:10 »



Köszönöm a válaszokat! Mosolyog
Egyenlőre még van huzag a csőben! Mosolyog Kefét amúgy a Robla után használtam, de szerintem az azzal leválasztott szennyeződéseknek már régen ki kellett jönniük.

 Hogy csavarjak még egyet a történeten: az 1908-as gyártású hadi Mauserrel sosem volt még ilyen gondom, még Robla után sem. Mondhatni a fene sem érti. De inkább elmegyek délután lőni...meglátjuk az eredményeket. Mosolyog
Naplózva

"A bürühöz üljön, ifiúr! Csak a bürühöz. Ott ma biztosan kijönnek..."
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #845 Dátum: 2015. Október 15. - 13:17:04 »


Köszönöm a válaszokat! Mosolyog
Egyenlőre még van huzag a csőben! Mosolyog Kefét amúgy a Robla után használtam, de szerintem az azzal leválasztott szennyeződéseknek már régen ki kellett jönniük.


Az rendben, de két rézkefézés között a kefét nem tisztítod meg gondolom...
Naplózva
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1671


Koma


« Új üzenet #846 Dátum: 2015. Október 15. - 14:10:36 »

Lorka!
Azért ez a titrálás durva volt.
 Röhög

MosolyogMosolyog
Kicsit tultoltam a témàt belátom Kacsint
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1671


Koma


« Új üzenet #847 Dátum: 2015. Október 15. - 14:11:20 »

Én azért a gázkromatográfban jobban bíznék Kacsint

Na azunk nincs Kacsint

Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
Takika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 99



« Új üzenet #848 Dátum: 2015. Október 15. - 15:34:57 »

Az rendben, de két rézkefézés között a kefét nem tisztítod meg gondolom...

Szia!
Meg lett tisztítva, pontosan a Robla miatt. De csak közvetlenül utána használtam. A héten nem használtam a kefét, és mégis jön kosz... Nem tudom, pontosabban nem hiszem,hogy a Robla még mindig "dolgozna" a csőben ennyi takarítás és olaj után.
Azon gondolkodom, hogy az előírtak szerint használom a Roblát. Feltöltöm a csövet, és hagyom állni. Elvileg az huzagolásban nem tehet kárt.....
Naplózva

"A bürühöz üljön, ifiúr! Csak a bürühöz. Ott ma biztosan kijönnek..."
Kocsa
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


« Új üzenet #849 Dátum: 2015. Október 15. - 18:36:14 »

Szia!
Meg lett tisztítva, pontosan a Robla miatt. De csak közvetlenül utána használtam. A héten nem használtam a kefét, és mégis jön kosz... Nem tudom, pontosabban nem hiszem,hogy a Robla még mindig "dolgozna" a csőben ennyi takarítás és olaj után.
Azon gondolkodom, hogy az előírtak szerint használom a Roblát. Feltöltöm a csövet, és hagyom állni. Elvileg az huzagolásban nem tehet kárt.....

Azért réz oldószer után réz kefét használni Mosolyog
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #850 Dátum: 2015. Október 15. - 18:51:22 »

Szia!
Meg lett tisztítva, pontosan a Robla miatt. De csak közvetlenül utána használtam. A héten nem használtam a kefét, és mégis jön kosz... Nem tudom, pontosabban nem hiszem,hogy a Robla még mindig "dolgozna" a csőben ennyi takarítás és olaj után.
Azon gondolkodom, hogy az előírtak szerint használom a Roblát. Feltöltöm a csövet, és hagyom állni. Elvileg az huzagolásban nem tehet kárt.....

Ne izgulj !  A barnítás megmarad ha a csövet teljesen megzabálja az a fránya anyag akkor is !   Ördög Ördög Ördög

Azt nem igazán értem hogy mi a lófaxnak ez a nagy tisztogatás . Én még sose használtam ilyen löttyöt se kencét .   Vállat von
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #851 Dátum: 2015. Október 15. - 18:53:53 »

Azt nem igazán értem hogy mi a lófaxnak ez a nagy tisztogatás . Én még sose használtam ilyen löttyöt se kencét .   Vállat von

Ezen gondolkozom régóta, csak nem mertem megkérdezni!  Stoel
 Vigyorog
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #852 Dátum: 2015. Október 15. - 18:55:49 »

Ezen gondolkozom régóta, csak nem mertem megkérdezni!  Stoel
 Vigyorog

Mi tudatlanok !   Röhög
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #853 Dátum: 2015. Október 15. - 19:09:46 »

Mi tudatlanok !   Röhög

A legjobb csőpucoló egy túlméretes csigafúró, mindent kivisz! Nem is értem eddig miért nem ajánlotta itt senki okos!  Röhög
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #854 Dátum: 2015. Október 15. - 19:33:06 »

A legjobb csőpucoló egy túlméretes csigafúró, mindent kivisz! Nem is értem eddig miért nem ajánlotta itt senki okos!  Röhög

Mi így 50 felett nem is tudatlanok vagyunk hanem hitetlenek   Röhög   ( csak az IS meg ne tudja )  :Mosolyog
Azt hogy mit csinál az a fránya vegyület senki se "tudhassa" - na de egy csigafúró vagy egy kóchengerre tekert smirglipapír az már tuti - az biztos !  Ördög Ördög Ördög Röhög Röhög Röhög
Naplózva
Oldalak: 1 ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... 84   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: