Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászújságok  (Megtekintve 97930 alkalommal)
deer14
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


« Új üzenet #285 Dátum: 2012. Március 08. - 17:09:43 »

Legalább tudom, mit jelent a neve, jobban hangzik, mint az Élményvadász vagy Magasles
csak az a baj,hogy ez a szép hangzatos név elég gyatra belsőt takar 1000000- képpel illusztrálva.
                                                                                                                                                                                          
« Utoljára szerkesztve: 2012. Március 08. - 20:09:07 írta Pyrus » Naplózva
pnorbi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

Majdnem vadász


« Új üzenet #286 Dátum: 2012. Március 08. - 18:27:43 »

A Lovu Zdar ugyanaz mint nálunk az ÉLmény Vadász. A francia újság licenszével készül. Egyszer a magyar-szlovák vadásznapon osztogatták,elvettem egyet, onnan tudom.
Naplózva

Rohantok széles országútakon.
Én a hegyek ösvényeit szerettem.
Szépségek mellett futtok el vakon,
de ormok fényesedtek meg felettem.

                                 Áprily Lajos
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #287 Dátum: 2012. Március 08. - 19:31:18 »

Sziasztok Olvasótársak!
A magyar vadász-sajtóhoz egy pár gondolat:
A Nimródnak 1979-től vagyok előfizetője.Azóta olvasgatom és az eddigi évfolyamokat beköttettem.
A Vadászlap is megvan az első példány megjelenésétől. Hosszú évekig ennek az újságnak is előfizetője voltam, de egyszer váratlanul hónapról hónapra nem érkezett meg a lap. Ment a másikra mutogatás a szerkesztőség és a terjesztő kötött.
Én meg berágtam és felmondtam az előfizetést. Ez több, mint két éve történt. Azóta inkább minden hónapban megveszem a hírlapárusnál.
A Magaslest is megveszem időnként.
Mindhárom lapot szívesen elolvasom. Néha ennek a tartalmán szörnyülködök, néha meg a másiknak.
Mára már csak a pozitívumokat nézem hónapról hónapra a badarságok fölött meg igyekszem átsiklani.
Tudom, hogy nagy a verseny ezen a piacon is. Ezzel az olvasók nyerhetnek, mert ugyebár mindegyik lap az olvasóinak kegyeit keresi, és minőségi tartalomban igyekeznek egymásra licitálni.
Üdvözlettel: J.vadász
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #288 Dátum: 2012. Június 28. - 17:06:51 »

http://huntingpress.eu/magazin/magyar_vadgazdalkodok_egyesulete_javaslat_a_vadaszati_torveny_modositasahoz
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #289 Dátum: 2012. Július 06. - 23:13:15 »

Már azt hittem kilopták a postaládából,vagy a postás cseszett el valamit,de nem:most olvasom a honlapjukon,hogy nyáron a Magasles nem fog megjelenni... Vállat von
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
svferi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1265



« Új üzenet #290 Dátum: 2012. Július 07. - 17:59:59 »

Már azt hittem kilopták a postaládából,vagy a postás cseszett el valamit,de nem:most olvasom a honlapjukon,hogy nyáron a Magasles nem fog megjelenni... Vállat von

Legalább az előfizetést kifizetted?  Okos
Naplózva

" Nemcsak a jó pap, de a jó vadász is holtig tanul..."
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #291 Dátum: 2012. Július 07. - 18:50:49 »

A feleségemtől kaptam névnapomra egy éves előfizetést... Rííí
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #292 Dátum: 2012. Augusztus 05. - 12:14:51 »

Nem tudom olvastátok-e,de a két nagy lap egymásnak esése (akárki kezdte is) egyrészt nagyon jellemző,másrészt,nagyon nem segít a vadászat ügyének. A vitatott könyvet nagyon vártam,biztosan el fogom olvasni,még akkor is ha már nem készülök vizsgára,mert nekem az előző tankönyv bizonyos fejezetei is nagyon olvasmányosak és hasznosak voltak.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #293 Dátum: 2012. Augusztus 05. - 13:06:09 »

Üdv Saigy!
Olvastam...
Hát....
A két Professzor Úr nyilatkozata világos és korrekt volt.
Csak annyit a munkásságukról, hogy több előző könyvük a mai napig hivatalos és elismert egyetemi/ főiskolai oktatási anyag.
Üdvözlettel: J. vadász Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #294 Dátum: 2012. Augusztus 05. - 13:36:07 »

Csak azt sajnáltam,hogy amikor együtt örülni kellene,akkor is jön a magyar savanyúság,na mindegy a könyvet én akkor is megszerzem amint lehet.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #295 Dátum: 2012. Szeptember 13. - 14:14:36 »

"Tájékoztatjuk Tisztelt Előfizetőinket, hogy a Magasles havilap megjelentetését a kiadó szünetelteti.
Az előfizetések a lap következő megjelenésétől tovább élnek, de kérésre megszüntetjük.
Erre vonatkozó kérését elküldheti levélben vagy emailben a szerkesztőség címére."

Magasles szerkesztősége
Ennyit az előfizetésemről...
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #296 Dátum: 2012. Szeptember 13. - 14:47:22 »

Éppen ma kerestem a Magaslest a Postán, de nem tudtak a megjelenéséről semmit mondani.
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Zsömbi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Új üzenet #297 Dátum: 2012. Szeptember 29. - 23:06:44 »

A Magasles újság sajnos megszűnt.
Naplózva
S.Fox
Vendég
« Új üzenet #298 Dátum: 2012. Október 01. - 12:06:13 »

SvFeri, gratulálok a Nimródban megjelent novelládhoz  Igen Piál
Naplózva
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3605


« Új üzenet #299 Dátum: 2012. Október 01. - 12:38:10 »

Csatlakozom!  Emelem
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: