Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászújságok  (Megtekintve 98085 alkalommal)
Eb
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1989



« Új üzenet #255 Dátum: 2011. Október 07. - 12:21:51 »

Elvégre nekünk készül, nem ártana, ha nekünk lenne jó! Kacsint

Nem véletlenül ilyen népszerű a fórumunk.  Vigyorog
Naplózva
RWS
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1124



« Új üzenet #256 Dátum: 2011. Október 07. - 12:27:11 »

Nem véletlenül ilyen népszerű a fórumunk.  Vigyorog

 Igen Ördög
 
Naplózva
Egon
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940



« Új üzenet #257 Dátum: 2011. Október 07. - 13:13:40 »

Igen Ördög
 
Látod, van némi előnye is ennek. Kacsint
Naplózva
RWS
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1124



« Új üzenet #258 Dátum: 2011. Október 07. - 13:17:04 »

Látod, van némi előnye is ennek. Kacsint

Nagyon sok előnye van, de szerintem az internet a nyomtatott sajtó és a könyvek nagybani kiszorulását eredményezte, sajnos.
Naplózva
S.Fox
Vendég
« Új üzenet #259 Dátum: 2011. Október 07. - 13:19:32 »

Nagyon sok előnye van, de szerintem az internet a nyomtatott sajtó és a könyvek nagybani kiszorulását eredményezte, sajnos.

 Igen
Naplózva
Egon
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940



« Új üzenet #260 Dátum: 2011. Október 07. - 13:47:40 »

Nagyon sok előnye van, de szerintem az internet a nyomtatott sajtó és a könyvek nagybani kiszorulását eredményezte, sajnos.
Sajnos ez igaz.
Naplózva
vadasz90
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 537



« Új üzenet #261 Dátum: 2011. Október 08. - 11:05:02 »

 S.Peti
Naplózva
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #262 Dátum: 2011. Október 08. - 17:03:32 »

Elvégre nekünk készül, nem ártana, ha nekünk lenne jó! Kacsint

Hö-hö...

Elvégre a politika is nekünk készül...  Rííí
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
RWS
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1124



« Új üzenet #263 Dátum: 2011. Október 08. - 17:06:15 »

Hö-hö...

Elvégre a politika is nekünk készül...  Rííí

 Rííí
Naplózva
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #264 Dátum: 2011. Október 08. - 17:15:25 »

Üdv ! Pedig milyen nagy szám volt mikor megjelent az első színes Nimród !  Igen  Fejvakarás Fejvakarás Ha jól emlékszem "76-ban .
Nagyon sokáig gyűjtöttem , de miután egyre több lett a hirdetés nem vásároltam tovább .  Wave Emelem
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Stefi
Vendég
« Új üzenet #265 Dátum: 2011. Október 10. - 09:00:05 »


 Pontosan fordítva kéne lenni az arányoknak . Kell némi tudósítás mert azért újság , kell a reklám mit bánom én mennyi( csak a vadászati tartalom maradjon konstans) mert kell a bevétel. Nagy nagy szeretettel gondolok vissza a régi NIMRÓDRA sok irodalmi értékű vadász elbeszélést , leírást, történetet közöltek. Egy havilaptól nem a tudósításokat várja az
ember. Hiszen mire megjelenik már a napilapokból TV.ből netről régen értesültünk róla. Hogy ki milyen plecsnit kapott vagy vásárolt neki a társasága úgyis megjelenik a megyei kamarai kiadványokban félévente. Ez a véleményem vonatkozik a Nimródra a Vadászlapra és a Magaslesre is. Régebben előfizető voltam amit nem fizettem elő azt megvásároltam . Ma már a standon belenézek mindegyikbe aztán jó ha valamelyiket megveszem. Azt hiszem a Vadászlap még tartja a karácsonyi bővített számot iroidalmi melléklettel. Na az tetszik.
Üdv    Emelem
Naplózva
RWS
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1124



« Új üzenet #266 Dátum: 2011. Október 10. - 09:14:30 »

Pontosan fordítva kéne lenni az arányoknak . Kell némi tudósítás mert azért újság , kell a reklám mit bánom én mennyi( csak a vadászati tartalom maradjon konstans) mert kell a bevétel. Nagy nagy szeretettel gondolok vissza a régi NIMRÓDRA sok irodalmi értékű vadász elbeszélést , leírást, történetet közöltek. Egy havilaptól nem a tudósításokat várja az
ember. Hiszen mire megjelenik már a napilapokból TV.ből netről régen értesültünk róla. Hogy ki milyen plecsnit kapott vagy vásárolt neki a társasága úgyis megjelenik a megyei kamarai kiadványokban félévente. Ez a véleményem vonatkozik a Nimródra a Vadászlapra és a Magaslesre is. Régebben előfizető voltam amit nem fizettem elő azt megvásároltam . Ma már a standon belenézek mindegyikbe aztán jó ha valamelyiket megveszem. Azt hiszem a Vadászlap még tartja a karácsonyi bővített számot iroidalmi melléklettel. Na az tetszik.
Üdv    Emelem

A Vadászlapban valóban a legtöbb az elbeszélés, történet, viszont nekem hiányzik belőle a műszaki tartalom. Úgy értem, hogy puskák, lőszerek, távcsövek bemutatása.
Valahogy ötvözni kellene a Magaslest a Vadászlappal. Számomra az lenne az ideális, persze az ilyen-olyan kitüntetés kiosztás és vadásznap bemutatás nélkül! Kacsint
Naplózva
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #267 Dátum: 2011. Október 10. - 09:45:36 »

A Vadászlapban valóban a legtöbb az elbeszélés, történet, viszont nekem hiányzik belőle a műszaki tartalom. Úgy értem, hogy puskák, lőszerek, távcsövek bemutatása.
Valahogy ötvözni kellene a Magaslest a Vadászlappal. Számomra az lenne az ideális, persze az ilyen-olyan kitüntetés kiosztás és vadásznap bemutatás nélkül! Kacsint
Igen
Nekem is a Magaslesben a lőszerek, puskák reklámszag nélküli bemutatása tetszik - pl. Kovács László cikkei (én is fegyvermániás vagyok  Kacsint). A többi újságban ilyen mostanában elképzelhetetlen. Tasli Ha van is "műszaki" cikk, akkor az csak a fogalmazó reklámszövegeire terjed ki.
Szívesen olvasom a vadásztörténeteket, vadgazdálkodásról, vadbiológiáról szóló cikkeket is, de a vadásznapi tudósításoktól és a kitüntetősditől  Hány Doof Burn




 
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #268 Dátum: 2011. Október 11. - 17:19:16 »

Figyelmetekbe ajánlom az e havi Magasles Maradványtest c. írását. Fórumtársunk, Pocok barátom a főszereplője.


Pocóóóóóók!   Wave
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #269 Dátum: 2011. Október 11. - 19:27:15 »

Figyelmetekbe ajánlom az e havi Magasles Maradványtest c. írását. Fórumtársunk, Pocok barátom a főszereplője.


Pocóóóóóók!   Wave

Akartam is kérdezni, de aztán elfelejtettem. Ezek szerint jól tippeltem, amikor olvastam a cikket.
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: