Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászújságok  (Megtekintve 97939 alkalommal)
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #195 Dátum: 2010. Október 05. - 15:46:14 »

Éreztem is mindig, hogy nem vagyok igazi Vadász. :Mosolyog
Mivel a Nimródot sem olvasom, már azt is tudom, hogy hülyén fogok meghalni! Ördög


 Röhög Röhög Röhög
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
pnorbi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

Majdnem vadász


« Új üzenet #196 Dátum: 2010. Október 31. - 09:03:33 »

Tisztelt Vadásztársak!
Keresem a Nimród 2007. januári és februári számait, viszonylag jó állapotban (be szeretném köttetni az évet és ez a két szám hiányzik hozzá)!
Ha valakinek feleslegessé vált, megvásárolnám tőle. Választ privátban kérnék.
Köszönettel: norbi
Naplózva

Rohantok széles országútakon.
Én a hegyek ösvényeit szerettem.
Szépségek mellett futtok el vakon,
de ormok fényesedtek meg felettem.

                                 Áprily Lajos
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #197 Dátum: 2010. Október 31. - 10:54:32 »

Szia  Norbi! Emelem

Szerdán megnézem, mert elvileg megvan.

 Wave
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
pnorbi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

Majdnem vadász


« Új üzenet #198 Dátum: 2010. Október 31. - 19:24:44 »

Szia  Norbi! Emelem

Szerdán megnézem, mert elvileg megvan.

 Wave

Attila! Előre is hálásan köszönöm! Emelem Táncol
Naplózva

Rohantok széles országútakon.
Én a hegyek ösvényeit szerettem.
Szépségek mellett futtok el vakon,
de ormok fényesedtek meg felettem.

                                 Áprily Lajos
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #199 Dátum: 2010. November 03. - 14:30:32 »

Szia Norbi!

Végignéztem az újságaimat, de nem találom.  Fejvakarás
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
pnorbi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

Majdnem vadász


« Új üzenet #200 Dátum: 2010. November 03. - 14:46:04 »

Szia Norbi!

Végignéztem az újságaimat, de nem találom.  Fejvakarás

Rííí Vállat von
Naplózva

Rohantok széles országútakon.
Én a hegyek ösvényeit szerettem.
Szépségek mellett futtok el vakon,
de ormok fényesedtek meg felettem.

                                 Áprily Lajos
pnorbi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

Majdnem vadász


« Új üzenet #201 Dátum: 2010. November 03. - 14:48:10 »

de legalább nem felejtetted el. Mosolyog azért köszönöm. Emelem
Naplózva

Rohantok széles országútakon.
Én a hegyek ösvényeit szerettem.
Szépségek mellett futtok el vakon,
de ormok fényesedtek meg felettem.

                                 Áprily Lajos
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #202 Dátum: 2010. November 27. - 08:02:41 »

Akinek alkalma van a Vadászlapot olvasgatni, annak ajánlom figyelmébe a 780. oldalon található írást Kanizsay Gábor tollából "A megfizetett mosoly" címmel.
Mint tanult - és a környezetem szerint született - kereskedőember, minden egyes gondolatával egyetértek a cikk szerzőjének.
És zárójelben jegyzem meg, hogy példát véve a Csevegőben a Roland által felvetett vehemens tennivágyásról, ezen a területen is radikális változtatásokra lenne szükség.....a fejekben.


Ha lesz kedvetek, beszélgessünk róla.
 
 Effendi
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
pnorbi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

Majdnem vadász


« Új üzenet #203 Dátum: 2010. November 27. - 08:07:44 »

A 810-11. oldalon levő történetet jól látom, hogy csontmetsző írta? Vállat von
Naplózva

Rohantok széles országútakon.
Én a hegyek ösvényeit szerettem.
Szépségek mellett futtok el vakon,
de ormok fényesedtek meg felettem.

                                 Áprily Lajos
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #204 Dátum: 2010. November 27. - 08:10:05 »

Igen.
Szabadnapra tartogatom az elolvasását.

 Effendi
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
pnorbi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

Majdnem vadász


« Új üzenet #205 Dátum: 2010. November 27. - 08:11:03 »

Én meg akkorra, mikor lesz szabadidőm. Ördög Ahogy az összes többit is... Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2010. November 27. - 09:10:13 írta Erdojaro (Molnár Attila) » Naplózva

Rohantok széles országútakon.
Én a hegyek ösvényeit szerettem.
Szépségek mellett futtok el vakon,
de ormok fényesedtek meg felettem.

                                 Áprily Lajos
Fegbock
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1487


« Új üzenet #206 Dátum: 2010. November 27. - 09:02:04 »

Akinek alkalma van a Vadászlapot olvasgatni, annak ajánlom figyelmébe a 780. oldalon található írást Kanizsay Gábor tollából "A megfizetett mosoly" címmel.
Mint tanult - és a környezetem szerint született - kereskedőember, minden egyes gondolatával egyetértek a cikk szerzőjének.
És zárójelben jegyzem meg, hogy példát véve a Csevegőben a Roland által felvetett vehemens tennivágyásról, ezen a területen is radikális változtatásokra lenne szükség.....a fejekben.


Ha lesz kedvetek, beszélgessünk róla.
 
 Effendi
Tegnap olvastam és teljesen egyetértek veled!
Egy hétköznapi példa: Két hete nyitott egy új élelmiszerbolt nálunk. Nincs messze, melóba menet is útbaesik, ezért betértem. Bent két eladó csaj, meg egy srác, vásárló egy sem. Köszönök, hogy jó reggelt, de mintha ott sem lennék még rám sem néznek! Rendben, bepakolom a kenyeret, kiflit, stb., aztán odaállok az üres pénztárhoz és várok, hogy fizethessek. Már éppen türelmemet vesztve szólni készültem, hogy ugyan kegyeskedjen már idefáradni valaki, mikor jött az egyik csaj és minden szó nélkül beütötte az árakat. Fizettem aztán punktum! Nem ám, hogy köszönjük a vásárlást és fáradjon be máskor is, vagy egy mosoly, nem. Mindent fapofával és szöveg nélkül, ami egy nagyközség, kisváros szinten, ahol majdnem mindenki mindenkit ismer, szerintem elfogadhatatlan! Nem tudom betérjek-e máskor?
Naplózva

Minden lövésem, amely talál, azonnal öljön! De ha nem öl, akkor ne ejtsen sebet!
pati
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2904


« Új üzenet #207 Dátum: 2010. November 27. - 09:09:39 »

Tegnap olvastam és teljesen egyetértek veled!
Egy hétköznapi példa: Két hete nyitott egy új élelmiszerbolt nálunk. Nincs messze, melóba menet is útbaesik, ezért betértem. Bent két eladó csaj, meg egy srác, vásárló egy sem. Köszönök, hogy jó reggelt, de mintha ott sem lennék még rám sem néznek! Rendben, bepakolom a kenyeret, kiflit, stb., aztán odaállok az üres pénztárhoz és várok, hogy fizethessek. Már éppen türelmemet vesztve szólni készültem, hogy ugyan kegyeskedjen már idefáradni valaki, mikor jött az egyik csaj és minden szó nélkül beütötte az árakat. Fizettem aztán punktum! Nem ám, hogy köszönjük a vásárlást és fáradjon be máskor is, vagy egy mosoly, nem. Mindent fapofával és szöveg nélkül, ami egy nagyközség, kisváros szinten, ahol majdnem mindenki mindenkit ismer, szerintem elfogadhatatlan! Nem tudom betérjek-e máskor?

Ezért szeretek piacon vásárolni. Csak az itt dél körül bezár.
Naplózva

"A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem."
Üdv: pati
Hegedűs Sándor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1467


« Új üzenet #208 Dátum: 2010. November 27. - 13:01:52 »

Tegnap olvastam és teljesen egyetértek veled!
Egy hétköznapi példa: Két hete nyitott egy új élelmiszerbolt nálunk. Nincs messze, melóba menet is útbaesik, ezért betértem. Bent két eladó csaj, meg egy srác, vásárló egy sem. Köszönök, hogy jó reggelt, de mintha ott sem lennék még rám sem néznek! Rendben, bepakolom a kenyeret, kiflit, stb., aztán odaállok az üres pénztárhoz és várok, hogy fizethessek. Már éppen türelmemet vesztve szólni készültem, hogy ugyan kegyeskedjen már idefáradni valaki, mikor jött az egyik csaj és minden szó nélkül beütötte az árakat. Fizettem aztán punktum! Nem ám, hogy köszönjük a vásárlást és fáradjon be máskor is, vagy egy mosoly, nem. Mindent fapofával és szöveg nélkül, ami egy nagyközség, kisváros szinten, ahol majdnem mindenki mindenkit ismer, szerintem elfogadhatatlan! Nem tudom betérjek-e máskor?
Szervusztok!
Nagyon nagy igazság amit írtok, ez így működik mindenhol.
Én kereskedelemben dolgozom (villamos ipari) de amikor a menedzser képzést végeztem,volt egy idős régi vágású ker ismeret tanár.
Neki volt egy tanmeséje, ami így szólt: Bemegy a vidéki bácsi az üzletbe, nincs senki a boltban, csak az eladó.
Köszön, nincs válasz. Jön-megy, nem történik semmi. Fogja magát, odamegy az eladóhoz és megkérdezi tőle: nem ismer meg?
Válasz: nem
És ha leveszem a kalapom?
-akkor sem
Ha meg pödröm a bajszom?
-akkor sem
Hát Én Vagyok a Vevő.
Az élet úgy hozta, hogy a párom most egy nagy lakótelepen lakik.
Lementem vásárolni az otttani üzletbe. Sok ember, senki nem ismer senkit. Odaérek a pénztárhoz, köszönök és egy mosolyt küldök a láthatólag "elcsigázott" pénztáros hölgynek, nincs válasz.
Fizetek, viszlát.
Ez elismétlődik még egy párszor és most úgy alakult a történet, hogy Ő köszön először és már mosolyog is.
A mosoly megfizethetetlen. De próbáljátok ki, ha bemész valahova és már mosolyogsz az ottani alkalmazottra, az vissza fog mosolyogni.

De én, ha az erdőn találkozok valakivel, annak is köszönök és 95%-ban fogadják is.

Üdv:HSanyi
« Utoljára szerkesztve: 2010. November 27. - 14:07:50 írta Pyrus » Naplózva
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #209 Dátum: 2010. November 27. - 15:32:55 »

de legalább nem felejtetted el. Mosolyog azért köszönöm. Emelem

Ha felmész a Nimród weboldalára, ott kikeresed az elérhetőségüket és jelzed nekik a problémát, nagy valószínűséggel segítenek. Náluk mindig van elfekvőben egy-két darab szinte minden évből és elég segítőkészek szoktak lenni -én legalább is nem panaszkodhatom rájuk...
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: