Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... 33   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászújságok  (Megtekintve 97946 alkalommal)
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #135 Dátum: 2009. Május 19. - 13:05:24 »

Lehet,hogy ezért nem leszek soha gazdag? Bion
Nem, hanem mert nem lottózol Nyihi
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
jan
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2626



« Új üzenet #136 Dátum: 2009. Május 19. - 13:06:15 »

Szervusz Jan!

Nem jól érted! Eddig sem jelent meg egyetlen sor sem a fórumon elhangzottakról, és ezután sem fog!
Kálmán eddig is olvasta, de sem a Fórumot  nem használja fel az újság népszerűsítésére, sem az újságban a Fórumról nem írt!
Amiről szó van: Ha a Fórum életében olyan rendezvény, megmozdulás, vagy olyan lényeges javaslat történik, arról egy pár sorban cikket jelentetnek meg rólunk.
Most például arról írok, hogy egyáltalán létezünk, nyolcszáz vadászt tömörítünk, alakítottunk egy bérkilövő vt, szerveztünk egy találkozót!
Nem kerül megjelenésre egyetlen hozzászólás, egyetlen elejtett vad fotója, és semmi olyan ami a Fórum zárt ügye.
Ez olyan lenne, mint a Hírek volt a régi Nimródban!

Attila!

Nekem ezzel semmi gondom! Működjünk együt az újsággal, ezt írtam korábban is.
Csak pontosan tisztázzuk a feltételeket, hogy mi -hogyan -hol jelenhet meg, és erről minden felhasználó legyen tájékoztatva egyértelmű módon.
Emiatt szerintem nem kéne sutba dobni a gondolatot, csak legyen minden előre letisztázva, hogy ne legyen abból probléma, ha valakinek a képe megjelenik az újságban, és ő akkor jön rá hogy ezt nem szeretné.
Naplózva
Karcsi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 650



« Új üzenet #137 Dátum: 2009. Május 19. - 13:16:14 »

Nem, hanem mert nem lottózol Nyihi
Lottózok Én néha,de a szerencsém kimerül a vadászat,horgászat és a nők terén. Bion
Naplózva

A sikeres ember az, aki reggel felkel, este lefekszik, és közben azt csinálja, amihez kedve van. (Bob Dylen)
Zolimester
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1409



« Új üzenet #138 Dátum: 2009. Május 19. - 13:18:48 »

Szerintem mehetnek a tudósítások, mert feltételezem, hogy ha itteni feltöltött képpel szeretné Attila illusztrálni a cikket, akkor előtte a kép készítőjét megkérdezné, hogy hozzájárul-e a közléshez.
Az meg lehet, hogy erősíti a FBKBVT alkupozícióját, ha kap egy kis propagandát az újságban.  :Mosolyog

Üdv: Z
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #139 Dátum: 2009. Május 19. - 14:46:30 »

Mint említettem, a témát elvetettem, nem írok egyetlen sort sem!

Hogy miért jutottam erre az elhatározásra, nagyon egyszerű. Nem gondoltam, hogy még egymás között is magyarázkodnom kell, arról, hogy nem önös érdek vezérelt amikor a felkérést elfogadtam. Nem volt itt szó sem pénzről, sem a FBK vadásztársasági előnyökről, csak egy egyszerű tájékoztatás egy teljesen nyilvános fórum, még nyilvánosabb megmozdulásairól!
Azt is remélem nem gondolta senki, hogy minden leírt mondatomat, megjelenésre szánt cikkemet, felvételt, előzetesen cenzúráztatni fogok itt a fórumon. Úgy gondolom, ennyi évesen, és ennyi együtt töltött idő után joggal elvárhattam volna, hogy megbízzatok annyira bennem, nem akarok semmi olyat leírni, megjelentetni, ami bármelyik fórumtárs személyét sérti, vagy rá nézve kompromittáló.

"Csak ilyenformán mindenkinek tisztában kell lenni azzal, hogy bármi amit mostantól feltölt ide, megjelenhet az újságban."
Nem csak mostantól, de ez megalakulásunk óta így van! Ez egy nyílt Fórum, mindenki által elérhetők a nyílt hozzászólásaink. Elég ha vendégként fent van valaki, kimásol egy hozzászólást, és megjelenteti bárhol!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #140 Dátum: 2009. Május 19. - 15:30:02 »

Szerintem senkiben nem merült fel, hogy bárkiről kompromittáló dolgot tennél fel és senki nem akarja a cikkedet cenzúrázni sem. Az én megközelítésem szerint Jani felvilágosítást kért és kapott, ami Őt is megnyugtatta. Ennyi az egész, szerintem ne lépj vissza. Ha végignézed a témával kapcsolatos reakciókat, láthatod, hogy egyöntetűen pozitívan áll a fórum a kezdeményezéshez. Hajrá!
Teljesen egyetértek veled! Igen
Attila, ne add fel! gyozo
Naplózva
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #141 Dátum: 2009. Május 19. - 16:12:29 »

Sajnálnám, ha nem élnénk ezzel a lehetőséggel! Kacsint
Attila!
Javaslom, gondold át újra. Én nem érzem azt, hogy a fórum ne bízna Benned. Természetesen van néhány kérdés, amit érdemes előtte alaposan körüljárni, de véleményem szerint a nyilvánosság csak előnyünkre válhat.  Emelem
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
Zolimester
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1409



« Új üzenet #142 Dátum: 2009. Május 19. - 16:27:39 »

Nem volt itt szó sem pénzről, sem a FBK vadásztársasági előnyökről

Én sem így értettem, hanem úgy, hogy egy kis hírverés, ismertség növelése tuti nem ártana a jövőre nézve, és ez persze hogy nem előre kitervelt "reklámkampány", hanem mondhatni szükségszerűen a cikkekkel járó következmény. (Még akkor is, ha mi ezt nem akarnánk, akkor is így lenne, de szerintem ez szimbiózis, jó mindenkinek.)

Azt is remélem nem gondolta senki, hogy minden leírt mondatomat, megjelenésre szánt cikkemet, felvételt, előzetesen cenzúráztatni fogok itt a fórumon.

Ezt sem így értettem, hanem úgy, hogy tudom, hogy nem fogsz a szerző (fénykép feltöltője) megkérdezése nélkül semmit sem megjelentetni, mert normálisnak ismertelek meg - ezért van kijelentő szerkezetben a mondat, vagyis tükrözi a bizalmamat.  Wave

Szerintem ne visszakozz, várom a megjelenő tudósításokat!
 Emelem
Naplózva
Tamás
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 830



« Új üzenet #143 Dátum: 2009. Május 19. - 16:54:49 »

Nos, engem az sem zavarna, ha Attila minden hónapban afrikába járna vadászni az újság jóvoltából.  Vadász

Bennem soha fel sem merült, hogy mennyi értéket írok bele a fórumba. Én mindíg úgy éreztem, hogy többet kapok tőletek mint amit Én adok és ezért köszönettel tartozom.  Angyal

Ja, és a Fórum Vt. tagjai részére (Én nem vagyok az) követelem az újság egy éves előfizetését!  Mosolyog

Attilát ismerve lehetetlennek tartom, hogy olyan jelenjen meg az újságban ami nem oda való.

Tamás.
Naplózva

"Nem az a lényeg, hogy hol vadászik az ember, hanem hogy kivel."
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #144 Dátum: 2009. Május 19. - 17:55:59 »

Visszaolvastam, és úgy érzem, félre értettem a véleményeteket!  Vállat von
Mentségemre szolgáljon, hogy ma nagyon hülye napom volt. OOO OOO OOO

Bocsánatot kérek mindenkitől akit akaratlanul megsértettem! Fejbever

Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #145 Dátum: 2009. Május 19. - 18:00:15 »

 jól van Ördög
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
Karcsi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 650



« Új üzenet #146 Dátum: 2009. Május 19. - 18:04:27 »

Örülök neki. Igen
Naplózva

A sikeres ember az, aki reggel felkel, este lefekszik, és közben azt csinálja, amihez kedve van. (Bob Dylen)
Soma
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1531


« Új üzenet #147 Dátum: 2009. Május 19. - 19:57:10 »

Visszaolvastam, és úgy érzem, félre értettem a véleményeteket!  Vállat von
Mentségemre szolgáljon, hogy ma nagyon hülye napom volt. OOO OOO OOO

Bocsánatot kérek mindenkitől akit akaratlanul megsértettem! Fejbever





No azé! Okos
« Utoljára szerkesztve: 2009. Május 19. - 22:21:56 írta Erdőjáró (Molnár Attila) » Naplózva

Ha fogalmad sincs, merre mész, minden út oda vezet.
Soma
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1531


« Új üzenet #148 Dátum: 2009. Május 19. - 19:57:48 »

Mit csesztem el?
Naplózva

Ha fogalmad sincs, merre mész, minden út oda vezet.
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #149 Dátum: 2009. Május 19. - 20:14:00 »

Visszaolvastam, és úgy érzem, félre értettem a véleményeteket!  Vállat von
Mentségemre szolgáljon, hogy ma nagyon hülye napom volt. OOO OOO OOO

Bocsánatot kérek mindenkitől akit akaratlanul megsértettem! Fejbever



Én is bocsánatot kérek mindenkitől, főleg tőled Attila! Most már azt se bánom, ha ingyen dolgozol!  Bion
 Wave
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... 33   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: