Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... 33   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászújságok  (Megtekintve 98091 alkalommal)
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #120 Dátum: 2009. Május 18. - 23:38:18 »

A Vadaszvilag az a legujabb vadaszujsag? Ha jol emlekszem nem sok pozitiv kritikat kapott ezen a forumon amikor megjelent. Ha ennek ellenere velunk akarnak vmit azt jelenti nem sertodekenyek ez pedig jo dolog.
A tobbi vadaszujsagnak mar bejaratott " hirszallitoi" kore van, oda nehez bekerulni. ( Azt nem kell elfelejteni, hogy a lakossagnak meg mindig csak 33% hasznalja rendszeresen az internetet ezert meg mindig van letjogosultsaga az irott sajtonak. ) En azt javaslom ezt a ziccert nem kell kihagyni akar fizetnek akar nem. Ha fizetnek elobb vagy utobb vita lesz belole ki mennyit kapjon vagy ki az aki kap es a masik miert nem, hacsak nem a forum vagy a forum vt bevetele lesz ( hu ez mar nagyon tavoli jovo).
Amennyiben a forumozok tobbsege komolyan gonolja, hogy tenni kell valamit a vadaszatert akkor bezony fel kell vallalni,hogy kilepunk a jo kis gratula forumunkrol a nagyobb nyilvanossag ele.


Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #121 Dátum: 2009. Május 18. - 23:41:31 »

A Vadaszvilag az a legujabb vadaszujsag? Ha jol emlekszem nem sok pozitiv kritikat kapott ezen a forumon amikor megjelent. Ha ennek ellenere velunk akarnak vmit azt jelenti nem sertodekenyek ez pedig jo dolog.
A tobbi vadaszujsagnak mar bejaratott " hirszallitoi" kore van, oda nehez bekerulni. ( Azt nem kell elfelejteni, hogy a lakossagnak meg mindig csak 33% hasznalja rendszeresen az internetet ezert meg mindig van letjogosultsaga az irott sajtonak. ) En azt javaslom ezt a ziccert nem kell kihagyni akar fizetnek akar nem. Ha fizetnek elobb vagy utobb vita lesz belole ki mennyit kapjon vagy ki az aki kap es a masik miert nem, hacsak nem a forum vagy a forum vt bevetele lesz ( hu ez mar nagyon tavoli jovo).
Amennyiben a forumozok tobbsege komolyan gonolja, hogy tenni kell valamit a vadaszatert akkor bezony fel kell vallalni,hogy kilepunk a jo kis gratula forumunkrol a nagyobb nyilvanossag ele.
Bizony, ez volt a "felső középkategóriás, nem árérzékeny olvasóknak" Ördög című mutatvány... De lássuk, merg kell ragadni a lehetőséget.
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #122 Dátum: 2009. Május 19. - 08:50:00 »

A Vadaszvilag az a legujabb vadaszujsag? Ha jol emlekszem nem sok pozitiv kritikat kapott ezen a forumon amikor megjelent. Ha ennek ellenere velunk akarnak vmit azt jelenti nem sertodekenyek ez pedig jo dolog.
A tobbi vadaszujsagnak mar bejaratott " hirszallitoi" kore van, oda nehez bekerulni. ( Azt nem kell elfelejteni, hogy a lakossagnak meg mindig csak 33% hasznalja rendszeresen az internetet ezert meg mindig van letjogosultsaga az irott sajtonak. ) En azt javaslom ezt a ziccert nem kell kihagyni akar fizetnek akar nem. Ha fizetnek elobb vagy utobb vita lesz belole ki mennyit kapjon vagy ki az aki kap es a masik miert nem, hacsak nem a forum vagy a forum vt bevetele lesz ( hu ez mar nagyon tavoli jovo).
Amennyiben a forumozok tobbsege komolyan gonolja, hogy tenni kell valamit a vadaszatert akkor bezony fel kell vallalni,hogy kilepunk a jo kis gratula forumunkrol a nagyobb nyilvanossag ele.




Mindenben teljesen egyetértek a hsz-oddal. Mintha az én gondolataim fogalmaztad volna meg Wave Bion
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Tomek
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1497



« Új üzenet #123 Dátum: 2009. Május 19. - 09:07:19 »

Szerintem ezt a lehetőséget ki kell használni.
Naplózva

"... nem is a lövés a vadászat. A puska elsütése csak kicsengése, emberállati kiélése a vadászatnak.
Mert a vadászat - áhítat." (Gr. Sz.Zs.)
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #124 Dátum: 2009. Május 19. - 09:14:04 »

A Vadaszvilag az a legujabb vadaszujsag? Ha jol emlekszem nem sok pozitiv kritikat kapott ezen a forumon amikor megjelent. Ha ennek ellenere velunk akarnak vmit azt jelenti nem sertodekenyek ez pedig jo dolog.
A tobbi vadaszujsagnak mar bejaratott " hirszallitoi" kore van, oda nehez bekerulni. ( Azt nem kell elfelejteni, hogy a lakossagnak meg mindig csak 33% hasznalja rendszeresen az internetet ezert meg mindig van letjogosultsaga az irott sajtonak. ) En azt javaslom ezt a ziccert nem kell kihagyni akar fizetnek akar nem. Ha fizetnek elobb vagy utobb vita lesz belole ki mennyit kapjon vagy ki az aki kap es a masik miert nem, hacsak nem a forum vagy a forum vt bevetele lesz ( hu ez mar nagyon tavoli jovo).
Amennyiben a forumozok tobbsege komolyan gonolja, hogy tenni kell valamit a vadaszatert akkor bezony fel kell vallalni,hogy kilepunk a jo kis gratula forumunkrol a nagyobb nyilvanossag ele.
Igen
Ne hagyjuk ki a lehetőséget! Hajrá Attila, írjad csak a cikkeket! Részemről, a fényképeket is beteheted. (Bár lehet, hogy azok a képek, amin szereplek nem tesznek jót az újságnak! Ördög)
Naplózva
jan
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2626



« Új üzenet #125 Dátum: 2009. Május 19. - 10:48:10 »

...
Amennyiben a forumozok tobbsege komolyan gonolja, hogy tenni kell valamit a vadaszatert akkor bezony fel kell vallalni,hogy kilepunk a jo kis gratula forumunkrol a nagyobb nyilvanossag ele.


Üdv!

Nagyjából egyetértek veled, ezt az egy mondatot kivéve.
Nem tudom mennyi lehet annak az újságnak a példányszáma, de kötve hiszem hogy nagyobb nyilvánossága lenne, mint egy teljesen nyílt, szabadon olvasható ingyenes fórumnak...  én inkább úgy gondolom, hogy amennyiben együttmőködés alakul ki köztünk, az újság kap nagyobb nyilvánosságot, általunk.

Ettől függetlenül én is azt mondom, hogy működjünk együtt. Ha rosszul sül el a dolog, lefújhatjuk akkor is, szerintem.

Csak ilyenformán mindenkinek tisztában kell lenni azzal, hogy bármi amit mostantól feltölt ide, megjelenhet az újságban. És ha ezt nem akarja, akkor azt külön jelezni kell, ha jól értem.
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #126 Dátum: 2009. Május 19. - 11:05:57 »

Üdv!

Nagyjából egyetértek veled, ezt az egy mondatot kivéve.
Nem tudom mennyi lehet annak az újságnak a példányszáma, de kötve hiszem hogy nagyobb nyilvánossága lenne, mint egy teljesen nyílt, szabadon olvasható ingyenes fórumnak...  én inkább úgy gondolom, hogy amennyiben együttmőködés alakul ki köztünk, az újság kap nagyobb nyilvánosságot, általunk.

Ettől függetlenül én is azt mondom, hogy működjünk együtt. Ha rosszul sül el a dolog, lefújhatjuk akkor is, szerintem.

Csak ilyenformán mindenkinek tisztában kell lenni azzal, hogy bármi amit mostantól feltölt ide, megjelenhet az újságban. És ha ezt nem akarja, akkor azt külön jelezni kell, ha jól értem.

Van olyan zárt fórumunk, amit pont azért tettünk azzá, mert nem akarjuk ország-világ szeme elé tárni. Szerintem ennek célszerű lenne így is maradni.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #127 Dátum: 2009. Május 19. - 12:31:33 »


Csak ilyenformán mindenkinek tisztában kell lenni azzal, hogy bármi amit mostantól feltölt ide, megjelenhet az újságban. És ha ezt nem akarja, akkor azt külön jelezni kell, ha jól értem.
Ha ez valóban így van, az nekem nem tetszik...
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #128 Dátum: 2009. Május 19. - 12:42:26 »

Szervusz Jan!

Nem jól érted! Eddig sem jelent meg egyetlen sor sem a fórumon elhangzottakról, és ezután sem fog!
Kálmán eddig is olvasta, de sem a Fórumot  nem használja fel az újság népszerűsítésére, sem az újságban a Fórumról nem írt!
Amiről szó van: Ha a Fórum életében olyan rendezvény, megmozdulás, vagy olyan lényeges javaslat történik, arról egy pár sorban cikket jelentetnek meg rólunk.
Most például arról írok, hogy egyáltalán létezünk, nyolcszáz vadászt tömörítünk, alakítottunk egy bérkilövő vt, szerveztünk egy találkozót!
Nem kerül megjelenésre egyetlen hozzászólás, egyetlen elejtett vad fotója, és semmi olyan ami a Fórum zárt ügye.
Ez olyan lenne, mint a Hírek volt a régi Nimródban!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #129 Dátum: 2009. Május 19. - 12:43:41 »

Ok!  A téma elvetve! Szomorú
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #130 Dátum: 2009. Május 19. - 12:47:32 »

Csak ilyenformán mindenkinek tisztában kell lenni azzal, hogy bármi amit mostantól feltölt ide, megjelenhet az újságban. És ha ezt nem akarja, akkor azt külön jelezni kell, ha jól értem.


Ha jól vettem ki Erdőjáró szavait, akkor a szerkesztő eddig is köztünk volt, tehát így is tudott mindenről, amiről itt szó volt, mégsem élt vele vissza...ráadásul a cikkeket nem ismeretlen újságírók, hanem Attila írná, aki mint köztudott nemhogy a fórum kárát akarná, de eddig mindenben segített, támogatott minket, ráadásul nagy tapasztalattal rendelkező vadász és nem holmi puskás. Szóval nem hiszem, hogy olyat jelentetne meg, ami árt nekünk vagy a fórumnak.
A fórum meg eddig is nyilvános volt, bárki regisztrálhatott és ezután is így marad. Nem volt a matricákra, kitűzőkre, pólókra ráírva, hogy zárt körű fórum lennénk, tehát valószínűleg sokan ezek alapján jutottak el ide.
Ami meg eddig is zárt volt, az ezután is az maradhat. Aki új, az illeszkedjen az eddigi rendhez és a regisztrációval el is fogadja azt.
 Wave
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #131 Dátum: 2009. Május 19. - 12:52:25 »

Szervusz Jan!

Nem jól érted! Eddig sem jelent meg egyetlen sor sem a fórumon elhangzottakról, és ezután sem fog!
Kálmán eddig is olvasta, de sem a Fórumot  nem használja fel az újság népszerűsítésére, sem az újságban a Fórumról nem írt!
Amiről szó van: Ha a Fórum életében olyan rendezvény, megmozdulás, vagy olyan lényeges javaslat történik, arról egy pár sorban cikket jelentetnek meg rólunk.
Most például arról írok, hogy egyáltalán létezünk, nyolcszáz vadászt tömörítünk, alakítottunk egy bérkilövő vt, szerveztünk egy találkozót!
Nem kerül megjelenésre egyetlen hozzászólás, egyetlen elejtett vad fotója, és semmi olyan ami a Fórum zárt ügye.
Ez olyan lenne, mint a Hírek volt a régi Nimródban!

Nincs ezzel semmi gond, teljesen rendben van ez így! Menjen, én azt mondom!
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #132 Dátum: 2009. Május 19. - 12:54:34 »

Szervusz Jan!

Nem jól érted! Eddig sem jelent meg egyetlen sor sem a fórumon elhangzottakról, és ezután sem fog!
Kálmán eddig is olvasta, de sem a Fórumot  nem használja fel az újság népszerűsítésére, sem az újságban a Fórumról nem írt!
Amiről szó van: Ha a Fórum életében olyan rendezvény, megmozdulás, vagy olyan lényeges javaslat történik, arról egy pár sorban cikket jelentetnek meg rólunk.
Most például arról írok, hogy egyáltalán létezünk, nyolcszáz vadászt tömörítünk, alakítottunk egy bérkilövő vt, szerveztünk egy találkozót!
Nem kerül megjelenésre egyetlen hozzászólás, egyetlen elejtett vad fotója, és semmi olyan ami a Fórum zárt ügye.
Ez olyan lenne, mint a Hírek volt a régi Nimródban!

Így nagyon tetszik!
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #133 Dátum: 2009. Május 19. - 12:59:20 »

Nekem eredetileg is ez jött le  Igen
Nekem is ez jött le eredetileg, de így, hogy tisztáztuk mindenki megnyugvására, szerintem mehet a dolog. Igen
Naplózva
Karcsi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 650



« Új üzenet #134 Dátum: 2009. Május 19. - 13:02:30 »

Engem se zavarna,ha irnának Rólunk.
Eddig is irhatott volna bárki.Akkor legalább olyan irjon aki ismer bennünket és korrekt.

Hát ez a pénz dolog Nekem eszembe se jutott  Vállat von.Lehet,hogy ezért nem leszek soha gazdag? Bion
Naplózva

A sikeres ember az, aki reggel felkel, este lefekszik, és közben azt csinálja, amihez kedve van. (Bob Dylen)
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... 33   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: