Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... 33   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászújságok  (Megtekintve 98175 alkalommal)
Karcsi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 650



« Új üzenet #105 Dátum: 2009. április 22. - 21:38:19 »

Magyar Közlöny.
Garantáltan reklámmentes. Ördög
Naplózva

A sikeres ember az, aki reggel felkel, este lefekszik, és közben azt csinálja, amihez kedve van. (Bob Dylen)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #106 Dátum: 2009. Május 18. - 21:06:08 »

Szervusztok!

Ma ajánlatok kaptam a Vadászvilágtól, hogy rendszeresen írjak tájékoztatást a Vadászfórum életéről, szervezéseiről, vadásztalálkozókról, egyéb érdekes kérdéseiről.
A szövegekhez képet is mellékelhetünk, de ehhez kell a Ti hozzájárulásotok is! Nem csak azoktól, akik a képen szerepelnek, hanem attól is aki készítette, mert a készítő nevével jelennének meg!
Most a megalakult Vt-ről, és a Fórumtalálkozóról tennék fel rövid ismertetőt, és egy két fényképet.

Mit szóltok hozzá???
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #107 Dátum: 2009. Május 18. - 21:07:52 »

Szervusztok!

Ma ajánlatok kaptam a Vadászvilágtól, hogy rendszeresen írjak tájékoztatást a Vadászfórum életéről, szervezéseiről, vadásztalálkozókról, egyéb érdekes kérdéseiről.
A szövegekhez képet is mellékelhetünk, de ehhez kell a Ti hozzájárulásotok is! Nem csak azoktól, akik a képen szerepelnek, hanem attól is aki készítette, mert a készítő nevével jelennének meg!
Most a megalakult Vt-ről, és a Fórumtalálkozóról tennék fel rövid ismertetőt, és egy két fényképet.

Mit szóltok hozzá???

Mit fizetnek???   Bion
Naplózva
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #108 Dátum: 2009. Május 18. - 21:13:26 »

Mit fizetnek???   Bion
Neked? Fejvakarás
Ott sem voltál...
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #109 Dátum: 2009. Május 18. - 21:19:53 »

Neked? Fejvakarás
Ott sem voltál...

Látom Te is bevetted a fogalmazás gátlót!  Bion
Gyengébbek kedvéért megmagyarázom: Erdőjáró kapott egy üzleti ajánlatot, mert ez az! Egy profitorientált vállalkozás felkért egy külsőst egy munkára! Tán csak nem ingyen akart hozzájutni más szellemi termékéhez??? Ugye?
Nagyon frappánsan mondtad, én nem voltam ott, ergo nekem nem jár egy fillér sem! Ha nem érted tovább magyarázom!  Bion Bion Bion
Bocs, de nem sértődtem meg, baj? Nevet
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #110 Dátum: 2009. Május 18. - 21:27:00 »

Sanyooo!
Nem fizetnek semmit, és nem is fogadnám el! A lap szerkesztője/tulajdonosa ?? itt van a fórumon, és régi Vadászbarátom! Vagy harminc éve ismerjük, segítjük egymást!
Nekem nem az a lényeg, hogy bármit fizessenek, többet ér, ha tudnak rólunk!

Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #111 Dátum: 2009. Május 18. - 21:29:33 »

Részemről, nincs akadálya! Wave
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #112 Dátum: 2009. Május 18. - 21:32:16 »

Sanyooo!
Nem fizetnek semmit, és nem is fogadnám el! A lap szerkesztője/tulajdonosa ?? itt van a fórumon, és régi Vadászbarátom! Vagy harminc éve ismerjük, segítjük egymást!
Nekem nem az a lényeg, hogy bármit fizessenek, többet ér, ha tudnak rólunk!



O.K. de mivel ez a fórum nyitott, BÁRKI tudhat rólunk, aki akar! Ugye?  Ha meg nincs internet hozzáférése valakinek, akkor mindegy neki, tud-e rólunk, vagy sem! Szerintem! (no, mindegy, részemről itt a vita vége) Mosolyog
Naplózva
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #113 Dátum: 2009. Május 18. - 21:33:28 »

Látom Te is bevetted a fogalmazás gátlót!  Bion
Gyengébbek kedvéért megmagyarázom: Erdőjáró kapott egy üzleti ajánlatot, mert ez az! Egy profitorientált vállalkozás felkért egy külsőst egy munkára! Tán csak nem ingyen akart hozzájutni más szellemi termékéhez??? Ugye?
Nagyon frappánsan mondtad, én nem voltam ott, ergo nekem nem jár egy fillér sem! Ha nem érted tovább magyarázom!  Bion Bion Bion
Bocs, de nem sértődtem meg, baj? Nevet
Úgy látom, Te sem vagy százas... Nyihi
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #114 Dátum: 2009. Május 18. - 21:35:29 »

Sanyooo!
Ha én értelek vadászkutya legyek! Vállat von
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #115 Dátum: 2009. Május 18. - 21:36:49 »

Sanyooo!
Ha én értelek vadászkutya legyek! Vállat von

Nem értem, mit nem értesz?  Vállat von
 Wave
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #116 Dátum: 2009. Május 18. - 21:37:28 »

Úgy látom, Te sem vagy százas... Nyihi

100+ÁFA Nevet
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #117 Dátum: 2009. Május 18. - 21:51:52 »

Azt nem értem, miért kellene mindenből pénzt csinálnom?
Te sem kértél semmit, amikor nekem segítettél!
A barátság is sokkal többet ér ennél, nem beszélve a Vadászat ügyéről! Szerintem minden lehetőséget meg kell ragadni, hogy ezt a kívülállók által oly annyira "bűnös szenvedélyt" egy kissé más fényben is megjelenítsük.
Az, van e valakink internetje, vagy nincs, az engem nem érdekel, de legalább tudja, hogy van pár száz vadász ezen a fórumon, akik megértik, segítik, egymást, és megtalálják a közös Emberi/Vadászias hangot. Általában!
De ha már itt tartunk, több ezer vadász van a neten, akik nem is tudnak erről a fórumról! Nem szerepelünk egyetlen vadászati portálon sem!
Én így gondolom!
De azért kértem a beleegyezést, hogy ne legyen gond! Ha valaki kéri, ígérem sem a neve, sem a fényképe nem fog megjelenni!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Tamás
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 830



« Új üzenet #118 Dátum: 2009. Május 18. - 22:03:59 »

Mit szóltok hozzá???

Részemről rendben! -bármelyik fotó mehet
Naplózva

"Nem az a lényeg, hogy hol vadászik az ember, hanem hogy kivel."
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #119 Dátum: 2009. Május 18. - 22:05:32 »

Azt nem értem, miért kellene mindenből pénzt csinálnom?
Te sem kértél semmit, amikor nekem segítettél!
A barátság is sokkal többet ér ennél, nem beszélve a Vadászat ügyéről! Szerintem minden lehetőséget meg kell ragadni, hogy ezt a kívülállók által oly annyira "bűnös szenvedélyt" egy kissé más fényben is megjelenítsük.
Az, van e valakink internetje, vagy nincs, az engem nem érdekel, de legalább tudja, hogy van pár száz vadász ezen a fórumon, akik megértik, segítik, egymást, és megtalálják a közös Emberi/Vadászias hangot. Általában!
De ha már itt tartunk, több ezer vadász van a neten, akik nem is tudnak erről a fórumról! Nem szerepelünk egyetlen vadászati portálon sem!
Én így gondolom!
De azért kértem a beleegyezést, hogy ne legyen gond! Ha valaki kéri, ígérem sem a neve, sem a fényképe nem fog megjelenni!

Az én beleegyezésemet megkapod, nincs itt probléma!
Hozzászólásod más gondolatait nem akarom kommentálni, mert messzire vezetne és késő van! Amit alább írtam, azt úgy is gondolom, de nem ragozom tovább!
Jó éjszakát!  Wave
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... 33   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: