Oldalak: 1 ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 ... 87   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Dámbika.  (Megtekintve 549188 alkalommal)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #885 Dátum: 2015. április 15. - 15:33:58 »

Gratulálok FeCZo!   Igen Kézfogás Emelem

Mutatós bika!  Legaláb  2,5 - 2,8 kilóra saccoltam! Fejvakarás
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Stefi
Vendég
« Új üzenet #886 Dátum: 2015. április 15. - 17:46:44 »



[/center]

Ezúton is köszönöm Mindenkinek aki közreműködött e vadásznap létrejöttében, a zökkenőmentes és maximálisan korrekt lebonyolításban!

Vadászüdvözlettel:
FeCZo  Emelem


    Csodalk    Igen     Van mit köszönni !  Jól kifogtad !   Fizetősbe qrva jó !    Pacsi
Naplózva
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #887 Dátum: 2015. április 16. - 14:30:29 »

Sziasztok!

Egy ideje már adós vagyok egy kis történettel, már az okból is, mivel néhány Fórumtárs is jelen volt azon a januári hétvégén, amiről illene pár sort ejtenem..

2015. 01. 23. – Óbíród..................................

Ezúton is köszönöm Mindenkinek aki közreműködött e vadásznap létrejöttében, a zökkenőmentes és maximálisan korrekt lebonyolításban!

Vadászüdvözlettel:
FeCZo  Emelem


Szépen leírtad, gratulálok!!
 Emelem

Naplózva
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #888 Dátum: 2015. április 16. - 15:10:22 »

Szépen leírtad, gratulálok!!
Úgy biza!  Vigyorog
Örülök, hogy részese lehettem az örömödnek Igen
(de azt a képet vághattad volna úgy, hogy ne lógjak bele félig....esztétika is van a világon Ördög)
 Wave
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #889 Dátum: 2015. április 16. - 15:29:49 »

 Igen  Emelem
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #890 Dátum: 2015. április 16. - 16:38:23 »

 Igen Igen Piál Piál Emelem Emelem Wave
Naplózva

Üdv End
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #891 Dátum: 2015. április 16. - 17:26:33 »

Úgy biza!  Vigyorog
Örülök, hogy részese lehettem az örömödnek Igen
(de azt a képet vághattad volna úgy, hogy ne lógjak bele félig....esztétika is van a világon Ördög)
 Wave

Nekem kimondottan tetszik: a Gazda csípőre tett kézzel mosolyog azon, hogy a szerencsés vadászt avatják!  (elverik! )  Vigyorog
Az pedig külön dicséretes, hogy több ezer sikeres vadászat és avatás után is tudsz osztozni más örömében!  Emelem
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
forester73
Vendég
« Új üzenet #892 Dátum: 2015. április 16. - 18:10:18 »

Nekem kimondottan tetszik: a Gazda csípőre tett kézzel mosolyog azon, hogy a szerencsés vadászt avatják!  (elverik! )  Vigyorog
Az pedig külön dicséretes, hogy több ezer sikeres vadászat és avatás után is tudsz osztozni más örömében!  Emelem

Attilám a GAZDA tombitált bíza és méghozzá nagyon is szépen ! Taps
Naplózva
FeCZo
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 73



« Új üzenet #893 Dátum: 2015. április 17. - 13:16:51 »

Úgy biza!  Vigyorog
Örülök, hogy részese lehettem az örömödnek Igen
(de azt a képet vághattad volna úgy, hogy ne lógjak bele félig....esztétika is van a világon Ördög)
 Wave

Köszönöm Vadásztársak! Emelem

Csaba, ezen a képen vagy a legnagyobb %-ban, nem véletlenül került fel..  Ördög  Valamivel szerettem volna a adózni az avató úr és a te performance-od előtt is.  Igen  Taps
Naplózva

" Azért lehetsz ma vegán, mert az őseid vadásztak. "
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #894 Dátum: 2015. Július 09. - 21:36:20 »

S.Peti ma esti élménye...Míg oda nem érkezett az esőm. Vigyorog
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #895 Dátum: 2015. Augusztus 17. - 13:39:36 »

Ma egy csoda járt a kezeim között Vigyorog
Elsőként pontozhattam le egy kollégám és vadászbarátom elejtett dámbikáját.
Ha eljön az ideje, majd teljesen publikussá lesz a történet, addig csak annyit, hogy társasági tagként ejtette el a kb. 5,80 kg trófeatömegű gyönyörűséget, amit már évek óta ismert,
de képes volt megvárni, hogy megöregedjen Igen
Nem túl jók a képek, bírálat közben bent készültek, egy képet tudok csak mellékelni, ami kint készült.

CIC bírálata hétfőn lesz, én 225-230 IP közé várom, de ez csak megérzés, mert CIC szerint nem mértük végig.
SCI bírálati képlet alapján nagyon valószínű, hogy új világrekord lesz a trófea, az óvatos mérés szerint 1 3/8 ponttal előzi be a jelenlegi világelsőt Igen.
Én csak az előzetes mérésre vagyok jogosult, természetesen megy tovább mesterbírálatra, ahol majd kiderül az igazság Kacsint










 Emelem

Az SCI malmai is lassan őrölnek, de végül csak megvan a hivatalos végeredmény  Táncol Igen Emelem




Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #896 Dátum: 2015. Augusztus 17. - 14:44:54 »

Komoly eredmény, jó vadgazda dicsérete.

 Igen Emelem
Naplózva

Üdv End
Stefi
Vendég
« Új üzenet #897 Dátum: 2015. Augusztus 17. - 16:04:11 »

Ma egy csoda járt a kezeim között Vigyorog
Elsőként pontozhattam le egy kollégám és vadászbarátom elejtett dámbikáját.
Ha eljön az ideje, majd teljesen publikussá lesz a történet,




 Emelem


 Gratula !  Igen   DE ! Eljött e már az ideje vagy maradnak még sötét foltok ?   Ördög Röhög
Naplózva
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #898 Dátum: 2015. Augusztus 17. - 16:52:06 »

Gratula !  Igen   DE ! Eljött e már az ideje vagy maradnak még sötét foltok ? 
Maradnak..... a barátom kérésére..... a sok korlátolt, hiéna irigységű geciláda miatt.....akik a pofájukról csepegő vadásznapi pörköltszaft-törlésen kívül nem sok mindent tettek még a hazai vadászatért Nem
Minden képzeletet felülmúló rosszindulat kísér egy nem akármilyen magyar sikert......mert Magyarország jobban teljesít......ebben is Stoel
Amúgy megjelent hivatalos fórumon, tehát nem hétpecsétes titok, de tiszteletben tartom a kérését.

De ez akkor is egy KURVAJÓ dámbika és akkor is MAGYAR VILÁGREKORD TRÓFEA van az egyik világranglista élén!!!!!!!! Táncol Igen
 Wave
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Stefi
Vendég
« Új üzenet #899 Dátum: 2015. Augusztus 17. - 17:14:39 »

Maradnak..... a barátom kérésére..... a sok korlátolt, hiéna irigységű geciláda miatt.....akik a pofájukról csepegő vadásznapi pörköltszaft-törlésen kívül nem sok mindent tettek még a hazai vadászatért Nem
Minden képzeletet felülmúló rosszindulat kísér egy nem akármilyen magyar sikert......mert Magyarország jobban teljesít......ebben is Stoel
Amúgy megjelent hivatalos fórumon, tehát nem hétpecsétes titok, de tiszteletben tartom a kérését.

De ez akkor is egy KURVAJÓ dámbika és akkor is MAGYAR VILÁGREKORD TRÓFEA van az egyik világranglista élén!!!!!!!! Táncol Igen
 Wave


Remélem az új idők kezdete !   Kacsint

Tagi bikaként meglőtte ?  Na és ?  Volt rá vendég ? Tudtak egyáltalán róla mások ? ........................................
Talán eljön az idő hogy a vadásztársaságok a tagok örömére és szórakozására gazdálkodnak az irigykedők meg sárguljanak.  Természetesen a részben ebből és ezért élő állami területek más kérdéskőrbe tartoznak .         Emelem
Naplózva
Oldalak: 1 ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 ... 87   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: