Oldalak: 1 ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 ... 87   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Dámbika.  (Megtekintve 550012 alkalommal)
atiss8701
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 50


« Új üzenet #825 Dátum: 2014. November 02. - 07:01:00 »

atiss8701 gratulálok ! Emelem


Arról a duplagolyósról a megfelelő topikban írhatnál! S.Peti

Üdv az OGRE

Szia!
A dolog rendezve! Wave
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #826 Dátum: 2014. November 02. - 13:37:55 »


Ez a 9,3 verzió. Hogy jobban működjön került bele két oldallakat, meg sok szép vésés, hogy csillogjon. Rá egy rendes távcső, hogy lássunk a disznóhajtásokon. A fa törökben nőtt diógyökér, dehát mindenkinek lehet egy kis hendikeptje...  Kacsint
Már csak egy rendes gazda kellene a háta mögé, pl. én... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Vadász35
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 229



« Új üzenet #827 Dátum: 2014. November 03. - 06:51:22 »

Beszéltünk már róla..... Abba a rendes családba tartozik, amibe az idehaza járó duplagolyósok valók... Kaliberük 8-cal kezdődik egészen 9,3 -ig végződik, a végükün egy R leledzik!  Na jó, néha RS. Ördög
Ez a 9,3 verzió. Hogy jobban működjön került bele két oldallakat, meg sok szép vésés, hogy csillogjon. Rá egy rendes távcső, hogy lássunk a disznóhajtásokon. A fa törökben nőtt diógyökér, dehát mindenkinek lehet egy kis hendikeptje...  Kacsint

Szia!

Heym 88B? Feltennél egy közeli képet a duplagolyós topicban róla?

Köszönettel: Karcsi
Naplózva

„Nem a szarvas megy át az úton, az út megy át az erdőn.”
Karácsony Károly
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3842



« Új üzenet #828 Dátum: 2014. November 03. - 07:27:44 »

Beszéltünk már róla.....  A fa törökben nőtt diógyökér, dehát mindenkinek lehet egy kis hendikeptje...  Kacsint

Legjobb a bükk parketta anyag !  A "törökben nőtt diógyökér" kikezdi a fémet . . . !     Ördög  Vigyorog          Igen Wave
Naplózva
Palánki Gábor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 135


WWW
« Új üzenet #829 Dátum: 2014. November 06. - 20:44:40 »



Szemlére előkészített trófeák az elmúlt 25 év legjobb idényének zárásként.
Naplózva
Plank Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1345



« Új üzenet #830 Dátum: 2014. November 06. - 21:15:30 »


 Szervusz Gábor!  Emelem

 Köszönjük szépen! Gyönyörű trófeák, gyönyörű késő őszi idő...Kell(ene) ennél több...!  Igen
Egy-két "közelebbi" kép lenne még a tarsolyodban?  Fejvakarás Megköszönnénk ha megosztanád!  Emelem  ...vagy azon Fórum Társ aki részt vett rajta...!?
Szívesen vennénk!  :Mosolyog

                                                                              Emelem
Naplózva

"Az legyen a vadász nemes törekvése,hogy a vadat óvja,kímélje és védje,vadásszon ahogy a törvény és szokás kívánja,s teremtményeiben a teremtőt áldja"
Palánki Gábor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 135


WWW
« Új üzenet #831 Dátum: 2014. November 06. - 21:36:41 »

Szervusz Gábor!  Emelem

 Köszönjük szépen! Gyönyörű trófeák, gyönyörű késő őszi idő...Kell(ene) ennél több...!  Igen
Egy-két "közelebbi" kép lenne még a tarsolyodban?  Fejvakarás Megköszönnénk ha megosztanád!  Emelem  ...vagy azon Fórum Társ aki részt vett rajta...!?
Szívesen vennénk!  :Mosolyog

                                                                              Emelem

Sajnos nincs több képem. Amikor összeállt az egész, akkor készítettem egy-két gyors fotót (még vendégek nélkül), utána erre már nem volt időm. Volt a ki fényképezett a rendezvényen, de ezek nincsenek meg egyelőre nálam.
Naplózva
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #832 Dátum: 2014. November 06. - 22:15:52 »

Szemlére előkészített trófeák az elmúlt 25 év legjobb idényének zárásként.

Fantasztikus! Igen Igen Igen
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #833 Dátum: 2014. November 07. - 20:52:34 »

Sajnos nincs több képem. Amikor összeállt az egész, akkor készítettem egy-két gyors fotót (még vendégek nélkül), utána erre már nem volt időm. Volt a ki fényképezett a rendezvényen, de ezek nincsenek meg egyelőre nálam.

Szervusz Gábor! Emelem

Sok kiváló és érdekes trófeát láttam nálatok! Ahogy a súlyokat elnéztem, -és amennyire meg tudtam becsülni - egy átlagosan 3 kilós trófea az idén fél, háromnegyed kilóval nehezebb.
Tisztelet annak a szakember gárdának akik ilyen színvonalasan megrendezték ezt a szemlét. Az ebéd pedig csak korona volt az rendezvényre! Köszönjük, hogy ott lehettünk!  Emelem

Én is vittem fényképezőgépet, aztán ott derült ki, hogy nincs benne akksi! A fiam figyelmességből feltöltötte este az aksikat, csak elfelejtette visszarakni bele!  Fejvakarás

Vadászüdvözlettel: Attila
 
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Plank Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1345



« Új üzenet #834 Dátum: 2014. November 10. - 15:13:26 »


Sajnos nincs több képem. Amikor összeállt az egész, akkor készítettem egy-két gyors fotót (még vendégek nélkül), utána erre már nem volt időm. Volt a ki fényképezett a rendezvényen, de ezek nincsenek meg egyelőre nálam.

         Emelem

Én is vittem fényképezőgépet, aztán ott derült ki, hogy nincs benne akksi! A fiam figyelmességből feltöltötte este az aksikat, csak elfelejtette visszarakni bele!  Fejvakarás

Vadászüdvözlettel: Attila
 

 Szervusz Attila!  Emelem

 Néha bosszantó dolog tud lenni ez az áramforrás...mindig mikor a legjobbkor kell(ene) akkor felejti el az ember vagy akkor merül le... Woest ...én is jártam már így... Nem szól szám

                                                                                                         Emelem
Naplózva

"Az legyen a vadász nemes törekvése,hogy a vadat óvja,kímélje és védje,vadásszon ahogy a törvény és szokás kívánja,s teremtményeiben a teremtőt áldja"
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #835 Dátum: 2014. November 11. - 14:44:19 »

 Igen Emelem
Naplózva

Üdv End
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #836 Dátum: 2014. November 18. - 18:08:47 »

Ma egy csoda járt a kezeim között Vigyorog
Elsőként pontozhattam le egy kollégám és vadászbarátom elejtett dámbikáját.
Ha eljön az ideje, majd teljesen publikussá lesz a történet, addig csak annyit, hogy társasági tagként ejtette el a kb. 5,80 kg trófeatömegű gyönyörűséget, amit már évek óta ismert,
de képes volt megvárni, hogy megöregedjen Igen
Nem túl jók a képek, bírálat közben bent készültek, egy képet tudok csak mellékelni, ami kint készült.

CIC bírálata hétfőn lesz, én 225-230 IP közé várom, de ez csak megérzés, mert CIC szerint nem mértük végig.
SCI bírálati képlet alapján nagyon valószínű, hogy új világrekord lesz a trófea, az óvatos mérés szerint 1 3/8 ponttal előzi be a jelenlegi világelsőt Igen.
Én csak az előzetes mérésre vagyok jogosult, természetesen megy tovább mesterbírálatra, ahol majd kiderül az igazság Kacsint










 Emelem
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #837 Dátum: 2014. November 18. - 18:33:41 »

Ma egy csoda járt a kezeim között Vigyorog





 Meglepődött Meglepődött Meglepődött
 Fejvakarás Ilyen állat nincs is.  Vigyorog
 Taps
 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #838 Dátum: 2014. November 18. - 18:47:08 »

Ez olyan szép mintha "csinálva vón"...
 Igen
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #839 Dátum: 2014. November 18. - 19:15:09 »

Húúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú! :Mosolyog Igen
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Oldalak: 1 ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 ... 87   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: