Oldalak: 1 ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... 87   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Dámbika.  (Megtekintve 549998 alkalommal)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #750 Dátum: 2014. Október 08. - 20:52:24 »

Kérek engedélyt megnyitni a szezont.        Stoel

A történet később ! Fontos dolgaim vannak !     Piál Sleep     ( sacacdc Sanyi ! Ugye megígértem ! )

[center][/center]
Stefi,
ezen nincs is luk csak a torka véres...
A kutya fogta? Vigyorog
 Emelem
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #751 Dátum: 2014. Október 08. - 21:38:48 »

Stefi,
ezen nincs is luk csak a torka véres...
A kutya fogta? Vigyorog
 Emelem

Na, akkor ilyen kutya nekem is köll!!! Röhög Röhög Röhög Igen Wave
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #752 Dátum: 2014. Október 09. - 08:34:45 »

 Emelem

Egy jó barátom (nem túl gyakran jelentező olvtársunk) lőtte kedden reggel ezt a bikát.



Kíváncsi vagyok a szagértő véleményekre (Gáloscsabus  Kacsint).
Szerintem  Nyálcsorog.
Remélem hamarosan én is jelentkeztetek valami hasonlóval.  :Mosolyog

 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Stefi
Vendég
« Új üzenet #753 Dátum: 2014. Október 09. - 09:00:51 »

Stefi,
ezen nincs is luk csak a torka véres...
A kutya fogta? Vigyorog
 Emelem

Nézd meg a lapockát és a szügyit ott szivárog a vér ! Nagy szerencsém volt hogy a második lövés nem vitte széjjel a koponyát .  Nem szól szám a nyakát törte . Tíz centivel magasabban találja el akkor valami műkoponyáról kell gondoskodni. Igy is ropogott nagyon mikor az agancsot elfordítottam a vonszoláskor. Ezért zuhant be az akácba és többé nem mozdult.  A KUTYA NEM ELADÓ !    Röhög Röhög Röhög   (lízingelni lehet)

Emelem

Egy jó barátom (nem túl gyakran jelentező olvtársunk) lőtte kedden reggel ezt a bikát.


Szerintem  Nyálcsorog.
Remélem hamarosan én is jelentkeztetek valami hasonlóval.  :Mosolyog

 Wave


Nem szakértői szemmel is lőhető szabdalt lapát - fa@a "selejt" !  Igen
Csak hama - hama azzal a jelentkezéssel.      Emelem

(Az este megint szép, izgalmas és tanulságos élményem volt csak nem tudom hogy a tacskósba vagy a ......... tegyem fel Na meg az adathordozóval @arakodik a gép S.Peti )
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #754 Dátum: 2014. Október 09. - 09:02:40 »

Kivaló bika. Emelem (Így ékezet nélkül.) Szép az a puska. Volt már róla szó a megfelelő topikban?
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Hegedűs Sándor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1467


« Új üzenet #755 Dátum: 2014. Október 09. - 09:36:32 »

Szervusztok.

Stefi :gratulálok szép szezon kezdet kíváló trófea gartulálok hozzá. Emelem


Anti :ismeretlenül is gratulálok a sikeres elejtönek  Emelem .nem volt nehéz a birálat igazi selejt bika hasadt lapát még ha nem is túl öreg (3-4 év) lőhető katagoria .


üdv:HSanyi

Naplózva
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #756 Dátum: 2014. Október 09. - 09:38:18 »

Anti, mit fog szólni a Mikulás!?  Nyihi
 Igen
Szegény Rudolf, kár volt érte...
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
Stefi
Vendég
« Új üzenet #757 Dátum: 2014. Október 09. - 09:50:23 »


Szegény Rudolf, kár volt érte...

 ???       Vállat von    Röhög     Stoel
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #758 Dátum: 2014. Október 09. - 10:54:39 »

Anti, mit fog szólni a Mikulás!?  Nyihi
 Igen
Szegény Rudolf, kár volt érte...

Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Stefi
Vendég
« Új üzenet #759 Dátum: 2014. Október 09. - 14:19:07 »


Alaphelyzetben hajlanék arra amit Attila írt, hogy valahol a 3 kg körül húzza a mérleget (rövid szár, kis lapát, nem egy érett trófea).
De az idei év olyan meglepetéseket hozott már eddig, hogy azon sem lepődnék meg, ha elkerülné a 3 és felet 10-20 dekával Fejvakarás
 Wave

Elbírálták !  Taps  Ez a Csaba tudhat valamit ! (Na majd holnap a trófeás topikban addig is lehet tippelni Kacsint  Ördög )
Naplózva
Palánki Gábor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 135


WWW
« Új üzenet #760 Dátum: 2014. Október 09. - 20:58:07 »

"Nem szakértői szemmel is lőhető szabdalt lapát - fa@a "selejt""

Inkább átlag körüli második agancs
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #761 Dátum: 2014. Október 10. - 08:13:50 »

"Nem szakértői szemmel is lőhető szabdalt lapát - fa@a "selejt""

Inkább átlag körüli második agancs


Aj aj ! Ennyit tesz a nem szakértő szem ! Gábor ! Természetesen neked igazad van - azért a képbeállítás elég trükkös de így jobban megnézve .. Fejvakarás  Az a baj hogy igazán nem tudom milyen kell legyen a dám második agancsa.
Most hogy előírták ezt a sok dám kilövését a mínusz pontokat is felfüggesztették ?      Emelem
Naplózva
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #762 Dátum: 2014. Október 10. - 08:29:56 »


Aj aj ! Ennyit tesz a nem szakértő szem ! Gábor ! Természetesen neked igazad van - azért a képbeállítás elég trükkös de így jobban megnézve .. Fejvakarás  Az a baj hogy igazán nem tudom milyen kell legyen a dám második agancsa.
Most hogy előírták ezt a sok dám kilövését a mínusz pontokat is felfüggesztették ?      Emelem

Ha második agancs - ebben nem voltam biztos - akkor maradhatott volna még.
A szárhossza, tömege rendben van, a lapát majd jött volna.

Ahol én gyűjtögetem a dámbírálat morzsáit ott egy ilyen bika (feltéve, hogy második agancs) nem lőhető kategória.
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Palánki Gábor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 135


WWW
« Új üzenet #763 Dátum: 2014. Október 10. - 09:16:00 »


Aj aj ! Ennyit tesz a nem szakértő szem ! Gábor ! Természetesen neked igazad van - azért a képbeállítás elég trükkös de így jobban megnézve .. Fejvakarás  Az a baj hogy igazán nem tudom milyen kell legyen a dám második agancsa.
Most hogy előírták ezt a sok dám kilövését a mínusz pontokat is felfüggesztették ?      Emelem

Nagyobbat mutat a képen, mert nagy látószögű objektívvel (telefon?) és közelről készült a kép. Hogy ténylegesen milyen képességű, ahhoz ismerni kellene az állományt, de én nem bántottam volna. A test és a fej arányai is második agancsra utalnak. Kama jól írta, a szárhossz és egyéb méretek egyáltalán nem rosszak.

A mínusz pontokat szerintem nem függesztették fel, csak jelenleg nem szankcionálják. Minden esetre a sok elejtés talán nem ebből a kategóriából kellene, inkább a tarvadra kell koncentrálni.
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #764 Dátum: 2014. Október 10. - 09:20:34 »



A mínusz pontokat szerintem nem függesztették fel, csak jelenleg nem szankcionálják. Minden esetre a sok elejtés talán nem ebből a kategóriából kellene, inkább a tarvadra kell koncentrálni.

Ténylegesen akkora károkat okoz és annyira túlszaporodott  Fejvakarás  vagy felfújt lufi az egész "dámofóbia" ?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... 87   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: