Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Dám selejtezés  (Megtekintve 112039 alkalommal)
Stefi
Vendég
« Új üzenet #285 Dátum: 2020. Február 21. - 11:27:55 »

Történt egyszer, hogy befejeződött az építkezés, a kölkök sem betegek, a management is engedélyezett apunak vadászatot. Persze hogy elkerülje apunak a börtönbe való bekisérését mielőtt megkattan a hétköznapi nyomás alatt, és elkövet valamit amit nem kellett volna...

Szóval ilyenkor beindul a hülyebogár. Puskát lőszert azonnal mindenfélét egyszerre akarok venni. Viszont ami változás történt, hogy megtaláltam ellene a marha jó gyógszert: el kell menni vadászni és akkor nem agyalok -annyit- a dolgon.

Tekintve hogy dámilag is még szűzies voltam, így megkerestem a  dámok doyenjét Tolna-megyében. A nevét sokan ismerik, hiszen egy marketing fogást róla neveztek el Nevet:D

A neves eseményre egy délután alkonnyal egybekötve, és egy délelőtt volt kinevezve. Lelkes gyerek vagyok alacsony igényekkel, így pusztán a társaság, a beszélgetés és a cserkelés is bőven jóllakatta volna vadász perselyemet, de mivel ide írok, még ennél is jobb lett.

Az eső nap nem láttunk nagyon mozgást mert akkor bejött hidegebb légtömegek otthon marasztalták a vadat (nem tbsz! Mosolyog )
Olyan jót dumáltunk, és anekdotáztunk a lesen,hogy bevallom azt sem tudom hány órát ültünk kint... ű

Másnap reggel a napkelte már az erdőben ért minket amikor egy rövid cserkelés után a domboldalban elhelyezkedő lesben törölgettük az orrunkat a metsző szélben. Hát ott sem tudtuk megállni, kb ott folytattuk a dumálást ahol este abbahagytuk. Egészen addig ment ez amíg a bokrosból kiváltott egy kis spíszer 2 borjút kísérve. Egy perc múlva már a kísérte a céltávcső az egyiket és kb 70-80m után a accubond lesújtott.
A másik két dám a dörrenésre nem tudott hirtelen reagálni mert csak rohangáltak fülelve körbe körbe a réten, nem tudták honnan jöhetett. 20 perc virtuális cigiszünet után már ott hitetlenkedtem képességeimen a borjú mellett.
Boldogság. Emlék. Történelem.
(Este már a nagylányom szürcsölte a vadragu levest a mesenézés közben)

Köszönöm Csaba!  Emelem



Pontosabban róla nevezte el Stefi !   Stoel  Azóta se hív dán  Ördög bikára és tarvadra sem . Disznóhajtás se feszegeti . Igaz nem is akar nekem 308 as Blaisert eladni .    S.Peti

Gratulálok !    Emelem
Naplózva
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 7942


Generalbakter


« Új üzenet #286 Dátum: 2020. Február 21. - 11:36:33 »

Szuper Lorka! Igen
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1670


Koma


« Új üzenet #287 Dátum: 2020. Február 21. - 11:51:30 »

Emelem
Így kerek a történet! Igen
Gratulálok Neked és a Marketing-igazgató Úrnak is!

 Emelem

Szeretném ha a gyermekeim úgy nőnének fel, hogy ne legyen ez a nyafogás hogy jajj az őzike meg jaj szegény rókica.
Illetve mondhatja de utána tegye is hozzá, hogy szegény szegény őzike, de azért igen finom volt kérek még Nevet

A rókát sakált, meg ugyan tudja már leszeni 100 ról mire 18éves lesz... A mai világban túlélők kellenek nem áldozatok  Kacsint
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #288 Dátum: 2020. Február 21. - 12:00:16 »


 A mai világban túlélők kellenek nem áldozatok  Kacsint

 Igen Igen

 Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6365


vadász


« Új üzenet #289 Dátum: 2020. Február 21. - 12:40:34 »

Lóri!
Jót vadásztunk.
Jót beszélgettünk.
Meglepő, hogy mennyi mindenről egyformán gondolkodunk.
En legszívesebben már csak egyedül, magamnak vadászom.
De ezt kár lett volna kihagyni, minden perce jól esett Igen
Csak ne szomorkodtunk volna annyit Röhög
Gyere máskor is Emelem
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16574



« Új üzenet #290 Dátum: 2020. Február 21. - 15:10:52 »

Történt egyszer, hogy befejeződött az építkezés, a kölkök sem betegek, a management is engedélyezett apunak vadászatot. Persze hogy elkerülje apunak a börtönbe való bekisérését mielőtt megkattan a hétköznapi nyomás alatt, és elkövet valamit amit nem kellett volna...

Szóval ilyenkor beindul a hülyebogár. Puskát lőszert azonnal mindenfélét egyszerre akarok venni. Viszont ami változás történt, hogy megtaláltam ellene a marha jó gyógszert: el kell menni vadászni és akkor nem agyalok -annyit- a dolgon.

Tekintve hogy dámilag is még szűzies voltam, így megkerestem a  dámok doyenjét Tolna-megyében. A nevét sokan ismerik, hiszen egy marketing fogást róla neveztek el Nevet:D

A neves eseményre egy délután alkonnyal egybekötve, és egy délelőtt volt kinevezve. Lelkes gyerek vagyok alacsony igényekkel, így pusztán a társaság, a beszélgetés és a cserkelés is bőven jóllakatta volna vadász perselyemet, de mivel ide írok, még ennél is jobb lett.

Az eső nap nem láttunk nagyon mozgást mert akkor bejött hidegebb légtömegek otthon marasztalták a vadat (nem tbsz! Mosolyog )
Olyan jót dumáltunk, és anekdotáztunk a lesen,hogy bevallom azt sem tudom hány órát ültünk kint... ű

Másnap reggel a napkelte már az erdőben ért minket amikor egy rövid cserkelés után a domboldalban elhelyezkedő lesben törölgettük az orrunkat a metsző szélben. Hát ott sem tudtuk megállni, kb ott folytattuk a dumálást ahol este abbahagytuk. Egészen addig ment ez amíg a bokrosból kiváltott egy kis spíszer 2 borjút kísérve. Egy perc múlva már a kísérte a céltávcső az egyiket és kb 70-80m után a accubond lesújtott.
A másik két dám a dörrenésre nem tudott hirtelen reagálni mert csak rohangáltak fülelve körbe körbe a réten, nem tudták honnan jöhetett. 20 perc virtuális cigiszünet után már ott hitetlenkedtem képességeimen a borjú mellett.
Boldogság. Emlék. Történelem.
(Este már a nagylányom szürcsölte a vadragu levest a mesenézés közben)

Köszönöm Csaba!  Emelem


Emelem
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Harka Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1316



« Új üzenet #291 Dátum: 2020. Február 21. - 17:45:40 »

Gratulálok!  Emelem
Naplózva

Jó szelet!
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1670


Koma


« Új üzenet #292 Dátum: 2020. Február 21. - 18:05:33 »

Köszönöm szépen mindenkinek.   Emelem
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: