Oldalak: 1 ... 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 [137] 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A puska ami vállamat húzza...(...avagy mivel is járjuk az erdőt, mezőt)  (Megtekintve 372413 alkalommal)
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #2040 Dátum: 2017. Augusztus 18. - 22:20:53 »

Nem ugyanaz. A mostani asszonkának van vadászvizsgája. Erőteljes benne a késztetés egy jó kis disznózáshoz.  Mosolyog

Olyan szomorú ezt hallani, hogy ki tudják csontozni a pasikat az exfeleségnőihölgyek típusok, némi ügyvédi segedelemmel.... Rííí Woest
Naplózva
Cortez
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 402



« Új üzenet #2041 Dátum: 2017. Augusztus 18. - 22:38:59 »

Olyan szomorú ezt hallani, hogy ki tudják csontozni a pasikat az exfeleségnőihölgyek típusok, némi ügyvédi segedelemmel.... Rííí Woest

Itt nem erről volt szó. Nem volt benne rosszindulat, csak sok minden volt az én nyakamon. Mindegy. Elmúlt. Ami tanulságos számomra, hogy akkoriban azt hittem az életbe többet nem vadászok. A "bogár" viszont ott marad a fejben. Ha túrázol nem a lombokon kukucskálsz az ég felé, hanem lefelé sasolsz, van-e nyom. Aki ebbe belekóstol és szenvedéllyel űzi, az nem igazán szabadul. És az élet összedob egy olyan nővel, aki nem hogy nem akarja, hogy vadássz, hanem követeli, hogy vidd ki vadászni.   Vigyorog
Naplózva

Renkecz Rafael
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #2042 Dátum: 2017. Augusztus 18. - 23:07:23 »

Itt nem erről volt szó. Nem volt benne rosszindulat, csak sok minden volt az én nyakamon. Mindegy. Elmúlt. Ami tanulságos számomra, hogy akkoriban azt hittem az életbe többet nem vadászok. A "bogár" viszont ott marad a fejben. Ha túrázol nem a lombokon kukucskálsz az ég felé, hanem lefelé sasolsz, van-e nyom. Aki ebbe belekóstol és szenvedéllyel űzi, az nem igazán szabadul. És az élet összedob egy olyan nővel, aki nem hogy nem akarja, hogy vadássz, hanem követeli, hogy vidd ki vadászni.   Vigyorog

Ezzel kapcsolatban mindig az a kép jut eszembe, hogy elmentünk a barátommal disznóhajtásra, húzás volt, messze kerültünk egymástól, engem vittek tovább, ő ott maradt, Koncz Gábor szomszédságában. Na mondom, kiscsóka, jól belehúztál, mert van aki "véletlenül" rendszeresen csudajó helyekre szokott volt kerülni, hátha leesik valami a szomszédban is...... Hát "Oszi" is rendszeresen ilyen szerencsés fickó, már ha valaki emlékszik a Bors Máté kalandjai nagy sikerű sorozatra.....
Jövünk vissza a hajtás végeztével, hát látom, hogy a két friss cimbora egymás szavába vágva, nagy pofával mesél egymásnak, szarnak ezek, puskára, disznóra, felvezetőre.... úgy mindenre.
Na, mondom mi a tosz van, közös ismerős került elő a múlt homályából ??? Vállat von Vállat von
Hát biza ráhibáztam, csak nem a múltból, hanem a friss jelenből.... mind a kettejük válófélben levő mára exneje ugyanazt az országszerte hírhedten vérgeci, őskeresztény válóperes ügyvédet fogadta fel ellenük.
A barátom egyébként megegyezett volna az ex nejével, így több mint 10 évig tartott, a gyerekekkel végig zsarolta, és nem mondom a végét, hogy mennyibe fájt az ügyvédnő ténykedése.....
Pedig vártuk mindketten azt a hajtást, emlékszem...
Sose felejtem el, 3 millióra becsülte az ügyvéd a barátom trófeáit, kb. 40-50 kiló csontért - amihez az exasszonynak saccold meg, mennyi köze volt - kellett másfél gurigát kiperkálni...... Suicide
A kép is belém égett.... válás.. vadászat.. brrr.
 Emelem


Naplózva
Cortez
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 402



« Új üzenet #2043 Dátum: 2017. Augusztus 18. - 23:16:10 »

Ezzel kapcsolatban mindig az a kép jut eszembe, hogy ...




Mi azért kulturáltan, gyűlölködés nélkül megoldottuk.... De nem akarok Off-olni mert kikapunk.  Vigyorog
Naplózva

Renkecz Rafael
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #2044 Dátum: 2017. Augusztus 19. - 19:58:21 »

Aki ebbe belekóstol és szenvedéllyel űzi, az nem igazán szabadul.

 Emelem
 Örülök, hogy jóra fordultak a dolgaid! Igen
A megértő társ meg külön ajándék az élettől, akit nagyon meg kell becsülni.
Vannak az ember életében hullámvölgyek, de előbb-utóbb minden rossznak véget ér. Igen
Nekem az idén jött el, amikor több, mint két évtized után terület nélkül maradtam. Óriási gombóccal a torkomban olajoztam le a puskáimat és hetekig nem volt kedvem
kinyitni a szekrényt.
Hosszú évek óta először fordult elő velem, hogy üzekedésben nem volt módom bakra vadászni. Rííí
De nem keseredtem el, mert majd lesz még jobb is...
 Ma értünk haza a családi nyaralásból és a visszaúton egy puskatok is utazott az autóban.  Nem üresen... Ördög
Én most is abban bízok, hogy lesz még jobb. Vigyorog
 Emelem



Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Cortez
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 402



« Új üzenet #2045 Dátum: 2017. Augusztus 19. - 20:51:46 »

Emelem
 Örülök, hogy jóra fordultak a dolgaid! Igen
A megértő társ meg külön ajándék az élettől, akit nagyon meg kell becsülni.
Vannak az ember életében hullámvölgyek, de előbb-utóbb minden rossznak véget ér. Igen
Nekem az idén jött el, amikor több, mint két évtized után terület nélkül maradtam. Óriási gombóccal a torkomban olajoztam le a puskáimat és hetekig nem volt kedvem
kinyitni a szekrényt.
Hosszú évek óta először fordult elő velem, hogy üzekedésben nem volt módom bakra vadászni. Rííí
De nem keseredtem el, mert majd lesz még jobb is...
 Ma értünk haza a családi nyaralásból és a visszaúton egy puskatok is utazott az autóban.  Nem üresen... Ördög
Én most is abban bízok, hogy lesz még jobb. Vigyorog
 Emelem





Köszönöm és úgy legyen! Emelem
Naplózva

Renkecz Rafael
Tony
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1569



« Új üzenet #2046 Dátum: 2017. Augusztus 19. - 23:10:59 »

Nos, ahogy egy vadászbarátom mondá a tizenharmadik válóperes tárgyalása után: Nem válni! Lőni! Elvermelni. /Neki akkor már nem volt mivel.../

 Emelem
Naplózva

"Az erdő az én templomom."
Cortez
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 402



« Új üzenet #2047 Dátum: 2017. Szeptember 04. - 18:45:35 »

Sziasztok!

Az évekkel ezelőtti válásom viharában sajnos sok mindent buktam. Ez érintette a vadászatot is. Ment a lecsóba a tagság és a Mannlicher is. Arról viszont soha nem mondtam le, hogy újra vadásszak. Tegnap megtettem az első lépést, amiben szerencsére feleségem személyében is támogatóra találtam.



Browning A-Bolt 3 Hunter 30.06. Nem egy Mannlicher, de kezdetnek megteszi.  Mosolyog




Ma megérkezett hozzá ez is. A héten megjön szerintem a fix komlói is, aztán mehet a cucc a fegyvermesterhez.

Naplózva

Renkecz Rafael
Zolimester
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1409



« Új üzenet #2048 Dátum: 2017. Szeptember 04. - 22:47:32 »



Ma megérkezett hozzá ez is. A héten megjön szerintem a fix komlói is, aztán mehet a cucc a fegyvermesterhez.



Olyan jól kitalálták a finnek az Optilock szereléket, ne tegyél rá komlóit. Vagy csak az alját, de gyűrű legyen Optilock. Használtban ugyanannyiba kerül, mint egy komlói gyűrű, de nem kell reszelni, nem bassza össze az új távcső tubusát, nem kell ragasztani... Kérlek, ne ezen spórolj, most is van az aprón 15ért egy pár! ( nem én hirdetem)

Naplózva
nazzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79



« Új üzenet #2049 Dátum: 2017. Szeptember 17. - 21:15:33 »

[/URL][/img]
 Nagyapámtól örökölt, barátommal megfaragtatott Kragujevaci ZASTAVA 8x57JS +  Delta 8x56IR  SAKO Ham. 13.0g
Naplózva

"A vadászat vadűzés és érdőzúgás, de több erdőzúgás" (Sz.Zs.)
nazzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79



« Új üzenet #2050 Dátum: 2017. Szeptember 17. - 21:16:44 »

[/URL][/img]
 Nagyapámtól örökölt, barátommal megfaragtatott Kragujevaci ZASTAVA 8x57JS +  Delta 8x56IR  SAKO Ham. 13.0g
Naplózva

"A vadászat vadűzés és érdőzúgás, de több erdőzúgás" (Sz.Zs.)
J.Robert
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 268



« Új üzenet #2051 Dátum: 2017. Szeptember 24. - 11:10:30 »

Megérkezett a szekrényem két új lakója.
Egyik se gyenge idegzetűeknek való! ("mert 4000j alatt nincs élet")
A nagyvas 9,3x64 a pockozó 30R Blaser.

Egyik sem ELADÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 Táncol


Régen jártam erre Barátom, gratulálok hozzájuk!  Vigyorog
Naplózva
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #2052 Dátum: 2017. November 12. - 13:49:54 »

 Emelem
A nyáron volt egy kis "bogárdöngés"...
A területvesztés miatt megváltam az M2-es Brno-tól (jó emberhez, jó helyre került Vigyorog).
Viszont nem szeretem az üres helyet a szekrényben, így beköltözött az új lakó.
Nem régen lett kész, távcsőszerelés, új tusgumi és néhány apró átalakítás után.
[center][/center]
 Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1670


Koma


« Új üzenet #2053 Dátum: 2017. November 12. - 14:25:45 »

3 pont megvan!
 Igen cz
 Igen 9,3
  Igen geco sp

Sok kellemes együtt töltött óràt vele! Emelem
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #2054 Dátum: 2017. November 12. - 17:47:44 »

3 pont megvan!
 Igen cz
 Igen 9,3
  Igen geco sp

Sok kellemes együtt töltött óràt vele! Emelem

Köszönöm szépen!
 Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Oldalak: 1 ... 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 [137] 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: