Oldalak: 1 ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 [65] 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 ... 103   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Távcsőszerelékek  (Megtekintve 234088 alkalommal)
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #960 Dátum: 2016. Június 24. - 15:29:45 »

(nyilván a Picatinny változatot, és nyilván nem alumíniumból).



... tehat eg es fold a kulonbseg.  "Aluminium" az a bibi !! es az szerinted csak olyan elhanyagolhato "aprosag". Nem is lehet egy lapon targyalni egy acelsint egy aluminium vacakkal.....es az ami a Weaver baja !!.....nincs is egylapon egy acel Picatinny sinnel (mellekes, hogy ki kit masolt)



Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #961 Dátum: 2016. Június 24. - 15:33:30 »

... tehat eg es fold a kulonbseg.  "Aluminium" az a bibi !! es az szerinted csak olyan elhanyagolhato "aprosag". Nem is lehet egy lapon targyalni egy acelsint egy aluminium vacakkal.....es az ami a Weaver baja !!.....nincs is egylapon egy acel Picatinny sinnel (mellekes, hogy ki kit masolt)

Bocsánat, Weaverből is van (sőt szerintem többségben) acél is, nekem pont nem az jött le a hsz-odból, hogy Téged az alumínium zavar igazán, és nem a Weaver mint konstrukció. Magától értetődik, hogy alumíniumból bármilyen szerelék jóval kevesebbet bír.  Emelem
Naplózva
ingerelt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315



« Új üzenet #962 Dátum: 2016. Június 28. - 04:32:45 »

Bocsánat, Weaverből is van (sőt szerintem többségben) acél is, nekem pont nem az jött le a hsz-odból, hogy Téged az alumínium zavar igazán, és nem a Weaver mint konstrukció. Magától értetődik, hogy alumíniumból bármilyen szerelék jóval kevesebbet bír.  Emelem

Valoszinul  a “kenyuralom” egy kicsit eros megfogalmazas, leginkabb arra gondoltam mikor ezt irtam hogy mindenki ezt majmolta. Igen a hadseregben mident erre agatnak az viszont tuti: tavcso, lezer, lampa, infra, stb.
Azert hogy aluminium azert nem kell elcsuggedni. Vegul is a repulok is tobbnyire aluminiumbol keszulnek, legalabb is annak az otvozetebol. Vagy, szinte minden tavcsotubus, kulso belso! Osztek a Magyar meg gyart hozza acalbol szereleket – mancsak hogy jo eros legyen.  Piál na mindegy.
Amit evvel mondani akarok az az hogy nekem sohasem nyerte meg a tetszesemet. Az is lehet hogy en egy exta babszosz vagyok , mivelhogy nekem az oldhato szereleket sem tetszenek.  Ja,  oldhato csak a besz, vagy csak a gyuruk, vagy mindketto. Reszemrol megmaradok a fix szereleknel es meg azt sem banom ha valami rissz-rossz aluminium otvozet az anyaga.
Naplózva

Az élet szép, csak igyekezz kihasználni embertársaidnak!
bull
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1222


« Új üzenet #963 Dátum: 2016. Július 23. - 19:42:34 »

Már a múltkor fel akartam tenni , ha már Weaver !   

 a   Komlói   féle   Weaver     


 
Naplózva
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #964 Dátum: 2016. Július 23. - 20:02:29 »

Már a múltkor fel akartam tenni , ha már Weaver !   

 a   Komlói   féle   Weaver     
És ez rosszabb, mint a nem komlói? Vállat von
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
bull
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1222


« Új üzenet #965 Dátum: 2016. Július 23. - 20:34:44 »

És ez rosszabb, mint a nem komlói? Vállat von


Nem , semmivel  nem rosszabb ! 

Megkockáztatom hogy, minőségileg  ua mint a recknagel ( néztem itthon, azt akartam )  de az  horror áron lett volna , és még kintről rendelve is drágább lett volna mint ez ! 
Naplózva
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #966 Dátum: 2016. Július 24. - 17:32:39 »

Már a múltkor fel akartam tenni , ha már Weaver !   

 a   Komlói   féle   Weaver 
 

Sose értettem, mi a fenének kell ezt ilyen baromi magasra csinálni. A bal oldalon az a bumszli "sínre húzós" kialakítás meg úgy hülyeség, ahogy van, ha egyszer úgyis a csavarokon ütközik majd fel lövéskor, és azok pozicionálnak is...  Vállat von Vállat von
Naplózva
bull
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1222


« Új üzenet #967 Dátum: 2016. Július 24. - 18:33:15 »

Sose értettem, mi a fenének kell ezt ilyen baromi magasra csinálni. A bal oldalon az a bumszli "sínre húzós" kialakítás meg úgy hülyeség, ahogy van, ha egyszer úgyis a csavarokon ütközik majd fel lövéskor, és azok pozicionálnak is...  Vállat von Vállat von
 

Nem magas ez kérem !      A lehető legalacsonyabbra lett csinálva  , csak  mivel egy eredeti K98 tokozatra készül ,  amin még rajta van a töltőléc bubja ( és rajt is marad)   ,   azt is figyelembe kellet venni ,  egyébként csavarokkal lett felrakva  csak nem fúrattam ki előre ( ez volt a fegyvermester kérése, aki felrakta ) 
Naplózva
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #968 Dátum: 2016. Július 24. - 18:39:34 »

 

Nem magas ez kérem ! A lehető legalacsonyabbra lett csinálva  , csak  mivel egy eredeti K98 tokozatra készül,  amin még rajta van a töltőléc bubja (és rajt is marad), azt is figyelembe kellet venni, egyébként csavarokkal lett felrakva  csak nem fúrattam ki előre ( ez volt a fegyvermester kérése, aki felrakta ) 

OK, ha muszáj a spec. kialakítás, az más. A haverom Tikka M695-höz vett egy ilyesmit, bő fél centivel magasabb (teljesen feleslegesen), mint az enyém...
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #969 Dátum: 2016. Augusztus 31. - 19:50:02 »

Komlón az én XPR-emre készül az első weaver sín. Bizakodom. Körömrágás
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #970 Dátum: 2016. Szeptember 06. - 20:46:53 »

Komlón az én XPR-emre készül az első weaver sín. Bizakodom. Körömrágás
A sín jó. A hozzá adott csavarok szára viszont vékonyabb mint kellene. Fejvakarás
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1671


Koma


« Új üzenet #971 Dátum: 2016. Szeptember 06. - 20:54:13 »

Fabory?
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #972 Dátum: 2016. Szeptember 06. - 21:19:14 »

Fabory?
Ha más nem lesz...Holnap még felhívom Komlót. Hátha van nekik vastagabb szárú.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #973 Dátum: 2016. Szeptember 06. - 22:02:53 »

A sín jó. A hozzá adott csavarok szára viszont vékonyabb mint kellene. Fejvakarás

Mármint mihez képest vékonyabbak? Mekkorák konkrétan?
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #974 Dátum: 2016. Szeptember 06. - 22:26:14 »

Mármint mihez képest vékonyabbak? Mekkorák konkrétan?
A puskán a szereléktalpaknak fúrt 4 darab lyuk mindegyikében kotyognak a csavarok. Simán be lehet dugni és kihúzni a csavarokat anélkül,hogy megkapaszkodnának a menetben. A fejméret jó,(azt ők fúrták) a hossz jó, a menetes szár vékony. Mérni nem tudom a különbséget,esetleg holnap.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Oldalak: 1 ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 [65] 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 ... 103   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: