Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... 103   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Távcsőszerelékek  (Megtekintve 234125 alkalommal)
SzakiMarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Új üzenet #270 Dátum: 2012. Augusztus 24. - 13:47:45 »

Szerintetek egy 7éve lerögzített szerléktalpat, ami le van ragasztva is, le tudom venni, egy másik fajta szerelék miatt?


 Emelem
Vadászüdv.:

Marci
Naplózva

"A VADÁSZAT megtanít gondolkodni, szabadságszeretetre, jó ízlésre és tiszteletre nevel."
Diesel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 422



« Új üzenet #271 Dátum: 2012. Augusztus 24. - 16:39:01 »

Szerintetek egy 7éve lerögzített szerléktalpat, ami le van ragasztva is, le tudom venni, egy másik fajta szerelék miatt?


 Emelem
Vadászüdv.:

Marci
Persze, le tudod venni max melegíteni kell a ragasztótól.
Naplózva

Ne felejtsük el hogy mi csak vendégek vagyunk az erdőben...
jan
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2626



« Új üzenet #272 Dátum: 2012. Augusztus 24. - 19:20:31 »

Szerintetek egy 7éve lerögzített szerléktalpat, ami le van ragasztva is, le tudom venni, egy másik fajta szerelék miatt?


 Emelem
Vadászüdv.:

Marci

Ha te nem tudod, vidd el egy szakemberhez. Puskaművesnek nem jelenthet gondot egy szereléktalp leszedése, akár ragasztva, akár forrasztva van.
Naplózva
k.vajk
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453



« Új üzenet #273 Dátum: 2012. Szeptember 07. - 11:34:40 »

Sziasztok! Vegyescsövű fegyveremre szeretnék egy nagyon nagyítású céltávcsövet venni. Kihez tudnék fordulni szerelék ügyben,mert ami rajta van,az biztos nem lesz jó az új távcsőhöz,vagy legalább is az első szerelék része nem...
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #274 Dátum: 2012. Szeptember 07. - 11:42:56 »

Sziasztok! Vegyescsövű fegyveremre szeretnék egy nagyon nagyítású céltávcsövet venni. Kihez tudnék fordulni szerelék ügyben,mert ami rajta van,az biztos nem lesz jó az új távcsőhöz,vagy legalább is az első szerelék része nem...

Én a minap beszéltem Peti úrral telefonon, nagyon segítőkész volt! Van honlapja, megtalálod az elérhetőségét, vagy megírom magánban a telefonszámát, ha fel akarod hívni.
Naplózva
Petibácsi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 615


« Új üzenet #275 Dátum: 2012. Szeptember 07. - 12:05:42 »

Sziasztok! Vegyescsövű fegyveremre szeretnék egy nagyon nagyítású céltávcsövet venni. Kihez tudnék fordulni szerelék ügyben,mert ami rajta van,az biztos nem lesz jó az új távcsőhöz,vagy legalább is az első szerelék része nem...

Én is komlóit vettem és nem bántam meg! Nagyon ritka mostanában az ilyen termék: jó és kedvező az ára is.  Igen
Naplózva
k.vajk
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453



« Új üzenet #276 Dátum: 2012. Szeptember 07. - 13:03:30 »

Néztem én is a komlói szerelékeket,több puskámon is az volt már,de azt hittem csak azokat gyártja,amik fel vannak sorolva. Na most akkor nekem kellenek új szereléktalpak is-amik ugyebár rá vannak ragasztva,vagy forrasztva a puskára- vagy csak a felső részét kell megcsináltatnom?
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #277 Dátum: 2012. Szeptember 07. - 14:46:58 »

Néztem én is a komlói szerelékeket,több puskámon is az volt már,de azt hittem csak azokat gyártja,amik fel vannak sorolva. Na most akkor nekem kellenek új szereléktalpak is-amik ugyebár rá vannak ragasztva,vagy forrasztva a puskára- vagy csak a felső részét kell megcsináltatnom?

Erre csak ő tud választ adni, de gondolom egy telefont megér?! Mosolyog
Naplózva
sab
Vendég
« Új üzenet #278 Dátum: 2012. Szeptember 07. - 15:07:21 »

Néztem én is a komlói szerelékeket,több puskámon is az volt már,de azt hittem csak azokat gyártja,amik fel vannak sorolva. Na most akkor nekem kellenek új szereléktalpak is-amik ugyebár rá vannak ragasztva,vagy forrasztva a puskára- vagy csak a felső részét kell megcsináltatnom?

Fénykép nem ártana a fegyverről ,meglévő szerelékről, de én azt gondolom, hogy ez nem lesz olyan egyszerű mulatság.

Mert szerintem a jelenlegi szerelék speciálisan a felső szerelékhez, és egy adott céltávcsőhöz lett gyártva, és annak talpazata forrasztva, rögzítve a fegyverhez.

Ha ez igaz, akkor a meglévő talpazatot le kell forrasztani, annak helyét pótolni, eltüntetni, barnítani. stb., és a Komlói szereléket felhelyezni.

 Emelem
Naplózva
k.vajk
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453



« Új üzenet #279 Dátum: 2012. Szeptember 08. - 12:06:10 »

Sziasztok! Egy  ilyen levehető szerelékről lenne szó. A talpat is cseréltetnem kell,vagy elég csak a felső részt?


« Utoljára szerkesztve: 2012. Szeptember 08. - 12:42:26 írta nagysas » Naplózva
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #280 Dátum: 2012. Szeptember 08. - 12:20:32 »

..Komplett, mindenestől..  Emelem
Naplózva
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #281 Dátum: 2012. Szeptember 08. - 17:54:48 »

Urak! Távcsőimport tárgyában a továbbiakban a céltávcsőben szíveskedjetek folytatni.  Emelem
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
k.vajk
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453



« Új üzenet #282 Dátum: 2012. Szeptember 23. - 19:45:22 »

Fénykép nem ártana a fegyverről ,meglévő szerelékről, de én azt gondolom, hogy ez nem lesz olyan egyszerű mulatság.

Mert szerintem a jelenlegi szerelék speciálisan a felső szerelékhez, és egy adott céltávcsőhöz lett gyártva, és annak talpazata forrasztva, rögzítve a fegyverhez.

Ha ez igaz, akkor a meglévő talpazatot le kell forrasztani, annak helyét pótolni, eltüntetni, barnítani. stb., és a Komlói szereléket felhelyezni.


 Emelem

Na Komlón nem csináltak még Merkel vegyescsövűhöz szereléket,várom a további ötleteket,honnan tudnék beszerezni hozzá?  Wave
Naplózva
Büki
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 389


Vadkan vadász


« Új üzenet #283 Dátum: 2012. Szeptember 23. - 23:48:47 »

Sziasztok! Egy  ilyen levehető szerelékről lenne szó. A talpat is cseréltetnem kell,vagy elég csak a felső részt?



Üdv!
Az attól függ,hogy a jelenlegi távcső magasságnál alacsonyabbra akarod-e tetetni az új távcsövet, vagy jó-e ez a magasság?
Gondolom az új távcső nem sines kivitelü lenne. Ebben az esetben legyártható lenne olyan távcsőgyűrű aminek az alsó része prizmás és az illeszkedne a jelenlegi távcsőprizmának a helyére. Természetesen az első gyűrűnél a prizmát annyival távolabb kellene kialakítani a gyűrű tengelyvonalától amennyivel alacsonyabb az első láb.
 Büki
Naplózva
Büki
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 389


Vadkan vadász


« Új üzenet #284 Dátum: 2012. Szeptember 24. - 00:03:39 »

Sziasztok! Egy  ilyen levehető szerelékről lenne szó. A talpat is cseréltetnem kell,vagy elég csak a felső részt?
Bocs!
Még az lemaradt. Figyelni kell arra is,hogy az új távcső állítótornya  befér-e a két talp közé vagy a két talp befér-e az állítótorony és az első átmenetikúp közé a betekintési távolság beállításánál.
Üdv: Büki
« Utoljára szerkesztve: 2012. Szeptember 24. - 04:28:09 írta Sakac » Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... 103   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: