Oldalak: 1 ... 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 [94] 95 96 97 98 99 100 101 102 103   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Távcsőszerelékek  (Megtekintve 234066 alkalommal)
csabnora
Erdő
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22


Vadász


« Új üzenet #1395 Dátum: 2019. Június 23. - 19:20:41 »

Üdv. Érdeklődnék, valakinek esetleg lenne elfekvőbe egy  komlói acél fix szereléke 30-as gyűrűpárral, amitől szívesen megválna? izs 18-ra kellene. A fegyver már meg van, a céloptika (akah 3-12x56) még kérdéses, szerelék viszont sehol. Nagyon hálás lennék bármilyen segítségért. Előre is köszönöm.
Naplózva

,,Az ész az embernek nem azért adatott, hogy a természet felett uralkodjék, hanem, hogy azt követni s annak engedelmeskedni tanuljon"
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #1396 Dátum: 2019. Szeptember 18. - 22:16:24 »

Tud valaki arról, hogy létezik-e külső sines (pl régi  Zeiss 4x32, 6x42 stb..) távcsövekhez weaver szerelék?
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
hunor1
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84


« Új üzenet #1397 Dátum: 2019. Szeptember 18. - 22:46:18 »

Komlói van.
Naplózva
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #1398 Dátum: 2019. Szeptember 19. - 21:17:55 »

Kösz! Utánajárok. Emelem
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
cyrano
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 95


« Új üzenet #1399 Dátum: 2020. Február 09. - 18:36:19 »

Üdv!

Tanácsot kérnék . Zastava puskámon leupold QR szerelékkel docter 1-4x24 es csö van 30 mm tubussal. A szemtávolság nem megfelelö és nem is lehet beállitani, mert rövid a távcsö tubusa. Hiába rendelnék Leupold extended gyürüt, akkor sem lehet hátrébb tolni a távcsövet,  az állitótornyok miatt vagyis rövid a tubus. Nézegettem a komlói szereléket, a képek alapján szerintem az sem jobb, mert csak az elsö gyürü van elcsúsztatva, a hátcsö gyürünek nincs olyan hosszan hátranyúló  szára. Kb 1 cm-t nyernék vele a Leupoldhoz képest, de kb  2 cm -t kellene hátrébb tolni a távcsövet. Gondolkoztam komlói weawer sinen, de a sin átnyúlik a töltönyiláson és akadályozni fogja a töltést/üritést. A fegyvermester Henneberger féle oldható szereléket javasolt. Ezzel csak az a baj, hogy nincs szükségem oldható szerelékre és kb 160 ezer ft.

Van valakinek ötlete?

Köszönettel

Cyrano
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #1400 Dátum: 2020. Február 09. - 20:37:52 »

Üdv!

Tanácsot kérnék . Zastava puskámon leupold QR szerelékkel docter 1-4x24 es csö van 30 mm tubussal. A szemtávolság nem megfelelö és nem is lehet beállitani, mert rövid a távcsö tubusa. Hiába rendelnék Leupold extended gyürüt, akkor sem lehet hátrébb tolni a távcsövet,  az állitótornyok miatt vagyis rövid a tubus. Nézegettem a komlói szereléket, a képek alapján szerintem az sem jobb, mert csak az elsö gyürü van elcsúsztatva, a hátcsö gyürünek nincs olyan hosszan hátranyúló  szára. Kb 1 cm-t nyernék vele a Leupoldhoz képest, de kb  2 cm -t kellene hátrébb tolni a távcsövet. Gondolkoztam komlói weawer sinen, de a sin átnyúlik a töltönyiláson és akadályozni fogja a töltést/üritést. A fegyvermester Henneberger féle oldható szereléket javasolt. Ezzel csak az a baj, hogy nincs szükségem oldható szerelékre és kb 160 ezer ft.

Van valakinek ötlete?

Köszönettel

Cyrano

Komlón készítenek neked olyat amilyet csak akarsz!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Forester73
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209



« Új üzenet #1401 Dátum: 2020. Február 09. - 20:49:30 »

Üdv!

Tanácsot kérnék . Zastava puskámon leupold QR szerelékkel docter 1-4x24 es csö van 30 mm tubussal. A szemtávolság nem megfelelö és nem is lehet beállitani, mert rövid a távcsö tubusa. Hiába rendelnék Leupold extended gyürüt, akkor sem lehet hátrébb tolni a távcsövet,  az állitótornyok miatt vagyis rövid a tubus. Nézegettem a komlói szereléket, a képek alapján szerintem az sem jobb, mert csak az elsö gyürü van elcsúsztatva, a hátcsö gyürünek nincs olyan hosszan hátranyúló  szára. Kb 1 cm-t nyernék vele a Leupoldhoz képest, de kb  2 cm -t kellene hátrébb tolni a távcsövet. Gondolkoztam komlói weawer sinen, de a sin átnyúlik a töltönyiláson és akadályozni fogja a töltést/üritést. A fegyvermester Henneberger féle oldható szereléket javasolt. Ezzel csak az a baj, hogy nincs szükségem oldható szerelékre és kb 160 ezer ft.

Van valakinek ötlete?

Köszönettel

Cyrano




Én egy ilyenre gondolnék csak hozzá igazítva a távcsőhöz !

https://www.spektiv.hu/weaver-sin-howa-weatherby-vanguard-short-m969m-1383
Naplózva

" A 3006-t sohasem hiba választani !"
Stefi
Vendég
« Új üzenet #1402 Dátum: 2020. Február 10. - 14:02:20 »

Üdv!

Tanácsot kérnék . Zastava puskámon leupold QR szerelékkel docter 1-4x24 es csö van 30 mm tubussal. A szemtávolság nem megfelelö és nem is lehet beállitani, mert rövid a távcsö tubusa. Hiába rendelnék Leupold extended gyürüt, akkor sem lehet hátrébb tolni a távcsövet,  az állitótornyok miatt vagyis rövid a tubus. Nézegettem a komlói szereléket, a képek alapján szerintem az sem jobb, mert csak az elsö gyürü van elcsúsztatva, a hátcsö gyürünek nincs olyan hosszan hátranyúló  szára. Kb 1 cm-t nyernék vele a Leupoldhoz képest, de kb  2 cm -t kellene hátrébb tolni a távcsövet. Gondolkoztam komlói weawer sinen, de a sin átnyúlik a töltönyiláson és akadályozni fogja a töltést/üritést. A fegyvermester Henneberger féle oldható szereléket javasolt. Ezzel csak az a baj, hogy nincs szükségem oldható szerelékre és kb 160 ezer ft.

Van valakinek ötlete?

Köszönettel

Cyrano

     Fejvakarás         Mennyiért eladó a Docter ?     Ördög
Naplózva
cyrano
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 95


« Új üzenet #1403 Dátum: 2020. Február 10. - 17:24:05 »

     Fejvakarás         Mennyiért eladó a Docter ?     Ördög

220 ezer ft-ert a tiéd lehet
Naplózva
cyrano
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 95


« Új üzenet #1404 Dátum: 2020. Február 10. - 17:25:19 »

Komlón készítenek neked olyat amilyet csak akarsz!

Köszönöm.

Megbizható a komlói weawer gyürü vagy érdemesebb máshonnan rendelni?
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1405 Dátum: 2020. Február 10. - 17:25:48 »

Létezhet,hogy egy komlói weaverre sínre nem passzol egy másik komlói weaverről átrakott szerelékgyűrű...? ( nem velem történik,de engem is bosszant)
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
cyrano
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 95


« Új üzenet #1406 Dátum: 2020. Február 10. - 17:28:18 »




Én egy ilyenre gondolnék csak hozzá igazítva a távcsőhöz !

https://www.spektiv.hu/weaver-sin-howa-weatherby-vanguard-short-m969m-1383


Köszönöm a választ. Hát , akkor már csak azt kell kitalálnom , hogy komlói legyem vagy ez a Warne -féle.
Naplózva
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #1407 Dátum: 2020. Február 10. - 17:37:44 »

Létezhet,hogy egy komlói weaverre sínre nem passzol egy másik komlói weaverről átrakott szerelékgyűrű...? ( nem velem történik,de engem is bosszant)
Mit jelent az hogy nem stimmel?
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1408 Dátum: 2020. Február 10. - 21:09:02 »

Mit jelent az hogy nem stimmel?
Adott egy amerikai puska. Azon volt egy komlói weaver sín. Egy Zasztava weaverről akarta átrakni a csövet rá a srác,de nem tudta így belőni a puskát. 3 egybe lövés után egy lövés mindig elmegy-elmondása szerint 30 cmre. Vállat von
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #1409 Dátum: 2020. Február 10. - 21:18:35 »

3 egybe lövés után egy lövés mindig elmegy-elmondása szerint 30 cmre. Vállat von

Ehhez lötyögni kell a gyűrűnek a horonyban.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Oldalak: 1 ... 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 [94] 95 96 97 98 99 100 101 102 103   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: