Oldalak: 1 ... 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 [104] 105 106 107 108 109 110 111 112 113   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: .30-06 Springfield  (Megtekintve 378094 alkalommal)
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9979



« Új üzenet #1545 Dátum: 2017. Június 17. - 21:50:01 »

Igen.
Mióta átálltam a 11.7 grammosról, azóta csak ezt használom. A jövőben is ilyet veszek.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Mate90
Liget
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Új üzenet #1546 Dátum: 2017. Június 27. - 22:19:52 »

Sziasztok!

Elore is elnezest,ha nem jo helyre teszem fel a kerdest, de van kozuletek valakinek cz557-el? A suteset szerettem volna finomabbra allittatni, de a fegyvermester azt mondta, nem lehet. Mert ha finomabbra allitj, nem huzza fel,ha gyors a toltes.... Igaza lehet, vagy keressek masik szakembert? Fejvakarás

Illetve egy masik kerdes, sikerult bekapni egy monoklit a tavcsotol, azota a loves pillanataban sikeresen becsukom a szemem.... Stoel Ezzel kapcsolatban lehet valamit tenni, vagy csak  Vadász Vadász Vadász.

Koszi a segitseget!

Mate Wave
Naplózva
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #1547 Dátum: 2017. Június 27. - 22:26:18 »

Sziasztok!

Elore is elnezest,ha nem jo helyre teszem fel a kerdest, de van kozuletek valakinek cz557-el? A suteset szerettem volna finomabbra allittatni, de a fegyvermester azt mondta, nem lehet. Mert ha finomabbra allitj, nem huzza fel,ha gyors a toltes.... Igaza lehet, vagy keressek masik szakembert? Fejvakarás

Illetve egy masik kerdes, sikerult bekapni egy monoklit a tavcsotol, azota a loves pillanataban sikeresen becsukom a szemem.... Stoel Ezzel kapcsolatban lehet valamit tenni, vagy csak  Vadász Vadász Vadász.

Koszi a segitseget!

Mate Wave

Az első kérdésedről még nem hallottam, nem tűnik túl logikusnak. A másodikra megkérdezném, hogyan történt, hol, milyen helyzetben, milyen testhelyzetben stb.? Hány centi magas vagy, biztosan elég hosszú-e az agy a billentyűtől a végéig?
Naplózva
Mate90
Liget
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Új üzenet #1548 Dátum: 2017. Június 27. - 23:10:08 »

Az első kérdésedről még nem hallottam, nem tűnik túl logikusnak. A másodikra megkérdezném, hogyan történt, hol, milyen helyzetben, milyen testhelyzetben stb.? Hány centi magas vagy, biztosan elég hosszú-e az agy a billentyűtől a végéig?

Ez meg regebben tortent, ismeros engedte at a puskajat, kifordulva, hatso ulesrol elso ablakon keresztul....
Jelenlegi puskaval nincs gond, csak a felelem maradt meg a lovessel kapcsolatban.
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1549 Dátum: 2017. Június 28. - 07:00:02 »

kifordulva, hatso ulesrol elso ablakon keresztul....
Elképzelhetetlen. Ördög
Vegyél egy gumibiszbaszt az okulárra. Illetve figyelj a távolságra.

Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #1550 Dátum: 2017. Június 28. - 07:46:58 »

Ez meg regebben tortent, ismeros engedte at a puskajat, kifordulva, hatso ulesrol elso ablakon keresztul....
Jelenlegi puskaval nincs gond, csak a felelem maradt meg a lovessel kapcsolatban.

Ha a jelenlegi puskáddal tényleg nincs gondod az agy hosszúságát illetően, akkor meg kellene próbálnod kispuskával lődözni minél többet, hogy valamelyest kineveld a "lövésfélést" magadból. Embere válogatja, meg hogy mekkora a baj, hogy kinél mennyire működik a terápia. És persze kényelmetlen testhelyzetből nem kell mindenáron elengedni a lövést. Lehet, hogy a sütést is emiatt gondolnád finomabbra állítani, mert most belerángatsz?
Naplózva
maklinc84
Vendég
« Új üzenet #1551 Dátum: 2017. Június 28. - 07:57:00 »

Elképzelhetetlen. Ördög



Nincs ebben semmi elképzelhetetlen.    Ez az akció, egy nehezen kivitelezhető..., XXI. századbéli gépesített bargányolás volt.

A lényeg, hogy le volt húzva az ablak, és valószínű, eredményes volt a lövés is.  Angyal
Naplózva
maklinc84
Vendég
« Új üzenet #1552 Dátum: 2017. Június 28. - 08:21:20 »

bargányolás = barkácsolás...   Fej a falba
Naplózva
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #1553 Dátum: 2017. Június 28. - 09:04:27 »

Ez meg regebben tortent, ismeros engedte at a puskajat, kifordulva, hatso ulesrol elso ablakon keresztul....
Jelenlegi puskaval nincs gond, csak a felelem maradt meg a lovessel kapcsolatban.

Háát, nem is tudom... Hiram Maxim ebből a "rúgapuska" dologból kihozta mint korszakalkotó találmányt a géppuskát, és keresett vele egy valag pénzt.... Ha töröd a fejed, hátha te is kisütsz valami jövedelmezőt. Kacsint
Egyébként codálatosz első vadászélmények egyike lehetett..... kocsiból, ablaklehúz, forogapuskávalbennakocsival, csőkidugazablakon.....
Kicsit nagyobb korai élmény lett volna ugyan első ülésről hátsó ablakon keresztül, de azért így sem lehetett semmi... Igen  Kacsint Vigyorog
 Emelem
Naplózva
rem223
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 215


« Új üzenet #1554 Dátum: 2017. Június 28. - 09:37:33 »

Ez meg regebben tortent, ismeros engedte at a puskajat, kifordulva, hatso ulesrol elso ablakon keresztul....
Jelenlegi puskaval nincs gond, csak a felelem maradt meg a lovessel kapcsolatban.
  Ha ezt lennél szíves  kamaránál és a fegyver ügyesnél is feltenni ugyanezt a kérdést egy időre megszünnek az ilyen jellegű broblémáid
Naplózva
Janikafox
Vendég
« Új üzenet #1555 Dátum: 2017. Június 28. - 09:49:45 »

  Ha ezt lennél szíves  kamaránál és a fegyver ügyesnél is feltenni ugyanezt a kérdést egy időre megszünnek az ilyen jellegű broblémáid

 Igen Igen Igen
Naplózva
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3500



« Új üzenet #1556 Dátum: 2017. Június 28. - 09:58:37 »

Ez meg regebben tortent, ismeros engedte at a puskajat, kifordulva, hatso ulesrol elso ablakon keresztul....
Jelenlegi puskaval nincs gond, csak a felelem maradt meg a lovessel kapcsolatban.

Borzasztóan egyszerű az eset, csak vissza kell fordítani a dolgot és elmúlik. Meg kell csinálnod az inverzét, azaz helyes testtartással belőni az elő ablakon keresztül a hátsó ülésre. Lehetőleg akkor,amikor az első ülésen ül az, aki erre felbiztatott. S.Peti
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #1557 Dátum: 2017. Június 28. - 21:08:58 »

Háát, nem is tudom... Hiram Maxim ebből a "rúgapuska" dologból kihozta mint korszakalkotó találmányt a géppuskát, és keresett vele egy valag pénzt.... Ha töröd a fejed, hátha te is kisütsz valami jövedelmezőt. Kacsint
Egyébként codálatosz első vadászélmények egyike lehetett..... kocsiból, ablaklehúz, forogapuskávalbennakocsival, csőkidugazablakon.....
Kicsit nagyobb korai élmény lett volna ugyan első ülésről hátsó ablakon keresztül, de azért így sem lehetett semmi... Igen  Kacsint Vigyorog
 Emelem


Gonosz vagy!  Vigyorog

Kevés embernek adatott meg fiatal korában, hogy egy TEX 086 légpisztollyal a Duna árterén este sötétben a haver által kezelt elemlámpa fényénél célozva a beszállt verebekre ízlelje meg a vadászat szenvedélyét. Egy verébre néha hármat is rálőttem, mire elrepült! Nevet Pedig nem volt három méternél messzebb! Hogy mennyi szúnyogot vacsoráztattam meg egy este, azt ne firtassuk! De fiatalok voltunk!  Kacsint
Naplózva
maklinc84
Vendég
« Új üzenet #1558 Dátum: 2017. Június 29. - 10:03:06 »

Sziasztok!

Elore is elnezest,ha nem jo helyre teszem fel a kerdest, de van kozuletek valakinek cz557-el? A suteset szerettem volna finomabbra allittatni, de a fegyvermester azt mondta, nem lehet. Mert ha finomabbra allitj, nem huzza fel,ha gyors a toltes.... Igaza lehet, vagy keressek masik szakembert? Fejvakarás



Lehet finomabbra állítani.  De a saját és mások testi épségének megóvása érdekében, jobb ha nem piszkálod. 
Naplózva
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #1559 Dátum: 2017. Június 30. - 08:26:15 »

Gonosz vagy!  Vigyorog

Kevés embernek adatott meg fiatal korában, hogy egy TEX 086 légpisztollyal a Duna árterén este sötétben a haver által kezelt elemlámpa fényénél célozva a beszállt verebekre ízlelje meg a vadászat szenvedélyét. Egy verébre néha hármat is rálőttem, mire elrepült! Nevet Pedig nem volt három méternél messzebb! Hogy mennyi szúnyogot vacsoráztattam meg egy este, azt ne firtassuk! De fiatalok voltunk!  Kacsint

Nem erről van szó!  Angyal
Az emberek 99%-a brunzolt már strandon a medencébe, de mutass egy normálisat, aki ezt nappal, tele strandnál, a trambulinról tette.... Fejvakarás  Vigyorog
 Emelem
Naplózva
Oldalak: 1 ... 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 [104] 105 106 107 108 109 110 111 112 113   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: