Oldalak: 1 ... 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 [111] 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Méhészkedő vadászok  (Megtekintve 237937 alkalommal)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #1650 Dátum: 2020. Augusztus 06. - 14:39:03 »

Ezexerint.

A katonai gyakorló öltözet elég jó méhészruha általában, de ilyen frontális támadás esetére azért nem tökéletes. Gombos a slicce.

Kezdem azt hinni, hogy ez szándékos volt, hogy megdagadjon a "répa"!  Mosolyog Mosolyog Mosolyog
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #1651 Dátum: 2020. Augusztus 06. - 14:42:19 »

Kezdem azt hinni, hogy ez szándékos volt, hogy megdagadjon a "répa"!  Mosolyog Mosolyog Mosolyog


Ez csak az ötletet adta.
A szándékosság ezután következik.  Röhög
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #1652 Dátum: 2020. Augusztus 06. - 14:45:19 »

Kezdem azt hinni, hogy ez szándékos volt, hogy megdagadjon a "répa"!  Mosolyog Mosolyog Mosolyog

És persze egyből lehessen rá kérni a gyógypuszit... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #1653 Dátum: 2020. Augusztus 06. - 20:12:57 »

Kezdem azt hinni, hogy ez szándékos volt, hogy megdagadjon a "répa"!  Mosolyog Mosolyog Mosolyog


Ne keverd az alkatrészeket!
Mondom: tökön.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1654 Dátum: 2020. Augusztus 06. - 23:10:38 »

Ne keverd az alkatrészeket!
Mondom: tökön.

Jujjj....
Ezé' jó a kutyának...
Megnyajja az magának.
Te meg mástól kérheted,
Szívja ki a mérgeket...
 Röhög
De legalább elmondhatod magadról,hogy úgy duzzadnak a tökeid mint 20 évesen... Röhög
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #1655 Dátum: 2020. Augusztus 07. - 00:26:28 »

Jujjj....
Ezé' jó a kutyának...
Megnyajja az magának.
Te meg mástól kérheted,
Szívja ki a mérgeket...
 Röhög
De legalább elmondhatod magadról,hogy úgy duzzadnak a tökeid mint 20 évesen... Röhög

"...azt mondja, meg fogsz dögleni..."
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1656 Dátum: 2020. Augusztus 08. - 05:20:55 »

"...azt mondja, meg fogsz dögleni..."
Ördög
Egyszer mindenképp...
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #1657 Dátum: 2020. Augusztus 08. - 09:22:00 »

Ha a méhméreg tényleg hatásos a koronavírusra, akkor tagnaptól védett vagyok.
Pár családot vittünk át az egyik telephelyről a másikra.
Az egyik kaptárnál megcsúszott a spanifer, leesett az aljdeszka, miközben a kaptárt cipeltem.
Ezer méh ki, zöme rám.
Új világrekordot döntöttem 100 méteres síkfutásban de így is kaptam kb. 50 fullánkot 10 másodperc alatt.
Jelentem, a mellbimbóba kapott szúrás sokkal fájdalmasabb a tökön szúrásnál.
Édesapám fiatal korában méhészkedett.
Eléggé érzékeny volt a mérgükre, bárhol szúrta meg, dagadt a feje, a karja.
Egyszer lovaskocsival költöztek a bogarakkal, be voltak csukva, ő meg "klotgatya-atléta" kombóban pakolt.
Egy öreg kaptár komplett alja leszakadt emelés közben, az ideges bogarak meg rázúdultak.
A lovak, miközben a méhek azokat is támadták, nekimentek valami kerítésnek, időbe tartott mire kiszabadították őket.
A végére több száz fullánkot kapott és el is ájult.
Az volt a szerencséje, hogy a bérfogatos, aki egy nagy darab ember volt, rendesen fel volt öltözve és el tudta rangatni,
befektette valami magas gazos csalánba, és nem kapott többet.
Nagymamám napokig vizes lepedővel csomagolta fatert, a helyi orvos kezelte valamilyen injekcióval,
de egy darabig rezgett a léc, hogy megmarad-e egyáltalán?
Amikor folytatta a bogarászást, azt vette észre magán, hogy szúrás után pár percnyi bőrpírja lesz a fullánk körül, ami gyorsan
elmúlik, és a dagadás is elmaradt.
És nem tudom, hogy ettől-e, de én is így viselem a méhszúrást.
Az esettől a születésemig eltelt 20 évben olyan védettség alakulhatott ki nála, ami már öröklődhet? Vállat von
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1658 Dátum: 2020. Augusztus 08. - 13:02:55 »

Édesapám fiatal korában méhészkedett.

Az esettől a születésemig eltelt 20 évben olyan védettség alakulhatott ki nála, ami már öröklődhet? Vállat von
Megcsíp 10000 szúnyog,még egy pötty sem marad utána. Ha a lányomat (tőlem van Ördög) egy szúnyog 10 méterre megközelíti,már darázscsípésnyire dagad a helye. Vállat von
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #1659 Dátum: 2020. Augusztus 08. - 13:28:20 »

Megcsíp 10000 szúnyog,még egy pötty sem marad utána. Ha a lányomat (tőlem van Ördög) egy szúnyog 10 méterre megközelíti,már darázscsípésnyire dagad a helye. Vállat von
Pontosítsunk...rád száll 10000 szúnyog de mindnek túl büdös vagy így nem csípnek meg...nem csoda, ha nem marad nyoma.
A lányod viszont anyja lánya, tehát fürdik, tiszta, illatos...Őt szeretik... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #1660 Dátum: 2020. Augusztus 08. - 18:21:09 »

Édesapám fiatal korában méhészkedett.
Eléggé érzékeny volt a mérgükre, bárhol szúrta meg, dagadt a feje, a karja.
Egyszer lovaskocsival költöztek a bogarakkal, be voltak csukva, ő meg "klotgatya-atléta" kombóban pakolt.
Egy öreg kaptár komplett alja leszakadt emelés közben, az ideges bogarak meg rázúdultak.
A lovak, miközben a méhek azokat is támadták, nekimentek valami kerítésnek, időbe tartott mire kiszabadították őket.
A végére több száz fullánkot kapott és el is ájult.
Az volt a szerencséje, hogy a bérfogatos, aki egy nagy darab ember volt, rendesen fel volt öltözve és el tudta rangatni,
befektette valami magas gazos csalánba, és nem kapott többet.
Nagymamám napokig vizes lepedővel csomagolta fatert, a helyi orvos kezelte valamilyen injekcióval,
de egy darabig rezgett a léc, hogy megmarad-e egyáltalán?
Amikor folytatta a bogarászást, azt vette észre magán, hogy szúrás után pár percnyi bőrpírja lesz a fullánk körül, ami gyorsan
elmúlik, és a dagadás is elmaradt.
És nem tudom, hogy ettől-e, de én is így viselem a méhszúrást.
Az esettől a születésemig eltelt 20 évben olyan védettség alakulhatott ki nála, ami már öröklődhet? Vállat von

A legfrissebb genetikai kutatások alapján lehet némi alapja (a hajlamosító tényezők megléte/hiánya módosíthatja bizonyos gének müködését, ami öröklődhet a következő generációban).
 De nagyobb a valószínűsége, hogy te nem örökölted tőle a hajlamot (valamilyen domináns-recesszív génkapcsolat alapján).
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Fegbock
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1487


« Új üzenet #1661 Dátum: 2020. Augusztus 09. - 06:27:03 »

Megcsíp 10000 szúnyog,még egy pötty sem marad utána. Ha a lányomat (tőlem van Ördög) egy szúnyog 10 méterre megközelíti, már darázscsípésnyire dagad a helye. Vállat von
Nálunk ugyanez a helyzet!
Naplózva

Minden lövésem, amely talál, azonnal öljön! De ha nem öl, akkor ne ejtsen sebet!
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1662 Dátum: 2020. Augusztus 09. - 10:56:02 »

Pontosítsunk...rád száll 10000 szúnyog de mindnek túl büdös vagy így nem csípnek meg...nem csoda, ha nem marad nyoma.
A lányod viszont anyja lánya, tehát fürdik, tiszta, illatos...Őt szeretik... Ördög
Húsvétkor már fürödtem.  Ördög
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #1663 Dátum: 2020. Augusztus 09. - 22:49:06 »

Húsvétkor már fürödtem.  Ördög

 Fejvakarás
Tény, régen volt amikor arra felétek udvaroltam egy kislánynak, azóta megváltozhattak a szokások. De akkoriban még az volt a hagyomány arrafelé is, hogy húsvétkor a lányokat locsolták...
 Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
molnarzoli75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 427


« Új üzenet #1664 Dátum: 2020. Szeptember 04. - 21:06:04 »

Ez a méhészeti választás már egy igazi agyrém! A parlamenti választás kutyaf@sza ehhez képest.  Vigyorog De holnap, vége.
Naplózva

A vadászfegyvered ne gyilkossá, hanem a természetet tisztelő, a vadat szerető és védelmező bátor, edzett, de melegszívű, nemes lelkű emberré neveljen.
Oldalak: 1 ... 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 [111] 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: