Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Spektívek  (Megtekintve 56893 alkalommal)
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #75 Dátum: 2013. Szeptember 05. - 08:13:05 »

Üdv Mindenkinek
Érdeklődnék, hogy van e valakinek Yukon Scout 30-50 WA spektívje, érdemes-e beruházni ilyenbe azt a tizenpárezer forintot, vagy még azt sem?
Köszönöm
 Emelem
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
hahnbarna
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 347



WWW
« Új üzenet #76 Dátum: 2013. Szeptember 05. - 10:47:28 »

Üdv Mindenkinek
Érdeklődnék, hogy van e valakinek Yukon Scout 30-50 WA spektívje, érdemes-e beruházni ilyenbe azt a tizenpárezer forintot, vagy még azt sem?
Köszönöm
 Emelem

Szervusz!

30x50 nem WA-m van, tavaly vettem. Szerintem ennyi pénzt pont megért. Kis helyen elfér, nem is nehéz és elfogadható képet ad.
Csodát azért ne várj...  Ördög

 Emelem
Naplózva

Üdv,
Barna
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #77 Dátum: 2013. Szeptember 05. - 11:37:31 »

Szervusz!

30x50 nem WA-m van, tavaly vettem. Szerintem ennyi pénzt pont megért. Kis helyen elfér, nem is nehéz és elfogadható képet ad.
Csodát azért ne várj...  :

 Emelem
No pont erre gondoltam. Csodát.    nem várok a 12000 ft-os optikától, de nekem hézelődni jó lesz. Meg is rendeltem.
Köszönöm
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
Regius
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 205


« Új üzenet #78 Dátum: 2013. Szeptember 05. - 13:27:31 »

Csodát nem szabad várni tőle, én is kipróbáltam.
De alföldi őzvadászaton elmegy, hegyivadászaton már nem mernék rá hagyatkozni. Egyébként ebben az olcsó kategóriában van jobb.
Javasolom, ha kapsz használtan, vagy hagyatékból régi szovjet 40-szeres spektívet, (pisztolymarkolat is van hozzá és bőrtok) akkor azt vegyél. Sokkal, de sokkal jobb, szebb, tisztább képet ad.

Vadászüdvözlettel: Regius
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #79 Dátum: 2013. Szeptember 05. - 17:06:55 »

Elég sokat használtam augusztusban a Yukont. Annyi pénzt megér.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #80 Dátum: 2013. Szeptember 07. - 21:23:22 »

Csodát nem szabad várni tőle, én is kipróbáltam.
De alföldi őzvadászaton elmegy, hegyivadászaton már nem mernék rá hagyatkozni. Egyébként ebben az olcsó kategóriában van jobb.
Javasolom, ha kapsz használtan, vagy hagyatékból régi szovjet 40-szeres spektívet, (pisztolymarkolat is van hozzá és bőrtok) akkor azt vegyél. Sokkal, de sokkal jobb, szebb, tisztább képet ad.

Vadászüdvözlettel: Regius

Már megrendeltem. Azért majd keresgélek ilyen szovjetet, hátha. Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek Emelem
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #81 Dátum: 2013. Szeptember 12. - 21:31:13 »

Üdv
Tegnap megérkezett a yukon spektív. Én rosszabbra számítottam. Jó fénynél szép képe van, gyengébb szürkületben is használható. Mondom ezt úgy, hogy más spektívet a lőtéri mom-on kívül nem próbáltam.
Szóval ha vaki pektívet szeretne, és nem tud/nem akar sok pénzt kifizetni érte, nem jut hozzá régi oroszhoz, annak ajánlani tudom.
(Ez egy spektívtéren tapasztalatlan vadász szubjektív véleménye)
 Emelem
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
fickok92
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141


« Új üzenet #82 Dátum: 2015. Május 27. - 10:34:23 »

Mennyire éles a képe ?
Birálni lehet vele ?
 Emelem
Naplózva
Wolf P
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38



« Új üzenet #83 Dátum: 2015. Október 27. - 13:42:39 »

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni tőletek, spektiv vásárlással kapcsolatban. Egy ismerősöm,  apósának szeretne spektivet vásárolni, repülőgépeket szokott nézni egy nagyon gagyi távcsővel,  mert repülőtér mellett lakik Mosolyog A ráfordított összeg nem sok, nagyon maximum 30 ezer forint! Nem tudom ebből mit lehetne kihozni! Vagy egyáltalán van e ilyen célra alkalmas spektiv ennyi pénzért! Köszönöm a segítséget előre is!

Üdv: Wolf P
Naplózva
pointer
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 147


« Új üzenet #84 Dátum: 2015. Október 28. - 06:56:39 »

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni tőletek, spektiv vásárlással kapcsolatban. Egy ismerősöm,  apósának szeretne spektivet vásárolni, repülőgépeket szokott nézni egy nagyon gagyi távcsővel,  mert repülőtér mellett lakik Mosolyog A ráfordított összeg nem sok, nagyon maximum 30 ezer forint! Nem tudom ebből mit lehetne kihozni! Vagy egyáltalán van e ilyen célra alkalmas spektiv ennyi pénzért! Köszönöm a segítséget előre is!

Üdv: Wolf P
Szerintem ne spektívet vegyen hanem egy 15x70-es binokulárt. Sokkal jobb lesz mint az egyszemes spektív, arra a célra amire neki kell. Ez a távcső pont belefér a 30 ezerbe.
Naplózva
robi3
Erdő
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Új üzenet #85 Dátum: 2016. Március 28. - 09:08:11 »

Sziasztok!
Van valakinek Delta Titanium 65 ED II spektíve ? Tapasztalatok,vélemények?  Köszönöm.
Naplózva
Eb
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1989



« Új üzenet #86 Dátum: 2016. Március 28. - 16:47:56 »

Sziasztok!
Van valakinek Delta Titanium 65 ED II spektíve ? Tapasztalatok,vélemények?  Köszönöm.

Miért szeretnél ilyen 45 fokba megtört spektívet?  Vállat von Madarakat szeretnél megfigyelni?
Naplózva
robi3
Erdő
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Új üzenet #87 Dátum: 2016. Március 28. - 21:59:19 »

Most egy Meopta sport 25x70 spektívet használok szintén 45 fokba megtort , de nem gond vele az ozbírálat, csak a nagyobb nagyítás hiányzik néha, ezért szeretnék mást kipróbálni. Szerintem a 45 fokos spektívet ugyanúgy tudod használni, ha megszoktad.   
Naplózva
Eb
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1989



« Új üzenet #88 Dátum: 2016. Március 29. - 06:14:02 »

Nekem egy Meopta 20-60x70 es van. 20-ason megkeresem vele az őzet, aztán csavarom feljebb. Nagy nagyításon elég macerás befogni vele.
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #89 Dátum: 2016. Július 13. - 13:24:35 »

Hali!
Van valakinek MOM lőtéri találatvizsgáló távcsöve?
Mik a tapasztalatok vele, használható terepen, mondjuk őz bírálatra?
 Emelem
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: