Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... 97   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vegyescsövű fegyverek  (Megtekintve 232788 alkalommal)
Forma4
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 543


Szivacs


« Új üzenet #300 Dátum: 2012. Január 17. - 11:42:31 »

Te tényleg nehéz eset vagy!  Okos

Ok...részemről tényleg lezárnám a dolgot, elfogadom, jó szándék vezérelt mindenkit és én vettem csak komolyra a dolgot,.

Elnézést kértem már ötödszörre e miatt...ennyi
Naplózva

A vadászvizsgám meg van,... nem azt jelenti, hogy vadász vagyok...csak a lehetőséget kaptam meg, hogy vadász...jó vadász válhassék belőlem !

...ha küzdesz, veszíthetsz...ha nem küzdesz, vesztettél !
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #301 Dátum: 2012. Január 17. - 11:45:57 »

Forma4  Emelem !  Aki kérdez az tanul is /na nem mindig / Igen Igen IgenEmelem
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1406



« Új üzenet #302 Dátum: 2012. Január 17. - 11:46:14 »

Akkor biztos rosszul látom...és ismételten én kérek elnézést

Elnézést  Emelem

Nem egy munkanap...egy hét, mivel heti két nap van ügyintézés...de lényegtelen, ebben a vadász idényben,már biztos nem fogok ténylegesen vadászni, Budakeszi lőtér, meg céges tulajdon és hál istennek, napi szinten kitudunk járni (ha van rá keret Mosolyog ) gyakorolni...és minél többet kifogok járni, a saját érdekem is

Na de kérlek... Csak arra kérlek, engedj nekem annyi bizalmat, hogy elhiszed: nem a levegőbe beszélek a hasamra ütve, hanem valós dolgokról, s azoknak valós menetéről, idejéről beszélek.
Attól, hogy Te beadtad a kérelmet 30 napjuk van az ügyintézésre, melyet további 30 nappal hosszabbíthatnak meg. Lefordítom: minimum egy, azaz 1 hónap! De biztos lehetsz benne, hogy két hónap alatt küldik vissza, ha csak nincs hatalmas nagy szerencséd. Sajnos manapság ez ennyi idő.
És mindezt írom azért, nehogy hiú ábrándokba ringasd magad. Addig pedig tessék kihasználni minden gyakorlási lehetőséget, megéri!  Mosolyog
Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1406



« Új üzenet #303 Dátum: 2012. Január 17. - 11:49:12 »

Hát...ehhez Sanyooo-t is ismerni kell...no de ne menjünk a dolgok elébe... Ördög Ördög Ördög


Persze.  Ördög Ördög Ördög
Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #304 Dátum: 2012. Január 17. - 11:52:40 »

Forma4!

Ha "Budakeszi lőtér meg céges tulajdon " -ből következtetek dolgokra akkor igen csak elkeserítő amit itt négy nap alatt összehordtál!

Üdv Attila
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #305 Dátum: 2012. Január 17. - 11:54:04 »

És akkor innentől beszéljünk megint a vegyescsövű fegyverekről...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1406



« Új üzenet #306 Dátum: 2012. Január 17. - 11:56:40 »

És akkor innentől beszéljünk megint a vegyescsövű fegyverekről...

 Igen
Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
Forma4
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 543


Szivacs


« Új üzenet #307 Dátum: 2012. Január 17. - 12:44:37 »

Forma4!

Ha "Budakeszi lőtér meg céges tulajdon " -ből következtetek dolgokra akkor igen csak elkeserítő amit itt négy nap alatt összehordtál!

Üdv Attila

Már ne haragudj meg érte, de had ne keljen minden leírt mondatom mögé magyarázatot is írnom...de megteszem, hogy ne legyen már ez is félreértés tárgya.

A mi cégünk és a lőtér azonos tulajdonosi kézben van, ezért mi ismerősként mehetünk ki, ami azt segíti elő, hogy segítenek, kicsit talán jobban odafigyelnek ránk...több időt szentelnek arra, hogy a nyafogásainkat elviseljék...attól még nem ott élem én sem az életemet, napi 5000-ért...vagy 3500-ért.Saját fegyverrel és lőszerrel a negyedébe fog kerülni és akkor legalább azzal gyakorlok amit használni is fogok, de a kezdőknek kijáró segítséget hozzáértő szakemberektől meg fogom kapni...ráadásnak ismernek is...és egy nagyon rendes társaság, és korrektek. Emelem

...és akkor térjünk vissza ténylegesen a vegyes csövű fegyverekhez  Mosolyog
Naplózva

A vadászvizsgám meg van,... nem azt jelenti, hogy vadász vagyok...csak a lehetőséget kaptam meg, hogy vadász...jó vadász válhassék belőlem !

...ha küzdesz, veszíthetsz...ha nem küzdesz, vesztettél !
pati
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2904


« Új üzenet #308 Dátum: 2012. Január 17. - 12:47:05 »

És akkor innentől beszéljünk megint a vegyescsövű fegyverekről...

Régebben írtam, szeretném a képen látható fegyvert, enyém lett:
 


16/70/7X65R
Naplózva

"A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem."
Üdv: pati
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #309 Dátum: 2012. Január 17. - 13:19:58 »

Szia Pati! Emelem

Nagyon jól néz ki!  Igen Legyen benne sok örömöd!

(Én sajnos már nem tudom kihasználni, most próbálgatom eladni a vegyescsövűmet  Szomorú)
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Forma4
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 543


Szivacs


« Új üzenet #310 Dátum: 2012. Január 17. - 13:27:22 »

Régebben írtam, szeretném a képen látható fegyvert, enyém lett:
 


16/70/7X65R

Milyen jó dolog elérni az álmaidat  Taps, gratulálok én is hozzá, legyen benne sok örömöd  Emelem
Naplózva

A vadászvizsgám meg van,... nem azt jelenti, hogy vadász vagyok...csak a lehetőséget kaptam meg, hogy vadász...jó vadász válhassék belőlem !

...ha küzdesz, veszíthetsz...ha nem küzdesz, vesztettél !
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #311 Dátum: 2012. Január 17. - 13:36:28 »

Szia Pati! Emelem

Nagyon jól néz ki!  Igen Legyen benne sok örömöd!

(Én sajnos már nem tudom kihasználni, most próbálgatom eladni a vegyescsövűmet  Szomorú)

Szia Attila!
Árulod a FÉG bock-ot?  Rííí
Naplózva
pati
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2904


« Új üzenet #312 Dátum: 2012. Január 17. - 13:46:24 »

Szia Pati! Emelem

Nagyon jól néz ki!  Igen Legyen benne sok örömöd!

(Én sajnos már nem tudom kihasználni, most próbálgatom eladni a vegyescsövűmet  Szomorú)

Szerbusz Attila!

Igazából én sem tudom kihasználni, de szerelem volt első látásra. Munkapuskának sajnálom, cserkelni nehéz, marad a les, esetleg egy (17-es  Ördög) betétcsővel.  Vállat von
Azért ma este megpróbálom felavatni valami kisebb süldővel, hamár vérminta miatt kell lőni.

Milyen furcsa, a szalonkát monitoringozzuk, a rókából veszettségi vizsgálatra lövünk, a disznóból vérmintázunk, lassán már nem marad, amire "csak szimplán" vadászunk.
Naplózva

"A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem."
Üdv: pati
pati
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2904


« Új üzenet #313 Dátum: 2012. Január 17. - 13:51:11 »

Milyen jó dolog elérni az álmaidat  Taps, gratulálok én is hozzá, legyen benne sok örömöd  Emelem

Jó bizony, évekig győzködtem a tulaját, hogy válljon meg Tőle, valamiért nem akart. Nem is értem miért.  Ördög
Naplózva

"A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem."
Üdv: pati
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #314 Dátum: 2012. Január 17. - 13:57:49 »

Jó bizony, évekig győzködtem a tulaját, hogy válljon meg Tőle, valamiért nem akart. Nem is értem miért.  Ördög

Így vagyok vele én is! Már háromszor vettem le a hirdetést, de most döntöttem végleg az eladás mellett! Akarok egy másfajtát venni, de már nem fér a szekrénybe, így meg egyszerre szabadulok meg kettőtől!! (meg nem kapok már több engedélyt!) Ördög
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... 97   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: