Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... 97   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vegyescsövű fegyverek  (Megtekintve 232817 alkalommal)
Forma4
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 543


Szivacs


« Új üzenet #255 Dátum: 2012. Január 16. - 22:13:53 »

Ez mit jelent? Igent, vagy nem-et? Mert nem világos! Szomorú

Igen lőttem, de mindössze annyit mertem kérdezni (mivel mások is ezt mondták),hogy lőjünk szórásképet, amit úgy mondták, ahogy leírtam..
Te tudom mást mondtál...20 lövéssel próbáljam megérezni, hogy fekszik a fegyver, hogy érzem...megfelelőnek találom-e a magam számára
Naplózva

A vadászvizsgám meg van,... nem azt jelenti, hogy vadász vagyok...csak a lehetőséget kaptam meg, hogy vadász...jó vadász válhassék belőlem !

...ha küzdesz, veszíthetsz...ha nem küzdesz, vesztettél !
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #256 Dátum: 2012. Január 16. - 22:14:12 »

Bár csak ott tartanék, hogy ezt megtehessem emberekkel...büntetlenül...de az még arrébb van...meg akkor is miért tenném??,

Nem tudom, de nagyon furcsa vagy! Talán nem kéne téged komolyan venni. Nem tudom miért, de ez az érzésem.
Naplózva
S.Fox
Vendég
« Új üzenet #257 Dátum: 2012. Január 16. - 22:15:17 »

Forma4, nem ismered Rókakomát?
Naplózva
Forma4
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 543


Szivacs


« Új üzenet #258 Dátum: 2012. Január 16. - 22:18:32 »

Nem tudom, de nagyon furcsa vagy! Talán nem kéne téged komolyan venni. Nem tudom miért, de ez az érzésem.

Most mit csináltam?...nem értem.

Segítettek egy fegyvert vennem a többiek...első fegyver vásárlásom....lesz...

Most ha kérdezek nem teljesen érthető dolgokat, lehet talán azért van, mert nem igazán vagyok még ebben a dolgokban otthon...most ebben mi a "gyanús"?
Naplózva

A vadászvizsgám meg van,... nem azt jelenti, hogy vadász vagyok...csak a lehetőséget kaptam meg, hogy vadász...jó vadász válhassék belőlem !

...ha küzdesz, veszíthetsz...ha nem küzdesz, vesztettél !
Forma4
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 543


Szivacs


« Új üzenet #259 Dátum: 2012. Január 16. - 22:23:25 »

Forma4, nem ismered Rókakomát?

Attól függ melyiket...mert az egyiket igen, vannak ismerőseim akik mikor többet ittak a kelleténél közelebbi kapcsolatba kerültek vele Mosolyog
Naplózva

A vadászvizsgám meg van,... nem azt jelenti, hogy vadász vagyok...csak a lehetőséget kaptam meg, hogy vadász...jó vadász válhassék belőlem !

...ha küzdesz, veszíthetsz...ha nem küzdesz, vesztettél !
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #260 Dátum: 2012. Január 16. - 22:27:21 »

Most mit csináltam?...nem értem.

Segítettek egy fegyvert vennem a többiek...első fegyver vásárlásom....lesz...

Most ha kérdezek nem teljesen érthető dolgokat, lehet talán azért van, mert nem igazán vagyok még ebben a dolgokban otthon...most ebben mi a "gyanús"?

Semmi, semmi! Csak tudod, fegyveres körökben gyanús a túl sokat kérdező naíva! Nevet
Naplózva
zoli0627
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 77



« Új üzenet #261 Dátum: 2012. Január 16. - 22:28:57 »

Most mit csináltam?...nem értem.

Segítettek egy fegyvert vennem a többiek...első fegyver vásárlásom....lesz...

Most ha kérdezek nem teljesen érthető dolgokat, lehet talán azért van, mert nem igazán vagyok még ebben a dolgokban otthon...most ebben mi a "gyanús"?
Szia bocsi nem okoskodni akarok de a többieknek az a gyanús hogy kb 8 oldal óta a te kérdéseidre felelnek és sajnos érződik a kérdéseiden, hogy szinte nulla az alapod ehhez az egészhez. Ezzel nincs gond mert mindenki az alapoknál kezdi de tudni kell kérdezni is. Google a barátod olvass a kérdésed után és utána ha nem értesz valamit szakmaibb kérdést tudsz feltenni és a fiúk is szívesebben válaszolnak.
Vadászbaráti Üdvözlettel Zoli.
Naplózva
Forma4
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 543


Szivacs


« Új üzenet #262 Dátum: 2012. Január 16. - 22:30:26 »

Semmi, semmi! Csak tudod, fegyveres körökben gyanús a túl sokat kérdező naíva! Nevet

Értem...és meg is értem..igen néha azért nem árt meggondolni válaszokat, kérdéseket...meg aztán kicsit mögé is kell nézni a "felajánlásoknak"...úgy mondd lehetőségeknek.

Ok értem...nyugi, tuti kezdő vagyok..és csak egy friss készülődő vadász jelölt  Emelem
Naplózva

A vadászvizsgám meg van,... nem azt jelenti, hogy vadász vagyok...csak a lehetőséget kaptam meg, hogy vadász...jó vadász válhassék belőlem !

...ha küzdesz, veszíthetsz...ha nem küzdesz, vesztettél !
Forma4
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 543


Szivacs


« Új üzenet #263 Dátum: 2012. Január 16. - 22:31:26 »

Szia bocsi nem okoskodni akarok de a többieknek az a gyanús hogy kb 8 oldal óta a te kérdéseidre felelnek és sajnos érződik a kérdéseiden, hogy szinte nulla az alapod ehhez az egészhez. Ezzel nincs gond mert mindenki az alapoknál kezdi de tudni kell kérdezni is. Google a barátod olvass a kérdésed után és utána ha nem értesz valamit szakmaibb kérdést tudsz feltenni és a fiúk is szívesebben válaszolnak.
Vadászbaráti Üdvözlettel Zoli.

Értem...úgy legyen...és köszönöm
Naplózva

A vadászvizsgám meg van,... nem azt jelenti, hogy vadász vagyok...csak a lehetőséget kaptam meg, hogy vadász...jó vadász válhassék belőlem !

...ha küzdesz, veszíthetsz...ha nem küzdesz, vesztettél !
Szilva
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1271


M 66


« Új üzenet #264 Dátum: 2012. Január 16. - 22:33:00 »

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy hallott-e vagy tud-e valaki közületek a spanyol Carrero Atlas vegyescsövűekről valamit? Nézegetek egyet ami külsőkakasos sorrendváltós. A felső cső .22WMR az alsó cső 20/76. Nekem elsősorban róka dúvadazásra kellene, nem a kaliberekkel kapcsolatban kérnék elsősorban tapasztalatot, hanem magáról a fegyver típusról érdeklődnék.

Előre is köszönöm megtisztelő válaszaitokat!

Üdv!
Szerintem az Amerikai Savage 24 koppintása,
nem ide való--Európába,
egy barátom vett egyet olcsón, azóta is egyfolytában győzködi magát, hogy milyen jól járt vele,
primitív puska, ócska anyagból gyenge minőség, szerintem ha diplomatikus vagyok, gyerekjáték,
ha nem, sz@r, ha dúvadazni akarsz és nincs pénzed,
akkor vegyél egy 243-as IZS-18-ast, dúvadazni kiváló és meg tudsz szólítani vele kisebb disznót vagy netán szarvasborjút is.
Naplózva

Mit die Beste Waffe aller Waffen ist eine Mauser 66 !
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #265 Dátum: 2012. Január 16. - 22:33:49 »

Értem...és meg is értem..igen néha azért nem árt meggondolni válaszokat, kérdéseket...meg aztán kicsit mögé is kell nézni a "felajánlásoknak"...úgy mondd lehetőségeknek.

Ok értem...nyugi, tuti kezdő vagyok..és csak egy friss készülődő vadász jelölt  Emelem

Zárjuk rövidre! Te Pesti vagy, én Budakalászi. Gyere ki a Szentendrei lőtérre velem, ott sok minden világossá válik, ami ma még homályos neked. Kis pénzbe kerül, de hidd el megéri!
Naplózva
Szilva
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1271


M 66


« Új üzenet #266 Dátum: 2012. Január 16. - 22:35:48 »

Zárjuk rövidre! Te Pesti vagy, én Budakalászi. Gyere ki a Szentendrei lőtérre velem, ott sok minden világossá válik, ami ma még homályos neked. Kis pénzbe kerül, de hidd el megéri!
Mi éri meg ?
Naplózva

Mit die Beste Waffe aller Waffen ist eine Mauser 66 !
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #267 Dátum: 2012. Január 16. - 22:39:20 »

Mi éri meg ?


Wazze! Neked magyarázzam? Barátunk foghat-markolhat igazi puskát, lőhet vele, megszagolhatja, megízlelheti. Lehet, hogy nem is tetszik neki és egy életre lemond a vadászatról! Szerinted ez nem érné meg?
Naplózva
Szilva
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1271


M 66


« Új üzenet #268 Dátum: 2012. Január 16. - 22:40:09 »

Wazze! Neked magyarázzam? Barátunk foghat-markolhat igazi puskát, lőhet vele, megszagolhatja, megízlelheti. Lehet, hogy nem is tetszik neki és egy életre lemond a vadászatról! Szerinted ez nem érné meg?
De igen  Ördög
Naplózva

Mit die Beste Waffe aller Waffen ist eine Mauser 66 !
Forma4
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 543


Szivacs


« Új üzenet #269 Dátum: 2012. Január 16. - 22:43:36 »

Zárjuk rövidre! Te Pesti vagy, én Budakalászi. Gyere ki a Szentendrei lőtérre velem, ott sok minden világossá válik, ami ma még homályos neked. Kis pénzbe kerül, de hidd el megéri!

Köszönöm...ahogy meglesznek a fegyvereim élni fogok a lehetőséggel és ha nem bánod akkor jelentkezem

Köszönöm még egyszer...mindenkinek, hogy a mai napot ennek a dolognak szentelte...eredményesen...és tényleg ez már OFFOLÁS, szerintem nem ebbe a topickba való a továbbiakban...mert kikapunk  Emelem
Naplózva

A vadászvizsgám meg van,... nem azt jelenti, hogy vadász vagyok...csak a lehetőséget kaptam meg, hogy vadász...jó vadász válhassék belőlem !

...ha küzdesz, veszíthetsz...ha nem küzdesz, vesztettél !
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... 97   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: