Oldalak: 1 ... 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 [91] 92 93 94 95 96 97   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vegyescsövű fegyverek  (Megtekintve 232568 alkalommal)
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #1350 Dátum: 2018. Január 16. - 20:08:37 »


 vagy olyan vadásznak, aki változatos körülmények között tud vadászni, és a vadászélete
nem merül ki a nájlonfácán-szórós vaddisznó tengely mentén, annak igen sok lehetőséget kínálhat egy jó vegyescsövű puska.


 Emelem
Ez már biztos! Igen
Legyen az drilling vagy bockbüsch.
Ha valaki megszokja az előnyöket és a hátrányokat az nagyon meg tudja szeretni a vegyescsövű puskákat.
Vadásztam kölcsön drillinggel, vegyescsövűm meg volt/van/lesz is.
 Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1351 Dátum: 2018. Január 16. - 20:10:18 »

A drilling a magányos, erdőben cserkelő vadász fegyvere. Az az IGAZI VADÁSZAT!  A drillingnek nincs USB-portja a magasleshez, -vadkamerához, -világítóponthoz, de segíti az IGAZ VADÁSZ-t napi munkájában. A hosszú, magányos erdei sétán találkozhat nagyvaddal, de rókával, sőt nyúllal is. Nem véletlenül volt minden régi vadász példaképünknek, Kittenbergernek, Feketének, stb.
Sanyooo!
Sok ilyen IGAZI vadászatban volt részed? Nekem hálistennek igen. Találkozni is találkoztam nagyvaddal és apróvaddal is. Örültem nekik...De bármilyen hihetetlen soha nem éreztem azt ,hogy de kár ,hogy csak madársrét van a csőben,vagy be sincs töltve...mert a hosszú magányos erdei séta egy 16-os Izs-zsel is:hosszú,magányos erdei séta.De most már tudom,hogy az IGAZVADÁSZ-t a drilling teszi... így én soha nem leszek az.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
uzbence
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149



« Új üzenet #1352 Dátum: 2018. Január 16. - 20:17:11 »

Így jobban megnézve, ezt csúnyán benéztem  Stoel, bár testalkatra gyanús volt elsőre is, azt hittem a 243 rendezte át annyira. Egyébként nem is szaggatta annyira meg, mint gondolná az ember, milyen lőszerrel lőtted?


Saját töltet, Nosler Ballistic Tip mag.
Küldök majd egy képet még, nem offolok tovább itt  Stoel
Naplózva
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #1353 Dátum: 2018. Január 16. - 20:23:22 »

De most már tudom,hogy az IGAZVADÁSZ-t a drilling teszi...
Rosszul tudod.
Az "IgazVadászt" (lilát hányok ettől az új kasztba-sorolós faszságtól Hány ) az éjjellátó és a zúgjonnekiodaát teszi.....
A többi mind csak hiábavaló semmiség Stoel
 Wave
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #1354 Dátum: 2018. Január 16. - 20:46:45 »

Sanyooo!
Sok ilyen IGAZI vadászatban volt részed? Nekem hálistennek igen. Találkozni is találkoztam nagyvaddal és apróvaddal is. Örültem nekik...De bármilyen hihetetlen soha nem éreztem azt ,hogy de kár ,hogy csak madársrét van a csőben,vagy be sincs töltve...mert a hosszú magányos erdei séta egy 16-os Izs-zsel is:hosszú,magányos erdei séta.De most már tudom,hogy az IGAZVADÁSZ-t a drilling teszi... így én soha nem leszek az.

Örülök, hogy megértetted mondandóm lényegét. Ritka az ilyen éles elme.
 Emelem
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1355 Dátum: 2018. Január 16. - 20:52:49 »

Örülök, hogy megértetted mondandóm lényegét. Ritka az ilyen éles elme.
 Emelem
A mondandód lényegét te magad sem érted szerintem. De írtál pár sort a drillingről,ami nélkül nem lehet nagybetűset és nagybetűsen vadászni... de lehet. Kacsint
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Janikafox
Vendég
« Új üzenet #1356 Dátum: 2018. Január 16. - 20:57:14 »

Rosszul tudod.
Az "IgazVadászt" (lilát hányok ettől az új kasztba-sorolós faszságtól Hány ) az éjjellátó és a zúgjonnekiodaát teszi.....
A többi mind csak hiábavaló semmiség Stoel
 Wave

Valaki hozzon már légyszi képbe, mi ez a "zúgjon neki odaát"? Bevallom én korábban sosem hallottam és nem is nagyon értem mit akar jelenteni. Lehet, hogy most mindenki zsebében kinyitom a bicskát, de f.ngom sincs ez kitől származik és mit jelent, pedig szerintem az átlagnál (vadász)olvasottabb vagyok. Vadászaton sem hallottam soha ilyen kifejezést.
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #1357 Dátum: 2018. Január 16. - 21:12:29 »

Valaki hozzon már légyszi képbe, mi ez a "zúgjon neki odaát"? Bevallom én korábban sosem hallottam és nem is nagyon értem mit akar jelenteni. Lehet, hogy most mindenki zsebében kinyitom a bicskát, de f.ngom sincs ez kitől származik és mit jelent, pedig szerintem az átlagnál (vadász)olvasottabb vagyok. Vadászaton sem hallottam soha ilyen kifejezést.

Az én spekulációm szerint, ugye itten van az erdőzúgás, oszt amikor átküldöd egy golóbissal a vadat odaátra, akkor legyen neki ott is.  Vagy mi más?  Fejvakarás
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #1358 Dátum: 2018. Január 16. - 21:22:00 »

Nem értem én ezt a dolgot.
Én ha vadászni megyek, megpróbálom elejteni az elképzelt vagy az adódó vadat.
Ha erdőt zúgatni, a f...om fog egy négykilós puskát cipelni.
Ha meg puskát szeretnék szellőztetni, kinyitom a fegyverszekrény ajtaját meg az ablakot.
Soha nem leszek "Igaz Vadász".
 Emelem
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
schpeter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 854



« Új üzenet #1359 Dátum: 2018. Január 16. - 21:40:27 »

Az én spekulációm szerint, ugye itten van az erdőzúgás, oszt amikor átküldöd egy golóbissal a vadat odaátra, akkor legyen neki ott is.  Vagy mi más?  Fejvakarás

Voldinál lesz a pont, de lehet, hogy a döglegyek is a képben vannak...  Ördög
Naplózva

"Azt mondják, az igazi vadásznak nagyobb és jobb szíve van, mint annak az embernek, akinek a vad csak hús, az erdő csak fa, a mező csak széna, és az erdőn-mezőn való bolyongás egyszerűen: naplopás.” (F. I.)
Janikafox
Vendég
« Új üzenet #1360 Dátum: 2018. Január 16. - 21:50:22 »

Az én spekulációm szerint, ugye itten van az erdőzúgás, oszt amikor átküldöd egy golóbissal a vadat odaátra, akkor legyen neki ott is.  Vagy mi más?  Fejvakarás

Akkor ezek szerint valami napjainkban alkotott klasszikus. Annyit hivatkoztok rá, hogy már kezdtem magam furán érezni, hogy nem tudtam beazonosítani a szerzőjét.  Ördög
Naplózva
rem223
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 215


« Új üzenet #1361 Dátum: 2018. Január 16. - 21:56:00 »

Azt hiszem valaki már írta itt a fórumon is:"zúgjon neki odaát a-hűtőszekrény"
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1362 Dátum: 2018. Január 16. - 22:04:33 »

Akkor ezek szerint valami napjainkban alkotott klasszikus. Annyit hivatkoztok rá, hogy már kezdtem magam furán érezni, hogy nem tudtam beazonosítani a szerzőjét.  Ördög
Gyors internetes keresés után az utánkeresőknél futnak össze a szálak. Horváth Dani/ék/ használták sokat. Hogy ők kitől kapták...?
/ Gézám! Nem a puskát szoktam szellőztetni,hanem a fejemet. Sajnos mostanában keveset. Valahogy nem lettem teljesítménykényszeres adrenalin-függő vadász,így nincs szükségem mindenáron meglőtt vadra ahhoz,hogy jól érezzem magam. Sőt. Sanyooo és Anti érvelését azért nem tudom elfogadni,mert ha sétálni indulok az erdőbe,akkor legritkább esetben fordul meg a kobakomban,hogy mókustól a medve nagyságig nekem valamit (vagy valamiket)meg kellene lőnöm. Inkább lefényképezem. Néha csak a napnyugtát. De -hangsúlyozom- ez én vagyok. Minden hibámmal együtt./
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #1363 Dátum: 2018. Január 16. - 22:07:55 »

Én nem gyártok semmilyen ideológiát a bockdrillingre. Kéne, mert kéne és kész! Pont lexarnám ki mit gondol. Emelem
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1364 Dátum: 2018. Január 16. - 22:11:29 »

Én nem gyártok semmilyen ideológiát a bockdrillingre. Kéne, mert kéne és kész! Pont lexarnám ki mit gondol. Emelem
Röhög
Végre valaki nem beszél mellé...
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Oldalak: 1 ... 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 [91] 92 93 94 95 96 97   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: