Oldalak: 1 ... 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 [83] 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vegyescsövű fegyverek  (Megtekintve 232350 alkalommal)
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #1230 Dátum: 2017. Március 13. - 08:31:11 »

Bock is, külső kakasos is meg még szép is.  Nyálcsorog  Nyálcsorog  Nyálcsorog  Nyálcsorog    Csodalk   Csodalk   Csodalk

Ha vadásznék ennyit adnék is érte!

http://www.egun.de/market/item.php?id=6347265

Ezen a linken nem kéne még egy kicsit dolgozni? csak úgy nyomozatilag kérdem Ördög Wave
« Utoljára szerkesztve: 2017. Március 13. - 08:33:26 írta Sakac » Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9914



« Új üzenet #1231 Dátum: 2017. Március 13. - 08:32:48 »

Ezen a linken nem kéne még egy kicsit dolgozni? csak úgy nyomozatilag kérdem Ördög Wave

Javítva. Emelem
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #1232 Dátum: 2017. Március 13. - 08:33:11 »

Ezen a linken nem kéne még egy kicsit dolgozni? csak úgy nyomozatilag kérdem Ördög Wave

Én már rá se mertem erre kérdezni...
Naplózva
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #1233 Dátum: 2017. Március 13. - 08:42:34 »

Bock is, külső kakasos is meg még szép is.  Nyálcsorog  Nyálcsorog  Nyálcsorog  Nyálcsorog    Csodalk   Csodalk   Csodalk

Ha vadásznék ennyit adnék is érte!

http://www.egun.de/market/item.php?id=6347265

Még 6 nap van a licitálásból, nyilván sejted, hogy ilyenkor még nagyon korán van nyilatkozni az árról. Majd az utolsó két percet kísérd figyelemmel...   Csodalk
Naplózva
Bwana
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 770



« Új üzenet #1234 Dátum: 2017. Március 13. - 08:45:10 »

Bock is, külső kakasos is meg még szép is.  Nyálcsorog  Nyálcsorog  Nyálcsorog  Nyálcsorog    Csodalk   Csodalk   Csodalk

Ha vadásznék ennyit adnék is érte!

http://www.egun.de/market/item.php?id=6347265

Most már látható, mire csorgatom a nyálam!


Kösz Sanyi!  Emelem
Naplózva

Mint azt bölcs elmeprofeszorom mondogatta: "Ne siesd el a gyógyítást, néha jó a hülye a háznál"!

Minden este bánva bánják, Hogy e vadat mér' kivánják, Mért is űzik egyre, nyomba,
Tévelyítő bús vadonba.
Bwana
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 770



« Új üzenet #1235 Dátum: 2017. Március 13. - 08:47:10 »

Én már rá se mertem erre kérdezni...

Jól van mán, ne legyél már ilyen izé.......   OOO
Naplózva

Mint azt bölcs elmeprofeszorom mondogatta: "Ne siesd el a gyógyítást, néha jó a hülye a háznál"!

Minden este bánva bánják, Hogy e vadat mér' kivánják, Mért is űzik egyre, nyomba,
Tévelyítő bús vadonba.
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #1236 Dátum: 2017. Március 13. - 08:52:50 »

Bock is, külső kakasos is meg még szép is.  Nyálcsorog  Nyálcsorog  Nyálcsorog  Nyálcsorog    Csodalk   Csodalk   Csodalk

Ha vadásznék ennyit adnék is érte!

http://www.egun.de/market/item.php?id=6347265

Jó ízléssel választottál, de egy kicsit hagy legyek ünnep rontó és csak azért, hogy felkenjem a felületre az első adag reszelőzsírt Ördög azt kell mondanom, hogy nekem azért vannak eltérő gondolataim is. először nem is a kaliber, hanem maga a  kakasos egy kicsit mű autentikusra sikeredett megoldás nem a kedvencem, és csak hagyománytiszteletből kialakítani egy ilyen rugófeszítő rendszert egyszerűen fölöslegesnek tartom, ha csak nem valami antik darabot alakítanak át. A golyós kaliber az meg végkép olyan keretek közzé szorítja a használhatóságát ami miatt joggal lehet gavallérnak nevezni hiszen az őz felett szinte mindent el kell engedni lövés nélkül. És hát az az 5,6X52R hát a kategóriályában ugyan hozza az átlagot de nem az a "laposkúszó" és a választék sem olyan gazdag mint pl. .223 r nek Stoel
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #1237 Dátum: 2017. Március 13. - 08:53:31 »

Jól van mán, ne legyél már ilyen izé.......   OOO

Na látod, ettől szép egyszer is bekerülni a troll kategóriába. Utána már bárki más kérdezhet bármit, úgyis Téged hörögnek le. (lásd még Bryan élete: "Kövezzük meg")

Lám Te sem oconor-t savazod, aki először rákérdezett, miért szar a linked...  Röhög
Naplózva
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #1238 Dátum: 2017. Március 13. - 08:55:36 »

Jó ízléssel választottál, de egy kicsit hagy legyek ünnep rontó és csak azért, hogy felkenjem a felületre az első adag reszelőzsírt Ördög azt kell mondanom, hogy nekem azért vannak eltérő gondolataim is. először nem is a kaliber, hanem maga a  kakasos egy kicsit mű autentikusra sikeredett megoldás nem a kedvencem, és csak hagyománytiszteletből kialakítani egy ilyen rugófeszítő rendszert egyszerűen fölöslegesnek tartom, ha csak nem valami antik darabot alakítanak át. A golyós kaliber az meg végkép olyan keretek közzé szorítja a használhatóságát ami miatt joggal lehet gavallérnak nevezni hiszen az őz felett szinte mindent el kell engedni lövés nélkül. És hát az az 5,6X52R hát a kategóriályában ugyan hozza az átlagot de nem az a "laposkúszó" és a választék sem olyan gazdag mint pl. .223 r nek Stoel

Trooolll !  Röhög  Wave
Naplózva
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #1239 Dátum: 2017. Március 13. - 08:57:00 »

Jó ízléssel választottál, de egy kicsit hagy legyek ünnep rontó és csak azért, hogy felkenjem a felületre az első adag reszelőzsírt Ördög azt kell mondanom, hogy nekem azért vannak eltérő gondolataim is. először nem is a kaliber, hanem maga a  kakasos egy kicsit mű autentikusra sikeredett megoldás nem a kedvencem, és csak hagyománytiszteletből kialakítani egy ilyen rugófeszítő rendszert egyszerűen fölöslegesnek tartom, ha csak nem valami antik darabot alakítanak át. A golyós kaliber az meg végkép olyan keretek közzé szorítja a használhatóságát ami miatt joggal lehet gavallérnak nevezni hiszen az őz felett szinte mindent el kell engedni lövés nélkül. És hát az az 5,6X52R hát a kategóriályában ugyan hozza az átlagot de nem az a "laposkúszó" és a választék sem olyan gazdag mint pl. .223 r nek Stoel


mondom kategóriájában na Stoel
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #1240 Dátum: 2017. Március 13. - 09:00:33 »

Trooolll !  Röhög  Wave

Remélem, nem csesztem el senkinek a napját. Vigyorog
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Bwana
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 770



« Új üzenet #1241 Dátum: 2017. Március 14. - 20:56:59 »

Remélem, nem csesztem el senkinek a napját. Vigyorog

Nem, nem "csesztél" el semmit. Duvadazó fegyvernek szánnám. Egy kezdőnek úgy is arra van a legtöbb lehetősége. Kűlönben is tetszik, nekem is lehet bogaram.
Naplózva

Mint azt bölcs elmeprofeszorom mondogatta: "Ne siesd el a gyógyítást, néha jó a hülye a háznál"!

Minden este bánva bánják, Hogy e vadat mér' kivánják, Mért is űzik egyre, nyomba,
Tévelyítő bús vadonba.
Stefi
Vendég
« Új üzenet #1242 Dátum: 2017. Március 23. - 17:31:04 »

 Nem rossz egy vegyescsövűtől . Bettinsoli - Kettner  7x65R -12/70

A Melior  Rííí  de a Nike golyós extra és a S&B  Igen  (Ja 35 méter !)    Irány a terület !    Emelem





Naplózva
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #1243 Dátum: 2017. Március 23. - 19:01:53 »









Valami számszerű adatot is írhatnál a 35 méteren kívül.
 Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Stefi
Vendég
« Új üzenet #1244 Dátum: 2017. Március 23. - 22:34:53 »

Valami számszerű adatot is írhatnál a 35 méteren kívül.
 Emelem

Mire vagy kíváncsi ? A kisebbik lyukak 7 mm -esek az utolsó két lövés középen a vinklibe , utána a Melior brekeke  Nem táblába sincs a Nike meg látható .
Azért 35 re lőttem mert nem voltam biztos benne hogy táblában leszek 50 ről és a gyöngygolyónak is jobb az a táv . Délelőtt tettem fel a távcsövet .  Emelem
Naplózva
Oldalak: 1 ... 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 [83] 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: