Oldalak: 1 ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... 83   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ritka ragadozóink  (Megtekintve 226343 alkalommal)
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9916



« Új üzenet #645 Dátum: 2018. Június 04. - 11:55:22 »

Brumm! Röhög
Nyáron néhány éjszakát bevállalok.


A photoshophoz nem konyitok de megoldom.... Az alap kép adott.. Röhög
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #646 Dátum: 2018. Június 04. - 13:18:35 »

Brumm! Röhög
Nyáron néhány éjszakát bevállalok.

Neked könnyű...
Jelmez se kell.
 Ördög
 Röhög
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #647 Dátum: 2018. Június 04. - 14:24:42 »

Neked könnyű...
Jelmez se kell.
 Ördög
 Röhög
Erről brummogok. Méz és málna van arra?
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
bird0
Tudásra éhes, tanuló Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 927



« Új üzenet #648 Dátum: 2018. Június 04. - 18:27:34 »

Engem az érdekelne (ha egy ottani kolléga adna némi felvilágosítást), hogy ahol már többször, vagy rendszeresen
észleltek medvét/medvéket, ott mi a helyzet az illegális erdei bűvészkedőkkel?
Gondolok itt falopásra, hurkolókra, agancsozókra, iparszerű méretben vargányázó norvégokra, stb...

Csabus!
Van itt abbú' elég, úgyhogy történetesen, ha egy 15-20 m2 putriba "lakik"  12-15 egyed és valamelyik nem tér vissza a körútjáról azt 2-3 hétig nem is nagyon veszik észre!
 Angyal
Naplózva

"..különleges nyelven szól a természet. Igazi csodáival nem bőkezűsködik,... Azokat inkább.., négyszemközti, bizalmas találkára tartogatja. Ezért van, hogy egyedül járó vadász találkozik leginkább az Úristennel is, aki –minden ellenkező híreszteléssel szemben– még manapság is gyakran járja az erdőt"
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #649 Dátum: 2018. Június 04. - 18:28:37 »

Erről brummogok. Méz és málna van arra?
Az még csak akad, meg épp potyog a szeder is.
De veszélyes pálya ez....
De vannak itt olyan "vadászok", akik simán összekeverik az ünőt a barkás bikával.....
Ezek után az, hogy egy entellektüell műmedvét disznónak nézzenek, szinte elvárható botlás lenne  Ördög
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #650 Dátum: 2018. Június 04. - 23:21:32 »

Az még csak akad, meg épp potyog a szeder is.
De veszélyes pálya ez....
De vannak itt olyan "vadászok", akik simán összekeverik az ünőt a barkás bikával.....
Ezek után az, hogy egy entellektüell műmedvét disznónak nézzenek, szinte elvárható botlás lenne  Ördög
Őrjöngve fogok brummogni egy Grizzly 5.!!! A vérmedve újból visszatér, mint tavaly nyáron- filmplakáttal a kezemben. Illetve egy többnyelvű neon futófény hirdeti majd,hogy
medve-bear-bär-misa-jááájmeneküjjjaginyaóba
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
vadasz75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1813


« Új üzenet #651 Dátum: 2018. Június 04. - 23:26:03 »

Erről brummogok. Méz és málna van arra?
A málna gyengécske, de mézzel talpig kenlek, ha kell....

De veszélyes pálya ez....

Bátya sz-sz-b -i iskola igazgató volt, ettől  veszélyesebb pálya talán autó sport, csomolungma, matadorok..stb (ja, ha a méreteidet említem:csiga futtatás) tényleg csak fotó alapján(sakac), de nem Én árultam be) Wave
Naplózva
vadasz75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1813


« Új üzenet #652 Dátum: 2018. Június 04. - 23:29:52 »

Őrjöngve fogok brummogni egy Grizzly 5.!!! A vérmedve újból visszatér, mint tavaly nyáron- filmplakáttal a kezemben. Illetve egy többnyelvű neon futófény hirdeti majd,hogy
medve-bear-bär-misa-jááájmeneküjjjaginyaóba
Olyan gyorsan suhan a finn, talán a tavaly elhagytam is így volt ??? Angyal Wave








Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #653 Dátum: 2018. Június 06. - 15:22:45 »

Ügyes!  "... A cikk szerint az éjjel nagyon sok természetvédő és polgárőr jelent meg a kocséri erdőnél, de az állat elaltatásával megvárták a rendőrségi helikoptert,........."   A sok büdös homárnak tényleg ott kellett nyüzsögnie!   

https://www.nlcafe.hu/szabadido/20180606/meglogott-az-abonyi-medve/
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #654 Dátum: 2018. Június 06. - 17:14:41 »

Ügyes!  "... A cikk szerint az éjjel nagyon sok természetvédő és polgárőr jelent meg a kocséri erdőnél, de az állat elaltatásával megvárták a rendőrségi helikoptert,........."   A sok büdös homárnak tényleg ott kellett nyüzsögnie!   

https://www.nlcafe.hu/szabadido/20180606/meglogott-az-abonyi-medve/

A rádióban hallottam a hírt, én arra gondoltam a befogó csapat nem állt a helyzet magaslatán. Vagy kacsa az egész!
Naplózva
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #655 Dátum: 2018. Június 09. - 12:27:09 »

https://index.hu/belfold/2018/06/08/ketszer_is_megprobalt_bemenni_sandorfalvara_a_medve/
Ezek után ideje lenne hogy jelentkezzen a medve gazdája, vagy aki felelőtlenül szabadon engedte, veszélyeztetve emberek életét.
Láttam már néhány szabadon élő medvét, de nem vagyok szakértője.
Azért azt tudom, a barna medve nem Marco Polo hogy elinduljon felfedezni Kínát, sőt a Szlovák medvék se indulnak el meglátogatni a Székely kuzinokat.
 Nem
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #656 Dátum: 2018. Június 09. - 17:03:03 »

https://index.hu/belfold/2018/06/08/ketszer_is_megprobalt_bemenni_sandorfalvara_a_medve/
Ezek után ideje lenne hogy jelentkezzen a medve gazdája, vagy aki felelőtlenül szabadon engedte, veszélyeztetve emberek életét.
Láttam már néhány szabadon élő medvét, de nem vagyok szakértője.
Azért azt tudom, a barna medve nem Marco Polo hogy elinduljon felfedezni Kínát, sőt a Szlovák medvék se indulnak el meglátogatni a Székely kuzinokat.
 Nem

Wetzlar biztos előkereste már a "gremekkét"  Röhög
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #657 Dátum: 2018. Június 09. - 23:03:40 »

Most ébredtem fel. Jelenleg Szegeden vagyok. Ahányszor elkezdek nyöszörögni,hogy vegyék már le rólam a bundát, -/mert belülről leszakadt a cippzár/-kapok egy nyugtatólövedéket...Gáloshoz indultam,de kutyákkal űztek,drónnal kergettek,folyton filmeztek...aztán egy szúrás és elaludtam. Csabám! Én mindent elkövettem azért a kapitális dámbikáért,de elkaptak. Jövő nyáron újra megpróbálom.  Bocsi... Wave
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2891


« Új üzenet #658 Dátum: 2018. Június 10. - 11:22:25 »

Most ébredtem fel. Jelenleg Szegeden vagyok. Ahányszor elkezdek nyöszörögni,hogy vegyék már le rólam a bundát, -/mert belülről leszakadt a cippzár/-kapok egy nyugtatólövedéket...Gáloshoz indultam,de kutyákkal űztek,drónnal kergettek,folyton filmeztek...aztán egy szúrás és elaludtam. Csabám! Én mindent elkövettem azért a kapitális dámbikáért,de elkaptak. Jövő nyáron újra megpróbálom.  Bocsi... Wave

Mit kell neked álruhában útra kelni, mint Mátyás királynak, ha Csabához akarsz menni? Vállat von Ördög

Komolyra fordítva a szót:
Tegnap az volt valamelyik rádióadón, hogy vannak ilyen "kalandor természetű" medvék, mint a befogott példány.
Visszaszállítják a Bükkbe és ott engedik szabadon.
Lehet, hogy a következő országjárását a Dunántúlra tervezi... Vállat von
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #659 Dátum: 2018. Június 10. - 11:53:45 »

Most ébredtem fel. Jelenleg Szegeden vagyok. Ahányszor elkezdek nyöszörögni,hogy vegyék már le rólam a bundát, -/mert belülről leszakadt a cippzár/-kapok egy nyugtatólövedéket...Gáloshoz indultam,de kutyákkal űztek,drónnal kergettek,folyton filmeztek...aztán egy szúrás és elaludtam. Csabám! Én mindent elkövettem azért a kapitális dámbikáért,de elkaptak. Jövő nyáron újra megpróbálom.  Bocsi... Wave
Azért 1 folyóval gyere nyugatabbra legközelebb Ördög
Dunaföldvár környékén már összeszedlek Piál
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Oldalak: 1 ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... 83   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: