Szavazás
Kérdés: Kiírhatjuk-e a vadászboltok teljes címét és elérhetőségét?  (Szavazás lezárva: 2008. Szeptember 04. - 12:54:06)
Legfeljebb csak az utcanévig legyen említhető. - 4 (9.1%)
A teljes elérhetőség kiírható legyen. - 40 (90.9%)
Összes szavazó: 38

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászboltok  (Megtekintve 144006 alkalommal)
Gomba2
Levél
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Új üzenet #315 Dátum: 2011. Február 11. - 09:47:36 »

Én egyszer voltam ebben a boltban, számomra úgy jött le, hogyha nem hagysz ott náluk legalább fél millát, qrvára le sem szarják a fejedet.  Nem

A kifejezésekkel nem, de a véleménnyel egyetértek:  Nem
 Emelem
Naplózva
Kun Gábor (Gaben85)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 806


« Új üzenet #316 Dátum: 2011. Február 11. - 10:38:46 »

Említett bolt váci kihelyezettségében én is csak a lenézést és kioktatást kaptam két alkalommal is.
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #317 Dátum: 2011. Február 11. - 10:52:35 »

Említett bolt váci kihelyezettségében én is csak a lenézést és kioktatást kaptam két alkalommal is.

Azt könnyen megkapja az ember bármelyik vadászboltban!  Vigyorog
Tegnap voltam a VII. kerületben a " Wesselényi utcai" boltban, ott készségesek voltak. Nem volt lőszerük 8x65R kaliberben, de rögtön ki akarta venni az eladó a vitrinből a 12,500 Eurós .458 Win Mag duplagolyóst, hátha elviszem!  Vigyorog Mondtam szegénykének, hogy szívesen megvenném, de 3 havi fizetésemből épp tegnap vettem egy jó bakancsot, negyedévet várnom kell a puskára!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Kun Gábor (Gaben85)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 806


« Új üzenet #318 Dátum: 2011. Február 11. - 11:11:54 »

Azt könnyen megkapja az ember bármelyik vadászboltban!  Vigyorog
Tegnap voltam a VII. kerületben a " Wesselényi utcai" boltban, ott készségesek voltak. Nem volt lőszerük 8x65R kaliberben, de rögtön ki akarta venni az eladó a vitrinből a 12,500 Eurós .458 Win Mag duplagolyóst, hátha elviszem!  Vigyorog Mondtam szegénykének, hogy szívesen megvenném, de 3 havi fizetésemből épp tegnap vettem egy jó bakancsot, negyedévet várnom kell a puskára!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog

A két gödöllői vadászbolt egyikében sem tapasztaltam soha semmi negatívumot, eltekintve attól, hogy a nagyobbikban az eladó hölgyek a vadászati eszközökhöz vajmi keveset értenek. Viszont a fiatalok nagyon csinosak, inkább megnézem otthon a specifikációkat de tartsa meg Isten és a vezetőség őket ilyen szép dekornak a boltban.  Ördög
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #319 Dátum: 2011. Február 11. - 18:38:16 »

A két gödöllői vadászbolt egyikében sem tapasztaltam soha semmi negatívumot, eltekintve attól, hogy a nagyobbikban az eladó hölgyek a vadászati eszközökhöz vajmi keveset értenek. Viszont a fiatalok nagyon csinosak, inkább megnézem otthon a specifikációkat de tartsa meg Isten és a vezetőség őket ilyen szép dekornak a boltban.  Ördög

Mivel a Barátomnak és nekem rendelt egyedileg készítendő fegyverszíjak alapanyaga és az előre küldött munkadíja elpárolgott és a készítő sem lett számunkra soha többé elérhető, ezért rendeltünk az egyik gödöllői boltban egy fekete, minta nélküli bőr golyóspuskához illő szíjat. Ára cirka 7e ft körülre jött volna ki katalógus szerint, de mire hónapok után megérkezett, egy disznó hímzéssel és +2e ft-al gyarapodott a történet. Előre bocsátom, azt mondták, a katalógusárat garantálják! Ördög Na gondoltuk, ver a Jóisten a szíjakkal minket, de rendesen.  Röhög Némi eszmecsere után az egyezség: akkor ne fizessük ki vegyük úgy, hogy ajándék és bár nem volt jó kedvű az értékesítő, de elnézést kért a félreértésért.  Igen Emelem
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #320 Dátum: 2011. Február 11. - 19:43:32 »

A két gödöllői vadászbolt egyikében sem tapasztaltam soha semmi negatívumot, eltekintve attól, hogy a nagyobbikban az eladó hölgyek a vadászati eszközökhöz vajmi keveset értenek. Viszont a fiatalok nagyon csinosak, inkább megnézem otthon a specifikációkat de tartsa meg Isten és a vezetőség őket ilyen szép dekornak a boltban.  Ördög

Egy nőnek 70 dologhoz kell értenie, a vadászat nincs ezek között! Bőven elég, ha dekoratív!  Vigyorog
Naplózva
S.Fox
Vendég
« Új üzenet #321 Dátum: 2011. Február 11. - 21:37:47 »

Én az utóbbi időben csak Gödöllőn az Isaszegi úton vásárolok, sehol nem tapasztaltam olyan kiszolgálást és hozzáállást.  Igen
Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #322 Dátum: 2011. Február 12. - 15:20:47 »

"minta nélküli bőr golyóspuskához "

Ali, jól van ez így, hidd el, nagyon fájdalmas lehet, ha a bőr golyóspuskádat mintával kezdik el ellátni... Röhög
 Effendi
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #323 Dátum: 2011. Február 12. - 20:02:27 »

"minta nélküli bőr golyóspuskához "

Ali, jól van ez így, hidd el, nagyon fájdalmas lehet, ha a bőr golyóspuskádat mintával kezdik el ellátni... Röhög
 Effendi

Örülök, hogy sikerült a leglényegesebb részt kiaragdni...  Taps Emelem Ördög
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #324 Dátum: 2011. Február 12. - 20:02:43 »

Örülök, hogy sikerült a leglényegesebb részt kiaragdni...  Taps Emelem Ördög

kiragadni
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #325 Dátum: 2011. Február 12. - 20:17:50 »

Még a nyelved is összegabalyodott miközben rágondoltál!  Ördög Stoel
Naplózva
Zolimester
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1410



« Új üzenet #326 Dátum: 2011. Február 22. - 20:18:54 »

Megpróbálom tárgyilagosan összeszedni, hogy hogyan jártam a lőszeres topikban megpendített Batlamp lámpafoncsor-beszerzésemmel. Szerintem tanulságos…

Fontosnak tartom megemlíteni, hogy a kis "szösszenetem" megírása után két Fórumtársunk is egyből a segítségemre sietett, ígyhát ezúton (is) mondok köszönetet cujoe Fórumtársnak, aki grátisz pótüveggel segített rajtam, illetve RWS Druszámnak, aki tartalék alkatrészt ajánlott fel. Úgyhogy végül jóra fordult minden, egyúttal megtapasztalhattam a közösségünk segítő erejét is (ismét).

 Ölel
 Emelem
Naplózva
Gomba2
Levél
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Új üzenet #327 Dátum: 2011. Február 22. - 20:26:11 »

Fontosnak tartom megemlíteni, hogy a kis "szösszenetem" megírása után két Fórumtársunk is egyből a segítségemre sietett, ígyhát ezúton (is) mondok köszönetet cujoe Fórumtársnak, aki grátisz pótüveggel segített rajtam, illetve RWS Druszámnak, aki tartalék alkatrészt ajánlott fel. Úgyhogy végül jóra fordult minden, egyúttal megtapasztalhattam a közösségünk segítő erejét is (ismét).

 Ölel
 Emelem

Köszönöm, hogy megosztottad! Sikerült egy kis örömet szerezned!  Piál
Naplózva
Sonic
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195


« Új üzenet #328 Dátum: 2011. április 11. - 19:10:09 »

 Emelem
z-shops.eu-ról rendelt valaki?
Ha igen, mennyi a szállítási költség?
A "bolt" mennyire megbízható?
Naplózva
Rzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1600



« Új üzenet #329 Dátum: 2011. április 11. - 22:24:08 »

Emelem
z-shops.eu-ról rendelt valaki?
Ha igen, mennyi a szállítási költség?
A "bolt" mennyire megbízható?
Kerek 100 %
Ha probléma akadna rögtön megoldják .
Több mindent vásároltam /nagy értékben is/soha semmi gond nem volt !
A garanciát minden esetben vállalták és amikor kellett meg is tartották !
Vadász üdv . Emelem
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: