Szavazás
Kérdés: Kiírhatjuk-e a vadászboltok teljes címét és elérhetőségét?  (Szavazás lezárva: 2008. Szeptember 04. - 12:54:06)
Legfeljebb csak az utcanévig legyen említhető. - 4 (9.1%)
A teljes elérhetőség kiírható legyen. - 40 (90.9%)
Összes szavazó: 38

Oldalak: 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászboltok  (Megtekintve 143927 alkalommal)
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1671


Koma


« Új üzenet #465 Dátum: 2015. Június 09. - 14:09:06 »

kedves fórumlakók,


Van itt a fórumon olyan aki fegyverboltos, és árul mindenféle lőszert is?
Mármint nem csak ott dolgozik hanem "tulaj" stb?  :Mosolyog

Kifejezetten:
12; 16; 20 kaliber
9*19 Luger
9*18 Makarov
stb


?


Köszönettel,

 Emelem
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
molnarzoli75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 427


« Új üzenet #466 Dátum: 2015. November 06. - 20:45:25 »

Üdv!

Igaz, hogy nem kimondottan vadászbolt, de nekem jó, hogy lesz! Szolnokon, holnap nyit a decathlon!  Táncol
Naplózva

A vadászfegyvered ne gyilkossá, hanem a természetet tisztelő, a vadat szerető és védelmező bátor, edzett, de melegszívű, nemes lelkű emberré neveljen.
puffadtpocok
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 660


« Új üzenet #467 Dátum: 2015. November 17. - 14:57:57 »

Sziasztok!

"Fekete péntek" akciót tart a csornai bolt, részletek itt:    http://www.magyarvadaszbolt.hu/

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Steyr-Mannlicher Pro Hunter 30-06 akció a Magnumnál: 
https://magnumvadasz.hu/termek_reszletek/Steyr-Mannlicher_Mannlicher_Pro_Hunter_30-06_60cm_irnelk_30-06_Spr_SM26503GU3G_2755/295


Üdv.: P.p.
Naplózva
puffadtpocok
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 660


« Új üzenet #468 Dátum: 2015. December 12. - 16:13:58 »

Sziasztok!

Tudtok olyan vadászboltot mondani, ahol az "Ajándék - Erzsébet utalványt" elfogadják?

Üdv.: P.p.
Naplózva
puffadtpocok
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 660


« Új üzenet #469 Dátum: 2016. Január 25. - 15:01:55 »

Sziasztok!

A Gemenc Vadászbolt egyáltalán létezik, üzemel? 
A honlap szerint 2015. IV. negyedévében felújítás miatt a bolt részlegesen tart nyitva (ami amúgy is csak kedd-szerda-csütörtök előre egyeztetett időpontban). Mivel már 2016. I. negyedéve van és ez a kiírás még mindig kint van az oldalon, kételkedem, továbbá azért is kételkedem, mert egy 2015. Novemberi levelemre nem is reagáltak.
Valakinek van infója?

Üdv.: p.p.
Naplózva
lacika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1241


« Új üzenet #470 Dátum: 2016. Január 25. - 19:27:49 »

Sziasztok!

A Gemenc Vadászbolt egyáltalán létezik, üzemel? 
A honlap szerint 2015. IV. negyedévében felújítás miatt a bolt részlegesen tart nyitva (ami amúgy is csak kedd-szerda-csütörtök előre egyeztetett időpontban). Mivel már 2016. I. negyedéve van és ez a kiírás még mindig kint van az oldalon, kételkedem, továbbá azért is kételkedem, mert egy 2015. Novemberi levelemre nem is reagáltak.
Valakinek van infója?

Üdv.: p.p.

Próbálj olyan vadászboltot (én ilyen helyeken vásárlok),ahol ha lenyomod a kilincset kinyílik az ajtó,és kedves a "néni",és azonnal lenyomják a kávét,ha kérsz.
Naplózva
puffadtpocok
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 660


« Új üzenet #471 Dátum: 2016. Január 25. - 22:56:42 »

Próbálj olyan vadászboltot (én ilyen helyeken vásárlok),ahol ha lenyomod a kilincset kinyílik az ajtó,és kedves a "néni",és azonnal lenyomják a kávét,ha kérsz.


Olyanokba járok, de attól m3g lehetek kíváncsi! Mosolyog
Naplózva
lacika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1241


« Új üzenet #472 Dátum: 2016. Január 26. - 08:11:56 »

Olyanokba járok, de attól m3g lehetek kíváncsi! Mosolyog
Ez a bolt,amire kíváncsi vagy olyan árakat közöl(t?),ami túl szép ,hogy igaz legyen,valószínűleg nem is az.(legalábbis nemrég így volt,nem tudom frissítettek-e azóta)
Nem tudom sikerült-e valakinek itt vásárolnia az elmúlt évben.
1-2 éve beléjük futottam én is,emailt küldtem nekik,szóra sem méltattak,a telefont sem veszik fel rosseb tudja mi óta.
Ilyen helyekkel nem kell foglalkozni,ha nem kell nekik a pénzed,költsd el máshol.
Naplózva
zerge69
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 190



« Új üzenet #473 Dátum: 2016. Január 28. - 16:37:24 »

Üdv a Vadásznak!

Úgy hittem, hogy csak én futottam bele a válasz nélkül hagyott ajánlat kérő leveleimmel a nagy érdektelenségbe!
Év elején eldöntöttem új puskát veszek, kiválasztottam néhány nekem tetsző modellt és hét vadászboltnak elküldtem e-mailben az "igényeimet".
A hét boltból (kíváncsi lennék, ki mennyire tippelne) az eltelt három hét alatt csak egy reagált.
Ők korrekt módon megküldték az árat és a határidőt is (mondjuk a 6 hónap átfutási idő egy kicsit mellbevágott), sőt a további kérdésemre pár napon belül újra választ kaptam tőlük.
Érdekelne, hogy ha egy olyan vevőt lesz@..k  aki konkrét vásárlási igénnyel jelentkezik náluk és szeretne otthagyni 3-400 000 Ft-t, akkor miből élnek?

Vadászüdvözlettel: Tamási Zoltán
Naplózva
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #474 Dátum: 2016. Január 28. - 20:17:14 »

Üdv a Vadásznak!

Úgy hittem, hogy csak én futottam bele a válasz nélkül hagyott ajánlat kérő leveleimmel a nagy érdektelenségbe!
Év elején eldöntöttem új puskát veszek, kiválasztottam néhány nekem tetsző modellt és hét vadászboltnak elküldtem e-mailben az "igényeimet".
A hét boltból (kíváncsi lennék, ki mennyire tippelne) az eltelt három hét alatt csak egy reagált.
Ők korrekt módon megküldték az árat és a határidőt is (mondjuk a 6 hónap átfutási idő egy kicsit mellbevágott), sőt a további kérdésemre pár napon belül újra választ kaptam tőlük.
Érdekelne, hogy ha egy olyan vevőt lesz@..k  aki konkrét vásárlási igénnyel jelentkezik náluk és szeretne otthagyni 3-400 000 Ft-t, akkor miből élnek?

Vadászüdvözlettel: Tamási Zoltán


Nagy urak, annyi szent, persze tisztelet a kivételnek. Nem mostanában, de egyszer megjártam egy igen kiváló vadászboltot. A hülyebogár akkor éppen duplagolyós vásárláson döngött a fejemben. No itt árultak olyat is. Felmászok az emeletre, faszi éppen lelkigyakorlatot tart valami zseninek, hogy a mittudoménmelyik Beretta azér jó, mer lengéscsillapító van a nyelibe... Vállat von . Átnéz az eladó a Berettás kuntschaft vállán, majd kérdezi mit óhajtok. Mondom azt a duplagolyóst ott a vitrinben. (egy 141es Merkel volt, nem kicsit túlárazva, szerintem még most is ott nézegetik) Válasz: nálunk ennyi meg ennyi a legolcsóbb duplagolyós és különben is most jött ki az új R8, miért nem azt akarok. Fölfújtam a pofámat oszt otthagytam, pedig többet érdemelt volna.  A gyökér...
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
bferi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1024


« Új üzenet #475 Dátum: 2016. Január 29. - 00:19:07 »

(mondjuk a 6 hónap átfutási idő egy kicsit mellbevágott),


Szia!

Nekem is hat hónapot mondtak, aztán majdnem tíz lett belőle, pedig nem is nagyon volt különleges igényem, csupán csak nyílt irányzék és a vastagabbik cső.
Naplózva

-Hát most mit csinálunk csendbiztos uram?
-Mi az anyánk keservit csinálhatnánk édes fiam? Veszünk egy nagyobb levegőt és visszamegyünk.
vadasz90
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 537



« Új üzenet #476 Dátum: 2016. Január 29. - 12:57:12 »

Minden egyes vadászboltban hónapokat kell egyébként várni, ha mondjuk olyan fegyvert akarok ami ugyan nem üt el nagyon a sablontól, de mondjuk nyílt irányzékkal szeretném meg mondjuk  lakk nélküli tussal(CZ), szép sötét színű páccal?
Naplózva
puffadtpocok
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 660


« Új üzenet #477 Dátum: 2016. Február 02. - 12:59:01 »

Sziasztok!

Egy új bolt bemutatója a párkányi sétálóutcából:  http://www.shootingpress.com/hu/parabellum-fegyverbolt-bemutatkozas/
A videó első 45 másodperce eléggé fárasztó! Nevet A többiben jó a duma, s elmondják, hogy lehet fizetni kártyával, euróval, Ft-al.
Honlap:  http://www.parabellum.sk/

Ha valakinek esetleg nem tetszene, akkor ott a sétálóutcában van még a Matula Vadászbolt: http://strelnicamatula.sk/kontakt/
Keresésre nehezen ugyan, de ők is reagáltak.

Üdv.: Pocok
Naplózva
puffadtpocok
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 660


« Új üzenet #478 Dátum: 2016. Február 02. - 13:17:01 »

Hali!

A boltok témára visszatérve, sajnos igen, ez a hazai hozzáállás. Tisztában vagyok vele, hogy egy honlap aktuális állapoton tartása sok munka és biztos e nélkül is megvan a betevő falatra való, de 2015-ben szerintem elvárható lenne az, hogy egy vadászboltnak tisztességes honlapja van, amit kezel is. Nyilván ha csak 1 eladó és forgalom is van, akkor nehézkesebb, de sok helyen tojnak az egészre, meg arra is, ha e-mailen érdeklődsz!
Elvárják, hogy menjél be személyesen vagy hívd fel őket és szevasz, különben dögöljél meg.
Én ezzel nem értek egyet, pedig igen tudom, hogy 768 féle lőszert fejben tartani nehézkes és tiszteletem azoknak  a boltoknak, akiknek a honlapján szerepel a termékek ára és aláírja, hogy kérjük érdeklődjön telefonon!   

Mivel nem hazai bolt, egyet megemlítek, Dunaszerdahelyről a Németh vadászbolt, tisztességes a honlapjuk, ha valamit nem találtam írtam e-mailt, s egy (!) órán belül jött a válasz, aktívak facebookon, stb… miközben van olyan magyar bolt, akiknek nekem sem reagáltak a mailemre. El lehet menni az online térben való jelenlét mellett, de az üzlet szempontjából szerintem, jobb ha nem teszik, legalábbis én nem tenném, mert aki kicsit is ért az internethez, az első dolga az, hogy az adott termékre rákeres a neten.

Egy tisztességes informatív honlapot webáruházzal, hírlevéllel kb. 200.000 Ft-ból ki lehet hozni.
Arról már nem is álmodozom, hogy a készletnyilvántartó rendszer valamennyire össze is kössék vele és akkor a webshopban a terméknél még frissíteniük sem kell manuálisan. 

A másik a nyitva tartás, amitől herótom van, hogy hétfő és csütörtök között egy nap kivételével bezárnak 4-kor, pénteken 2-kor, s hétvégén van ami ki sem nyit. Pont mint amikor el akarnál intézni valami hivatalos ügyet… vegyél ki szabit, ha lőszert akarsz venni, juhhé, mert ugye mindenki kötetlen munkaidőben dolgozik, mert a tízmillió sikeres vállalkozó országa vagyunk, ááá hülyék…

A 3-6-10 hónap, nyilván van benne ráció, hogy nem tartanak minden modellből készleten fegyvert, de azért vannak túlzó számok akkor, ha nem a tengerentúlon készül.

Üdv.: P.
Naplózva
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1671


Koma


« Új üzenet #479 Dátum: 2016. Február 02. - 14:04:47 »

Sok igazság van abban amit ìrtál.
Fájdalmasan sok...
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
Oldalak: 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: