Szavazás
Kérdés: Kiírhatjuk-e a vadászboltok teljes címét és elérhetőségét?  (Szavazás lezárva: 2008. Szeptember 04. - 12:54:06)
Legfeljebb csak az utcanévig legyen említhető. - 4 (9.1%)
A teljes elérhetőség kiírható legyen. - 40 (90.9%)
Összes szavazó: 38

Oldalak: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászboltok  (Megtekintve 143935 alkalommal)
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #450 Dátum: 2015. Január 08. - 14:58:52 »


Ment veled azért valamire ?     Röhög     Stoel Stoel Stoel


Persze!
Ismered a viccet:

Nyuszi fiú meséli a medvének:

- Képzeld Medve, megyek a Rókáék előtt, Rókalány behívott, egyedül volt otthon, rám nézett csábosan, és azt mondta:
- Nyuszikám, mindenem a tiéd!

- Te, Medve, ha ott vagy, még a hűtőt is elhozzuk!
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Stefi
Vendég
« Új üzenet #451 Dátum: 2015. Január 08. - 15:00:22 »

Már értem Attila ! Neved napján a nők is türelmesebbek veled ! Bocs ! Így utólag is  Isten éltessen !   Piál  'Girl Pincer
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #452 Dátum: 2015. Január 08. - 15:12:33 »

Szia Stefi! Emelem


A jókívánságot köszönöm! Emelem

Sajnos akkora volt közöttünk a korkülönbség, hogy csak a vevőt látta bennem! Nekem meg  "fájt a fejem"!  Röhög  Röhög
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Bartalis László
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 312


« Új üzenet #453 Dátum: 2015. Január 08. - 16:15:09 »

Szia Stefi! Emelem


A jókívánságot köszönöm! Emelem

Sajnos akkora volt közöttünk a korkülönbség, hogy csak a vevőt látta bennem! Nekem meg  "fájt a fejem"!  Röhög  Röhög

Szia Attila!

Még Nálad is öregebb volt 20 évvel?  Röhög

Üdv
Laci

Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #454 Dátum: 2015. Január 09. - 19:56:28 »

hogy csak a vevőt látta bennem!
Vagy a balekot. Fejvakarás
Mindenesetre a kedves hölgy beregisztrált egymás után kétszer is, különböző nickeken és bepróbálkozott egy kis gerillamarketingel, azzal a fajtával ami után sóval szoktuk bevetni a nickek helyét. Most is így történt "budapest" nickel...vegyük úgy, hogy a másik tiszta lappal indul de szemünket rajta tartjuk... NoNo
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #455 Dátum: 2015. Január 09. - 19:59:44 »

Vagy a balekot. Fejvakarás
..................


Nem hiszem, hogy azért mert  bemegy egy doboz lőszert venni baleknak kellene néznie!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #456 Dátum: 2015. Január 09. - 20:17:00 »

Nem hiszem, hogy azért mert  bemegy egy doboz lőszert venni baleknak kellene néznie!
Nem amiért bementél-ahogy kinézel... Ördög Ördög Ördög
Ahogy ülsz ott a bolt előtt az autódban, csócsálod a vellanyoscigit és félpercenként az órádra nézel, ahol felcsillan a szemed kihúzod magad és behúzod a pocakod amikor egy nő rádmosolyog...a szituáció kéremszépen, nem az a doboz lőszer... Ördög Ördög Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Stefi
Vendég
« Új üzenet #457 Dátum: 2015. Január 09. - 20:20:24 »

Nem amiért bementél-ahogy kinézel... Ördög Ördög Ördög


 Röhög Röhög Röhög  Van még aki képtelen hazudni ! 
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #458 Dátum: 2015. Január 09. - 20:46:59 »

Nem amiért bementél-ahogy kinézel... Ördög Ördög Ördög
Ahogy ülsz ott a bolt előtt az autódban, csócsálod a vellanyoscigit és félpercenként az órádra nézel, ahol felcsillan a szemed kihúzod magad és behúzod a pocakod amikor egy nő rádmosolyog...a szituáció kéremszépen, nem az a doboz lőszer... Ördög Ördög Ördög
Nem amiért bementél-ahogy kinézel... Ördög Ördög Ördög
Ahogy ülsz ott a bolt előtt az autódban, csócsálod a vellanyoscigit és félpercenként az órádra nézel, ahol felcsillan a szemed kihúzod magad és behúzod a pocakod amikor egy nő rádmosolyog...a szituáció kéremszépen, nem az a doboz lőszer... Ördög Ördög Ördög

 Meglepődött Fejvakarás  Neked is szép estét!

Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #459 Dátum: 2015. Január 09. - 21:21:55 »

Meglepődött Fejvakarás  Neked is szép estét!


Ördög Emelem
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #460 Dátum: 2015. Január 22. - 21:25:31 »

Ma benéztem a budaörsi decathlonba. Szokás szerint megjelentek azok ajó minőségű cuccok, amiket a csigazabálók nem vettek meg és most nálunk akarják elsózni. Egész jó kabátok és nadrágok, eddig nem voltak kint de most rögtön akciósan.Sajnos "felnőtt" méret nincs de a száz kiló alatti fórumtársaknak érdemes benézni.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #461 Dátum: 2015. Január 22. - 21:30:56 »

Ott a helyem a gyerekosztályon.  Ördög
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #462 Dátum: 2015. Január 22. - 21:35:24 »

Ma benéztem a budaörsi decathlonba. Szokás szerint megjelentek azok ajó minőségű cuccok, amiket a csigazabálók nem vettek meg és most nálunk akarják elsózni. Egész jó kabátok és nadrágok, eddig nem voltak kint de most rögtön akciósan.Sajnos "felnőtt" méret nincs de a száz kiló alatti fórumtársaknak érdemes benézni.
Nyíregyházán ugrottam be aláöltözetért,(amit a neten 3xl-ig hirdetnek),de nem volt csak 2xl-esig. Úgy látszik Gérard Depardieu nem vadászik... Ördög
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #463 Dátum: 2015. Január 22. - 21:37:16 »

Nyíregyházán ugrottam be aláöltözetért,(amit a neten 3xl-ig hirdetnek),de nem volt csak 2xl-esig. Úgy látszik Gérard Depardieu nem vadászik... Ördög
A polár aláöltözőjük volt 4XL-ben is valamikor novemberben, ráadásul akciósan. Akartam venni még egy "rendet" de már felment az ára.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Stefi
Vendég
« Új üzenet #464 Dátum: 2015. Január 22. - 21:55:15 »

A polár aláöltözőjük volt 4XL-ben is valamikor novemberben, ráadásul akciósan. Akartam venni még egy "rendet" de már felment az ára.

Azt hittem hogy addigra kinőtted !     Röhög
Naplózva
Oldalak: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: