Szavazás
Kérdés: Kiírhatjuk-e a vadászboltok teljes címét és elérhetőségét?  (Szavazás lezárva: 2008. Szeptember 04. - 12:54:06)
Legfeljebb csak az utcanévig legyen említhető. - 4 (9.1%)
A teljes elérhetőség kiírható legyen. - 40 (90.9%)
Összes szavazó: 38

Oldalak: 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászboltok  (Megtekintve 143762 alkalommal)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16587



« Új üzenet #435 Dátum: 2014. Február 09. - 14:25:18 »

Szép napot Uraim!

Ezt meg kell osztanom Veletek!

Stefán vadászbolt Szekszárd.
 Három napja telefonon érdeklődtem  egy-két fajta fegyver után. 

Adtam még egy esélyt stefánéknak, gondolván, ha már arra járok, előtte megérdeklődöm telefonon, van-e a keresett árucikkből.
Nem jött össze, egy délután kevés volt ahhoz, hogy valaki felvegye a telefont a megadott számok(mobil és vonalas) bármelyikén. Nem
Szóval nyugodtan kapják be.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11248


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #436 Dátum: 2014. Szeptember 19. - 19:10:37 »

Akcióznak a Dekában. Wave
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16587



« Új üzenet #437 Dátum: 2014. Szeptember 20. - 10:22:28 »

Akcióznak a Dekában. Wave
???
Mit? Strandlepedőt? Mert tegnap voltam a budaörsiben, a vadászcuccoknál nem volt az a baromi nagy leértékelés. Ami meg volt, abból persze csak törpeméret létezett... Fejvakarás
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
pnorbi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

Majdnem vadász


« Új üzenet #438 Dátum: 2014. Szeptember 20. - 11:28:39 »

???
Mit? Strandlepedőt? Mert tegnap voltam a budaörsiben, a vadászcuccoknál nem volt az a baromi nagy leértékelés. Ami meg volt, abból persze csak törpeméret létezett... Fejvakarás
1-2 vadászpulcsi, cipő, kabát + nadrág szett, kutyatáp...
Tegnapi hírlevélben volt. Nem nagy valami... Vállat von
Naplózva

Rohantok széles országútakon.
Én a hegyek ösvényeit szerettem.
Szépségek mellett futtok el vakon,
de ormok fényesedtek meg felettem.

                                 Áprily Lajos
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16587



« Új üzenet #439 Dátum: 2014. Szeptember 20. - 11:31:42 »

1-2 vadászpulcsi, cipő, kabát + nadrág szett, kutyatáp...
Tegnapi hírlevélben volt. Nem nagy valami... Vállat von
Te ne dumálj, a Te méretedben habzsidőzsi van... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
pnorbi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

Majdnem vadász


« Új üzenet #440 Dátum: 2014. Szeptember 20. - 11:38:24 »

Te ne dumálj, a Te méretedben habzsidőzsi van... Ördög
Stoel Megyek holnap, veszek egy S-es pulóvert... Nem szól szám Röhög
Naplózva

Rohantok széles országútakon.
Én a hegyek ösvényeit szerettem.
Szépségek mellett futtok el vakon,
de ormok fényesedtek meg felettem.

                                 Áprily Lajos
Fkorei
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1178


« Új üzenet #441 Dátum: 2014. Október 04. - 14:21:10 »

Sziasztok!

Tudtok Budapesten (vagy a közelében) olyan vadászboltot ahol ilyen kalapot lehet kapni?


Venator gyártja, Hubertus néven tudtommal. (másfajta díszítéssel már találtam ilyet, de ezt a fajtát nem találtam a közelben)
 Emelem
Naplózva
socoke87
Levél
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Új üzenet #442 Dátum: 2014. November 12. - 16:49:38 »

Üdv Mindenkinek!
Érdeklődni szeretnék hallott-e már valaki a Gemenc Vadászboltról?   Vállat von Kezdem azt hinni valami fantom cég, ugyanis a honlapon rendkívül kedvező bruttó áron kínálnak több fegyver márkát is CZ, Tikka, Sako... Azonban van egy kis bibi: a feltüntett telefonszámon előfizető nem kapcsolható valamint a tudakozó által megadott számok egyikét sem vették fel. Írtam emailt nekik arra sincs válasz.
Én vidéki vagyok így elég messze lenne csekkolni de ha valaki közületek Pesterzsébeten lakik vagy csak  arra visz az útja, nem kukkantana be a boltba?  BP, Kossuth Lajos utca 57
Elég lenne egy telefonszám  is amin elérhetném őket.
http://www.gemencbolt.hu/web/

Köszöntem a segítgéget  Emelem
Naplózva
Fkorei
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1178


« Új üzenet #443 Dátum: 2014. November 13. - 08:02:36 »

Üdv Mindenkinek!
Érdeklődni szeretnék hallott-e már valaki a Gemenc Vadászboltról?   Vállat von Kezdem azt hinni valami fantom cég, ugyanis a honlapon rendkívül kedvező bruttó áron kínálnak több fegyver márkát is CZ, Tikka, Sako... Azonban van egy kis bibi: a feltüntett telefonszámon előfizető nem kapcsolható valamint a tudakozó által megadott számok egyikét sem vették fel. Írtam emailt nekik arra sincs válasz.
Én vidéki vagyok így elég messze lenne csekkolni de ha valaki közületek Pesterzsébeten lakik vagy csak  arra visz az útja, nem kukkantana be a boltba?  BP, Kossuth Lajos utca 57
Elég lenne egy telefonszám  is amin elérhetném őket.
http://www.gemencbolt.hu/web/

Köszöntem a segítgéget  Emelem

Hali!

Nekem e-mail-re válaszoltak. Azt mondták megkérdezik a beszállítót a keresett termékről.
De aztán az ígért "utánajárás" a termékkel kapcsolatban elmaradt (vártam tőlük választ, nem jött)
 Vállat von
Naplózva
Pali85
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 545



« Új üzenet #444 Dátum: 2014. November 13. - 08:05:40 »

Üdv Mindenkinek!
Érdeklődni szeretnék hallott-e már valaki a Gemenc Vadászboltról?   Vállat von Kezdem azt hinni valami fantom cég, ugyanis a honlapon rendkívül kedvező bruttó áron kínálnak több fegyver márkát is CZ, Tikka, Sako... Azonban van egy kis bibi: a feltüntett telefonszámon előfizető nem kapcsolható valamint a tudakozó által megadott számok egyikét sem vették fel. Írtam emailt nekik arra sincs válasz.
Én vidéki vagyok így elég messze lenne csekkolni de ha valaki közületek Pesterzsébeten lakik vagy csak  arra visz az útja, nem kukkantana be a boltba?  BP, Kossuth Lajos utca 57
Elég lenne egy telefonszám  is amin elérhetném őket.
http://www.gemencbolt.hu/web/

Köszöntem a segítgéget  Emelem

Nem hiszem, hogy fantom cég, mert a lap alján ott van az összes engedély száma. Maximum nagyon régen frissített telefonszámot és nagyon-nagyon-nagggyonn régen frissített árlistát...  Emelem
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #445 Dátum: 2015. Január 08. - 13:43:37 »

Kedves Vadászbarátaim! Emelem

Tegnap és ma olyan kellemes meglepetés ért, amit nem tapasztaltam még vadászbolttal kapcsolatosan!
Mint a 7x64 topikban a minap írtam, elfogyott a SAKO HH lőszerem, és valami csoda folytán a megszokott üzletekben nem kaptam. Keresgélni kezdtem, és így jutottam el a Fiocchi lőszerekhez. Felhívtam az üzletet mely Budapest agglomerációs körzetében van, és érdeklődtem. Nagyon kedvesen válaszoltak kérdéseimre ami már eleve meglepett. Ma reggelre ígértem a vásárlást, mire az Úriember megkérdezte merről megyek. Elmondtam, hogy Vecsésről, vagy Budapestről indulok!
Tájékoztatott, hogy kár annyit utaznom, Kőbányán nemrégen nyílt üzlet ahol szintén forgalmazzák a Fiocchi lőszereket!. Telefon Kőbányára, és újbóli érdeklődésem után ma reggel mentem vásárolni. Jóval a nyitás előtt értem oda, és türelmesen várakoztam a kocsiban az üzlet előtt. Az eladóhölgynek feltűnt, hogy régóta üldögélek ott a kocsiban, (vagy bizalomgerjesztőnek nem nevezhető kinézetem tűnt fel neki,   Vigyorog ) és megkérdezte, hogy a nyitásra várok e. Igenlő válaszomra azonnal behívott. Ekkor ért az igazi meglepetés. Nagyon röviden elmondta, hogy tavaly októberben nyitottak, és ha van időm, kedvem, nézzek körül.
Megkérdezte, kérek e egy kávét  Meglepődött és -bár elmondtam, hogy csak a lőszerért jöttem- készségesen elővett, megmutatott minden terméket ami után érdeklődtem! ( főleg a rézkefék és a fegyverápolási cikkek érdekeltek)
Azt hiszem megtaláltam azt az üzletet ahol a jövőben törzsvásárló leszek!
« Utoljára szerkesztve: 2015. Január 09. - 12:36:56 írta Sakac » Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11248


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #446 Dátum: 2015. Január 08. - 13:54:37 »

Kedves Vadászbarátaim! Emelem

Tegnap és ma olyan kellemes meglepetés ért, amit nem tapasztaltam még vadászbolttal kapcsolatosan!
Mint a 7x64 topikban a minap írtam, elfogyott a SAKO HH lőszerem, és valami csoda folytán a megszokott üzletekben nem kaptam. Keresgélni kezdtem, és így jutottam el a Fiocchi lőszerekhez. Felhívtam az üzletet mely Budapest agglomerációs körzetében van, és érdeklődtem. Nagyon kedvesen válaszoltak kérdéseimre ami már eleve meglepett. Ma reggelre ígértem a vásárlást, mire az Úriember megkérdezte merről megyek. Elmondtam, hogy Vecsésről, vagy Budapestről indulok!
Tájékoztatott, hogy kár annyit utaznom, Kőbányán is van egy nemrégen nyitott üzletük. Telefon Kőbányára, és újbóli érdeklődésem után ma reggel mentem vásárolni. Jóval a nyitás előtt értem oda, és türelmesen várakoztam a kocsiban az üzlet előtt. Az eladóhölgynek feltűnt, hogy régóta üldögélek ott a kocsiban, (vagy bizalomgerjesztőnek nem nevezhető kinézetem tűnt fel neki,   Vigyorog ) és megkérdezte, hogy a nyitásra várok e. Igenlő válaszomra azonnal behívott. Ekkor ért az igazi meglepetés. Nagyon röviden elmondta, hogy tavaly októberben nyitottak, és ha van időm, kedvem, nézzek körül.
Megkérdezte, kérek e egy kávét  Meglepődött és -bár elmondtam, hogy csak a lőszerért jöttem- készségesen elővett, megmutatott minden terméket ami után érdeklődtem! ( főleg a rézkefék és a fegyverápolási cikkek érdekeltek)
Azt hiszem megtaláltam azt az üzletet ahol a jövőben törzsvásárló leszek!
Van remény! Mosolyog
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Fkorei
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1178


« Új üzenet #447 Dátum: 2015. Január 08. - 14:02:51 »

Kedves Vadászbarátaim! Emelem

Tegnap és ma olyan kellemes meglepetés ért, amit nem tapasztaltam még vadászbolttal kapcsolatosan!
Mint a 7x64 topikban a minap írtam, elfogyott a SAKO HH lőszerem, és valami csoda folytán a megszokott üzletekben nem kaptam. Keresgélni kezdtem, és így jutottam el a Fiocchi lőszerekhez. Felhívtam az üzletet mely Budapest agglomerációs körzetében van, és érdeklődtem. Nagyon kedvesen válaszoltak kérdéseimre ami már eleve meglepett. Ma reggelre ígértem a vásárlást, mire az Úriember megkérdezte merről megyek. Elmondtam, hogy Vecsésről, vagy Budapestről indulok!
Tájékoztatott, hogy kár annyit utaznom, Kőbányán is van egy nemrégen nyitott üzletük. Telefon Kőbányára, és újbóli érdeklődésem után ma reggel mentem vásárolni. Jóval a nyitás előtt értem oda, és türelmesen várakoztam a kocsiban az üzlet előtt. Az eladóhölgynek feltűnt, hogy régóta üldögélek ott a kocsiban, (vagy bizalomgerjesztőnek nem nevezhető kinézetem tűnt fel neki,   Vigyorog ) és megkérdezte, hogy a nyitásra várok e. Igenlő válaszomra azonnal behívott. Ekkor ért az igazi meglepetés. Nagyon röviden elmondta, hogy tavaly októberben nyitottak, és ha van időm, kedvem, nézzek körül.
Megkérdezte, kérek e egy kávét  Meglepődött és -bár elmondtam, hogy csak a lőszerért jöttem- készségesen elővett, megmutatott minden terméket ami után érdeklődtem! ( főleg a rézkefék és a fegyverápolási cikkek érdekeltek)
Azt hiszem megtaláltam azt az üzletet ahol a jövőben törzsvásárló leszek!

Szia
 Igen
Ez az az üzlet, ami a Vaspálya utcán van? (az agglomeráció, meg Dunavarsány?)

Üdv
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #448 Dátum: 2015. Január 08. - 14:22:11 »

Szia
 Igen
Ez az az üzlet, ami a Vaspálya utcán van? (az agglomeráció, meg Dunavarsány?)

Üdv

Igen!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Stefi
Vendég
« Új üzenet #449 Dátum: 2015. Január 08. - 14:39:46 »

Kedves Vadászbarátaim! Emelem

Tegnap és ma olyan kellemes meglepetés ért
 
Megkérdezte, kérek e egy kávét  Meglepődött és -bár elmondtam, hogy csak a lőszerért jöttem- készségesen elővett, megmutatott minden t


Ment veled azért valamire ?     Röhög     Stoel Stoel Stoel

Naplózva
Oldalak: 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: