Szavazás
Kérdés: Kiírhatjuk-e a vadászboltok teljes címét és elérhetőségét?  (Szavazás lezárva: 2008. Szeptember 04. - 12:54:06)
Legfeljebb csak az utcanévig legyen említhető. - 4 (9.1%)
A teljes elérhetőség kiírható legyen. - 40 (90.9%)
Összes szavazó: 38

Oldalak: 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászboltok  (Megtekintve 143218 alkalommal)
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #405 Dátum: 2013. Május 01. - 06:32:53 »

Egy masodik nagyobb uzletet nyitott a Cabela's a varosba.
Nem veletlenul epitettek ide, az uzlet szomszedja mindjart a bal oldalon Kanada masodik legnagyobb IKEA-ja, meg nagyon is jol tudjak, hogy a kedves ferjek hova huzzak a csikot miutan a nejuket ledobtak a kek-sarga sved monstrumba.


Mifelénk is gondolkodhatnának így! Az általunk látogatott helyeken sehol sincs olyan üzlet,ahol egy kicsit lelazulhatnék a sok gyerek és női-holmi után.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #406 Dátum: 2013. Május 01. - 10:22:21 »

Mifelénk is gondolkodhatnának így! Az általunk látogatott helyeken sehol sincs olyan üzlet,ahol egy kicsit lelazulhatnék a sok gyerek és női-holmi után.

Ide még az a nyomorult amazon se jön, pedig megígérték januárban, hogy lerohanják az országot!
Naplózva
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122


vadaszijasz


« Új üzenet #407 Dátum: 2013. Május 01. - 14:18:09 »

Ide még az a nyomorult amazon se jön, pedig megígérték januárban, hogy lerohanják az országot!

Sanyoo az mi az ? az amazon webshop ?
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #408 Dátum: 2013. Május 01. - 15:44:27 »

Sanyoo az mi az ? az amazon webshop ?

Igen! Azt ígérték év elején "betörnek" az országba, mi is rendelhetünk egyszerűen, magyarul tőlük! Hát ez idáig nem valósult meg.
Naplózva
ptibike
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Új üzenet #409 Dátum: 2013. Június 02. - 20:41:29 »

Sziasztok!
Debrecen vagy Nyíregyháza környékén ismer valaki olyan boltot, ahol Marlin xl7 vagy xs7 stb típusokat lehet rendelni?
Esetleg IZS18-at?
Köszi az esetleges tippeket.
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #410 Dátum: 2013. Június 02. - 21:46:29 »

Sziasztok!
Debrecen vagy Nyíregyháza környékén ismer valaki olyan boltot, ahol Marlin xl7 vagy xs7 stb típusokat lehet rendelni?
Esetleg IZS18-at?
Köszi az esetleges tippeket.
Szia!
Nyháza: Marlin:Reflex,Hallali ezekben kézbe is tudod venni, de Harmóniában is vettek már,amúgy meg milyen kereskedő aki még ígérni sem tud...Szóval akárkihez mehetsz,de javasolnám az említett nagyobbakat. Izs-zsel ugyanez a helyzet.Az ár még városon belül is 20-30 ezer forinttal térhet el,javaslom tájékozódni.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
ptibike
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Új üzenet #411 Dátum: 2013. Június 03. - 07:31:26 »

Köszönöm az információt.  Emelem
Naplózva
Kastro
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121


« Új üzenet #412 Dátum: 2013. Július 12. - 14:56:09 »

Szép napot Uraim!

Ezt meg kell osztanom Veletek!

Stefán vadászbolt Szekszárd.
 Három napja telefonon érdeklődtem  egy-két fajta fegyver után.  Azt hiszem van, de holnap 16 óra körül hívjon újra.
Tegnap szintén ez a párbeszéd játszódott le.
Ma szintén : óóóóóóóó még nem néztem meg..
Ilyen a jól menő vadászboltban a kiszolgálás.
Mindenkinek ajánlom  !

Üdv,..G
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16574



« Új üzenet #413 Dátum: 2013. Július 12. - 15:09:45 »

Szép napot Uraim!

Ezt meg kell osztanom Veletek!

Stefán vadászbolt Szekszárd.
 Három napja telefonon érdeklődtem  egy-két fajta fegyver után.  Azt hiszem van, de holnap 16 óra körül hívjon újra.
Tegnap szintén ez a párbeszéd játszódott le.
Ma szintén : óóóóóóóó még nem néztem meg..
Ilyen a jól menő vadászboltban a kiszolgálás.
Mindenkinek ajánlom  !

Üdv,..G

Én a "Stefános" élményeimet már leírtam a golyósfegyveres topicban. Ellenpéldaként fel tudnám hozni Mohácson a Brachman vadászboltot. Azt is sokan ajánlották, de ebben az esetben jogosan. A hatalmas választék egy dolog, de ráadásul olyan ügyesek, hogy ha bemegyek körülnézni, akkor is azon veszem észre magam, hogy vettem valamit Vigyorog. Megbeszéltük, hogy a kabátomhoz(amit nem náluk vettem!) hozatnak franciaországból bezippzározható bélést. Szkeptikus voltam, mert mondták azt is, hogy szezon vége van és a téli cuccokat már nem lehet tutira ígérni. Meghozták. Fele annyiért, mint a francia webshopos ár.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Kastro
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121


« Új üzenet #414 Dátum: 2013. Július 12. - 16:45:42 »

Én a "Stefános" élményeimet már leírtam a golyósfegyveres topicban. Ellenpéldaként fel tudnám hozni Mohácson a Brachman vadászboltot. Azt is sokan ajánlották, de ebben az esetben jogosan. A hatalmas választék egy dolog, de ráadásul olyan ügyesek, hogy ha bemegyek körülnézni, akkor is azon veszem észre magam, hogy vettem valamit Vigyorog. Megbeszéltük, hogy a kabátomhoz(amit nem náluk vettem!) hozatnak franciaországból bezippzározható bélést. Szkeptikus voltam, mert mondták azt is, hogy szezon vége van és a téli cuccokat már nem lehet tutira ígérni. Meghozták. Fele annyiért, mint a francia webshopos ár.

Kb 10 napja voltam a Brachman vadászboltban (Baján lakom 50 km. ) és vettem is tőlük pár dolgot ottfelejtve némi pénzmagot :-) . És ígéretet is tettek más  eszközre is. Régóta ismerem Őt  de már sok éve nem voltam náluk. Mindenkinek ajánlom udvariasak, nagy szakmai tudással rendelkeznek. Ezt pedig nem ironikusan értem .
Naplózva
baikalbock
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 437


« Új üzenet #415 Dátum: 2013. Július 12. - 22:13:56 »

Üdv. Urak!  Emelem

Tud valaki olyan boltot, ahol be lehet szerezni az új Nike lőszereket? Vagy esetleg a gyár vagy a gyár boltjának az elérhetőségeit?

Válaszaitokat előre is köszönöm!  Wave
Naplózva
Fegbock
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 1487


« Új üzenet #416 Dátum: 2013. Július 14. - 11:15:49 »

Kb 10 napja voltam a Brachman vadászboltban (Baján lakom 50 km. ) és vettem is tőlük pár dolgot ottfelejtve némi pénzmagot :-) . És ígéretet is tettek más  eszközre is. Régóta ismerem Őt  de már sok éve nem voltam náluk. Mindenkinek ajánlom udvariasak, nagy szakmai tudással rendelkeznek. Ezt pedig nem ironikusan értem .

A Szerdahelyi nem jó?
Naplózva

Minden lövésem, amely talál, azonnal öljön! De ha nem öl, akkor ne ejtsen sebet!
maxi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 390


« Új üzenet #417 Dátum: 2013. Július 15. - 09:44:23 »

Üdv. Urak!  Emelem

Tud valaki olyan boltot, ahol be lehet szerezni az új Nike lőszereket? Vagy esetleg a gyár vagy a gyár boltjának az elérhetőségeit?

Válaszaitokat előre is köszönöm!  Wave
Van újra nike lőszer? Meglepődött
Naplózva
Fkorei
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1178


« Új üzenet #418 Dátum: 2013. Július 15. - 13:28:36 »

Kb 10 napja voltam a Brachman vadászboltban (Baján lakom 50 km. ) és vettem is tőlük pár dolgot ottfelejtve némi pénzmagot :-) . És ígéretet is tettek más  eszközre is. Régóta ismerem Őt  de már sok éve nem voltam náluk. Mindenkinek ajánlom udvariasak, nagy szakmai tudással rendelkeznek. Ezt pedig nem ironikusan értem .

Szia

Kártyával lehet náluk fizetni?

Üdv
Naplózva
Topi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 475



« Új üzenet #419 Dátum: 2013. Július 15. - 13:33:58 »

Szia

Kártyával lehet náluk fizetni?

Üdv

Nem tőlem kérdezted, de lehet! Wave
Naplózva

Szeretnék olyan jó ember lenni, mint amilyennek hisz a kutyám.........
Oldalak: 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: