Szavazás
Kérdés: Kiírhatjuk-e a vadászboltok teljes címét és elérhetőségét?  (Szavazás lezárva: 2008. Szeptember 04. - 12:54:06)
Legfeljebb csak az utcanévig legyen említhető. - 4 (9.1%)
A teljes elérhetőség kiírható legyen. - 40 (90.9%)
Összes szavazó: 38

Oldalak: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászboltok  (Megtekintve 143923 alkalommal)
Robixx
Vendég
« Új üzenet #375 Dátum: 2013. Január 20. - 14:11:53 »

Tisztelt sporttársak!
Olyan dologban kérem a segítségeteket hogy Magyarországon tudtok-e olyan vadászboltot,áruházat ahol van áruvásárlási hitel?
Nyilván nem fegyver vásárlásra gondoltam hanem például jó minőségű optika vagy ruha ilyesmi nagyobb értékű vásárlásánál különböző hitellehetőség.
Köszönöm a válaszokat. Emelem
Naplózva
hunor1
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84


« Új üzenet #376 Dátum: 2013. Január 20. - 17:02:08 »

SEELAND.
Naplózva
Robixx
Vendég
« Új üzenet #377 Dátum: 2013. Január 21. - 13:44:16 »

Köszönöm de a Seeland-nál már nincs ilyen de igazad van volt régebben.
Valami más tipp esetleg??? Emelem
Naplózva
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #378 Dátum: 2013. Január 21. - 13:54:27 »

A másik, hogy olyan aranyárban mérnek, hogy a különbségen-más boltokhoz képest- például még egy prémium távcsövet vehetsz.
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
Robixx
Vendég
« Új üzenet #379 Dátum: 2013. Január 21. - 14:33:28 »

Csak arra gondoltam ugye ha az ember belecsap isten igazából az elején na hát ugye az sok-sok ezer.
Ruha optika apróságok de mégis jó kis összeg.
Viszont lehet persze nem mindenkinek de nekem könnyebb megoldás ez ilyen árú vásárlási dolog és mondjuk 2 év alatt az ember vissza fizeti.
És mégsem megy ki egyszerre hirtelen annyi pénz és így az asszonyok sem dunnyoghatnak. Röhög
Naplózva
Sonic
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195


« Új üzenet #380 Dátum: 2013. Január 22. - 17:17:39 »

Üdv!
Ez úton szeretném ajánlani a Hallali vadászboltot (hátha valakinek vannak kétségei felőlük) elég korrekt az egész bolt. Egy csizmás perpatvar volt, és sikeresen elrendezték. (Bővebben a lábbelik topicban)

Másrészt, http://www.dianavadaszbolt.com/index.php erről a vadászboltról tud valaki valamit?
Vasárnap rendeltem 2 sapkát tőlük, mert elég jó áron volt és a rendelés visszaigazoló e-mailen kívül mást még nem kaptam.. Fejvakarás
Naplózva
pmc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 648


« Új üzenet #381 Dátum: 2013. Január 22. - 20:29:28 »

Üdv!
Ez úton szeretném ajánlani a Hallali vadászboltot (hátha valakinek vannak kétségei felőlük) elég korrekt az egész bolt. Egy csizmás perpatvar volt, és sikeresen elrendezték. (Bővebben a lábbelik topicban)

Másrészt, http://www.dianavadaszbolt.com/index.php erről a vadászboltról tud valaki valamit?
Vasárnap rendeltem 2 sapkát tőlük, mert elég jó áron volt és a rendelés visszaigazoló e-mailen kívül mást még nem kaptam.. Fejvakarás

Ma meg még csak kedd van azt hiszem.
Melyik vasárnap rendelted?
Most vasárnap?
Cofidiszes vagy? Vigyorog
Naplózva
Sonic
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195


« Új üzenet #382 Dátum: 2013. Január 23. - 08:20:11 »

Ma meg még csak kedd van azt hiszem.
Melyik vasárnap rendelted?
Most vasárnap?
Cofidiszes vagy? Vigyorog

Most vasárnap rendeltem..előtte e-mailre sem reagáltak.. Fejvakarás
Valaki rendelt tőlük mostanában?
Naplózva
pmc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 648


« Új üzenet #383 Dátum: 2013. Január 23. - 09:21:28 »

Most vasárnap rendeltem..előtte e-mailre sem reagáltak.. Fejvakarás
Valaki rendelt tőlük mostanában?

Nem kell fosni,meg fog jönni,nekem egy vadászáruháznál a meglepi az volt,hogy 2 nap múlva itt volt az áru,a leghosszabb idő amit vártam eddig árura ,az kereken nyolc munkanap volt.
Nem mindenhol van gyors reagálású hadtest.
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #384 Dátum: 2013. Január 23. - 09:32:34 »

Nem kell fosni,meg fog jönni,nekem egy vadászáruháznál a meglepi az volt,hogy 2 nap múlva itt volt az áru,a leghosszabb idő amit vártam eddig árura ,az kereken nyolc munkanap volt.
Nem mindenhol van gyors reagálású hadtest.
Nono...
A visszaigazoló email-t sok esetben automata küldi. Aztán csak vársz mint a jógyerek, áru sehol. Végül megunod és felhívod őket, ők meg közlik, hogy ÉPP MOST akartak telefonálni mert a megrendelt áru nincs készleten/nem annyiba kerül stb.
Ez pláne akkor szép, amikor karácsonyi ajándékot venne az emberfia és az utolsó napokban derül ki, hogy nyista...
Én jártam így több webshoppal is. Nem
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #385 Dátum: 2013. Január 23. - 09:40:58 »

Nem kell fosni,meg fog jönni,nekem egy vadászáruháznál a meglepi az volt,hogy 2 nap múlva itt volt az áru,a leghosszabb idő amit vártam eddig árura ,az kereken nyolc munkanap volt.
Nem mindenhol van gyors reagálású hadtest.

Én inkább azt mondom, hogy nincs raktárkészletük, ők is akkor rohangálnak utána amikor megrendeled!
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
pmc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 648


« Új üzenet #386 Dátum: 2013. Január 23. - 11:07:51 »

Én inkább azt mondom, hogy nincs raktárkészletük, ők is akkor rohangálnak utána amikor megrendeled!

Könnyen lehet.
A legkézenfekvőbb,ha telefonon felhívja az emberfia őket,és az automata által küldött rendelési számra hivatkozva érdeklődik.
Ha azt vesszük,hogy vasárnap lett rendelve,és kb. hétfő délelőtt tudomást szereztek a rendelésről,akkor még nem telt el túl sok idő.
Naplózva
Sonic
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195


« Új üzenet #387 Dátum: 2013. Január 25. - 21:33:17 »

Megoldódott a probléma..Nem működött az e-mail rendszer, és nincs nekik raktáron..pedig hajtásra jó lett volna az a sapka..dehát nem szóltak, hogy nem kapható..majd csak jövő ősszel..
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #388 Dátum: 2013. Január 26. - 09:27:44 »

Nem működött az e-mail rendszer, és nincs nekik raktáron..
Aha...
Miért is nem vagyok meglepve... Fejvakarás
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #389 Dátum: 2013. Március 12. - 12:28:57 »

Hali!
Van itt veszprémi fórumozó?  Kéne egy e-mail cím, vagy legalább egy mobilszám:  "Aranyvad vadászbolt"

" Új címünk: 8200 Veszprém, Cholnoky Jenő u. 34. (régi Peugeot szalonnal szembeni szolgáltatóház)

Tel/fax.:06-88/328-865"

Köszönöm!
sanyooo
Naplózva
Oldalak: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: