Szavazás
Kérdés: Kiírhatjuk-e a vadászboltok teljes címét és elérhetőségét?  (Szavazás lezárva: 2008. Szeptember 04. - 12:54:06)
Legfeljebb csak az utcanévig legyen említhető. - 4 (9.1%)
A teljes elérhetőség kiírható legyen. - 40 (90.9%)
Összes szavazó: 38

Oldalak: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászboltok  (Megtekintve 143732 alkalommal)
Kun Gábor (Gaben85)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 806


« Új üzenet #345 Dátum: 2011. Július 18. - 18:05:39 »

Csörög ma a telefonom munka közben. Felveszem és mint kiderült abból a vadász boltból hívtak fel ahol tegnap leadtam a rendelésem online. A rendelést megkapták, elnézést kérnek de a csomagot csak jövőhéten tudják feladni. Továbbá illedelmesen megjegyezte az úriember, hogy az egyik kért terméket Ő is többször próbálta de nem hozta az elvárt sikert, így nem tudja nyugodt szívvel ajánlani nekem, ha gondolom törli is a rendelésből a tételt, de ha ragaszkodom hozzá bent hagyja. Ritkán találkozom ilyen hozzáállással így nagyon jól esett. Bár csak több ilyen bolt lenne. Az említett vadászbolt a Tüskevár.   Igen Emelem
Naplózva
Hunor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61



« Új üzenet #346 Dátum: 2011. Szeptember 27. - 20:12:11 »

Üdv Mindenkinek!

Segítséget szeretnék kérni fegyverbeszerzés ügyben!A németországi Frankonia boltban megtaláltam az egyik kedvenc fegyveremet(Mauser K98k),de sajnos nem találok sehol se olyan vadászboltost,fegyverkereskedőt aki ezt behozná nekem  Rííí
Tudnátok ajánlani valakit,aki be tudná szerezni nekem?Vagy valami más megoldást úgy,hogy ne kelljen csak ezért elutazni?

Köszönöm a válaszokat előre is!
Üdv:Hunor
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #347 Dátum: 2011. December 08. - 10:43:56 »

Nem tudom,hogy nektek milyenek a tapasztalataitok,de mivel kevés szabadidővel rendelkezem jellemzően interneten tájékozódNÉK vadászboltok kínálata felől,de a helyzet egy-két (jó:4-5) cég kivételével siralmas a honlapfejlesztés terén. 
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #348 Dátum: 2011. December 12. - 15:05:48 »

Nem tudom,hogy nektek milyenek a tapasztalataitok,de mivel kevés szabadidővel rendelkezem jellemzően interneten tájékozódNÉK vadászboltok kínálata felől,de a helyzet egy-két (jó:4-5) cég kivételével siralmas a honlapfejlesztés terén. 

Igazad lehet, tényleg nem kényeztetnek el bennünket a vadászboltok az aktuális ajánlataikkal a neten.
Mondjuk én ezt nem is annyira bánom. Szerintem ez olyan, mint a csajozás. Élőben az igazi.  Ördög
Kell keresni egy boltot a közelben, ahol az eladó normális hozzáállású, mindent (puskát; lőszert; ruhát stb.) végig lehet tapogatni, bármit behoz megrendelésre, amit lehetséges. Én találtan ilyet.
- Budaörs messze van neked?
 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #349 Dátum: 2011. December 12. - 15:59:48 »

Valóban élőben igazi,de tájékozódni neten is lehet(ne). Mondjuk én a feleségem is neten ismertem meg. Vigyorog Szabolcs és Borsod között ingázom így Budaörs elég messze van.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Dzsi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 517


« Új üzenet #350 Dátum: 2011. December 12. - 16:02:56 »

Valóban élőben igazi,de tájékozódni neten is lehet(ne). Mondjuk én a feleségem is neten ismertem meg. Vigyorog Szabolcs és Borsod között ingázom így Budaörs elég messze van.

 Emelem
Egyébként, konkrétan miben akadtál el, mit nem találsz a választékban?
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #351 Dátum: 2011. December 15. - 10:51:35 »

Az egyik dolog ami bosszant az az,hogy minek egy olyan vadászboltnak "honlap" aki csak egy nyitó oldalt ad meg,rajta az elérhetőségekkel. Aztán,bizonyos cégek-köztük nagyok is- csak felsorolják a náluk kapható termékeket,sokszor évi egy frissítéssel,jobb esetben árakkal,de ha hívod őket már régen nem kapható a kinézett akármi. Egyébként én leginkább-ár/érték összehasonlításhoz (is) használnám a weblapokat,de sokszor pont erre alkalmatlanok. (direkt?)
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Dzsi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 517


« Új üzenet #352 Dátum: 2011. December 15. - 15:03:36 »

Az egyik dolog ami bosszant az az,hogy minek egy olyan vadászboltnak "honlap" aki csak egy nyitó oldalt ad meg,rajta az elérhetőségekkel. Aztán,bizonyos cégek-köztük nagyok is- csak felsorolják a náluk kapható termékeket,sokszor évi egy frissítéssel,jobb esetben árakkal,de ha hívod őket már régen nem kapható a kinézett akármi. Egyébként én leginkább-ár/érték összehasonlításhoz (is) használnám a weblapokat,de sokszor pont erre alkalmatlanok. (direkt?)

Én azt gondolom, hogy nem kell ezen ennyit filozofálgatni! Jelentős árelőnyt nem tudnál a csak "név+telefonszámos" vadászboltoknál elérni. A kiegészítőkre, felszerelésekre vonatkozó kedvező ajánlatokat a pár nagyobb forgalmazónál találod, akik megfelelő választékkal rendelkeznek. Képes pár termék árát alacsonyan tartani, azt érdemes megvenni.
A másik verzió, amivel én is éltem: a külhoni beszerzés. Persze, ez lehetőség függő. Akkor éri meg, ha valakivel behozatod pl. az USA-ból.
 Emelem
Naplózva
Tamás86
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Új üzenet #353 Dátum: 2012. Február 26. - 12:02:35 »

Üdv!
Olyan vadászboltot keresnék, ahol forgalmaznak magyar mfs lőszert.
Elsősorban Borsod vagy Heves környékén, mert most csak Budapesten tudom beszerezni.
Esetleg tudja valaki, hogy Sirokon, ahol gyártják ezt a töltényt, forgalmazzák is?
Köszönettel.
Naplózva
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #354 Dátum: 2012. Február 26. - 13:45:38 »

Üdv!
Olyan vadászboltot keresnék, ahol forgalmaznak magyar mfs lőszert.
Elsősorban Borsod vagy Heves környékén, mert most csak Budapesten tudom beszerezni.
Esetleg tudja valaki, hogy Sirokon, ahol gyártják ezt a töltényt, forgalmazzák is?
Köszönettel.

A siroki (MFS) golyós vadászlőszerek gyártása tudomásom szerint leszálló ágban van, de az is lehet, hogy már talajt fogott. Emelem
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3605


« Új üzenet #355 Dátum: 2012. Február 27. - 07:23:46 »

Én tavaly év vége felé érdeklődtem körbe a környékbeli vadászboltokat, de már akkor is csak a raktáron lévő 1-2 dobozt tudták adni. Beszerezni többet már akkor sem tudtak.
Bár lehet, hogy azóta változott.  Vállat von
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Tamás86
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Új üzenet #356 Dátum: 2012. Február 27. - 17:51:06 »

Köszönöm a válaszokat!
Esetleg valaki tud hasonló kategóriában,  (mint az mfs 11,7g-os 30.06-os ) másik lőszert ajánlani, CZ 550-hez?
Aki mfs-t használt, milyen töltényre váltott?
Árban se legyen horror, de megbízható, és pontos legyen.
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9517


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #357 Dátum: 2012. Február 27. - 17:53:31 »

Köszönöm a válaszokat!
Esetleg valaki tud hasonló kategóriában,  (mint az mfs 11,7g-os 30.06-os ) másik lőszert ajánlani, CZ 550-hez?
Aki mfs-t használt, milyen töltényre váltott?
Árban se legyen horror, de megbízható, és pontos legyen.


Sam6 fórumtársunk Sako SHH-t használ ebben a kaliberben, kérdezd meg Őt, de olyan széles a választék a kaliberedhez, hogy győzz választani.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #358 Dátum: 2012. Február 27. - 18:12:29 »

Én tavaly év vége felé érdeklődtem körbe a környékbeli vadászboltokat, de már akkor is csak a raktáron lévő 1-2 dobozt tudták adni. Beszerezni többet már akkor sem tudtak.
Bár lehet, hogy azóta változott.  Vállat von
Ma beszéltem telefonon a szexárdi Stefán Vadászcentrum főnijével.
Eszembe jutott, megkérdeztem tőle az MFS-t.
Azt mondta Pista, hogy csak mondjuk meg neki, hogy milyen kaliber legyen és meglesz.
Nem két nap múlva, de beszerzi.

Ő úgy tudja, hogy Sirokon nagyon lecsökkent a vadászlőszerek termelése a hadi anyag mellett, de csinálgatják azért.
Tehát ha kell lőszer, akkor tessék keresni őket.
 Wave
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Tamás86
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Új üzenet #359 Dátum: 2012. Február 27. - 18:31:34 »

Ok!
Úgy lesz!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: