Szavazás
Kérdés: Kiírhatjuk-e a vadászboltok teljes címét és elérhetőségét?  (Szavazás lezárva: 2008. Szeptember 04. - 12:54:06)
Legfeljebb csak az utcanévig legyen említhető. - 4 (9.1%)
A teljes elérhetőség kiírható legyen. - 40 (90.9%)
Összes szavazó: 38

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászboltok  (Megtekintve 143811 alkalommal)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #300 Dátum: 2010. Július 28. - 11:05:09 »

Körkérdés:

Kapott már valaki a Fórumtalálkozón felpróbált és megrendelt bőrgatyákból?
Én végülis arrajárván bementem érte, de azóta nem volt rajtam, kicsit meleg volt hozzá... Mosolyog
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
O.Laci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277



« Új üzenet #301 Dátum: 2010. Július 28. - 15:20:44 »

Körkérdés:
Kapott már valaki a Fórumtalálkozón felpróbált és megrendelt bőrgatyákból?
Még onnan elhoztam, viszont a páromnak rendelt kabátnak se híre, se hamva, pedig még e-mailben is rákérdeztem, válasz nem jött  Vállat von
« Utoljára szerkesztve: 2010. Július 28. - 23:13:23 írta Erdojaro (Molnár Attila) » Naplózva
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #302 Dátum: 2010. Július 29. - 08:05:22 »

... viszont a páromnak rendelt kabátnak se híre, se hamva,...


Az én nadrágomnak sem, ezért kérdeztem.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #303 Dátum: 2010. Július 29. - 09:07:55 »

Hívjátok fel Lovit...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #304 Dátum: 2010. Július 29. - 10:32:25 »

Hívjátok fel Lovit...

Már én is  Tasli , hogy miért nem jelentkezik.
A száma: 20/331-63-17 vagy 30/571-27-10
Hívjátok fel 
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
BErik
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1812



« Új üzenet #305 Dátum: 2010. Július 29. - 13:01:55 »

Ha már a boltoknál tartunk:
Gondolom ebben a topicban közzé lehet tenni azokat a boltokat is, amelyekkel meg vagyunk elégedve.
Baján a Hattyú utcai Vadkacsa Vadászbolt (régen Harmónia) előtt le a kalappal!
Nem voltam ott sokszor, talán háromszor, de a kiszolgálás  Igen
Nagyon segítőkészek még akkor is, ha az ember csak nézelődik.

Ha nincs itt jó helyen a hsz. akkor radírozzátok.
 Wave
Naplózva

"Amit csinálunk, ahhoz érteni kell. Amit mondunk, abban hinni kell. És akivel beszélünk -akit tanítunk- azt egyrészt szeretni kell, másrészt komolyan kell venni." Sz.L.
Lovi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Új üzenet #306 Dátum: 2010. Július 29. - 13:51:49 »

Sziasztok !

Itt vagyok csak szabin voltam.
Lajos:próbállak hívni de a szám ami nekem meg van nem kapcsolható!

Naplózva
Lovi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Új üzenet #307 Dátum: 2010. Július 29. - 13:55:09 »

O.Laci!
A kabát megvan, itt van a boltban!
Ugye neki kellett kicsi méretben?Jól emlékszem?
Üdv
Naplózva
O.Laci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277



« Új üzenet #308 Dátum: 2010. Július 29. - 15:30:31 »

Igen, jól emlékszel. Hol a bolt?
Naplózva
Lovi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Új üzenet #309 Dátum: 2010. Július 29. - 15:44:17 »

Szia!
Gyömrőn .Hívj fel és megbeszéljük a dolgot.
Üdv
Naplózva
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #310 Dátum: 2010. Július 30. - 10:52:11 »

Sziasztok !

Itt vagyok csak szabin voltam.
Lajos:próbállak hívni de a szám ami nekem meg van nem kapcsolható!



A szám meghalt, munkaidőben van telefonom: 93/360-378.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Zolimester
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1409



« Új üzenet #311 Dátum: 2011. Február 10. - 21:54:25 »

Megpróbálom tárgyilagosan összeszedni, hogy hogyan jártam a lőszeres topikban megpendített Batlamp lámpafoncsor-beszerzésemmel. Szerintem tanulságos…

Elrepedt nevezett lámpám üvege, és szerettem volna bele újat vásárolni. Mi sem egyszerűbb, beballagtam a forgalmazóhoz, annak is az Erzsébet körúti telephelyére. Azonban a bolt nevének jelentése hiába nagy, a választék lámpa-pótfoncsorból zérus volt. Sebaj, van ilyen. Felpróbáltam három különféle fegyvert, amikre kíváncsi voltam, jót beszélgettünk a két kedves eladósráccal, akik ígérték, hogy rendelnek, nézzek be két hét múlva. Búcsúzáskor még felvetették, hogy még épp van készleten egy darab komplett lámpa (a mennyiség fontos lesz később!), esetleg abból is ki lehetne venni a foncsort, de ezt a lehetőséget elhárítottam, mondván azt a két hetet kibírom, nekik is egyszerűbb, de jól esett a felajánlásuk.

Repült az idő, eltelt a két hét – csütörtökönként van hosszított nyitva tartás, csak akkor tudok benézni -, és újból meglátogattam a boltot. Az egyik korábbi kedves eladó volt csak ott, épp kiszolgált valakit, én a „főnökebb” habitusú eladóhoz kerültem. Előhozakodtam jövetelem céljával, mire ő hosszú ideig bújta a számítógépben a tételeket, mire végül bizonytalanul megszólalt, hogy rendeltek, de nincs a nagykerben sem, nem érti, pedig magyar beszállítótól jönne… Búcsúzóul kicsikartam belőle egy halvány „pár hét múlva esetleg”-et. Sajnos ezúttal nem merült fel, hogy kiszedjük a foncsort a komplett lámpából, pedig már elfogadtam volna…

Újabb három hét telt el, mikor ma délután ismét arra vettem utam, hervadó reménnyel, de a megcsalt szerelmesek reménytelen kitartásával… És feltett szándékkal, hogy ezúttal én magam kérem kiszedni a foncsort a komplett lámpából. Ismét a múltkori kedves kiszolgáló volt a pult mögött, illetve a „főnökebb” habitusú. Előbbi kimerítően foglalkozott egy vásárlóval, utóbbi kimerítően társalkodott egy hölggyel, a pult mögött. Nem baj, kivártam a sorom, majd előadtam jövetem célját. Válaszul „kérdezzük meg a főnök urat” hangzott el. A főnök úr, megszakítva társalkodását a hölggyel, kapásból felelte, hogy nem jött meg a kívánt áru. Ekkor előhozakodtam udvariasan azzal, hogy nem lehetne-e, hogy a komplett lámpából stb. A kedvesebb egy tétova mozdulatot tett, de a „főnökebb” leintette. Nem lehet, mert a lámpák el vannak víve épp, fotózzák őket a friss katalógusba. (Érdekes, ilyenkor nem a nagykerből viszik el őket, khm…) Az egyetlen meglévő lámpából meg nem szedik ki a foncsort, mert akkor nem lesz árujuk, ha beesne valaki lámpáért. (Fentebb említett darabszámi egyezés!)
Ekkor már kezdtem feszült lenni. Kérdeztem, hogy legalább ígérni tudnak-e ezúttal. A nemleges választ még megkoronázták egy „Cseszegesd a nagykert telefonon” használati utasítással. (Neki eszébe sem jutott felemelni a telefont.) Kissé vörösödő fejjel megkérdeztem, hogy ők nem érzik-e ezt egy kicsit kevésnek? A válasz kuncogás volt, én meg indultamban a „Vegyek inkább Heliátort” mondatot szűrtem ki a fogam között. A „Hát ez bizony ilyen” köszönő formulájukra már csuktam is az ajtót kívülről.

Úgyhogy ha kell valakinek jutányos fórumtársi áron egy enyhén repedt üvegű, de amúgy ettől még teljesen jól világító, Marksman barátunk által generálozott, dugvillás, belsőaksis Batlamp lámpa, dobjon rám egy privátot, mert én ebbe a boltba nem megyek többet, de még Magnum jégkrém is keserű lesz a nyáron…
Naplózva
Dzsi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 517


« Új üzenet #312 Dátum: 2011. Február 11. - 09:20:18 »

Megpróbálom tárgyilagosan összeszedni, hogy hogyan jártam a lőszeres topikban megpendített Batlamp lámpafoncsor-beszerzésemmel. Szerintem tanulságos…

Szia Zoli!  Emelem
Csodálkozom a rezignált hozzáállásodon, én nagyon gyorsan leosztottam volna a népet, követeltem volna a "főnökebb" főnökét, de egy biztos, nem hagyom annyiban. Csak az elvek miatt sem! 
A gyártót nem tudod megkeresni direktben?
Naplózva
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #313 Dátum: 2011. Február 11. - 09:45:13 »

Én egyszer voltam ebben a boltban, számomra úgy jött le, hogyha nem hagysz ott náluk legalább fél millát, qrvára le sem szarják a fejedet.  Nem
Naplózva
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #314 Dátum: 2011. Február 11. - 09:46:34 »

Én egyszer voltam ebben a boltban, számomra úgy jött le, hogyha nem hagysz ott náluk legalább fél millát, qrvára le sem szarják a fejedet.  Nem
Nekem nagyon jó tapasztalataim vannak velük, pedig én "nem hagyok ott náluk fél millát".
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: