Szavazás
Kérdés: Kiírhatjuk-e a vadászboltok teljes címét és elérhetőségét?  (Szavazás lezárva: 2008. Szeptember 04. - 12:54:06)
Legfeljebb csak az utcanévig legyen említhető. - 4 (9.1%)
A teljes elérhetőség kiírható legyen. - 40 (90.9%)
Összes szavazó: 38

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászboltok  (Megtekintve 143929 alkalommal)
Ansch
Sportlövész-VPM
Modi
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 723


Sportlövész


« Új üzenet #225 Dátum: 2009. Augusztus 03. - 12:04:56 »

áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

Mindjárt h@nyok. Atya ég!
Ezeket nem lehet ezért megbüntetni?
Ki cenzurázta ezt?
Ki adta ki?
ki fordította?
Adja valaki ezért a nevét?
Vagy csak a pénzt vette fel a nyomdász meg a fordító?
Ki küldte ezt nyomtatásba?

Gondolom a boltvezető.  No Comment!!

 Rííí Rííí
 vita vita
Naplózva

"Bátornak lenni annyit jelent, hogy csak te tudod, hogy félsz." (David Hackworth)
Fkorei
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1178


« Új üzenet #226 Dátum: 2009. Augusztus 03. - 12:24:37 »

De csak valami internetes fordítóval csináltatták nem? Az szokott ilyet hülyenséget kiirni...
Aztán nem olvasták el mi lett ebből?
Vagy odaadták a nyomdásznak Ő meg plussz pénzért szakszerüen lefordította a neten.
 Nem

Naplózva
sab
Vendég
« Új üzenet #227 Dátum: 2009. Augusztus 03. - 13:48:01 »

De csak valami internetes fordítóval csináltatták nem? Az szokott ilyet hülyenséget kiirni...
Aztán nem olvasták el mi lett ebből?
Vagy odaadták a nyomdásznak Ő meg plussz pénzért szakszerüen lefordította a neten.
 Nem



Szerény véleményem, hogy ezt a boltos nem tudja kimagyarázni, ennyi förmedvényes hiba nem meglátása arra utal, hogy szemész kell. Meglepődött

Ezt kinyomtatni, szétosztogatni egy új bolt esetében közröhej tárgyát képezi. Vigyorog

Én sem tértem még magamhoz, már húzgáltam alá a hibákat, de meguntam, nincs értelme, mert az egész rossz úgy ahogy van.

Saját cégüket járatják le.

De, hogy jót derültem én is, annyit elértek. Kacsint Vigyorog
Naplózva
Fkorei
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1178


« Új üzenet #228 Dátum: 2009. Augusztus 05. - 11:35:23 »

Sziasztok!

Aki rendelt már a Z-shops-ból, attol kérdezném, hogy a fizetés az hogy zajlik?
Ha a futárnak fizetem ki, akkor az plussz költség ? (ha a szállíatás ingyenesen van hirdetve)
Naplózva
Labs Land
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 293



« Új üzenet #229 Dátum: 2009. Augusztus 05. - 12:17:49 »

Sziasztok!

Aki rendelt már a Z-shops-ból, attol kérdezném, hogy a fizetés az hogy zajlik?
Ha a futárnak fizetem ki, akkor az plussz költség ? (ha a szállíatás ingyenesen van hirdetve)

Szia!

Én többször rendeltem már, mindíg a futárnak fizettem és a szállítás a díjban volt.

Üdv

Labs Land
Naplózva
Fkorei
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1178


« Új üzenet #230 Dátum: 2009. Augusztus 05. - 12:28:03 »

Szia!

Én többször rendeltem már, mindíg a futárnak fizettem és a szállítás a díjban volt.

Üdv

Labs Land

Köszi!
Naplózva
Nagy P.
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 207



« Új üzenet #231 Dátum: 2009. November 18. - 11:49:06 »

Urak, egy kis segítségre lenne szükségem!

Nem tudjátok véletlenül, hogy hol árulnak Hirtenberger lőszert? (Kos kilőve, ott most gebasz van, egyéb okok miatt nem árulnaklőszert és fegyvert). Esetleg a határ közelében lévő osztrák boltok is érdekelnének, ha ismertek. Előre is köszönöm!
Naplózva
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #232 Dátum: 2009. November 18. - 12:00:33 »

Urak, egy kis segítségre lenne szükségem!

Nem tudjátok véletlenül, hogy hol árulnak Hirtenberger lőszert? (Kos kilőve, ott most gebasz van, egyéb okok miatt nem árulnaklőszert és fegyvert). Esetleg a határ közelében lévő osztrák boltok is érdekelnének, ha ismertek. Előre is köszönöm!

http://www.austrojagd.com/katalog/
188.oldal

A legtöbb kelet Ausztriai vadászbolt tagja, és tartja a termékeit.
Üdv,H
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #233 Dátum: 2009. November 18. - 12:33:10 »

Üdv Horrido! Ez a katalógus szép munka . Taps Tudsz még ilyet feltenni ?  Wave
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Zolimester
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1410



« Új üzenet #234 Dátum: 2009. November 18. - 13:07:38 »

Urak, egy kis segítségre lenne szükségem!

Nem tudjátok véletlenül, hogy hol árulnak Hirtenberger lőszert? (Kos kilőve, ott most gebasz van, egyéb okok miatt nem árulnaklőszert és fegyvert). Esetleg a határ közelében lévő osztrák boltok is érdekelnének, ha ismertek. Előre is köszönöm!

Mi történt ott? Korábban is volt gondjuk, de az bő egy évvel ezelőttre megoldódott.
3 hete együtt lőttem be a puskámat egy számomra ismeretlennel, és meglepődtem, mikor mondta, hogy ha a Kos felé járok, már vele fogok találkozni... Fejvakarás Titokzatos!  ???
Naplózva
bferi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1024


« Új üzenet #235 Dátum: 2009. November 18. - 13:16:05 »

Urak, egy kis segítségre lenne szükségem!

Nem tudjátok véletlenül, hogy hol árulnak Hirtenberger lőszert? (Kos kilőve, ott most gebasz van, egyéb okok miatt nem árulnaklőszert és fegyvert). Esetleg a határ közelében lévő osztrák boltok is érdekelnének, ha ismertek. Előre is köszönöm!

Harmónia vadászboltokban árultak Hirtenberger lőszereket, de mintha azt mondták volna hogy megszűnik a gyártása...
Naplózva

-Hát most mit csinálunk csendbiztos uram?
-Mi az anyánk keservit csinálhatnánk édes fiam? Veszünk egy nagyobb levegőt és visszamegyünk.
Nagy P.
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 207



« Új üzenet #236 Dátum: 2009. November 18. - 17:35:59 »

Köszönöm a segítséget!

Szomorúan konstatáltam, hogy itthon jóval olcsóbban vettem ama bizonyos boltban. Nekem annyit mondtak, hogy bizományba beadott, lejárt műszaki vizsgájú fegyverekkel kapcsoltos jogvitáik vannak a hatóságokkal és addig zárolták a fegyver és lőszer készletet ill addig felfüggesztették a kereskedelmi engedélyüket. Egy másik bp.-i boltban meg pont azt mondták, hogy a Hirtenberger újra kezd terjeszkedi és valószínűszeg náluk is lesz december-január környékén. A fene se tudja, kinek higyjen...
Naplózva
Fkorei
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1178


« Új üzenet #237 Dátum: 2009. November 30. - 08:57:45 »

Sziasztok!

Aki esetleg .223 gyakorló löszert keres, láttam FMJ Barnaul löszert, 65 ft-ért. (illetve 7,62x54R SPBT-t 115-ért)
(mondjuk  a nem tudom milyen minőséget képviselnek, csak gondoltam szólok)
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #238 Dátum: 2009. November 30. - 10:15:54 »

7,62x54R SPBT

Ez mi? Ismeri valaki? Tudnátok róla valamit írni?
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Fkorei
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1178


« Új üzenet #239 Dátum: 2009. November 30. - 11:12:52 »

7,62x54R SPBT

Ez mi? Ismeri valaki? Tudnátok róla valamit írni?

Sima Soft-Point. (lehet nem is Boat Tail...legalább is a dobozon csak SP van irva, a honlapon meg SPBT)

Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: