Szavazás
Kérdés: Kiírhatjuk-e a vadászboltok teljes címét és elérhetőségét?  (Szavazás lezárva: 2008. Szeptember 04. - 12:54:06)
Legfeljebb csak az utcanévig legyen említhető. - 4 (9.1%)
A teljes elérhetőség kiírható legyen. - 40 (90.9%)
Összes szavazó: 38

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... 37   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászboltok  (Megtekintve 143966 alkalommal)
Tomek
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1497



« Új üzenet #165 Dátum: 2009. Január 05. - 13:57:25 »

A Decathlonból lehet a neten rendelni?  Fejvakarás Erős a gyanúm, hogy nem, de előfordulhat, hogy én bénázok.
Naplózva

"... nem is a lövés a vadászat. A puska elsütése csak kicsengése, emberállati kiélése a vadászatnak.
Mert a vadászat - áhítat." (Gr. Sz.Zs.)
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #166 Dátum: 2009. Január 05. - 14:10:30 »

A Decathlonból lehet a neten rendelni?  Fejvakarás Erős a gyanúm, hogy nem, de előfordulhat, hogy én bénázok.

Én úgy tudom hogy nem lehet, nem webáruház. Viszont az ügyfélszolgálaton lehet alkudozni nagyobb cikkek házzhozszállítására, de horror áron. Viszont az üzletben elteszik a nevedre és egy későbbi időpontban is érte mehetsz. Az ügyfélszolgálaton adnak több infót.  Wave
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
Hegedűs Sándor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1467


« Új üzenet #167 Dátum: 2009. Január 05. - 19:58:02 »

A Decathlonból lehet a neten rendelni?  Fejvakarás Erős a gyanúm, hogy nem, de előfordulhat, hogy én bénázok.
Szia Tomek!
A Decatlon nem web áruház,csak on-line elérhetősége van .De nincs rajta az összes termékke.
Amugy nekem pozitiv tapasztalatom van velük a kaácsonyi ajándék csere-berével kapcsolatban.Szó nélkül vissza adták az áru értékét,ha gondolom le vásárolom vagy sem .Természetesen le vásároltuk má árú cikkekre.Üdv HSanyi
Naplózva
Tomek
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1497



« Új üzenet #168 Dátum: 2009. Január 05. - 22:03:09 »

Köszönöm az infokat!  Wave
Naplózva

"... nem is a lövés a vadászat. A puska elsütése csak kicsengése, emberállati kiélése a vadászatnak.
Mert a vadászat - áhítat." (Gr. Sz.Zs.)
sab
Vendég
« Új üzenet #169 Dátum: 2009. Január 13. - 17:17:53 »

Egy érdekes történet.

„Kollégám” múlt év végén megrendelt egy Voere 2001 LBW golyós fegyvert a Z-bolt-tól (Szigetvár), telefonon keresztül.
Boltossal közölte, hogy a megszerzési engedély kiadása biztos csúszni fog, ezért kéri fegyvert elrakni, év elején, amikor megkapja az engedélyt, azonnal menni fog.
Kért árajánlatot a nevezett fegyverre, amely durván 240 ezer Ft lett volna, gyorsítóval.
Fegyver megszerzési engedélyt megkapta, és azonnal ment is a fegyverért, de elötte még felhívta az üzletet, hogy minden rendben van-e, mehet-e a fegyverért.
Megnyugtatták, hogy mehet.
Na, a történet innentől érdekes, és talán az etikusság erősen megkérdőjelezhető több ponton is.
Mire elment a boltba a fegyver már 280 ezer Ft lett + 35 ezer Ft-os összeget kértek volna a gyorsítós elsütő szerkezetért.
240 ezer Ft-os megalkudott fegyverből így lett volna akkor 315 ezer Ft-os fegyver.
És akkor, hogy a történet kerek legyen, a „kollégám” megkérdezte, hogy ezt az emelkedést mire vélje, mert gondolta a szóban való megállapodás, talán elfogadott dolog.
Közölték, hogy ez a fegyver már nem az, az el lett adva és ennek már ez az ára.
Mivel a „kollégám” a bolt honlapján látta elsőként a fegyvert, volt annyi sütnivalója, hogy a képen látható fegyver gyártási számát kinagyította magának, tehát közölte, hogy ez ebben a formában sántító történet, mert hogy - hogy nem, azonosak a számok.
Még tetézi a történetet az is, hogy a boltban ez a fegyver nem rendelkezett műszaki bizonylattal, azt a nélkül akarták értékesíteni a „kollégámnak”.
Kérdésére, hogy azt mikor kívánták volna számára utólagosan, és hogyan biztosítani, a válasz az volt, hogy utólag, faxon.
Erre visszakérdezett a „kollégám”, és a hologramos jelzést meg utólag rakja rá?
Az úr, aki az üzletben volt, eladónak mondta magát, és a főnök nincs kijelentést is tette, csak megbukott a móka, mikor a tényleges alkalmazott megjelent és főnöknek szólította a tényleges főnököt.
Mivel telefonon keresztül beszélt a boltban valakivel, ezért hallható volt a bemutatkozása. Zentai Béla.

Fegyver tényleges ára, technikai tudása és gyártási száma ezen a honlapon megtekinthető:

http://www.zvadaszbolt.hu/index.php?modul=oldalak&muvelet=view&id=198&lang=hu&lastmodul=oldalak
(na, ez nem a reklám helye, ez igazolás a történethez)

Történetben az a szép, hogy a vége szép.
Kollégám azonnal elment Pécsre, a Harmónia boltba, amely tudtommal családi vállalkozás is részben, és CZ-550 fegyvert kért, mert ez volt a második lehetőségként megjelölve számára.
Az összes puskát kihozták neki, hogy válogasson, és amelyik tetszik, azt intézik.
Majd az összes eme kaliberhez illő lőszert is tálalták.
Nagyon készségesek és segítőkészek voltak, elmondása alapján és meg is vette a fegyvert.

Történet igazát én nem kívánom cáfolni, mert a „kollégámat” szavahihető embernek ismertem meg, soha nem csapott be, és nincs oka valótlant állítani.

Naplózva
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #170 Dátum: 2009. Január 13. - 18:18:45 »

Egy érdekes történet.

Elég gusztustalan módon járt el a bolt, ha ez tényleg így volt.
Minden esetre a kollégád sokkal jobban járt volna a Voere-vel, ha annyiért megkapta volna, amennyi a kezdő ár volt. Kacsint
Naplózva
sab
Vendég
« Új üzenet #171 Dátum: 2009. Január 13. - 20:46:11 »

Minden esetre a kollégád sokkal jobban járt volna a Voere-vel, ha annyiért megkapta volna, amennyi a kezdő ár volt.

Igen, Ő is tudta, hogy Walther cső van benne, azért is szerette volna, valamint ismerte a fegyvert.
De mint látható a mai napig az az ár van fenn, csak lealkudták kerekre. Mosolyog
Sajnálatos igen, hogy van ilyen eset.
Naplózva
Csk777
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361



« Új üzenet #172 Dátum: 2009. Január 14. - 08:08:27 »

Mit tudtok a miskolci Széchenyi úti, Király úti és Tass úti vadászboltokról? Melyikbe érdemes menni? (A Széchenyi útiban már voltam, csak az összehasonlítás miatt kérdezem.)

(Elérhetőséget, és a nevüket tudom, csak pénteken utazok Miskolcra, és vennem kellene néhány dolgot (vax-os kabát, pufferpatron, tisztító-felszerelés, béléses téli nadrág, molinó-meleg alsó ruházat.)
Naplózva

Ha örökké a lábam elé nézek, előbb-utóbb beverem a fejem.
Tamás
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 830



« Új üzenet #173 Dátum: 2009. Január 14. - 11:39:39 »

Mit tudtok a miskolci Széchenyi úti, Király úti és Tass úti vadászboltokról? Melyikbe érdemes menni? (A Széchenyi útiban már voltam, csak az összehasonlítás miatt kérdezem.)

(Elérhetőséget, és a nevüket tudom, csak pénteken utazok Miskolcra, és vennem kellene néhány dolgot (vax-os kabát, pufferpatron, tisztító-felszerelés, béléses téli nadrág, molinó-meleg alsó ruházat.)


Ha miskolc, akkor szalonka vadászbolt.  A media markt-al szemben az út másik oldalán. Korrekt árak, elég nagy árukészlettel (miskolci szinten). Normális eladók.
Utána következik a Harmónia a sétáló utcán. A Tass utcában a kamara kirendeltsége található, minimális készlettel és választékkal.

Tamás.
Naplózva

"Nem az a lényeg, hogy hol vadászik az ember, hanem hogy kivel."
Csk777
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361



« Új üzenet #174 Dátum: 2009. Január 14. - 12:45:09 »


Ha miskolc, akkor szalonka vadászbolt.  A media markt-al szemben az út másik oldalán. Korrekt árak, elég nagy árukészlettel (miskolci szinten). Normális eladók.
Utána következik a Harmónia a sétáló utcán. A Tass utcában a kamara kirendeltsége található, minimális készlettel és választékkal.

Tamás.

Köszönöm!
Naplózva

Ha örökké a lábam elé nézek, előbb-utóbb beverem a fejem.
Fkorei
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1178


« Új üzenet #175 Dátum: 2009. Március 15. - 07:37:07 »

Sziasztok!

Volt már valaki a nemrég nyílt Vadászkürt vadászboltban?
Csak kíváncsi lennék, milyen a felhozatal, milynek az árak, mert a honlapon szinte semmi sincs fennt.

üdv
Naplózva
Stuszivadasz
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4



WWW
« Új üzenet #176 Dátum: 2009. Március 25. - 10:58:11 »

Szervusztok!

Egy pozitív élményt szeretnék megosztani veletek.
A FeHoVa előtt kinéztem magamnak egy vadász széket (nagy teherbírásút... Bion), de a forgalmazó nem állított ki a kiállításon, így szék nélkül maradtam.
Hétfőn elkezdtem a neten a kutatást, hogy van-e más is, aki forgalmazza az általam áhított terméket. Szerencsére rátaláltam a nyíregyházi Reflex Vadászáruházra. Gyors kapcsolatfelvétel után még egy fotót is kaptam a e-mailben, majd tegnap délután megrendeltem postai utánvéttel a széket.
Legnagyobb meglepetésemre ma reggel egy csomagküldő szolgálat telefonon értesített, hogy itt jár a "falu" határában a küldeménnyel.
Az előzetesen közölt árból még engedményt is kaptam és a csomag küldésének díját is a feladó fizette, így az sem engem terhelt.
Köszönet érte és gondoltam a fentieket érdemes megosztanom másokkal is!
Naplózva
Fkorei
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1178


« Új üzenet #177 Dátum: 2009. április 17. - 14:05:02 »

Sziasztok!

Nem tudjátok, hogy Bp-en hol árulnak Federal löszert?
Naplózva
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #178 Dátum: 2009. április 17. - 14:19:27 »

Sziasztok!

Nem tudjátok, hogy Bp-en hol árulnak Federal löszert?

Szia Feri!
A Dianában árulnak. Ők a Rózsa u.-i vadászbolt. A tulajdonos a Szerdahelyi Kft. Hívd fel őket és ha nincs is fent a rózsa u.-i boltban, akkor felküldik.
Naplózva
Fkorei
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1178


« Új üzenet #179 Dátum: 2009. április 17. - 14:21:30 »

Szia Feri!
A Dianában árulnak. Ők a Rózsa u.-i vadászbolt. A tulajdonos a Szerdahelyi Kft. Hívd fel őket és ha nincs is fent a rózsa u.-i boltban, akkor felküldik.

Köszi!  Wave
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... 37   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: