Szavazás
Kérdés: Kiírhatjuk-e a vadászboltok teljes címét és elérhetőségét?  (Szavazás lezárva: 2008. Szeptember 04. - 12:54:06)
Legfeljebb csak az utcanévig legyen említhető. - 4 (9.1%)
A teljes elérhetőség kiírható legyen. - 40 (90.9%)
Összes szavazó: 38

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... 37   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászboltok  (Megtekintve 143964 alkalommal)
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #150 Dátum: 2008. November 10. - 15:53:47 »

Ez teccik!!! Ördög Ördög Ördög Angyal
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #151 Dátum: 2008. November 10. - 15:53:54 »

Viktor, a nógrádellenesség ellen én is fel kell lépjek  >Nevet Vigyorog
Pest sem jobb, sőt... Itt bármi van a kezedben, a területig nem jutsz vele mert kilopják a kezedből   Röhög
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Bandi
Vendég
« Új üzenet #152 Dátum: 2008. November 10. - 16:14:26 »

Viktor, a nógrádellenesség ellen én is fel kell lépjek  >Nevet Vigyorog
Pest sem jobb, sőt... Itt bármi van a kezedben, a területig nem jutsz vele mert kilopják a kezedből   Röhög
Erre szoktam mondani,hogy a Dunáig tart Európa! Vigyorog
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #153 Dátum: 2008. November 10. - 16:24:16 »

Erre szoktam mondani,hogy a Dunáig tart Európa! Vigyorog

Én meg erre megint mást, de nem offolok  Ördög >Nevet
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Egon
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940



« Új üzenet #154 Dátum: 2008. November 10. - 21:17:54 »

Pedig azt mondják, hogy hétfőn még a fű se nő. Egyébként gratulálok az új szerzeményedhez. Wave
Naplózva
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #155 Dátum: 2008. November 11. - 16:22:50 »

Na fene..,.... ilen is van.....
 Bion Vadász

 Taps Taps Igen
Alulibalövövvővővővővővőőv Lövök Lövök
Naplózva

Üdv End
sab
Vendég
« Új üzenet #156 Dátum: 2008. November 27. - 08:33:34 »

Én is had egy történetet ! Mosolyog
Ismerősnek kergettem egy Anschütz .22 LR fegyverbe tárat, mert elhagyta valahol.
Tár nincs sehol.
Aztán betértem egy boltba, látom ám, hogy pont van egy ilyen fegyver, na gondolom, ahol van fegyver, talán van külön tár is.
Hát külön sajnos nem volt, de megrendelik és max 2 nap meg lesz a tár.
Aztán kicsi csönd, a tulaj kiveszi az új fegyverből a tárat és közli, hogy tulajdonképpen maguknak is megrendelhetik az új tárat, minek még 1X fordulni.
És mivel már több esetben vásároltam náluk, ezért ajándék a tár, használjam egészséggel.
Kicsi dolog volt igaz, de ha nincs, akkor kellemetlen, főleg, hogy én meg máson segítettem.
Sajnos nem Mo-i volt a bolt. ( Oberwart)
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #157 Dátum: 2008. November 27. - 09:30:41 »


Sajnos nem Mo-i volt a bolt. ( Oberwart)

Így már érthető... Szomorú
Naplózva
Zolimester
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1410



« Új üzenet #158 Dátum: 2008. November 27. - 12:23:26 »


Aztán a körutat folytattam, betértem a nagykörúti Fővadászboltba. Hááát...Nem kellett volna. Az igaz, hogy zárás előtt negyed órával értem oda, de azt nem vártam volna, hogy úgy bánjanak velem, mintha nem számítana, hogy egy 250 ezres Tikkát szeretnék venni. Merthogy azt szerettem volna... Angyal
Lehet, hogy veszek is, de nem ott. Kihoztak egy rozsdafoltos (!) fegyvert, mely a műszaki tanusítványa szerint 4 éve vár eladásra, a konkrét árak kérdésére tól-ig válaszokat kaptam, plusz egy "a nagyker már zárva van, nem tudom őket felhívni" választ (aztán a másik eladó pontban 17:00-kor még felhívta a nagykert, ahol fel is vették, mondtak pontos árat, de mindegy Fejvakarás), a rozsdára legyintett egy kis körömmel vakarás után, hogy "az nem oszt, nem szoroz", aztán 17:02-kor szépen testbeszéd útján kitessékeltek a boltból, amin már ekkor a redőny le volt húzva...

Nos, a Fővadászbolt tovább erodálta előttem megtépázott tekintélyét.
Az idézett hozzászólásban látható Tikka miatt mentem vissza, frissíteni az emlékeket, múlt pénteken.
Azt a választ kaptam, hogy már elkelt, telefonáljak ezen a héten kedden, mert akkor kapnak árut.
Ezt meg is tettem, és megtapasztaltam, hogy miért jó az, ha 3 eladó van egy boltban. Ugyanis ellentmondásba tudnak keveredni. Kacsint
Kisült, hogy a Tikka nem is elkelt, hanem visszavitték a nagykerbe, ellenben a kolléga, aki a keddi visszahívást javasolta, szabadságon van. Áru meg persze nem jött, de majd hívjam őket jövő hétfőn. Hát, erre nem sok esélyt látok... Woest

Ellenben a Trófea 3 hete ígért visszahívása sem érkezett meg a mai napig, így ők is rontottak egy kicsit, és a végeredmény, hogy vasárnap megint használt puskát megyek nézni... Vigyorog
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #159 Dátum: 2008. November 27. - 12:42:28 »

Talán jobban is jársz így...
Naplózva
Zolimester
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1410



« Új üzenet #160 Dátum: 2008. November 27. - 12:54:27 »

Nagyon remélem... Kacsint
Bár 2 hete Győrbe mentem.
A kifogástalannak hirdetett 1 éves fegyver kívül-belül rozsdás volt. Persze küldek róla képet, de azon csak sejteni lehetett ezt.
Most messzebb megyek...Ha még sokat autózom, tényleg nem lesz olcsóbb a használt! Okos
Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #161 Dátum: 2008. November 27. - 13:01:28 »

Egy éve elmentem Székesfehérvárra egy Bömösért (Debrecenből), amit a neten gyönyörű, karcmentes állapotúnak hirdettek.
Ott megkérdeztem, hogy hol van az az autó, amit hirdetnek, mert amit éppen mutogatnak nekem, az nem az.
A bevándorolt svéd turista nepper még le sem mosta, körbemértem és közöltem vele az örömhírt, hogy a tetején nem volt az autó, az nincs lakatolva.
Egyszerűen nem tudunk kereskedni, ezért van rozsdás puska a vitrinben.
Ilyet már Debrecenben is láttam, mikor Bladelacival legeltettük a szemünket.
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Zolimester
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1410



« Új üzenet #162 Dátum: 2008. November 27. - 13:15:19 »

Ne idegesíts, épp Debrecenbe megyek!!!!!  Fejvakarás
Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #163 Dátum: 2008. November 27. - 13:38:07 »

 Ördög Ördög Ördög :turbanos Emelem

Gyere csak, gyere, autócsere nélkül nem mész haza!! Nyihi Nyihi
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Egon
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940



« Új üzenet #164 Dátum: 2008. November 27. - 22:41:41 »


Ellenben a Trófea 3 hete ígért visszahívása sem érkezett meg a mai napig, így ők is rontottak egy kicsit, és a végeredmény, hogy vasárnap megint használt puskát megyek nézni... Vigyorog

[/quote]Az is meglátszik, hogy nem igazán figyelnek az apróságokra még a nagyok sem, hogy a Gödöllői Trófea kb. egy éve, hirdeti minden hónapban a két weblap címét. Természetesen ezek még soha nem működtek, ennek ellenére küldtem egy levelet nekik, hogy esetleg nem kellene már elindítani az oldalt, természetesen az üzlet részéről semmi reakció.
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... 37   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: