Szavazás
Kérdés: Kiírhatjuk-e a vadászboltok teljes címét és elérhetőségét?  (Szavazás lezárva: 2008. Szeptember 04. - 12:54:06)
Legfeljebb csak az utcanévig legyen említhető. - 4 (9.1%)
A teljes elérhetőség kiírható legyen. - 40 (90.9%)
Összes szavazó: 38

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... 37   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászboltok  (Megtekintve 143971 alkalommal)
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #135 Dátum: 2008. November 10. - 13:48:17 »

Nos. Péntek este az én drága, csodálatos feleségem kitalálta, hogy vásárolni kellene mennünk. (Mikor jut néki eszébe, persze hogy péntek este, mikor a legtöbben vannak)
Vásárolgat az aranyom, szedeget, nézelődik, én meg megunván a nyomorgást, elmentem az újságos standoz. Otthon nem lévén olvasni valóm, vettem egy Vadászlapot, pedig nem szoktam, mert már nem szeretem, de fóliába volt csomagolva, így ott nem tudtam kiolvasni, hát megvettem.
Otthon gyorsan átfutottam volna, de a közepén megakadtam. RÖSSLER TITAN balos kivitelben 288.000,- a Trófea Kft.-nél! Meglepődött
Mikor én kérdeztem náluk, akkor 320 ezer volt, egy hete. A Kettner jobb árat ígért, ezért velük beszéltem meg az akciót. Foglalót nem kértek, mondván, minden képpen rendelnek balost és 8x57-es csövet is. Az ár pedig 299 ezer.
Na, én vártam a fegyver érkezését, de nem akaródzott még megjönni, erre itt meg ezt az árat olvasom. A hétvégét már alíg bírtam túlélni, olyan izgatottan vártam a hétfőt.
8,20-kor fel is hívtam a Trófeát. Kedves női hang, kis beszélgetés és adja az illetékes urat.
Elmondom mi járatban keresem, mire azt mondja, hát van itt egy balos, igaz nem 8x57-es kaliberben, de van olyan cső is, hát összerakja, levizsgáztatja és már vihetem is. Majdnem fejreálltam az autópályán örömömben.
Elintéztem Seregélyesen a dolgom és hívtam is az urat, hogy el ne adja, mert már megyek is érte.
Hihetetlen hosszúnak tünt az út, de odaértem.
Nagyon kedves fogadtatás. Ahogy mondom mi járatban, már ugrik is fel, ha jól emlékszem Attila és jön is elém. Lekisért a fegyvertároló részlegbe és kaján mosollyal az arcán, elémtett egy csodát, ey Exclusiv tusú Titant. Én mondtam, hogy ez valami tévedés, mert én csak a Lux változatát tudom megveni, de már mondta is, hogy ez egyx nagy szerencsém, mert a gyárban nem volt Lux tus, mikor rendelték és ezt adták nekik, Lux árban és ha most leelőlegezem, akkor ez már az én ajándékom a gyártól. Csodálatos fegyver.
Ki is fizettem a foglalót. A hölgy megkérdezte, hogy mikor kapom  vásárlásit, mire én megmutattam a nálam lévő engedélyt.
Megvakarta szépnek mondható kobakját és azt mondta kedvesen, hogy akkor a héten átvehetem. Ugyan nem akartak vizsgáztatni menni, mert az én vasamon kívül csak egy fegyver vár vizsgára, de az sem sürgős, de ha már megvan a papírom, hát elintézik a vizsgt a héten. Közben felküldtek az emeletre is nézelődni, keresgélni, hátha találok valami kedvemre valót. Mire felértem, már várt rám egy kedves hölgy, nem tolakodó kérdéssel, miben segíthet, mi érdekel, mire lenne szükségem? Teljes ámulatba estem a kiszolgáláukon.
Két alkalommal voltam náluk előtte, de akkor kinéztek az üzletből Anti barátommal együtt, mst meg...
Örülök, hogy változtatnak a hozzáálláson.
Egy másik példa, ami szintén reggel történt.
Felhívtam Kasza Janit a Seeland vezetőjét, pedig oda sem megyek többet, de kíváncsi voltam, hogy milyen árat mond a 8x57-es RWS ID-re. Kérdésemre a kedves válasza, menjiért adjam Zolikám? Én mostanában annak is örülök, ha valakinek adhatok valamit, nem érdekel az ára. Meglepődött
Tán kezd felkopni az álla, hogy megváltozott? Érdekes volt ez a hétfő délelőtt nekem. Ja, és ez OFF, de hívott a UPC-től is az ember, hogy mikor jöhet bekötni az internetet?  Már egy hete vártam rá, de nem jött, erre ezen a csodás hétfő reggelen ez ismegoldódik, mert délutánra jön.
Nektek is ilyen szép napokat kívánok! Wave
Naplózva
Zolimester
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1410



« Új üzenet #136 Dátum: 2008. November 10. - 13:59:15 »

Hát, Druszám, gratulálok!!!! Én az Exclusive tusos Titanra rá sem mertem nézni. Pedig szép volt... Kacsint
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #137 Dátum: 2008. November 10. - 14:02:57 »

Két alkalommal voltam náluk előtte, de akkor kinéztek az üzletből Anti barátommal együtt, mst meg...
Örülök, hogy változtatnak a hozzáálláson.
(...)
Tán kezd felkopni az álla, hogy megváltozott?

Gazdasági válság kell, hogy a drágáim megtanuljanak kereskedni...
Naplózva
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #138 Dátum: 2008. November 10. - 14:04:02 »

  
 P.Zoli Wave Ez a puska ahogy olvasom rád várt. gyozo Jó egészséget hozzá. Wave
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #139 Dátum: 2008. November 10. - 14:05:53 »

Zoli! 
Mit reggeliztél? Ördög
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Steve
Vendég
« Új üzenet #140 Dátum: 2008. November 10. - 14:47:49 »

Vagy mi történt a fegyvertároló részlegben...???? Nyihi Nyihi

Zolikám!

Ez a csoda neked van szánva, pont ma..... Vigyorog Wave Táncol gyozo Menő Emelem
Oszt majd nyomassa kend a képeket a "vasról"! Ördög
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #141 Dátum: 2008. November 10. - 14:57:48 »

Na akkor én is egy rövid beszámolóval készültem  Ördög

Szombat reggel, Vác, Magnum...
Bementem, kértem egy Magnumos gyöngyvászon tokot, egy Ballistol olajat, valamint egy Ballistol Rbla Solo Mil-t. A srác mindent adott, kivéve az utolsót, helyette egy Robla-t tett ki (hidegzsíroldót), de mindjárt mondta: Neked nem ez kell, pillanat és keresem. Pár másodperc múlva elém tette a Robla Solo Mil-t. Közben rátértünk nincs-e Lapua lőszerük, mondta, hogy ők csak Hornady-t és Remingtont forgalmaznak sajnos, de megbeszéltük, milyen kaliberben keresem, kíváncsi volt, miért pont ezt használnám és hogy milyen fegyverem van, tehát jól elbeszélgettünk. És egy percig sem éreztette, hogy miért nem százezrekért vásároltam...
Összbenyomásom abszolút pozitív...

 Wave
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #142 Dátum: 2008. November 10. - 15:08:59 »

Zoli! 
Mit reggeliztél? Ördög

Az mégcsak hagyján, de mit simogatott előtte?  Taps  Vállat von  Táncol
Vajon?

Voldi
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #143 Dátum: 2008. November 10. - 15:11:54 »

Az mégcsak hagyján, de mit simogatott előtte?  Taps  Vállat von  Táncol
Vajon?

Voldi

Rosszak vagytok! Kacsint Ördög
Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #144 Dátum: 2008. November 10. - 15:35:03 »

Látták, hogy aluscsávó, úgy voltak vele, veri őt a sors, nem tesznek még rá egy lapáttal... Ördög Ördög Ördög
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #145 Dátum: 2008. November 10. - 15:41:01 »

Látták, hogy aluscsávó, úgy voltak vele, veri őt a sors, nem tesznek még rá egy lapáttal... Ördög Ördög Ördög
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #146 Dátum: 2008. November 10. - 15:42:59 »

Látták, hogy aluscsávó, úgy voltak vele, veri őt a sors, nem tesznek még rá egy lapáttal... Ördög Ördög Ördög

Ugyan kötelességem az offok ellen fellépni, de ezt nem hagyhatom ki:

Kis beszélgetés a pultnál:
"Hol vadászol?"
"Nógrádban."
"Tezsvír, nesze egy kis színesfém...."
Naplózva
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #147 Dátum: 2008. November 10. - 15:45:27 »

Ugyan kötelességem az offok ellen fellépni, de ezt nem hagyhatom ki:

Kis beszélgetés a pultnál:
"Hol vadászol?"
"Nógrádban."
"Tezsvír, nesze egy kis színesfém...."

Viktor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #148 Dátum: 2008. November 10. - 15:46:52 »

Ugyan kötelességem az offok ellen fellépni, de ezt nem hagyhatom ki:

Kis beszélgetés a pultnál:
"Hol vadászol?"
"Nógrádban."
"Tezsvír, nesze egy kis színesfém...."
:ALC Afro :UG Nyelv Bravó
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #149 Dátum: 2008. November 10. - 15:52:11 »

Nem is mondok ezek után nektek semmit!  Sír           Nyelv
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... 37   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: